Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
carmine
QUOTE(Michelle @ 11 Mar 2011, 12:56 PM) *
ca a venit primavara 38.gif


38.gif yeeeeeeeeee
Nefertiti
QUOTE(Michelle @ 11 Mar 2011, 12:56 PM) *
ca a venit primavara 38.gif


38.gif
Data'q
Chestii geniale
Nefertiti
dulceaţa de măceşe wub.gif
căldura
chestiile geniale ale lui Data'q
Afrodita
QUOTE
Carevasăzică, moldoveanca trăieşte īn puf


Nush cum s-a ajuns de la fata de imparat la "moldoveanca" ce traieste in puf si decide sa si-o traga in patul bunului si familistului zmeu, da' e amuzanta rau treaba rofl.gif Si ce-i si mai amuzant, e faptul ca se vede clar ca cine-o scris povestea de mai sus are ciuda pe moldovence laugh.gif

Si da, si chestiile geniale mi-au placut smile.gif Unele sunt chiar super faine si folositoare! smile.gif
Nefertiti
clătitele mele ohyeah.gif
Erwin
amazing:

alexei
urarile voastre de la multi ani.
Nefertiti
Lalelele albe wub.gif primite ieri.
Yvonne
Linistea. Psssstttttt..............
Michelle
N-am stiut unde s-o pun pe han...poate imi da cineva linkul !

Cafe Godot-cafenea si teatru
Super chestie!
Nefertiti
Am găsit ojă nuanţa care īmi place. girlchat.gif

Michelle, cum e la Godot, e spaţiu mic, mare...?
ilie
Ce rapid creste traficul la han ... dai doua fasuri si minunatele iubitoare de caini maidanezi (beibs rofl.gif ) isi ies din minti, fac ca trenul, injura si murdaresc - avand impresia ca au fost atacate crunt... Beibs, asta n-a fost nici macar un sifon... dar asa sunteti voi, mai sensibile si mai patimase dupa maidanezi.

Dar o regula din bridge ne invata ca cu carti mari sa iei numai carti mari, nu mici; cartile mici se iau cu carti mici... in limbaj de sezon: nu prapadi orzul pe gaste.
Ca urmare, beibs, va las cu maidanezii vostri, e bine sa ramanem fiecare unde suntem si sa incercam sa gandim macar putin inainte a scrie prostii...
Zambiti, maine e o noua zi buna! mwah1.gif
Yvonne
O discutie cu cineva care-mi place. mwah1.gif Pacat ca e departe.
Michelle
QUOTE(nefertiti @ 4 Apr 2011, 04:24 PM) *
Am găsit ojă nuanţa care īmi place. girlchat.gif

Michelle, cum e la Godot, e spaţiu mic, mare...?


Maare,dar la unele chestii tot trebuie rezervare. E misto atmosfera, dar am impresia ca se fumeaza oaresce...cu care eu nu-s familiarizata.
O fi fost doar o impresie??nu stiu!
wulfenia
ploaia
Cla
Soarele. De ploaia am avut destul, si de zapada.
Nefertiti
Īn sfārşit, e cald. 38.gif
M-am apucat să şmotruiesc bucătăria.
Un telefon.
Nefertiti
Joacă
Erwin
Garda Militară a Norvegiei
Erwin
Cum să faci un copil să nu mai plāngă:




rofl.gif
Zed
E calddddddddd si aoare . Au inflorit atatia pomi . wub.gif
LINICA
Am iesit din bloc si am vazut floricele plantate de curand.
Mai la cativa pasi spre metrou, pe partea stanga, tot pamantul sapat proaspat, copacei cu flori galbene legati, iarba greblata.
La alti cativa pasi, o doamna care venea grabita. Cred ca si-a dat seama din departare ca admiram si eu ... primavara ei. smile.gif

