Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
janine
O propunere wub.gif sau cerere...cum o fi mwah1.gif sorry.gif
milimetru
Mie mi-a plăcut că a apărut soarele, după cîteva zile mohorîte...

Îl aştept şi pe aleea mea! wink.gif
nefertiti-old
Azi imi place ca e o zi perfecta de toamna. smile.gif
Aramis
ca e soare si frumos afara
ca ascult o melodie grozava
ca iubesc biggrin.gif
Turcoaz
ca iubesc, sunt iubita si sunt intr-o forma grozavaaaaaaaaa

wub.gif
mutulica
azi mi-a placut sa conduc in ploaie
janine
Azi mi-a placut o anumita converseishan... sorry.gif mwah1.gif ce frumos e sa descoperi oameni minunati.... wub.gif
Si mi-au placut si mai mult versurile dedicate de acea persoana minunata....
"cand te-am visat prima oara,
un gand te-a sarutat
iar dorul ma infioara
la gustul crudului pacat"
Multumesc wub.gif

lovely isn't it?? wub.gif
milimetru
Very lovely! clapping.gif yeah.gif love.gif
janine
wub.gif milimertruletz


Dar aia a trecut... cry.gif

Azi mi-a placut ca mi-am terminat munca inainte de program thumb_yello.gif ... si e joi dupa-amiaza ohyeah.gif
Zooey
mie mi-a placut felia de tort cu frisca
mutulica
mi-a placut ca in sfirsit s-a terminat ziua de lucru smile.gif
gabitza ^
...ca azi am luat salariul
...ca a fost soare si frumos afara
...ca nu sunt acasa
...ca incep scoala de soferi

G.
simonsays
QUOTE (gabitza ^ @ 30 Sep 2004, 11:45 PM)
...ca incep scoala de soferi

e, asta s-ar putea sa ne intristeze pe noi.... ohyeah.gif
nefertiti-old
Am primit o veste buna despre un amic de care nu mai stiam nimic si am vb cu el la telefon. woot_jump.gif
janine
Azi mi-a placut ca am primit o invitatie la un club super mandru de prin zona...abea astept sa imi placa acolo rolleyes.gif
Zooey
banii!!! devil.gif
mitzike
Ca sunt din nou la han !!! biggrin.gif
Cred ca a trecut o vesnicie de cand nu am mai intrat. (am fost despartit de drogul meu cel mai de pret, internetul)
Dar m-am intors, viu si (inca) nevatamat.
mutulica
o baie cu saruri relaxante... atit de relaxante ca acuma sunt ca o leguma
janine
Vorbele linistitoare ale unui amic tare drag mie mwah1.gif
AIWA
Ca de la 6 pastile/zi medicul mi-a recomandat doar 2/zi
Turcoaz
Aiwa, bravo, te faci din ce in ce mai bine

Ma bucur ca azi sunt sigura ca plec o saptamana pe crestele muntilor, fara net

5.gif
Aramis
Turcoaz, ce as pleca si eu o saptamana la munte...
Ce mi-a placut? Mi-a placut un mesaj, mi-a placut faptul ca-mi arata ca se gandeste la mine mereu smile.gif
Zed
Clarence cu cantecul lui rofl.gif
Dar ii las si eu ceva aici :

French
Frčre Jacques, Frčre Jacques
Dormez-vous, dormez-vous?
|: Sonnez les matines, :|
Ding ding dong, ding ding dong

Berber
Khou ya Hassan, khou ya Hassan,
Naas mezian, naas mezian ?
Fiksbah bakri, fiksbah bakri
Khalik men lemsah, khalik men lemsah.

Spanish
Martinillo, martinillo
Donde esta, donde esta
|: Toca la campana, :|
Din, don , dan, din, don, da

si varianta cea mai faina : rofl.gif

Hungarian
János bácsi, János bácsi
Keljen fel, keljen fel
|: Szólnak a harangok :|
Bim, bam, bom, bim, bam, bom


rofl.gif
cactus
Es ha fel kel - mi lesz ?
Hungarian
János bácsi, János bácsi
Keljen fel, keljen fel
|: Szólnak a harangok :|
Bim, bam, bom, bim, bam, bom
Semmi....csak drunk.gif de nem egyedul.... spoton.gif
milimetru
Mi-a plăcut că am reuşit să trec peste ziua de luni fără greaţa tradiţională pe care o am mai ales în dimineaţa acestei infame zile din săptămînă.
cactus
QUOTE (milimetru @ 11 Oct 2004, 05:06 PM)
Mi-a plăcut că am reuşit să trec peste ziua de luni fără greaţa tradiţională pe care o am mai ales în dimineaţa acestei infame zile din săptămînă.

Idem. Pace tie Neamule.... rofl.gif
Scarlett
azi mi-a placut ca s-a creat o incurcatura de nick-uri ...si eu am " profitat "..sorry.gif ce bine a fost

multumesc tuturor participantilor mwah1.gif mwah1.gif
secunda
si tot nu am aflat cand esti nascuta... unsure.gif
Scarlett
la 4 zile dupa caderea Bastiliei ( dar la diferenta ceva ani ...normal wink.gif )

laugh.gif
secunda
mda...mai exact nici ca se putea sa ne spui... tongue.gif
doice
Mi-am gasit portofelul. laugh.gif
Am crezut ca mi l-au furat dar era la mine pe birou sorry.gif (l-am uitat ieri seara)
Zooey
ca am reusit sa ajung totusi la tirgul de carte si sa imi cumpar una thumb_yello.gif
cactus
@ Mihai
@ Dead Cat si Clarence - si vice versa
@ family...

