Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
Mara
Auziti, da' care pusca lui Nefe (hug.gif ) e tipu de la cablu'? Ghostache presupun, ca ii recunosc stilul! laugh.gif
nefertiti-old
Mey, voi deja abuzati. 'Pusca mea' e marca inregistrata pe forumul asta, clar? rolleyes.gif laugh.gif
Mara
Pai d'asta si spunem "Pusca lui Nefe" laugh.gif
simonsays
uzufruct parca ii zice, nu ? un bun dat in pastrare... rofl.gif
iniya
am papat in sfarsit..langosi cu branza si marar smile.gif
trustbyte
soarele stralucitor de azi
Ava din Aviatorul
cateva partide de biliard
ca vine weekend-ul!!
simonsays
QUOTE (Mara @ 4 Mar 2005, 03:28 PM)
Auziti, da' care pusca lui Nefe (hug.gif ) e tipu de la cablu'? Ghostache presupun, ca ii recunosc stilul! laugh.gif

cre ca da, ca cica l-a banat cu nelutzu.. rofl.gif
Dark Angel
un mail
un telefon
simonsays
QUOTE (flower @ 4 Mar 2005, 04:19 PM)
un mail
un telefon

ce inseamna sa te oftici pe telecomunicatii, si aparatura specifica... rofl.gif
Mara
Tuuu, ai gresit topicul! Flower a raspuns la "Ce mi-a placut azi' nu la ala cu enervatul. laugh.gif
simonsays
tuu, n-am gresit; cum sa iti placa un mail ? tie iti place cutia postala de la bloc ? rofl.gif sau na.. telefonul.. desi ala poate sa iti placa.. daca e dragut colorat... are beculete... laugh.gif
Antont
Dragilor, nu ieram io tipu' de la cablu...Intre timp imi scosesera banu' (nici acu' nu realizez ce-am facut sa-l merit rofl.gif ), asa ca im veti putea aprecia elucubratiile in continuare, elucubratii aduse la indemina cititorului tot sub pana lui Nelutzu la revedere.... rofl.gif
P.S.
Tocmai am citit ce-ati scris azi pe acolo si m-am spart de ris spoton.gif rofl.gif
nefertiti-old
O veste bunaaa! woot_jump.gif
simonsays
ti-au marit salariul ! a raposat ex-ul ! nu esti insarcinata ! s-au ieftinit silicoanele !!! zii domle si noo vestea aia buna !
Antont
SuPscriu rofl.gif
nefertiti-old
Nu! Nu! NU! Nu stiu!

Am raspuns in ordine. laugh.gif

Nu va spun, nici de-a draq! rolleyes.gif rofl.gif
iniya
un profesor wub.gif wub.gif wub.gif ..uf cum ...mi-a scapat tot anul cry.gif ....


sorry.gif
simonsays
hai ma nefe.. nu ma face sa imi screm mintea dupa alte intrebari .. ca .. pusca ta.. mi-e ca imi creste avertizarea mai rau ca dunarea, acu, la inundatii... rofl.gif

iniya, sper ca ai peste 18 anisori ... nu de alta, da' bagi sarmanul om la sing-sing... laugh.gif
iniya
MDAAAAAAAAA whistling.gif ...am biggrin.gif ..oricum cine verifica? sorry.gif ..e doar o simpatie..trece trece smile.gif


sorry.gif
simonsays
heeeii ! nu lasa bucuriile sa treaca pe langa tine ! fa asta doar cu necazurile ! laugh.gif
vorba ta, cine verifica ? biggrin.gif ia, maine sa auzim cum ti-a facut cinste cu o prajitura wink.gif tongue.gif
Antont
Porumbeilor, stati linistiti ca de la 15 ani ie voie, in conformitate cu modificarile din Codu Penal .......asa ca bebeule, poti sa profiti de Simion ca nu e in pericol sa mearga la inchisuare rofl.gif ....
iniya
atunci nu ne mai ramane decat..... love.gif sorry.gif
simonsays
yaip ! iniya, la cine se refera emoticoanele alea amorezate ? la tine si la ... ? laugh.gif

ba Ghostule, nu invata fetele la prostii ! lasa ca le invat eu ! rofl.gif
Corydalis
am vazut o masina care arata ca o buburuza: rosie cu buline negre. si era cat se poate de moderna. mi s-a parut draguta
iniya
mi-a facut ziua..de fapt seara ...bishop....am jucat o partida pe cinste de sah thumb_yello.gif ...a fost foarte interesant...mi-a placut....de mult n-am mai avut parte de o asemenea partida wub.gif ..cred ca ma apuc de sah..serios mad.gif ...

