Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
nefertiti-old
un cd smile.gif
nefertiti-old
a iesit soarele, desi cretinii de la meteo au anuntat plooi! ohyeah.gif
jude
O melodie spoton.gif
mdA!
executabilul cu Felix.. e adorabil smile.gif ma face sa ma gandesc la mota al meu.. tongue.gif
Cla
A sorit rasarele rolleyes.gif biggrin.gif
LINICA
Strambaturile rolleyes.gif
nefertiti-old
m-a sunat o prietena. o sa aiba un bebe woot_jump.gif
One_Last_Dance
Un trandafir albastru - am ramas nemiscata, privindu-l... mwah1.gif
Data'q
Memoires of a Geisha
Olaf
Un desen animat. Futurama ii zice smile.gif
John B
Fata pe care o are fi-mea somnoroasa dimineata cand se trezeste si ma striga. De fapt asta e unul din lucrurile care imi plac in fiecare zi!
nefertiti-old
O expresie pe care am auzit-o la Radio Guerrilla: traficus captivus! rofl.gif rofl.gif
Zed
Am primit 47 de lalele wub.gif
Carmi
chestia asta

http://www.xs4all.nl/~jvdkuyp/flash/see.htm
ashes
pizza facuta de mine (sunt modesta, nu? smile.gif) )
Zed
Incerc sa invat pe un coleg romaneste .
L-am intrebat : Ce faci ?!
Mi-a raspuns ( in scris ) : Biau o cafia ! rofl.gif Eu Biau cafia
nefertiti-old
rofl.gif

vezi ca n-ai inceput cu ce trebuie. invata-l si tu chestiile de baza romanesti: manz, varza, barza, viezure... rofl.gif
Zed
Daca-l las sa citeasca asa cum e scris , iese : viezure = Fieţure ; barţa ; manţ .
Mai bine il las sa BIA CAFIA . rofl.gif
Kitty
QUOTE (John B @ 8 Mar 2006, 10:07 AM)
Fata pe care o are fi-mea somnoroasa dimineata cand se trezeste si ma striga. De fapt asta e unul din lucrurile care imi plac in fiecare zi!

Asta mi-a placut mie azi sorry.gif mwah1.gif a fost asa ... wub.gif ...
Serenity
Si fica-ta are o fata draguta cand e somnoroasa? rofl.gif (si nu m-ai chemat la botez... tztztz... nonono.gif .. RUSINE! laugh.gif tongue.gif ).
Zed
Asta-i si mai buna . Tot colegul . Cica vorbesc urat , foarte urat si asta numai pentru ca am spus ca : Lasa ca fac eu cafea . Cuvantul fac are pentru el alt inteles rofl.gif . Cica nu vrea d'aia .
One_Last_Dance
Rasaritul ce-a rostogolit pamantul in boarea luminilor trandafirii... wub.gif
jude
Am gasit Depeche Mode, "Playing the angel" 38.gif
Serenity
Am facut curatenie la carti (ador sa fac curatenie la carti wub.gif ) si am dat peste tot felul de amintiri.... carti cu povesti, un abecedar de germana, o felicitare de acum muuuuulti ani in care al meu tata ii scria lu' a mea mama o poezie (probabil erau certati, sau ceva de genul rofl.gif ), ziare de-acu' 15 ani... De-abia astept sa le rasfoiesc biggrin.gif Parca le-as vedea prima data!
Olaf
O dimineata insorita smile.gif
nefertiti-old
a sunat unul la radio guerrilla sa le spuna ca i-a cazut netul... la propriu, ca sunt pe jos cablurile, din cauza vantului laugh.gif


p.s. si un interviu telefonic facut de liviu mihaiu cu silviu prigoana, la acelasi radio rofl.gif rofl.gif . ca veni vorba de prigoana, de diverse sarbatori, el tot pune pe dama care se ocupa de pr sa trimita cadouri 'colaboratorilor'. de 8 martie a ajuns si la mine un cd cu komornik (nu stiu daca i-am scris bine numele), de ce draq si-o fi inchipuit ca asculta cineva komornik?? rofl.gif rofl.gif
Zed
E soare afara si un cer albastru , superb . Vine primavara wub.gif 38.gif
jude
Trei zile de pauza si niste aplauze blush.gif
Data'q
"Tu esti sotzia mea si bunicul este sotzicul meu..."
Replica de-a nepotului meu catre bunica lui (mama mea)...
Endgegner
Line-up MayDay 30.04.2006