Un zambet, lacrimi de bucurie, pace si iubire!
Nefertiti
petuniile mele roşii-roşii wub.gif
wulfenia
azi mi-au placut mirosurile de flori
Nefertiti
Un mit mai puţin
Data'q
Probleme şi soluţii
Erwin
"Am fost anul trecut īntr-o excursie de cāteva zile īn Germania. Am fost foarte atent la tot ce se afla īmprejur și mi-am dat seama că NU există nici-o deosebire īntre noi și nemți. Era clar. Nimeni la ei nu face curat, nici la noi nu se face curat.
Ba da, . . . există totuși, o mică deosebire: nemții nu fac murdar." - Harry Minti.
Cla
Cine-i Harry Minti, dragul meu... rolleyes.gif
Sa nu uitam, īn Romānia sunt cāmpii care produc praf, nu degeaba s-a numit Banatul "Grānarul tarii"
īn Germania nu prea, sunt multe paduri. Dar e adevarat ca nemtii fac curat.
Da-ti seama daca toata Europa se plimba pe autostrazile nemtesti si ai nostri n-ar face curat, ce mizerie ar fi...
Erwin
un savant e Harry, mi-a plăcut vorba lui... Nu, eu cred că turcii fac curat īn Germania, nu nemţii! Şi romānii fac curat īn Germania, cunosc cāţiva! spoton.gif

Desigur, ce-i important este respectul. Cel care face curat este respectat, īn sensul că nu vine altul mai deştept după el să arunce mizerie. Cine īncearcă este aspru pedepsit de lege şi nu este iertat de comunitate. Se subīnţelege din vorba lui Harry.
Nefertiti
căpşunile
Rovaniemi
Un asparagus ieşit la produs
turbo trabant
QUOTE(Erwin @ 3 May 2011, 09:00 AM) *
NU există nici-o deosebire īntre noi și nemți. Era clar.

noi adica israelieni.
Cla
QUOTE(Erwin @ 3 May 2011, 06:35 PM) *
Nu, eu cred că turcii fac curat īn Germania, nu nemţii! Şi romānii fac curat īn Germania, cunosc cāţiva! spoton.gif

Desigur, ce-i important este respectul. Cel care face curat este respectat, īn sensul că nu vine altul mai deştept după el să arunce mizerie. Cine īncearcă este aspru pedepsit de lege şi nu este iertat de comunitate. Se subīnţelege din vorba lui Harry.

Erwin, a lucra la salubritate e un job foarte bine vazut si bine platit smile.gif
Se face ca tocmai vecinu-meu lucreaza acolo si sa stii ca-i merge bine. Ca or fi cātiva turci, romāni, Yugo sau greci acolo, asta-i normal si de ce nu, si ei vor sa traiasca.
Erwin, se spune ca nemtii fac cele mai bune masini.
Pentru ca sa le foloseasca au facut cele mai bune autostrazi din Europa, nu numai cu straini.

Cla smile.gif
Cla
Ce mi-a placut azi.... lastuni thumb_yello.gif rolleyes.gif
Erwin
Turbo, cred că ai ghicit! ohyeah.gif
Ai dreptate, Cla! Pe vremuri, nemţii au făcut autostrăzi şi construcţii cu sārbii. Sunt buni constructori. De-aia au avut bani să ţină război 10 ani.
Cla
Erwin, īn Nürnberg este un cartier īntreg cu blocuri de 20 etaje.
Ghici cine le-a construit... romānii prin anii '70 smile.gif
Acum locuiesc rusii din Kazachstan acolo.
Erwin
Cum să te īmbraci şi să te dezbraci
Data'q
Un strop de culoare.
Cla
Nothing else matters la tambal http://www.youtube.com/watch?v=Tp7DapGFisc

smile.gif
Erwin
Faiin!


Cla
:-)

rofl.gif
Data'q
Că s-a īntors şi Mara. flowers.gif
Erwin
Photopic Sky Survey - o imagine de 5000 megapixeli spoton.gif
Tinkerbell
o bijuterie: Nuit Blanche

si asta, merg impreuna:


Data'q
Superb videoclip, Tinkerbell. flowers.gif
Data'q
Stupid cat / Stupid dog
Erwin
Sacha la grenouille thumb_yello.gif
Erwin
Dream of Endeavour
Cla
Genii rofl.gif

Nu stiu
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.