Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
Serenity
Ca a fost o zi nemaipomenita! biggrin.gif
anuena22
Ca a fost o zi frumoasa, sefii au lipsit de la birou si toata lumea a fost relaxata si multumita. biggrin.gif
vermeer
A fost o zi frumoasa in care am inteles un lucru. Sunt si astfel de zile, pline de intelesuri smile.gif
Kitty
A fost totul un vis urat smile.gif
Mihai
flowers.gif mwah1.gif
axyutza
ce mi-a placut?.... ca vin "prietenii" cu coada intre picioare la mine, dupa ce eu eram in plus, ce frumos e sa-i trimiti la plimbare... in toata ziua doar atata mi-a placut, ca in rest cry.gif
Kitty
QUOTE (Mihai @ 26 Aug 2005, 10:52 PM)
flowers.gif mwah1.gif

hug.gif
Kitty
Fac baloane woot_jump.gif Mi-a dat frati-miu un tub din ala cu spuma, ca l-a luat sa faca poze la mare, dar batea vantul prea rau! Si-acum fac baloane... woot_jump.gif
axyutza
si eu vreau sa fac baloane cry.gif aveam si io chestie de aia da' am tot refolosit laugh.gif si am pus sampon si tot ce am gasit io sa se poata face baloane, dar nu mai e buna si nu mai gasesc de cumparat cry.gif
Kitty
gelul de dush ala palmolive face spuma ...ca stiu ca ma joc eu in baie, fac un cerculet din degete insapunite si merge laugh.gif si fac baloane d-ale mari biggrin.gif
axyutza
cand o sa-mi iau gel de ala o sa incerc laugh.gif
axel
Moderarea la forumul de Politica
ausländer
QUOTE (Kitty @ 27 Aug 2005, 11:05 PM)
gelul de dush ala palmolive face spuma ...ca stiu ca ma joc eu in baie, fac un cerculet din degete insapunite si merge laugh.gif si fac baloane d-ale mari biggrin.gif

Cati anisori ziceai ca ei, Kitty? laugh.gif

Ce mi-a placut mie azi? Disperarea cu care voia broasca mea testoasa sa se urce pe pietrele din acvariu... Nu, glumesc. [s-a intamplat si asta azi, dar....] per total nu stiu. a fost o zi frumoasa, pur si simplu. zambetul unei anumite persoane ar fi facut-o si mai si. da' ramane pe altadata.
Kitty
19 anishori si mai am un piculetz si fac 20...d c? rolleyes.gif rofl.gif Pe mine ma bucura si lucruri marunte! sunt asa frumoase uneori niste chestii pe langa care trecem zi de zi, dar suntem prea ocupati sa le observam, sa le traim!
ausländer
Ai dreptate, nu zic nu.
Revenind la topic... sunt prea multe lucruri care au facut ca ultimele 3 zile sa fie superbe. Si cand spun prea multe, nu spun ca as depasi lungimea maxima a unui mesaj, ci ma refer la intensitatea lor.
Vornicum
Azi la 7.00 pm voi fi foarte fericit. smile.gif
sunny26
Linistea cu care a inceput ziua....sa speram ca asa va fi pana diseara! wink.gif
Yvonne
Ca-i sambata...asa pur si simplu si ca afara e soare.
carrad
fiu-meu cand a pupat telefonul la finalul convorbirii cu matusa-mea laugh.gif
sunny26
Ca a inceput weekendu'! It's show time! jamie.gif
Michelle
...ca este un septembrie minunat anul acesta!si sper s-o tina tot asa smile.gif
Lotte
Un refren dintr-o melodie. smile.gif
cactus
yeah.gif Ca maine-i numai dumineca si nu trebe sa mergem la uork. Io zic sa facem saptamana numai din sambata si dumineca; zilele lucratoare le lasam pentru altzii... si noi cujetam drunk.gif
Nico
M-am bucurat ca cineva e foarte intelegator cu mine smile.gif si am primit mesaje de la prieteni smile.gif
nefertiti-old
In sfarsit am invatat singura sa fac o chestie la care nu i-am dat de cap tot weekendul. yeah.gif
Zed
Tricoul lui Nefe cu Tom si Jerry rofl.gif roflmao.gif
nefertiti-old
laugh.gif wub.gif
Felina
QUOTE (Zed @ 12 Sep 2005, 12:13 PM)
Tricoul lui Nefe cu Tom si Jerry rofl.gif roflmao.gif

