Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
jude
Kitty, te si pozasi? jamie.gif
Kitty
Desigur! evil.gif
alfa
Azi mi-a placut cel mai mult forumul : HANUANCUTEI! spoton.gif
surzi
In sfarsit ....... mi-am gasit unde sa stau pana la sfarsitul anului yay.gif drunk.gif
Kitty
M-au incaput niste pantaloni woot_jump.gif
tikky
cafeaua de dimineata smile.gif
trustbyte
dimineata in drum spre metrou, era o batranica pe marginea drumului cu zarzavaturi. avea un manunchi zdravan de patrunjel proaspat. mirosea grozav.

ca s-au anuntat prime de sarbatori.

un telefon aseara..
Fitzcarraldo
Ca m-am strecurat nesperat de usor prin birocratia romaneasca. Nu-mi vine sa cred.
Zed
Am primt saloane de acasa woot_jump.gif
LINICA
Azi imi place ca toata lumea din jurul meu e optimista.
surzi
sa-l vad pe iubi la concursul de karate de azi........era atat de sexy girlchat.gif wub.gif
John B
Vremea asta superba
skrningrid
Am inaintat cu curatenia, sint pe sfirsite. Unde sa mai pun si fulgii de nea care au zburdat toata ziua, erau minunati!!!!
trustbyte
ninsoarea superba
linistea de la birou, casc ochii linistit pe geam


Mara
Ninsoarea. Ma bucur ca un copil! woot_jump.gif
denise
mwah1.gif Multumesc Mara ca mi-ai amintit - am avut asa o zi nebuna pana acum, ca am si uitat sa ma bucur - si cat am plans dupa zapada asta.
O sa-mi gasesc un motiv sa ies putin afara, ca sa pot spune ca azi a fost o zi buna. smile.gif
Mara
hug.gif Eu am iesit putin pe terasa si am inceput sa ma invart si sa rad de bucurie ca ninge... oare m-o fi zarit careva? laugh.gif
denise
laugh.gif Eu i-am promis cuiva o bataie cu zapada. Si cred ca se va intampla chiar sub fereastra directorului biggrin.gif Ma rog, macar un bulgare dolofan.
hug.gif
Eclectic
Mi-a placut ca am vorbit cu un moderator care, asa cum mi-a marturisit, este decis sa faca orice pentru a promova Arta de a Conversa.

Felicitari, Ghost ! flowers.gif
Antont
QUOTE (Barrie @ 25 Dec 2005, 11:34 PM)
Mi-a placut ca am vorbit cu un moderator care, asa cum mi-a marturisit, este decis sa faca orice pentru a promova Arta de a Conversa.

Felicitari, Ghost ! flowers.gif

Las' ca asta o sa ti-o platesc io devil.gif rofl.gif

Edit:
Ti-as mai spune ceva, dar mi-e frica sa nu spui dupa aia ca nu promovez Arta de a Conversa.
roflmao.gif
Eclectic
QUOTE (Ghost @ 25 Dec 2005, 10:38 PM)
Ti-as mai spune ceva, dar mi-e frica sa nu spui dupa aia ca nu promovez Arta de a Conversa.

Pai eu de ce am zis ca ai face orice ca sa o promovezi ? rofl.gif
Antont
Mda....Vineeeeeeeeeeeeeeeeee, baaaaaaaaaaa spoton.gif
rofl.gif
One_Last_Dance
CRACIUNUL - un decembrie mut de frumusete!
fis_tic
azi mi-a placut mult ceata
LINICA
Azi mi-a placut ca nu am intarziat la serviciu si am ajuns prima - nu s-a mai intamplat de muuult timp smile.gif
Mihai
Frumos. smile.gif flowers.gif

Mie mi-a placut ca desi am dormit putin nu ma simt (foarte) obosit. tongue.gif
One_Last_Dance
Dintr-o singura imbratisare m-a certat in joaca vantul...
Antont
Spaghete drool.gif
Yummieeeeeeee spoton.gif
Serenity
Asta! wub.gif