hiya.gif SALVE NEAMULE (si - familie ) Fusei bolnav - rau de tot, da´chestia -i ca in desert nici un cactus nu piere asa ca...
Oricum a fost nasol. Vreau sa-i multumesc in primul rand lui Dead Cat - care, dupa postul meu la chestia cu Stratan, mi-a tri trimis urgent si imediat un mail cu o intrebare simpla "ce s-a intamplat" ...Prietene, iti multumesc.
Vreau sa multumesc leului (?) Clarence pentru ca zi de zi a fost alaturi de mine...citat (iarta-ma, prietene, dar prietenia trebuie stiuta) "N-am inteles nici pana acuma de ce ti-ai luat ramas bun la rubrica aia Stratan (?)
Kopf hoch, Kumpel, wir alle haben Probleme, nur nicht ins Selbstmitleidversinken, da rauszukommen erfordert Kraft... seelische Sachen, so ein mieses Tief hatte ich vor 3 Jahren... hab mir gedacht verdammt, ist das
jetzt die Midlife Crisis oder was? anscheinend schon, es kam alles knüppeldick zusammen, alles schön hintereinander, so daß man von einer Scheiße in die nächste schlittert. - Ai dreptate....semnez eu - Dan

Vreau sa-i multumesc lui Mihai ca nu mi-o taiat contu´. Gurile rele zic ca mai trebe sa mai trec prin spitale, da´asta se rezolva pronto. Am destule pile ca, daca intru, sa si ies cand vreau - daca totu-i bine....roflmao.gif Si bineintzeles ca sefii de la spitale au acces la internet.. Poama rea nu piere..roflmao.gif ..Io mi-s coool, ma si cum am zis cu poama rea...

In concluzie...cine-mi da cafa ????? Muuuuuuuuuuuuuulta si fara zahar ?
Multzumesc

PeiSei - sa stitzi ca singuratatea-i mai rea ca cianura....esperientza lu mosu cactus---da´sa n-o factzi publica fiindca ma imita si altzii roflmao.gif roflmao.gif

PeiSei - unde-s ingerii mei ???? Alea faiiiiiiiine si superbe si muninate ca un zambet de cer si vesele ca un cantec ?????
denise
smile.gif Un mesaj, sosit tocmai la timp.
cactus
hiya.gif flowers.gif Am incercat sa ma conversez si cu Mihai da´retzeaua merge ca procu. Oricum, va iubesc pe toti...si tare
mi-o fost drag de casa....
Se pare ca se rezolva; nu-l taie ei pe cactus....
denise
Curaj, cactus! Doar cactusul e cea mai rezistenta planta... flowers.gif Multa, multa sanatate!
cactus
hiya.gif Multumesc, tu draga; si ce-i daca-l taie (normal ca EU - Cactus Intaiul - nu-i las) - daca-l taie,totusi, iese zeama drunk.gif si daca nu-mi dau si mie, ma scol de pe masa de operatie si le dau cu cactusu-n cap si dupa aia beau eu singur (zeama)...La dracu ciu vracii astia. Aici la han e infinit mai bine...
Oricum...mai trebe oaresice prudentza; se pare a nu-i gluma; vrusera sa ma trimita la Tms. la clinica de la Padurea Verde. Paiiii, ma, ce sa caut eu la padure verde cand de la balconul meu vad cea mai superba pajiste verde, plina de cruci albe...mare si intinsa (nu-i banc) - 5 minute de mers pe jos, incet, in linie dreapta; ceva mai mult, in alte conditzii( brrrrr - gata - nu ma mai gandesc la asta)); pusziiiii tu draga; tare mi-o fost dor de voi...
Aramis
cafeaua cu ciocolata
Aramis
rofl.gif rofl.gif rofl.gif cat circ...
trustbyte
ca m-am decis sa-mi iau boxe. sa vina salariul si-s ca si luate.
vremea frumoasa.
ca inceputul de zi a fost linistit, fara batai de cap.

Dark Angel
ca s-a terminat controlul de fond cu bine...ca e soare, ca am reusit sa fac niste plati externe, ca actele pt. import sunt de data asta corecte... rolleyes.gif
simonsays
felicitari; imi creste inima cand vad oameni fericiti ! laugh.gif
mutulica
mi-a placut cafeaua de dimineata...
Antont
A iesit soareleeeeee 38.gif .....ma duc la plimbare biker.gif
doice
Mi-am cumparat crizanteme si nu m-am simtit deloc aiurea laugh.gif
LigiaB
M-am dus la supermaket, eram cam in viteza...merg la casa si imi trec ochii peste o revista (la noi sint rafturi de o parte si de alta cu toate revistele) ma uit si asa fac ochii yikes.gif "What on earth???" ma gindesc...Ptr o secunda am avut impresia ca l-am vazut pe frate'miu pe coperta revistei Entertainment, m-am intors sa ma uit...era Mel Gibson! Fratele meu seama fff bine cu el la ochi, par, inaltime, ridurile alea pe frunte... rolleyes.gif ptr o secunda am crezut ca era el...serios! rolleyes.gif
Vornicum
Mie imi place de LigiaB wub.gif
O iubesc , sa stie tot poporu!
LigiaB
Thank you, thank you! sorry.gif
Vornicum, parca de-odata nu imi mai pasa ca din cauza ta, am un punct de avertizare la care inca ma uit zilnic! harhar.gif
Mihai nici acum nu mi l-a scos. laugh.gif
Cla
Ligia, stai un pic... adica Uma Thurman e sora lui Mel Gibson, sau cum...? unsure.gif
LigiaB
rofl.gif Tucu'te ca iti merge mintea....
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.