Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
Antont
Mersi, dragoste pura mwah1.gif
Mara
blush.gif Cu placere si alta data laugh.gif
Antont
Cind o iau pe urmatoarea te anunt tongue.gif rofl.gif
cipdecip
Ce mi-a placut azi? Hmm... am auzit o voce dulce wub.gif

Cla
QUOTE (Ghost @ 5 Apr 2005, 11:03 AM)
Mersi, dragoste pura  mwah1.gif

Sa va traiasca a mica, Ghostule!! user posted image clapping.gif spoton.gif

rofl.gif
Antont
Multumex tongue.gif rofl.gif ....
Antont
Off Topic rofl.gif :
Tre' sa plec la treburi si asta nu-mi place rofl.gif ...See ya pipal spoton.gif
Michelle
rofl.gif Ce m-a distrat azi...cica (la stiri pe Realitatea) doamnelor si domnilor ...Gabriel Bivolaruurmarit pt corupere de minore etc etc a fost prins in Suedia ...
Lasind la o parte faptul ca e Gregorian si nu Gabriel (ala cica are treaba si e putin ocupat) ma gandeam ca s-o fi dus omu sa le corupa si pe suedeze ... roflmao.gif
Eclectic
O alegorie geniala, marca simonsays:

QUOTE
si gandacii traiesc in bucatarie; asta nu inseamna ca bucataria este a gandacilor...


rofl.gif
Vornicum
Mi-a placut ca am auzit azi iarasi un proverb G_E_N_I_A_L!!:

Cainii latra , caravana trece.

valabil in Politica, valabil si in viata spoton.gif
iniya
mi-a facut ziua un telefon...
simonsays
mi-a placut ca unu' a recunoscut ca umbla cu .. aia cu coviltir.. cum naiba-i zice.. minoritar ? rofl.gif
divido

mi-a placut ca am primit mesaje din locuri departate de la oameni dragi mie

ma bucur ca n-am fost data uitarii smile.gif
ma bucur ca diseara ma plimb prin parc
ma bucur ca am vazut-o pe ana
Vornicum
Imi place cerul albastru si senin.
Si linistea interioara.

The truth, do you want the truth? Can you handle THE TRUTH?
Cica l-au prins pe Bivolaru in Suedia. Slab nene, puteai sa te ascunzi mai bine. Parerea mea. hh.gif
Endgegner
Mi-a placut ca mai sunt oameni care nu a taritze in cap si mai si gandesc pe cont propriu si nu pe idei semipreparate de altii mai tampi decat ei...apa trece pietrele raman (cum zice un priten de-al meu din Iasi)

You want answers?
I think I'm entitled.
You want answers....

restul replicii il cititi la Vornicum rolleyes.gif
mutulica
azi mi-au placut niste chestii
divido

mi-a placut drumul catre prezentare.... am avut senzatia ca plec...pur si simplu...

... plec pentru ca e frumos afara si nu am chef sa ma intorc la birou.
si mi-a placut si gagica aia stilata care vorbea greceste .... ca un tors de pisica mofturoasa tongue.gif
Vornicum
Mi-a placut drumul de intoarcere . COOOL!!
Zed
Un sms de la my best friend , omul asta-i de milioane rofl.gif
Vornicum
Am primit o veste relativ buna imediat ce am ajuns azi acasa. Astept sa mi se confirme. spoton.gif
Alma
Azi…azi mi-a placut soarele care in sfarsit incepe sa ne mai lumineze sufletele a primavara …mi-au placut oamenii care treceau pe strada mai zambitori si mai senini smile.gif …mi-a placut si dom’ politist care m-a salutat ( si sincer nu ma asteptam , eu la volan fiind ….chiar ma asteptam sa ma opreasca sa imi verifice actele sau mai stiu eu ce asigurare si timbru …yeah ! ) cand ma intorceam spre casa …. wink.gif
Dar nu mi-a placut cand mi-am amintit ca sunt in curatenie si de luni incep zugraveala ! hh.gif
iniya
n-am facut scoala..m-am trezit la 12..mdaaa..dar presimt ca n-o sa-mi placa ziua de maine..ata ete..a fost binr..asta mi-a pplacut..a..si ca am mancat langosi cu branza si marar smile.gif
Zed
Peste drum , se lucreaza la fatada unei cladiri . 2 s-au dezbracat de tricouri si acum stau parca au o matura-nfipta-n dos , cu bustul la soare si asteapta aplauze de admiratie rofl.gif
Din partea mea pot sa stea acolo pana-i admira gripa roflmao.gif
iniya
un telefon..multttt asteptat...iupi..
trustbyte
o poza
pozitia unei persoane
smantana
asta micu: user posted image

Zed
Un mail . doof.gif
Felina
ca am fost harnica la serbici ...aaaa... servici biggrin.gif
Vornicum
Ca nimeni nu a reusit sa ma enerveze.
Sunt neinervabil complet.
Felina
Mi-a placut azi foaaarte muuult ceva.

