Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
tikky
un mesaj
Erwin
că s-au potrivit destul de bine în timp lucrările cu deplasările de azi şi am rezolvat problemele cu succes
mdA!
negasind "ce m-a amuzat azi", in caz ca o exista subiectul, bag aici.

trimit acum cateva zile un mesaj destul de intepator unui colaborator legat de faptul ca ii trimisesem un mail cu niste informatii care ar fi trebuit sa se regaseasca pe website iar el nu facuse update-ul.
azi ma suna si aflu ca.. in mailul lui eram trecuta la spam
rofl.gif
din fericire, subordonatii mei ma vad zilnic la serviciu si nu scapa, ca daca m-ar include si ei la spam, am avea o colaborare intersanta.. laugh.gif
Olaf
Mi-au placut multe azi, dar pun asta:

Ask not what you can do for your country. Ask what's for lunch. - Orson Welles
Felina
Mi-a placut in mod deosebit branzica Port-Salut pe care tocmai am savurat-o.

Si mi-a mai placut de Oiski, care e o prietena asa buna love.gif
Data'q
Azi şi ieri mi-au plăcut două apeluri recepţionate.
woot_jump.gif
Afrodita
Mi-a placut ca am reusit sa rezolv niste chestii , deci n-am pierdut noaptea degeaba biggrin.gif

Mai multe voi rezolva abia marti... bleah...

trustbyte
ca sunt calm, linistit. am terminat ce aveam de munca, is mai liber.

mi-am adus pranzul de acasa. am scapat de corvoada alegerii dintre porcariile din chioscurilor de pe langa mine..

soarele..

ca a fost miraculos de liber metroul cand am venit la munca.
Cla
... ca mi-am rezolvat treburile prin telefon.
Azi e furtuna, caz de stat acasa.
Ieri am facut un papa fain, mai e si pt azi, asa ca totul e rezolvat smile.gif
John B
ca am facut o gramada de treaba si e de-abia 2 PM
Erwin
bucuria Adinei şi faptul că e bine ţinând cont prin ce-a trecut
John B
In Bucuresti e una din rarele zile in care se vad muntii.
Data'q
...să mă înclei cu sucul unei portocale! drool.gif
axel
Asta:
'12-year-old' is 29-year-old sex offender

Pe scurt:
Un sex-offender (poponar pe deasupra) de 29 de ani a pretins ca avea 12 ani cand s-a cuplat cu doi pedofili, unul de 43 de ani si unul de 61 de ani. Cand "bunicul" a vrut sa-l dea la scoala, cei de-acolo s-au prins ca pustiu e major. Cei doi pedofili au ramas extrem de dezamagiti cand au aflat ca "baiatul" avea 29 de ani...
Titus Herbert
a venit primavara, cred biggrin.gif
Titus Herbert
asta :
user posted image
hh.gif rofl.gif
mdA!
pai, clar e cazu sa isi ia o secretara care sa faca anumite lucruri ca o secretara, cum ar fi: sa dea anunturi. laugh.gif
John B
Un e-mail de confirmare!
Titus Herbert
QUOTE (mdA! @ 22 Jan 2007, 05:47 PM)
pai, clar e cazu sa isi ia o secretara care sa faca anumite lucruri ca o secretara, cum ar fi: sa dea anunturi. laugh.gif

laugh.gif pai cred ca asta intra acolo in "anumite lucruri ca o secretara(hartii) " rofl.gif rofl.gif
Yvonne
O disputa intre trei fetite pana in clasa a IV-a. Doua contra una. Oaaauuu, ce vocabular...ce tipete...totul in curtea scolii.
Kristin
Culoarea ALB. ZAPADAAAAAAAAAA !
Elena Z
ora de germana devil.gif
leirn
Azi mi-a placut ep. 90 Sailor Moon si tona de ciocolata pe care am mancat-o cand ascultam muzica wub.gif
passenger
asta
mdA!
o prietena care s-a oferit sa ma sponsorizeze cu o ciorba dupa ce a vazut statsul: mi-e foame. mi-e foarte foame. mi-e extrem de foame. mooor!
mdA!
dupa ce a vazut o poza de grup, prietenul uneia din fetele de la mine ramasese cu impresia ca o alta tipa e eu.. motiv pentru care toata dimineata am chirait: X are fata de scorpie, X are fata de scorpie.. rofl.gif, eu avand acest trist de amuzant renume printre oficial subordonatele mele.. roflmao.gif
jude
Ca am scapat de "chinul de la 5 la 7". yay.gif
Data'q
Un harbuz murat, tare-tare bun... drool.gif
cocosel
Ca idiotii m-au pus la un test de inteligenta cica...auzi intrebare "ce s-a intamplat pe 25 decembrie 1897?" si ce raspuns dau Craciunul... rofl.gif
Gordin
Examenul la tehnici cantitative thumbs-up.gif
Gabici
am insfarsit floare in birou... tongue.gif
Olaf
Am primit, IN SFARSIT, cardul Flying Blue smile.gif
Gordin
Am citit la `Discutii despre doctrine` in loc de : `Sfanta Scriptura ne spune ca toti ingerii au fost facuti buni de catre Dumnezeu, insa unii s-au razvratit si au fost izgoniti din Cer. `

`Sfanta Scriptura ne spune ca toti inginerii au fost facuti buni de catre Dumnezeu, insa unii s-au razvratit si au fost izgoniti din Cer.` laugh.gif ohmy.gif

Asta ca tot se zice ca nu citim tot cuvantul, doar parti din el. laugh.gif
Elena Z
2 cuvinte wub.gif
Zed

Cerul .
mdA!
o prietena care a facut ceea ce trebuia facut.
good for you, girl!
Gabici
Scurtele perioade cand am reusit sa imi recapat increderea si siguranta de sine. drool.gif
Vornicum
Nimic.

Nu ma bucura si nu-mi place nimic. Cred ca sunt perfect si nu poate sa-mi mai placa nimic.
Gabici
Aoleu Vornicum!!!!!! unsure.gif

Eu ma bucur ca am reusit sa dorm azi pana tarziu! thumb_yello.gif
Nefertiti
Mirosul de plăcintă cu brînză, care vine din bucătăria mea. whistling.gif
mdA!
la rand, doua piese pe Pandora:
prima: till I get over you
a doua: almost got over you
rofl.gif
o fi vreun semn?
trustbyte
si ieri si azi si maine probabil: Freemasons - Rain Down Love

jak 3, ma bate gandu sa-l cumpar. minunata mea consola ar avea inca un joculet la activ.

caldura de la birou; ieri, pana pe dupa amiaza tarziu am stat cu suba pe mine ca era defecta centrala termica. eram vanat.
jude
Vestea ca sora mea isi revine. cloud9.gif
flori
Ziua de primavara si florile din parc! wub.gif
Zed
Frunzele unui copac din apropiere . Sunt inca mici dar de un verde imbatator . smile.gif
Nefertiti
Fisticul.
Zed
Un telefon . smile.gif
Eclectic
http://www.youtube.com/watch?v=1Aoh9H6ABM0
"Noapte buna, Bucuresti" - Ombladon.

It really made my day. biggrin.gif
Olaf
Capacitatea cuiva de a prezice comportamente. smile.gif
Zed
Drumul spre casa , prin parc . smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.