Live:The Prodigy, Westbam & Band, Members od Mayday, Anthony Rother, Lexy & K-Paul, Booka Shade, Einmusik, Northern Lite
DJ: Paul van Dyke, Ferry Corsten, Chris Liebing, Takkyu Ishino, Jesper Dahlbäck, Tom Novy, Sharam Jey, Dominik Eulberg, Oliver Koletzki, Reason, Marco Bailey

35.gif
ausländer
Ziua de azi mi-a placut, in majoritate, ptr ca e ziua mea libera. De maine iar intru sa lucrez la mega-proiectul pe care il am acum. biggrin.gif
Aramis
play-list-ul biggrin.gif
nefertiti-old
o veste buna! yeah.gif
Mihai
Faptul ca mi-a fost apreciat talentul... artistic rofl.gif
Cla
Ai pictat-o pe Ancuta? biggrin.gif
Eu am primit aplauze cand am cazut de pe scari spoton.gif
(nu astazi, altadata, dar tot artistic a fost). De parca as fi invatat la Nurejew rofl.gif
Fantasee
Expresia urmatoare: "Caruta-te."
Zed
Ce avatar are Nefe . rofl.gif
nefertiti-old
QUOTE (Zed @ 16 Mar 2006, 06:06 PM)
Ce avatar are Nefe . rofl.gif

rolleyes.gif laugh.gif sunt in cautare de tricou cu el! ohyeah.gif


azi mi-a placut cum l-au aplaudat pe Nastase fostii lui colegi din camera deRutatilor, cand si-a dat demisia devil.gif
One_Last_Dance
... o nuanta, un cuvant, o imagine, un sunet la care nu ma gandisem.
mdA!
o traducere.. wink.gif
One_Last_Dance
"Dansul vantului"- n-ai stiut? Si vantul danseaza, danseaza uneori, si eu am intrat in jocul lui... astazi - am dansat de mana cu vantul....... paseste atat de incet, aproape ireal...
Acum a fugit, si-a continuat menirea, a plecat, oarecum trist, dar cu promisiunea ca va veni din nou... mwah1.gif
nefertiti-old
vremea
Fantasee
O voce.
trustbyte
o afirmatie
o melodie: the roots - the seed
vantul racoros
Zed
Cateva sms-uri , cerul albastru , soarele .

trustuletu' hug.gif ( Ai scos pantofiorii la aer ?! Ca-i vremea de ei . laugh.gif )
trustbyte
o partida de y! pool

off topic: zedulleeeeee hug.gif ( smile.gif inca nu, desi am o super pereche de pantofiori, facuta cadou de prietena..sunt inca pe ghetute..le stii tu, alea hot ) biggrin.gif
Zed
Florile primite ieri si azi .


Pai la ghetutele alea hot ma refeream . Mai am si acum poza . laugh.gif
trustbyte
un telefon

off topic: da, alea le-am tot scos la aer iarna asta dar cam gata..s-a cam incalzit..cat de curand trec la pantofiorii mei hooot, daca reusesc sa le fac o poza iti trimit smile.gif
Mara
Adica tu inca mai ai ghetutele alea hot??? Ca ale mele s-au cam dus pe pustii... Sunt invidioasa! tongue.gif laugh.gif
mirona
ciorba de burta de la pranz....
una din prietenele mele care arata f bine azi...
ca m-am inscris la un curs de dans...
vremea....
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.