mi-am intrebat un coleg relatia dintre doo tabele si el a fost asa binevoitor ca mi-a eSplicat semnificatia lor, relatia dintre ele si pe langa asta mi-a scris si programelul pe care trebuia sa-l scriu pe baza informatiilor de la el. tongue.gif

Traiasca excesul de zel! (al altora ohyeah.gif )

Sa aveti o zi buna cu multe bucurii! mwah1.gif
ausländer
azi mi-a placut ca am mai facut o descoperire la capitolul muzica pe hardul meu... 38.gif
Ovidius
Azi mi-a placut noua vecina. Are niste ochi negriiiii ca doua mergele drool.gif
...dar e maritataaaaaa cry.gif
jkd
azi mi-a placut Mona Musca. a venit la lansarea revistei Polemica si bineinteles ca aintarziat.
Emil Tocaci s-a ridicat si i-a oferit locul.
cum ea insista sa ramana in public. Tocaci a argumentat : "daca m-am sculat ..." replica stimatei d-ne ministru nu a intarziat " la varsta ta e mai greu..."
rofl.gif
la ce oare se gandea doamna???
rolleyes.gif
Felina
QUOTE (jkd @ 15 Apr 2005, 05:52 PM)

la ce oare se gandea doamna???


ca la varsta lui e mai greu sa-si dea seama daca s-a sculat sau nu, ca oricum nu se mai vede si nu mai conteaza. evil.gif

Zic si eu... daca ai intrebat... oricum ea stie cel mai bine. tongue.gif
jkd
pai doamna suparata (probabil) ca nu erau decat 2-3 ziaristi in sala si nici o televiziune a plecat dupa cca 15 minute.
ce mi-a mai placut, intrebarerea retorica a unui membru al redactiei.
" daca biserica ne-a binecuvantat, puterea ne-a binecuvantat, opozitia ne-a binecuvantat ma intreb cu cine mai polemizam noi?"
gura pacatosului adevar graieste!!!
mutulica
azi m-a distrat sa ma cert cu seful
Yvonne
Azi (desii am inceput ziua prost) imi place ca aici pe han mi-am schimbat dispozitia in bine. dance.gif clapping.gif
surzi
m-am trezit fresh, cu forte noi...
iniya
o melodie ..de la iris..'sa nu crezi'
divido

imi place ca e deja 14:30 ..... tongue.gif

asta inseamna ca a trecut deja jumatate de zi de munca.....

traiesc numai cu gandul ca se va face o data 18:30 si voi putea pleca acasa .....smile.gif
Onix
Muzica de la serviciu - cred ca Winamp-ul este pe Radio Total acum. Suna bine si mi-a schimbat dispozitia pe care o aveam de dimineata. spoton.gif

edit: si un ceai pe care l-am descoperit azi: ceai verde + lamaie + vanilie. yeah.gif
Felina
ca am vorbit cu mama la telefon 50 de minute biggrin.gif si ne-am inteles de minune
nefertiti-old
O veste buna. rolleyes.gif
Antont
Cum am iesit in poza facuta de radar wub.gif rofl.gif ....
nefertiti-old
Macar le-ai scos limba? laugh.gif
Mihai
rofl.gif Si... esti fotogenic? rofl.gif
divido

mie mi-a placut ... azi..... ca m-a sunat wub.gif

stiam eu ca n-o sa reziste mwah1.gif

si mi-a mai placut... ca am innumarat zilele si ... merg acasa peste 2 saptamani ....

si Lhassaa.... ohh smile.gif
Antont
@Nefe, nu i-am scos limba, pt ca politaiul a fost super de treaba wink.gif . Mi-a dat flash cu faru sa ma atentioneze ca are radar, dar eu ma uitam unde sint cei din spate si n-am fost pe faza rofl.gif ... Asa ca am stat un pic cu el la povesti, mi-a dat 500 k amenda, ca eu eram primul, si le-a zis celorlalti sa contribuie si ei pt ca pe ei nu-i amendeaza rofl.gif .....Asa ca io am dat doo sute si baietii au pus fiecare 150 laugh.gif
@Mihai, da, sint harhar.gif
Pe bune ca a iesit bestial poza, 3 motoare iesind din viraj, unul dupa celalalt spoton.gif ....Chiar ma gindeam ca mi-ar place tare mult s-o am la colectie, stii ce poze misto fac aparatele astea noi roflmao.gif ?
jkd
mi-au placut niste catei. ai unei foste colege de serviciu, care au mancat seminte si au aruncat cojile.
rolleyes.gif
kristina
Ca tipa implicata intr-un accident usor de masina nu s-a pierdut cu firea in fata injuraturilor si blestemelor celor trei baieti care intrasera in ea si isi saltasera capota de la dacie.
divido


azi mi-a placut... ca merg lucrurile... lin...soft...pe relaxare...

asa..... ca de primavara - incep si eu sa imi mai capat din randament thumb_yello.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.