Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
cipdecip
Azi nu mi-a placut nimic... am muncit pe rupte yawn.gif
Cla
QUOTE (LigiaB @ 19 Oct 2004, 07:17 PM)
rofl.gif Tucu'te ca iti merge mintea....

wink.gif flowers.gif
cactus
pai daca maine devine azi peste f. putin timp trebe sa zic ca ce-mi place "azi" e ca NU trebe sa ma uit in oglinda ca sa-mi rad tzepii; asa ca nu m-apuca plansu... roflmao.gif Haios ma...Imi bag picioarele in inspectia de la ISO si DQS; daca nu le place de tzepii mei, sa stea la o parte.... spoton.gif devil.gif
Carmi
acum intewleg de ce esti cactus...

mie mi-a placut azi un mail... mwah1.gif
Zooey
ca mi-a iesit un proiect pe care-l pregatesc de mult timp
simonsays
ca dupa ce a vazut reclama cu andeea marin, mandra mea a zis "nu mai folosesc granier sa ma vopsesc... in viata mea !! si mai e si prost pe deasupra ! " ohyeah.gif
cactus
QUOTE (simonsays @ 22 Oct 2004, 11:41 PM)
ca dupa ce a vazut reclama cu andeea marin, mandra mea a zis "nu mai folosesc granier sa ma vopsesc... in viata mea !! si mai e si prost pe deasupra ! " ohyeah.gif

Nu-sh ce sa zic. O fi fiind fata numai body sau are si ceva intre urechi ?
In zona unde cresc eu, neamurile mele au varste de sute de ani....deci, da-mi voie sa cred ca mandra ta a avut dreptate....
Un body - oricat ar fi de tras in stamba, "se trece", tu draga...si dupa aia ramane vazduh si -eventual- o amintire. Isi mai aminteste cineva de Daniela Gamulescu`? De asta or sa-si aminteasca, fiindca nu-i pe banii ei...Bleax....Prefer desertu; macar ala-i cinstit... Pa, neamule - vine vremea....
simonsays
giii... omule, esti prea ..profetic ! ohyeah.gif ma sperii ! rofl.gif
simonsays
iar reclama aia ... pe antenaunu ... rofl.gif ... "buna mama.. " si acu ceva vreme plangea intr-o emisiune tv.. ca masa-i moarta... iar acu vorbeste cu ea la telefon ... rofl.gif ...

imi aduce aminte pe undeva de uma thurman ... ohyeah.gif
mutulica
ca mi-am facut damblaua cu motorul...
Zed
Un mesaj lasat pe ymes rofl.gif
carrad
ca sunt iubita! spoton.gif
simonsays
de cine ? laugh.gif sau sint prea indiscret .... ohyeah.gif
Antont
Ca am alergat cu un prieten pe sosea ca turbatii biggrin.gif spoton.gif ...viteza nu pot s-o zic, ca poate s-au inventat politisti destepti care stiu sa intre pe net si sa citeasca propozitii mai lungi rofl.gif (vezi sa nu) rofl.gif .......
cactus
Nimic... cry.gif
simonsays
Ghostule, poci sa zici viteza, ca nu e proba la dosar ... laugh.gif da sa nu te mai plangi ca furi amenzi, ce dracu .... rofl.gif
nefertiti-old
QUOTE (cactus @ 25 Oct 2004, 09:51 PM)
Nimic... cry.gif

Nu s-a terminat ziua. mwah1.gif
Dark Angel
Da...ai dreptate, nefe, eu am avut azi, asa, ca o strafulgerare, un gand ca d-l cactus e o clona a lui Vornicum...da' mi l-am reprimat, nu se poate, nu vreau sa cred asa ceva...

L-o enerva chestia asta? laugh.gif
Aramis
un mail spoton.gif
actionmedia
QUOTE (nefertiti @ 26 Oct 2004, 11:44 AM)
QUOTE (cactus @ 25 Oct 2004, 09:51 PM)
Nimic... cry.gif

Nu s-a terminat ziua. mwah1.gif

Nefe, daca nu stiai, azi este marti 26 octombrie, adica ziua de luni s-a cam terminat rolleyes.gif
nefertiti-old
rofl.gif rofl.gif rofl.gif Ce sa mai zic? rofl.gif

P.S. Gestul conteaza, nu? laugh.gif
simonsays
da, gestul conteaza mai mult decat gandul ... laugh.gif aa... la ce sa conteze ? rofl.gif
actionmedia
QUOTE (nefertiti @ 26 Oct 2004, 11:53 AM)
rofl.gif rofl.gif rofl.gif Ce sa mai zic? rofl.gif

