Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
trustbyte
exista ce ne-a enervat azi! de ce sa nu fie si ceva ce ne-a placut azi?! smile.gif


ceva bun, placut, frumos vazut, trait intr-o zi normala...

incep eu...

mi-au placut sanii (dar nu numai) unei tinere domnisoare care a coborat la aceeasi statie de metrou ca si mine, dimineata cand am venit la munca. wub.gif

mi-a placut curatenia gasita la birou, facuta de ieri ce-i drept...

azi mi-a placut in emisiunea lui Gheorghe (13-14) discutia cu o ascultatoare. imi scapa numele acum. intrebarea era clara "cu care barbat te-ai culca, dar marita?". cel mai incendiar dialog din emisiune. cei care au ascultat-o stiu la ce ma refer. spoton.gif


mi-a placut Big Fish, atat cat am vazut din el.


tie?


smile.gif
Fausta
ce mi-a placut azi... ca in fiecare dimineata... cafeaua, tigara si ziarul... e ceva la care nu pot sa renunt! nimic nu-mi poate lua aceasta placere... iar daca mai adie si un aer rece... e perfect! wink.gif
FaiLuRe
Mi-a placut berea la cutie pe care am luat-o cu mine, dupa ce am servit pranzul. drool.gif
mitzike
Mi-a placut o mare parte din ziua de ieri....am fost aproape tot timpul pe forum.

Si imi place ca acum plec acasa, la o ora normala, exact la sfarsitul programului.
Si imi mai place ca maine ma intorc.
Pa
Antont
Ce mi-a placut azi? Mi-a placut ca am scapat dintr-o situatie nasoala fara sa iau contact cu asfaltul, sau mai rau.
genicon
Ghostule! mwah1.gif Mi-era dor de tine, ma! Credeam ca ai plecat in luna de miere cu iubita... eram gata-gata sa te dau la "disparuti" tongue.gif
Serenity
Am vorbit cu un prieten bun care nu ma asteptam sa ma sune azi si m-am intalnit cu o fosta colega pe care nu o mai vazusem de foarte mult timp.. biggrin.gif
Crisse
Azi am stat in natura mai mult ca de obicei. Am uitat si de timp fiind ocupata cu proiectul unei amice. Am vazut luuume multa si n-am avut timp nici o picatura sa intru pe net..pana acum smile.gif
Serenity
Astazi s-a organizat o intalnire cu fostii colegi.. Deja mi-era dor de ei cry.gif Pe unii nu-i mai vazusem de-o saptamana wink.gif
trustbyte
azi am dat examen la programare, parca. mi-a spus un prieten ca am luat. cool.gif

mi-am luat salariul, inainte de termen! jamie.gif



smile.gif






Vornicum
Pai mie nu prea mi-a placut nimic azi . Ce sa fac daca nu imi prea merge nimic in ultimile zile. M-am apucat de confectionat papusi Voodooo dar nici macar asta nu imi mai face placere.
Ce sa zic ... Bocna topicu' asta. Nice job , trusty .
Daca ma intrebi pe mine baiatu' asta nu e prea vorbaret dar scoate topicuri ucigase rofl.gif
Zed
Ca de data asta nu mi-am tinut gura, uneori efectiv nu se merita cool.gif . I feeellllllll gooddddddddd ohyeah.gif

@Vornicum
QUOTE
M-am apucat de confectionat papusi Voodooo dar nici macar asta nu imi mai face placere.

rofl.gif Cred ca o sa se mai apuce cineva sa-mi faca mie una , dar nu-i bai .
Vornicum
Cred ca Mihai s-ar supara daca cineva ar indrazni macar sa se gandeasca sa te raneasca in vreun fel. Si nu e bine sa-l superi pe shefu' rofl.gif
trustbyte
QUOTE (Vornicum @ 19 Jun 2004, 02:23 PM)
....
Daca ma intrebi pe mine baiatu' asta nu e prea vorbaret dar scoate topicuri ucigase rofl.gif

l-am luat drept compliment Vornice! biggrin.gif

azi am revazut un amic si pe ea si pe prietena ei. prietena ei arata tot la fel de bine. mi-a placut sa o revad.


