Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
Michelle
Mie-mi place reclama la Romantic Fm cu marmota care canta Barry White ,iar cocosul si cu vulpea stau la un pahar de vin smile.gif
insanevrfx
prajiturile pe care le-am gasit pe masa din bucatarie cand m-am trezit licklips.gif
jude
Mi-au facut o farsa 2 fosti colegi. Inca ma mai doare fata de la ras rolleyes.gif
Sushi
florile, mirosurile, soarele, cerul, pasarelele si poseta mea noua galben-lamiie cool.gif
jude
Lalelele de vineri...cu jumatate din petale cazute, arata ca niste cale wub.gif laugh.gif
Elena Z
ca am facut tot ce mi-am propus ohyeah.gif
Cla
QUOTE (Carmelita @ 18 Apr 2006, 05:21 PM)
florile, mirosurile, soarele, cerul, pasarelele si poseta mea noua galben-lamiie cool.gif

Mie mi-a placut păsărica ohyeah.gif rofl.gif
Cucu Mucu
Viata
Sushi
QUOTE (Cla @ 19 Apr 2006, 05:48 AM)
QUOTE (Carmelita @ 18 Apr 2006, 05:21 PM)
florile, mirosurile, soarele, cerul, pasarelele si poseta mea noua galben-lamiie  cool.gif

Mie mi-a placut păsărica ohyeah.gif rofl.gif

Edit:
mirosurile, soarele, cerul, CIRIPITOARELE si poseta mea noua galben-lamiie

si imi mai place ca azi la zece am sedinta si eu deja stiu despre ce o sa fie vorba wink.gif
Elena Z
niste cuvinte dulciiiii wub.gif
flori
Drumul de la Ramat-Hasharon la Ierusalem! Cu nenumarate flori multicolore, livezi de portocali si migdali. Ah ce parfum ce frumusete! Si mai aproape de Ierusalem maslinii care parca rasar din piatra!
mirona
...imi place ca s-a oprit ploaia si ca am reusit sa zambesc mai mult!
Aramis
cum stau blugii cei noi pe mine si cum mi-am asortat poseta noua biggrin.gif
Cucu Mucu
QUOTE (Aramis @ 19 Apr 2006, 05:49 PM)
cum stau blugii cei noi pe mine si cum mi-am asortat poseta noua biggrin.gif

Baga un cover sa vedem si noi! laugh.gif
Cla
POZE VREM!! spoton.gif
Olaf
Edit: acum am vazut: asta nu e poza cu Aramis tongue.gif

user posted image
nefertiti-old
Am primit de la un forumist niste harti cu TM, foarte faine si clare. wub.gif (avand in vedere cat de prost ma orientez in spatiu sunt mai mult decat bine venite laugh.gif)
nefertiti-old
a iesit soarele si e cald 38.gif
Erwin
QUOTE
Am primit de la un forumist niste harti cu TM, foarte faine si clare.  (avand in vedere cat de prost ma orientez in spatiu sunt mai mult decat bine venite


poate n-ar strica sa faci o plimbare/mai multe cu un prieten... smile.gif inainte de a te lua dupa harti...
ausländer
Cu ce sa incep? Ma aflu in Brasov, care e printre altele orasul meu preferat, desi nu m-am prea plimbat prin tara. Azi a fost o vreme absolut superba. Peste 20 de grade si un soareeeee. 38.gif Am fost impreuna cu cateva rude la canionul 7 scari si mi s-a parut superb, atat drumul pana acolo cat si obiectivul in sine. Am facut cateva poze, zic eu destul de faine, dar mai am pana voi invata sa imi folosesc la potential maxim aparatul meu foto. Mai pe scurt.... I'm happy!
Serenity
Anul asta Pastele a fost unul foarte reusit. Azi am urcat pe munte impreuna cu ai mei (de mult nu am mai fost nicaieri impreuna).... Nu am mai fost niciodata pe Semenic primavara si atat ce am gasit acolo cat si pe drum m-a incarcat de... hmm.gif .... serenitate laugh.gif Surpriza a fost sa ma intalnesc cu o prietena buna care habar nu avea ca urc si eu, cu care am petrecut toata ziua. Zilele trecute le-am petrecut cu prietenii colindand coclauri sau zbantuindu-ne pe unde am apucat.