idem laugh.gif
nefertiti-old
Tom si Jerry va transmit multumiri. laugh.gif
Kitty
Ieri s-a intamplat, dar n-am avut cand sa scriu...Am fost plecata vreo 40 de minute de acasa, 10 minute sa-mi iau tigari si pastilele si 30 de minute la noua mea vecina sa-mi iau mouse-ul. Booon! Lasasem calculatorul deschis ca stiam ca nu stau mult, iar frati-miu cat am fost eu plecata a trecut o fuga pe acasa, iar in treacat mi-a lasat un bilet MARE pe tastatura: "CALCULATORUL SE INCHIDE CAND PLECI DE ACASA!!!" M-am umplut de nervi pentru 5 secunde, apoi m-a umflat rasul cand am vazut paranteza: "(DIN PACATE NU SINGUR)" laugh.gif Asa ca in loc sa ma cert cu el cand a venit ca nu am stat mult si bla bla bla, am zis ca o sa-l sting data viitoare smile.gif
nefertiti-old
O colega mi-a propus azi sa ne internam 2 saptamani la Ana Aslan, sa ne 'refacem', ca meritam! rofl.gif
crysya
ca shefu' n-a fost si ca am "tronat" la biroul lui.... laugh.gif
Dark Angel
Reactia colegei mele din Germania la surpriza pe care i-am pregatit-o. Azi e ziua ei de nastere...am rugat un coleg de-al ei de birou ca-i cumpere un buchet de flori si sa i-l ofere in numele meu. A fost atat de fericita incat a si plans...Peter mi-a promis ca-i face o fotografie cu florile si mi-o trimite pe mail.
Vornicum
Ieri, mai egzsact.
Steaua i-a batucit cumplit pe nebelungii desirati si Dinamo ( whatever ) i-a casapit pe mocofanii evertonisti, care sunt ei ( care de fapt nu prea erau ).
Ramane insa Rapidul . Astia tre' sa mai lupte oleaca.
OLe Ole OLE, mai draga!
nefertiti-old
M-a sunat prietena mea din Portugalia! yeah.gif yeah.gif
sunny26
Ca e pe cale de rezolvare o problema care ma tot stresa de vreo doua saptamani. jamie.gif
Dark Angel
poza lui Barrie girlchat.gif mwah1.gif
Zed
Un mail . doof.gif
Dark Angel
reactia unui coleg la coafura mea...
sunny26
stralucirea soarelui
Eclectic
O discutie. wub.gif
Eclectic
Si mi-a mai placut sa o vad pe Alexa coborand scarile cu o fustita... cred ca n-a avut croitoreasa mai mult material la ea. Oricum, fata asta arata bine de tot. mwah1.gif

Si mi-a placut si ca ieri, doamnelor si domnilor, in ciuda faptului ca barul avea resurse, Alexa s-a multumit cu o ciocolata calda. Si jur ca nu mint. oPsedatii stiu de ce devil.gif
simonsays
arata bine de tot.. la toata lumea ? uauuu... asta era un compliment ? rofl.gif (sa vezi ce mi-o iau dupa ceafa, cu proxima ocaziune)

pai a luat ciocolata, ca nu mai era ciocolunga, nu ? hmm.gif (clar ma bate, de ma usuca)
Eclectic
Cred ca se lasa cu bop.gif

roflmao.gif
simonsays
vax albina, asta se rezolva repede, nu intru cu ea in bucatarie, deci nu are sanse sa puna mana pe facalet rofl.gif
Eclectic
Vezi sa nu-ti traga ea vreun sut in... facalet. roflmao.gif
mdA!
clar, simonica, vai de facaletul tau ... rofl.gif
pai bine, dom'le Barrie - asa faci, ma deSconSpiri? acuma il vaz si pe simonica plop in capul la scarile asteptand sa cobor, sa vada si el ce-ai vazut si tu..

on topic: ce mi-a placut azi a fost ochii bulbucati ai lu Barrie.. spoton.gif si ochii bulbucati ai lu mai multi, inclusiv posesorul lui' GePeZica_care, desi nu ma cunoaste, mi-a salutat.. ma rog, cred ca mi-a salutat picioarele mai degraba decat pe mine... rofl.gif
simonsays
nu, ca e protejat de chilotii de tabla; eu respect intrumarile municipalitatii, si nu ma mai spal, ca uite ce se intampla, se infut..infunda canalizarile.. ; saracele servicii municipale...

add: o sa vezi o lae plop; daca vrei, poti sa vezi o salcie plangatoare, ca m-am cocosat de frig in birou ..
Eclectic
QUOTE (simonsays @ 21 Sep 2005, 02:50 PM)
add: o sa vezi o lae plop; daca vrei, poti sa vezi o salcie plangatoare, ca m-am cocosat de frig in birou ..

roflmao.gif
simonsays
razi ca muta la facalet, ba uratule; ia zii, te-ai dezlipit usor de pe perete ?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.