A venit Mos Craciun, in sfarsit, si pe strada mea! biggrin.gif Mai ramane doar sa ii seducem, sa le facem un copil si sa ii pastram cu noi forever! Muahahaha! rofl.gif evil.gif tongue.gif
Antont
QUOTE (Serenity @ 3 Jan 2006, 07:43 PM)
Mai ramane doar sa ii seducem, sa le facem un copil

La fiecare ohmy.gif blink.gif ?!
roflmao.gif
Serenity
Esti nebun?! ohmy.gif Unul la toti trei, iti dai seama! Eeeeee... lacoma s-a facut lumea asta, de la o vreme! nonono.gif rofl.gif
Fitzcarraldo
Ca pe zi ce trece imi gasesc jumatatea si ca uit de o idioata.
Fitzcarraldo
Aaaaa, si mi-a mai placut Gabriel Bivolaru, in parnaie, cu manelistii dupa el. Smecher omu', o palma finutza astora de acum, de la putere . Tare rau omu', si directorul inchisorii ... toti pentru domnu' Gabi !!!! Fara numar !!!! Cine e jupanu, cine e stapanu', GABI E !!!
Aramis
o convorbire la telefon smile.gif
One_Last_Dance
"... o mahnire pe care nu reusesc s-o inteleg". smile.gif
bubusorela
cina pregatita de prietenul meu
Serenity
Ca nepotu-meu, Alex, care nu s-ar apropia sub nici o forma de nici un strain, astazi nu s-a mai dezlipit de mine. Si m-a vazut numai de doua ori, cand avea doar cateva luni...

La cata minte am, probabil am fost singura persoana cu care putea comunica, saracul laugh.gif
Michelle
eu n-as fi atat de sigura...ar putea insemna si ca tu reprezentai singura persoana pe care o poate domina tongue.gif ...deci el se simtea mai stapin pe situatie decit tine
Aramis
o baie fierbinte, fierbinte smile.gif urmata de o cafea buna cu o prietena smile.gif
Fantasee
Mi-a placut masajul prelungit administrat profesional ohyeah.gif fara fantezii la afirmatia anterioara rofl.gif s`il vous plait...
Nico
O plimbare prin parc, o imagine rara si cateva melodii.
One_Last_Dance
... am reusit din nou sa ma impiedic de gandurile mele, de diferenta dintre ziua de ieri si secunda de acum, de lucruri care se rotesc ametitor desi eu n-as vrea sa se mai miste... as fi vrut sa le pot incremeni si sa le savurez in nemiscare.

Si totusi... a fost clipa mea de bucurie.
kellu_kretz
prima tigara.. fina.. rafinata.. si ce gust.. MMM! ma duce cu ghandul la un trabuc autentic "made in Cuba" rolleyes.gif ...
Zed
Soarele . smile.gif
kellu_kretz
vad ca voua de ieri nu va mai place nik sad.gif asta nu-mi place mie mad.gif da asta tre sa o trec la "ce nu mi-a placut azi" tongue.gif mie din nou mi-a placut prima tigara.. si bineinteles cafa' laugh.gif
tre' scap de tabieturile astea.. unsure.gif
hai norok... spoton.gif

azi ma duk sa vad de un job... sa-mi tineti pumnii...hai norok si sus pafaru tongue.gif
Cla
Hi kellu. Bafta! Si dup-aia o Cohiba smile.gif smoke.gif

user posted image
kellu_kretz
smile.gif sal'tare Cla.. bine ca ai pus poza aia sa ma faci sa ohmy.gif salivez aici pe tastatura...
in ce priveste planurile de calatorii.. dupa ce ajung pe la Athos in Grecia, as trece in vizita prin Cuba sa ma afum putintel asa.. numai putintel whistling.gif thumb_yello.gif cloud9.gif
..mda.. in my dreams cry.gif
Fitzcarraldo
Niste chestii de pe ogrish, in care sunt implicati americani si irakieni. rofl.gif
Cla
@kellu: Cuba e buna, fumeaza. Mai buna e Columbia, inhaleaza rofl.gif
kellu_kretz
e nahh.. Cla
atunci mai bine ma duc in Jamaica.. bag un Bob Marley si neste Kaya rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.