Pe langa asta, de vreo 4 ani incoace, in fiecare primavara, pana vara tarziu, o privighetoare umple fiecare noapte cu cantecul ei. Uneori atat de tare incat ma trezeste din somn.
tikky
7 scari wub.gif Cum mai arata? Ultima data cand am fost acolo era in plin proces de refacere, trebuia sa urci cu atentie si sa te tii bine de balustrada smile.gif.

ausländer, cand ne arati si noua pozele? rolleyes.gif
ausländer
Arata bine. S-a terminat reamenajarea, din cate mi-am dat eu seama. De urcat nu am urcat decat prima scara, din cauza companiei, care nu prea avea chef de senzatii tari. Partea frumoasa e ca saptamana viitoare revin in Brasov cu alte verisoare si o sa reiau traseul. Cat despre poze... asteptati putin, sa ajung acasa si sa fac o selectie. Pana una-alta... Noapte buna! smile.gif
ausländer
Traseul de azi:

1. Bran
2. Cheile Gradistei
3. Moeciu de Sus (pensiunea/restaurantul Craiasa Muntilor)

Calificativ: Zuuuuuper!
Concluzie: I'm still very happy!

In +, azi mi se pare ca au iesit mai bine pozele. Luminozitatea nu mai iese aiurea (deh, nu lucrez inca full manual).
Serenity
Niste descoperiri... jamie.gif
mothman
Soarele, prietenii, umorul si buna dispozitie de care am dat dovada toti. O si superba ohyeah.gif
ausländer
Ptr pozele care mi-au fost cerute mai sus... doritorii sunt rugati sa acceseze linkul asta. Eventualele comentarii rog sa fie postate sub forma de mesaje private. Stiu ca sunt foarte putine cele care au iesit intr-adevar bine, dar, dupa cum ziceam, imi mai trebuie timp ca sa capat experienta. In plus, asta e prima data cand fac poze in cantitati mari. Ce veti vedea pe linkul ala sunt deja selectate dintre altele.
Lotte
O convorbire telefonica. woot_jump.gif
Serenity
Ciocolata, ciocolata, Raffaello, ciocolata!! laugh.gif drool.gif
One_Last_Dance
Ploaia.
O ploaie cu picaturi mari ce-a inceput sa cada printre frunzele ce se clatina inviorate in aerul improspatat... wub.gif
Elena Z
ca am facut tot ce mi-am propus si ca am vorbit cu cineva drag mie
Felina
mi-a placut mult un sandvici cu ou fiert&maio, branza cedar rasa, costita si cateva boabe de porumb fiert
ausländer
Fantasee smile.gif
Erwin
padurea... wub.gif
Cla
Dragostea în tei rofl.gif
jude
Ieri am vazut niste pusti de vreo 8-9 ani jucand un fel de rugby cu o minge de handbal. rolleyes.gif
mothman
Am fost la muzeul militar (pt. a nu situ cata oara) si mi-am delectat privirea cu Mig-uri, I.A.R.-euri, T-34-uri, kalashnikoave, makaroave, waltere si alte d'aste.
Titus Herbert
am suflat intr-o papadie wub.gif
Elena Z
M-am trezit cu zambetul pe buze sorry.gif
nefertiti-old
niste poze...
ausländer
Am descoperit niste melodii superbe.
Lotte
Am avut timp de lenevit in pat. smile.gif
Felina
dimineata insorita si cerul de un bleu superb, patat alocuri cu vata de zahar a norilor. superb!
Marcus
Bunavointa profului de economie, care ne-a lasat sa copiem la examen. sorry.gif
nefertiti-old
Ca a mers netul ok si am putut sa ascult fara intreruperi un post de radio si implicit niste oameni de care mi-e dor...
mirona
...azi mi-a placut ca s-a mai incalzit afara si mi-a mai placut o rochie pe un site!
Olaf
Am gasit in Matlab o functie care facea exact ce imi trebuia mie, asa ca nu am mai pierdut niste ore de programare... wub.gif
jude
Am facut cateva poze reusite in seara asta. happy.gif
Erwin
am primit un sms dragut wub.gif care m-a facut sa uit de tot stress-ul acumulat in timpul zilei
Elena Z
ca am vb in Ro cu o fata draga mie care mi-a dovedit inca o data ca imi este prietena si la bine cat si la rau mwah1.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.