P.S. Gestul conteaza, nu? laugh.gif

Gestu ca gestu dar mie mi s-a parut haios asa ca l-am postat la perle whistling.gif
nefertiti-old
Era si timpul sa ajung si eu la perle. rofl.gif
Aramis
de fapt ieri smile.gif
1. faptul ca am fost invitata la o nunta si am fost "unsa" domnisoara de onoare
2. o convorbire telefonica, persoana a fost grozava smile.gif
Zooey
ca a fost o zi superba de toamna
gonen
azi imi placu aproape totul1
chiar si faptul ca fusei la serviciu!
nefertiti-old
toamna
bunicu'Gilbert
Vremea, in primul rand.
Prima zi de lucru, dupa concediu, de acomodare.
Faptul ca merge camera de chat.
Asa cum recomanda bogho "Suntem online pe YM la chat room: Hanu Ancutei Forum Cautati in Chat Rooms->Voice Chat->User Rooms"
Incercati si voi, primul creiaza camera daca nu este nimeni in ea.
Singurul impediment, multi vizitatori arabi, care bineinteles nu stiu limba romana.


rossi
Ca nu m`a mai durut capul pe seara si ca ma inteleg bine cu cine conteaza cu adevarat in viata mea thumb_yello.gif smoke.gif harhar.gif
mutulica
mi-a placut cum m-am descurcat in trafic smile.gif
simonsays
ai fostara perpedes ? laugh.gif
gonen
ca nu ma mai doare maseaua!
nefertiti-old
Cafeaua laugh.gif .
Vornicum
QUOTE (bunicu'Gilbert @ 1 Nov 2004, 05:18 PM)
Incercati si voi, primul creiaza camera daca nu este nimeni in ea.
Singurul impediment, multi vizitatori arabi, care bineinteles nu stiu limba romana.

Numai bine ca nu inteleg, ca si asa nu-i mare lucru de preceput.
Macar sa se delecteze cu zambaretii...

Sa vezi ce zambaret ii bag io la arab, mai nene!

tongue.gif Take this , bre arabule ! tongue.gif
Antont
Deci asa va conversati voi cu sefii vostri din Al-queda (sau cum dracu se scrie), pe chat yikes.gif rofl.gif roflmao.gif
simonsays
dada, salam Ghostule, salam ! rofl.gif
Antont
Salam efendi rofl.gif
PEse:
Jihazilor care sinteti rofl.gif
simonsays
gresitura.. efendi e cu turcaletii ... laugh.gif

noooi jihazi ??? abia invatam sa pilotam boeingurile.. si tu. . repede... rofl.gif
Antont
QUOTE (simonsays @ 3 Nov 2004, 12:58 PM)
gresitura.. efendi e cu turcaletii ... laugh.gif


Bine buey talibanule, si la halitorii de nisip cum se zice? rofl.gif
Pese:
Mie la aia imi place ca au haremuri, ce misto tre' sa fie wub.gif rofl.gif
simonsays
ejti tampit ?? abia de indur scandal de la una, dara-mi-te de la 4 ?!?!? rofl.gif si iti dai seama cate SOACRE ??? NO WAY !!! rofl.gif
Antont
Esti nebun, acolo alea n-au voie sa comenteze rofl.gif
pese:
user posted image
simonsays
QUOTE (Ghost @ 3 Nov 2004, 01:10 PM)
Esti nebun, acolo alea n-au voie sa comenteze rofl.gif

yikes.gif ahrab ma fac, sa moara calu' rofl.gif
Antont
Bey, ieram acu vro 4 ani plecat la distractie in Budapesta si stateam la ceva hotel d'asta pt studenti (ierea ieftin)....Man, deci am vazut acolo in bar o fiica a beduinilor buna'n draci, si acu imi amintesc de tricoul ei mulat si decoltat, sa moara cici de nu rofl.gif ...Deci serios, buna tare de tot...
Pai sa am un harem de vro trei fetite de alea, nici capu nu m-ar durea drool.gif spoton.gif
Scarlett
QUOTE (Ghost @ 3 Nov 2004, 12:10 PM)
Esti nebun, acolo alea n-au voie sa comenteze 

ele NU ..dar soacrele DA rofl.gif

@simonsays..lasa calu'..ca-ti trebe cand o sa dai bir cu fugitii harhar.gif
Antont
Scarlett, soacrele stau in haremul socrului harhar.gif rofl.gif
simonsays
ba, deci pana la urma ... cum ramane cu soacrele ? ca ... cu fiicele desertului m-am lamurit ... spoton.gif bine, daca si mamele alea sint inca bune.. le luam si pe alea la harem ! spoton.gif
simonsays
ce mi-a placut azi: automatu de cafea merge si cu fise de 1.000 DE LEI ... al dracu prost ... rofl.gif
cred ca pana diseara golim aparatu !!!! spoton.gif
Antont
De unde dracu sa stiu rofl.gif ? De soacre se ocupa socrii, (aia de sint seici si au bani si cimpuri de petrol) rofl.gif
mutulica
alea nu comenteaza, care ride in front se trimite la sarit in aer
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.