Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
fluturas
Sper ca nu e vreo problema ca intervin si eu nitel spunandu-va ce m-a bucurat pe mine azi:TOTUL--incepand cu soarele care m-a trezit pana la aceasta tigara furata din pachetul alor mei.
Carmi
Mi-a placut azi sorele care m-a trezit....ador sa ma trezesc in bataia soarelui
Carmi
Uite ce mi-a mai placut azi

user posted image

user posted image
varianta imbunatatita laugh.gif
YoyoMan
Azi mi-a placut ca au fost -11 grade. Insfarsit simt si eu ca e iarna biggrin.gif
Imi placeeeeee!

PS: de ce nu are topicul asta asa succes ca si "Ce m-a enerva azi?!"; suntem prea multi stresati si nervosi la Han? hmm.gif
biggrin.gif
Mara
Yoyo, credeam ca sunt singura care se bucura de iarna si zapada! In jurul meu numai oameni satui de frig, de ninsoare, de vant, de toate... si eu atat de fericita ca e frig si ninge!!! biggrin.gif O fi din cauza ca sunt nascuta iarna?! Oricum, si mie mi-a placut la nebunie ca azi am mers prin zapada! wub.gif
One_Last_Dance
Yoyo, Mara... nu sunteti singuri, si eu ma bucur de iarna si zapada... prea imi zambeste diafan, prea imi facea semne ademenitoare ca sa-i pot rezista...
Imi aduce in suflet si zambet si magaiere. Si speranta...

Cat esti de darnica, frumoasa IARNA, cu fiecare nuanta de alb, cu fiecare fulg ce cade linistit din cer.
nefertiti-old
Azi imi place ca sunt liiibera si nu merg la munca. rolleyes.gif biggrin.gif
trustbyte
ninsoarea. clar.
e suppeeeerbaa! smile.gif

abia astept o bataie cu zapada. iuhuuuu! laugh.gif
Zed
trust , cu ghetutele noi ?! rofl.gif hug.gif
(jack e personajul principal dintr-un serial la care ma uit tongue.gif )
Mickydutza
Mie azi mi-a palcut puiul cu mujdei pe care l-am papat la pranz drool.gif Nu ma pup cu nimeni azi asa ca cred ca o sa mai dau un pic iama prin mujdeiul ala... ma asigur si impotriva vampirilor in felul asta wink.gif
Serenity
O veste buna care nu doar ca mi-a placut, dar m-a bucurat nespus de mult.. woot_jump.gif
Oiski-Poiski
Ziua de ... ieri mi-a placut ca a nins pana la saturatie spoton.gif si mi-a mai placut ca in miezul noptii m-a trezit telefonul care urla cine stie de cand.Si la telefon era o verisoara din America pe care nu am mai auzit-o de ani de zile.Si dupa ce amandoua ne-am povestit vietile nu mi-a mai fost somn asa ca m-am uitat pe geam la zapada de afara si m-am gandit : Ce zi frumoasa a fost azi mwah1.gif .
cocco
Sincer, imi place nickul tau. E simpatic mwah1.gif
Eu am vrut sa-mi pun hodoronc tronc , dar era deja luat.
De unde vine el?
Oiski-Poiski
Deci , pe o insula mica s-au adunat animale foarte diferite care plutesc asa pe oceanele lumii in cautarea Diamantinei, un fel de lume ideala pentru animale. Oiski-Posiki este unul dintre ei , un fel de amestec intre un urs cu nas lung si sobolan.
Desenul animat este foarte comic rofl.gif rofl.gif .Cel putin pentru mine si fi-miu sorry.gif .
cocco
Ti-ai luat nickul dupa un personaj iubit de fiul tau ( te rog sa-mi permiti sa folosesc persoana a 2-a). Mi se pare o chestie sensibila si frumoasa.
Salutari pustiului! spoton.gif
Oiski-Poiski
Deci pot scrie de pe acum : Ziua de azi mi-a placut pentru ca deja la prima ora cocco mi-a facut complimente sorry.gif wub.gif .
Multumesc
cactus
Paaai mie mi-a placut ca am dat pupici la fetele astea faiiiine de p-acilea.... mwah1.gif flowers.gif cloud9.gif
simonsays
mi-a placut maxima zilei, care va deveni motto-ul meu: "oricat de mica ne e leafa, noi tot putem munci mai putin decat ne dau ei." doof.gif
Cla
Adevarat mester esti cand mergi degeaba la lucru si iei bani grei... spoton.gif
simonsays
sssssttt.... taci tu, sa nu se afle.... ohyeah.gif
cactus
QUOTE (simonsays @ 2 Feb 2005, 09:20 AM)
mi-a placut maxima zilei, care va deveni motto-ul meu: "oricat de mica ne e leafa, noi tot putem munci mai putin decat ne dau ei." doof.gif

