Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
Zed
Olaf , nu-l stiu . smile.gif

Mai iei unul ?! hmm.gif Pe primul l-ai invatat sa zboare , pe asta ce-l inveti ?! Free climbing ?! rofl.gif
Glumesc !
Olaf
Il invat "suta de metri-oala" tongue.gif

Da, cica era o inspectoare care mergea sa vada un nou produs la avicola. Si cand mergea ea pe sosea (90 km/h, viteza legala tongue.gif ) vede un pui cum o depaseste ohmy.gif (si ceva mai incolo, puiu' intra pe poarta avicolei). Ajunge ea acolo, vorbeste cu inginerul de serviciu si asta ii explica: "E o noua specie de pui, cu trei picioare, ajung la maturitate in 5 zile, fac 20 de oua pe zi si se inmultesc mai ceva ca sobolanii..." laugh.gif La care tipa:
- Ok, dar carnea cum e?
- Pai ce, a prins cineva vre-unul? blink.gif
Zed
rofl.gif Cu bancul asta trebuie sa ma duc acolo unde am vazut afisul .

Noapte buna ! smile.gif
Zed
Acum 2 zile , i-am dat unui copil care cersea , un covrig .Evit sa le dau bani pentru ca vin ce-i mari si le ia tot . Azi , l-am vazut iar . S-a aplecat la margina drumului , a smuls o floricica ( un fel de buruiana laugh.gif ) mi-a dat-o si a plecat spunand : " tine , uite aiceeeeaaa , asta-i pentru tine " . wub.gif M-a topit mititelul in 2 secunde si 3 miscari .
amintiri
Un cadou primit de la colegi pe cele doua monitoare de la birou. O floare si o dedicatie smile.gif
mdA!
conversatia cu un coleg di la oradia. laugh.gif
alysoft2003
Faptul ca am reusit sa rezolv o gramada de treburi in numai 2 ore smile.gif
Hashaspire
QUOTE (Olaf @ 19 Oct 2006, 11:22 PM)
Da, cica era o inspectoare care mergea sa vada un nou produs la avicola. Si cand mergea ea pe sosea (90 km/h, viteza legala tongue.gif ) vede un pui cum o depaseste ohmy.gif

Alta continuare:
Tanti se enerveaza, calca mai tare pedala, depaseste puiul cu 120 km/h. Mai merge 10 secunde. NIiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaauuuuuuuu! Trece puiul iar in fata. Tanti calca MAI tare. 150 de km/h. Puiul depasit. 5 secunde, iar: Niiiiiiiiiiiiiiiiiiaaaaaaaaaaauuuuuuuu!
Ajunge la Avicola. Ii povesteste cuiva:
- Ba, sa vezi intamplare, mergeam cu viteza si m-a depasit un pui. L-am intrecut, am ajuns la 150 de km/h si iar m-a depasit.
- Cum, doamna Cati [asa le cheama pe-alea de la avicola]? Era cumva mai rosiatic, asa?
- Da, da!
- Aaaa! Lasati-l, ca ala e nebun!

mellow.gif
Olaf
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Kyklos
Mâine vreau să-i spun la vecină că e futilă devil.gif .
Titus Herbert
" rofl.gif "
Erwin
un banc:
Bula se intalneste pe strada cu un prieten care il intreaba:
-Bula, am auzit ca ti-a murit soacra. Ce-a avut?
-Ceva bijuterii, un televizor si putine economii...
-Nu asta te-am intrebat. Ce i-a lipsit?
-Pai, masina, o casa sau un apartament proprietate personala...
-Bula, DE CE A MURIT?
-A fost la noi in vizita, eu i-am spus sa mearga in pivnita sa aduca niste cartofi, sa facem piure. A cazut pe scari si si-a rupt gatul.
-Ce ghinion! Si ce-ati facut?
-Macaroane cu branza.

rofl.gif


Olaf
spoton.gif

Mi-a placut ca azi m-am trezit usor si am apucat sa-mi beau si cafeaua inainte sa plec. smile.gif

Edit: Ah, si mi-a mai placut si cafeaua biggrin.gif Chiar daca mi-a iesit un pic cam slaba pentru gustul meu, mi-a ramas asa... un soi de aroma rotunda pe limba smile.gif