azi am baut multe beri. mi-au placut si ele. tongue.gif



smile.gif





Vornicum
Esti cel mai simpatic barbat de la han , trusty chiar daca esti prea cuminte ( NU sunt iubitor de barbati . Ba chiar locuiesc cu Mihaela ) esti cel mai non-agresiv tip de pe aici.Bravo, cum reusesti?
trustbyte
Vornice, nu sunt cel mai simpatic barbat pe de forum, asta e sigur...sunt foarte cuminte, din pacate, asta e adevarat iar partea cu non agresivitatea e relativa... biggrin.gif


revenind on topic...
mi-a placut ca Lituania a facut egal cu Germania! bravo baieti! spoton.gif


smile.gif








mitzike
Am fost de vineri noaptea pana duminica la pescuit. Si a fost beton. Inclusiv pestii au fost ok. Vreme faina, relaxant, cred ca ma prinde microbul (pana acum am mai fost la pesti doar de doua-trei ori).

Ovidius
Azi mi-a placut mirosul florilor de tei... Am fost putin prin centrul Timisorii si e plin de tei. Din pacate mai tin cateva zile si se termina... cry.gif
Serenity
Mi-a placut ca am revazut o groaza de colegi din generala, de fosti colegi de liceu care acum sunt la facultate si au venit sa ne sustine.. ca "ne-am ras" impreuna, ca am vazut cum necazul uneste oamenii.. azi chiar a fost o zi draguta, mai ales ca am luat 10!!

P.S: Sa mai ziceti ca sunt modesta.. wink.gif
Rikita
mi-a placut cartea care am terminat azi. mi-a placut nu doar azi dar toate doua saptamane timp de care am citit-o, dar si azi mi-a placut.
Vornicum
Mi-a placut meciul de aseara Anglia - Croatia . spoton.gif
Crisse
Da, mi-a placut si mie scorul de ieri pe care l-a facut Anglia smile.gif . M-as fi bucurat imens insa daca ar fi fost o rasturnare de scor..pe ultimile minute, exact ca in jocul cu Franta. Ar fi fost o catastrofa ptr englezi wink.gif

Azi, imi place vremea racoroasa. am haine potrivite ptr ea rolleyes.gif
Turcoaz
Mi-a placut cum m-am trezit dimineatza si el ma privea dormind

rolleyes.gif
Vornicum
Si te urmarea de mult timp ?. S-o fi trezit cu noaptea in cap saracutul de el ca se te vada cum sforai... rofl.gif rofl.gif

(Turcoaz, e romantic doar ca sunt eu rautacios, sper ca nu te superi pe mine)
Fausta
bravo Serenity! imi aduc si eu aminte de cand am dat bac-ul... ce frumos a fost!
ce mi-a placut azi? pai m-am trezit dupa doar trei ore de somn si eram mai fresh ca niciodata... mi-am baut cafeaua... cu artificiile de rigoare si am respirat aerul rece/cald de dimineata...
Serenity
mwah1.gif Fausta. Frumos, ai dreptate..Daca si notele sunt la fel de frumose wink.gif
Ca si Faustei, si mie astazi mi-a placut ca dupa 4 ore de somn am fost in stare sa-mi tarasc (..hmm.. cum sa ma exprim..) corpul pana la scoala si sa mai impusc un 10 ohyeah.gif yay.gif Trebuie sa multumesc iepurasilor pentru ca au fost alaturi de mine sa ma sustina, sa faca sa dispara si cea mai mica urma de morcov laugh.gif Si gata, nu mai bat campii..
mitzike
Cehia-Germania.
Chiar m-am bucurat.
Fausta
serenity... notele au fost foarte frumoase.... ca deh! doar nu am citit literatura franceza in zadar inainte de bac... pai io cam asta am facut inainte de bac... am citit carti in loc sa invat... dar nu mi-a parut rau pentru ca a fost ok...wink.gif

mitzike
Forumul de bancuri, sunt cateva criminale !

Weekend-ul. Se pare ca incep sa am weekend-uri din ce in ce mai interesante.