spoton.gif ohyeah.gif cool de tot ; de aia ne conversam aici in timpul serviciului... roflmao.gif devil.gif
One_Last_Dance
Sa poti sa fii aici la han in fiecare zi... ce incantare mwah1.gif... microbul de dezvolta daca gaseste,mediul tongue.gif
(... si in timpul orei de Informatica)
Uff!... de-as reusi sa scap de privirile iscoditoare ale prof-ului laugh.gif

simonsays
QUOTE (One_Last_Dance @ 3 Feb 2005, 10:24 AM)
Uff!... de-as reusi sa scap de privirile iscoditoare ale prof-ului laugh.gif


..pai daca te imbraci sumar ... laugh.gif

cactus, dar nu sint numai conversatii private in timpul serviciului ... mai exista si pauze ohyeah.gif
denise
Deobicei ma enerveaza prostiile primite pe mail de la diversi, dar:

"M-am trezit luni si m-am gandit marti sa ma duc miercuri la serviciu...Da' cand am vazut joi ca vine vineri ... ce dreaq sa caut sambata la serviciu, cand duminica e zi libera?!"

PS..azi deja vad ca vine vineri ...
cactus
QUOTE (simonsays @ 3 Feb 2005, 11:18 AM)

cactus, dar nu sint numai conversatii private in timpul serviciului ... mai exista si pauze ohyeah.gif

si atunci muncim ??? ohmy.gif hh.gif
One_Last_Dance
M-am trezit devreme... sa-mi traiesc dimineata tacerii.
Am reusit... sa-mi inmoi buzele in aroma amaruie a rasaritului si sa ascult tacerile din noi.
iniya
m-am trezit dis-de-dimineatza yawn.gif si am reusit IN SFARSIT sa-mi fac tartele delicioase cu gem de maceshe in timp ce previziunile horoscopului turuiau de zor;
se pare ca aceasta zi nu m-o va strica nimeni unsure.gif ; cel putin asa spunea horosc..... devil.gif
matz
mi-a placut zapada
One_Last_Dance
Batranelul se opri o clipa, ma prinse brusc de maini, nelasandu-ma sa plec, parca si-ar fi dorit sa-mi povesteasca ceva, inainte de a-si continua drumul... putin speriata, m-am oprit brusc, sprijinindu-ma de perete, cu ochii larg deschisi... ma privea insistent, fara sa-mi adreseze un cuvant...
Intr-un tarziu... o voce nesigura rupse tacerea:
Nu vreau sa te necajesc.
-Ma poti ajuta cu un banut?

L-am fixat cu privirea la randul meu... inima imi batea atat de tare, incat mi-a fost teama ca el s-ar putea sa o auda...

I-am oferit toti banutii mei...
-Iti multumesc, Dumnezeu sa te ajute...
Un zambet de bucurie lumina puternic in ochii lui suferinzi...

Zambetul lui mi-a luminat toata ziua... ochii lui, vorbindu-mi in tacere.
Carmi
Cei 50 de euro care i-am primit inapoi (un imprumut mai vechi)
Si cele 3 batoane de kit kat care le-am infulecat de dimineata
punctt
Mi-am cumparat o scurta, dintr-un material matlasat, de culoare visinie. Imi place, acum...