sper sa-mi iau revansa smile.gif ...bafta in continuare bishop hug.gif
Kitty
mie mi-au palcut cele noua jocuri de biliard cu Iniya tongue.gif ... scorul a fost: Io-Iniya 7-2...asta e...a avut noroc roflmao.gif nu cred c-o sa mai joace cu mine biggrin.gif
iniya
pisicuto...pfuai..las' ca te fac mar...la viitorul meci..cred ca tu nu ve vrea....in fine..am fost obosita..si te-am lasat sa castigi whistling.gif
kittycel hug.gif

mi-a facut ziua astazi...prezenta soarelui 38.gif biggrin.gif
BlackClaw
Azi imi place Epilogue...si...



user posted image
Corydalis
mergem sa-mi cumpar ciocolata si am vazut pe o poarta inscriptia "Eu pana la poarta, fac 5 secunde. Dar tu?"- era vorba de o atentionare ca exista un caine rau acolo, care e vitezomaa pe de-asupra rofl.gif
mutulica
m-au dat afara de pe cool girl blink.gif
ausländer
dar ce-ai facut? smile.gif
Aramis
am ascultat taaaaaaaaaareeeeeeeeeeeeeeee gloria gaynor - i will survive in timp ce omuletul mergea cu 100 pe ora, a fost demential spoton.gif
mutulica
QUOTE (ausländer @ 8 Mar 2005, 10:03 PM)
dar ce-ai facut? smile.gif

nu prea multe... nu inteleg de ce
Antont
QUOTE (mutulica @ 8 Mar 2005, 09:36 PM)
m-au dat afara de pe cool girl blink.gif

roflmao.gif Welcome to the club spoton.gif ...
ps.
mie mi-au ridicat banu', o fi fost numa' asa de avertisment rofl.gif
skysurfer
Da ce ati scris ma? Sper ca nu ma puneti sa citesc toate tampeniile pe care le-ati scris pe acolo, da? smile.gif O fi fost vreun politist sub acoperire.
Antont
Pai nimic indecent blink.gif ....Timpenii cam da, in schimb rofl.gif (cel putin io spoton.gif , da' nici restu' nu s-au dezis rofl.gif ) ....
Mara
Cum adica restul nu s-au dezis?! devil.gif Adevarul e ca m-am aberat rau... rofl.gif rofl.gif
Antont
Un pic doar spoton.gif rofl.gif
mutulica
eu am fost cuminte ...
Antont
...faptul ca ieri, datorita vremii frumoase si a motocicletei unui prieten, mi-am inceput sezonul 2005 spoton.gif ....Sper ca pina la sfirsitul saptaminii viitoare sa fie gata si "fetita" mea ohyeah.gif ...
Vornicum
Nimic nu ma mai bucura, sunt nebucurabil complet, mai draga.
ausländer
eiii... hai pariu! tongue.gif
Vornicum
Ok, daca reusesti sa ma bucuri iti trimit un butoi online. Give your best shot!
Yvonne
Azi imi place de voi ca sinteti destepti. mwah1.gif
Vornicum
Suntem destepti in fiecare zi , dar nu se observa.
Suntem modesti spoton.gif
cactus
Mie mi-a placut azi ca inca nimic nu m-a inervat (da´ niciodata nu-i prea tarziu)

PESEi - Vornice, NORMAL ca noi suntem foaaaarte modesti dar tot normal este ca noi suntem primii care constientizam cat de destepti suntem... ohyeah.gif . Ceilalti constata ceea ce noi stim demult (cel putin noi doi si Clarence - ficiori faini -
p-onoarea mea...)
Vornicum
Eu am stiut demult dar abia acum constiientizez rofl.gif
Imi place cand sunt modest clapping.gif
cactus
QUOTE (Vornicum @ 17 Mar 2005, 12:20 PM)
Eu am stiut demult dar abia acum constiientizez rofl.gif
Imi place cand sunt modest clapping.gif

Si mie... evil.gif De fapt modestia e trasatura noastra esentiala... ohyeah.gif
Yvonne
Io" m-am tot gandit si constat ca NU SINT MODESTA wub.gif .E bai?
Vornicum
La mine a fost chestie de 2 secunde. M-am uitat in oglinda , mi-am tras 2 palme sa ma imbarbatez si mi-am zis :" Vornice, mah, tu esti foarte destept si modest!"
Si acum ma doare fatza de la palmele primite. rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.