Si culmea, azi, luni, zi in care nici iarba nu creste, mi-a placut la servici. Am fost taticul lor azi ! (cata modestie... sorry.gif biggrin.gif )
halcyon_lll
M-am bucurat ca azi, in sfarsit, am scapat de sesiune si deja ma vad in anul urmator! laugh.gif

Totusi ma intreb de ce acea persoana care s-a oferit sa dea Electrotehnica in locul meu nu a mai ajuns ... huh.gif

rofl.gif
mitzike
sorry.gif sorry.gif sorry.gif

Am uitat.....
ComicDiva
http://www.buffy.nu/article.php3?id_article=5223

si mi-a placut chiar mult de tot
smile.gif
Nico
Pe langa ce m-a enervat exista si un ce mi-a placut...o convorbire pe telefon care mi-a schimbat dispozitia, in bine biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
genicon
Astazi nu m-a mai trezit din somn nenea cu manelele. Nu stiu daca betele mele puse-n roate au fost cauzele, sau altor persoane trebuie sa le multumesc, insa volumul lor este si la ora asta cat de cat acceptabil... biggrin.gif Pacat ca tot devreme m-am trezit, din obisnuinta sad.gif
denise
biggrin.gif O sedinta care a tinut nesperat de putin... Seful care intarzie (poate nu mai vine deloc) ....aerul conditionat de la birou...muzica in surdina ...
trustbyte
ca mi-a dat camera si nu loc, femeia fantastica si inca n-am platit complet...


ca omu' negru nu mi-a luat bani pe ceva 6 nopti state dincolo...


ca mi-am mutat toate lucrurile fara incidente si ca am deja instalat cablu tv...


ca o sa am internet rapid si mult mai ieftin ca dincolo...


cei din firma sunt oameni de treaba...imi fac si carte de credit, asta da veste buna!



smile.gif






trustbyte
atmosfera



berile




compania





un mesaj





daca era si un masaj...




smile.gif




Afrodita
Mi-a placut ca am vazut si vb pe/cu cineva drag...si azi iarasi voi vedea/vorbi biggrin.gif Si e bine, ma linisteste smile.gif
punctt
supriza facuta de o prietena draga, pe care nu am vazut-o de ani de zile. Mi-a dat telefon. hug.gif
Nico
Dupa o saptamana de abstinenta... in sfarsit am putut sa conduc biggrin.gif si imi place asa mult cateodata, imi pun muzica si daca mai e si ceva viteza, nu exagerat, ma simt alt om smile.gif .
fargakos
ca am primit deja 3 mailuri biggrin.gif laugh.gif
Antont
Tocmai ce-am citit aberatia zilei rofl.gif .....moaaaaa......turbez de ris....ia cititi ca merita sa vedeti ce ecucubratii scoate ala rofl.gif .
http://www.sfaturiortodoxe.ro/_muzicarock.htm

Pese:
Fireati voi de roacheri satanisti care este ei rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Mara
Ghostule, respectele mele ca ai citit tot! N-am reusit sa citesc decat inceputul. Pur si simplu n-am rezistat! cry.gif Fa si tu un rezumat innocent.gif rolleyes.gif

Sa nu fiu total offtopic, imi place la nebunie ca sunt singura in birou, ca ascult muzica si ca lucrez in ritmul meu! smile.gif
Antont
Pai cine zice ca am citit tot? mwah1.gif rofl.gif rofl.gif Am citit vreun sfert, ca dupa aia m-a luat durerea de burta de ris si a trebuit sa merg la "loja" rofl.gif
Mara
De unde concluzia: efectul sfaturilor... asupra digestiei. laugh.gif
AIWA
As putea spune ca dupa o perioda "neagra" azi am vazut lumina...dar ce folos...looool tot azi cerul e negru si intunecat...prevad furtuna...dar..cine stie ..."da-i mintea romanului cea de pe urma!"
Antont
Azi mi-au placut urmatoarele lucruri care este rofl.gif :
Prima data ca i-am stricat seara unui baietas de cartier cu un bmw alb care a vrut sa-si impresioneze femeia, aproape si-a rupt motorul masinii, da' tot degeaba spoton.gif rofl.gif , si dupa aia faptu ca m-am intilnit cu niste prieteni(am fost 6 motociclete), si am tras o tura super meseriasa in oras, strazile neaglomerate, etc, a fost super beton plimbarea spoton.gif biggrin.gif ....Am avut o seara minunata ohyeah.gif wub.gif ....
Magenta
discutia la telefon cu o buna prietena...mi-a inseninat ziua
Peter Pan
Supa pe care am mancat-o la pranz rofl.gif
Afrodita
Faptul ca am unblat ca nebuna 3 ore fara sa cumpar nik, asta da realizare rofl.gif (avand in vedere cate voiam sa-mi iau de fapt, noroc ca am fost nehotarata rofl.gif )
Si ma mai bucur ca azi ma bucura orice n-am avut asa o zi de haaaaaaat demult tare biggrin.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.