Am gasit o felicitare frumoasa= un catelus cu fundita, care isi tine capul pe o pernita in forma de inima, mai sunt si niste inimioare, iar sus, scrie: "Te astept!" smile.gif

Am primit un trandafir de la Diana-Maria. cloud9.gif
Nico
Cinci autografe pretiose sunt de azi in posesia mea happy.gif Tarja, Tuomas, Marco, Jukka, Emppu... cloud9.gif
Onix
Tocmai am aflat ca am o nepotica (in "varsta" de cateva ore biggrin.gif ). clapping.gif hug.gif
iniya
onix yay.gif hug.gif

eu am fost fericita ca mi-a iesit in sfarsit mancarea de varza; macar eu o mananc; mad.gif ;
cry.gif
trustbyte
ca a fost fain aseara
ca am baut cat sa ma simt bine, si azi nu sunt mahmur
ca mi-am facut un cadou frumos, acum 2 zile...de care ma bucur si azi

iniya
nu am mai facut cumparaturile astazi(detest sa merg la cumparaturi mad.gif wink.gif yeah.gif dance.gif

si ca am mancat 3 ciocolate cu cafea secret.gif
Sushi
Un catel care s-a jucat cu mine, un buchet imens de narcise in mijlocul holului la serviciu, orele petrecute dimineata cu tata "la povesti"...
Antont
La sugestia omului_vexx (are dreptate) spoton.gif .....Ce mi-a placut de o saptamina incoace rofl.gif :
dedicatia speciala de pa prima pagina de la http://www.manele.ro/ .....
Fara numar da la nashu mare roflmao.gif
iniya
am prmit un mail tare dragut ; mi-a facut ziua wub.gif
kristina
Rasul in hohote al unui bebelush de 4 luni.
alis
sprijinul colegilor mei de serviciu rolleyes.gif
am terminat cu bine un proiect sweatingbullets.gif
am luat primul salariu 23.gif si mi-am luat o fusta si o bluzita,care-mi vin de minune girlchat.gif
Aramis
3 trandafiri albi, minunati. Seamana cu o raza de soare pe cerul asta intunecat. Stau si ma intreb de ce m-a ales? Oare ce am facut ca sa-l merit?
Mickydutza
Tipul de la lumina care a venit sa schimbe contorul. wub.gif
simonsays
azi (de fapt ieri, da pen ca era tarziu, s-a facut deja azi biggrin.gif ) m-au bucurat transeele de pe Ghencea, aliatul nr.1 al stelistilor ! spoton.gif si Dumnezeu a fost stelist aseara, a dat o ploaie numa' buna pt parcela aia... rofl.gif mai ramane sa cultive astia orez ohyeah.gif
Nico
Un baietel de cateva luni cu un cercel in ureche rofl.gif si bluza mea de serviciu cu sirene smile.gif
cactus
Quote..."Ce Mi-a Placut Azi, oh yeaah!"

Materializarea tristetzei -asta-i pervesitate, maaaaaaaa devil.gif Ca NU mi-aplacut; dar uneori ...daŽ nu mai zic nimic ca n-are rost...
iniya
hmmmmmmmmm ..mi-a placut o fata ...de fapt..de bluza ei blink.gif ..avea o buza mare pe ea rolleyes.gif ..era aiurita rau dar..draguta..crred hh.gif rolleyes.gif
Antont
Am auzit ca o sa apara noul cod rutier blink.gif ....Anyway, pe linga niste chestii de kko gen puncte de penalizare si amenzi mai mari, chestii care sucks, se pare ca cel mai grav o duc pietonii ohyeah.gif rofl.gif ...Dispare conduita preventiva, un "civil" accidentat in afara trecerii de pietoni este de vina si e obligat sa-ti repare motocicleta sau conserva spoton.gif ....
Se deschide sezonu de vinatuare la pietoni biggrin.gif 23.gif
rofl.gif
nefertiti-old
Florile... cred...
iniya
visul...a fost ciudat si frumos in acelasi timp...am fost sad.gif cand m-am trezit..crezusem ca traisem cu adevart visul mad.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.