Edit2: Mi-a mai placut si ca am reusit sa discut cu o prietena pe messenger. O prind foarte rar in ultima vreme.
John B
Azi am petrecere de firma. de la 7.30 PM intr-un club pe la P-ta Victoriei. Tine pana dimineata (care poate).
plictisitoru
Mi-a placut hanul. Ador certurile fara miza. Sunt ridicole si scot la suprafata precaritatea eului in punctul in care tine cu orice pret sa se afirme.
Imi place saracia netului. E o lume a fragmentului, a replicii scurte si a stilisticii despre nimic. Prea multa comunicare, prea putina elaborare. Sunt bucuros ca am nimerit, fara sa vreau , asezarea potrivita. Distractia !
Asa da, mi-ati placut ! smile.gif
tikky
un telefon cu gust de altadata
jude
Doua lucruri :
-muzica suna suspect de bine azi
-3 ore de somn, in loc de 3 ore de scoala drool.gif drool.gif
Serenity
Ca sunt acasa. Desi nu sunt foarte sigura ca-mi place treaba asta laugh.gif
John B
Asta:

"Un renumit samurai, cu o constitutie masiva, a hotarat intr-o zi sa viziteze un calugar firav, sperand sa dobandeasca acces la secretele Universului. ’Calugare’, spuse el, pe un ton agresiv, specific unui om obisnuit sa comande, ’invata-ma despre rai si iad!’. Micul calugar il privi in tacere pe vajnicul luptator. Apoi, dupa cateva clipe, ii spuse samuraiului cu mult dispret: ’Sa te invat despre rai si iad? Nu te-as putea invata nimic. Esti murdar! Mirosi urat! Sabia ta este ruginita! Esti dizgratios, o adevarata rusine pentru clasa samurailor. Dispari din fata mea imediat! Nu pot sa te suport!’.
Samuraiul era furios. Atat de furios incat intregul corp incepuse sa-i tremure. Fata i se inrosise si valuri de manie ii strabateau trupul. Fulgerator, fara sa mai stea pe ganduri, samuraiul ridica amenintator sabia deasupra capului, pregatindu-se sa il ucida pe calugar.
...’Acesta este iadul.’, spuse, linistit, calugarul, privindu-l.
Samuraiul impietri, socat de raspunsul calugarului. Compasiunea si calmul acestui omulet, care isi riscase viata pentru a oferi o invatatura despre iad! Samuraiul isi cobori incet sabia, plin de gratitudine si, pentru motive pe care nu le putea explica, inima sa se umplu pe data de o pace cum nu mai cunoscuse.
..."Si acesta este raiul", adauga, la fel de calm, calugarul."
Olaf
@John B: Frumos smile.gif

Mi-a venit aseara convocarea la prefectura si am fost acolo si am terminat intr-o ora wub.gif
Oktober
Fratilor, e o luna alba si clara de se vede reflexia Hanului in ea. Care merge cu mine in parc? (sa am ce scrie in topicul asta, nu de alta... biggrin.gif )
alysoft2003
@ Johnny B : superb. Mai ales ca este vorba despre japonezi love.gif
Sushi
QUOTE (alysoft2003 @ 1 Nov 2006, 12:28 AM)
@ Johnny B : superb. Mai ales ca este vorba despre japonezi love.gif

fratello da-mi voie sa-ti spun: "You have an obsession!" tongue.gif
alysoft2003
Sorella, crezi ca am numai una? laugh.gif Asta e obsesia aia buna si calma. tongue.gif
Zed
Media Kit - Profilul Vizitatorului HanuAncutei.com ( asta fiind profilul meu )



13 Sex:

1 Masculin 53.81% rofl.gif

2 Feminin 46.19%

Oktober
Ca am prins un taxi repede, desi ploua. wink.gif
Erwin
NINGEEEE!!!!!!
woot_jump.gif
Kitty
Am ascultat Ronan Hardiman, de la auslander, si am sesizat ca melodiile irlandeze parca spun fiecare cate cate o poveste smile.gif
Olaf
"We do not hate animals... we like animals"
"Then why do you shoot them?"
"Err... for fun!"
Yvonne
O discutie pe strada intre o bunicutza si nepotzica pe care o ducea de la scoala....
Bunica : ti-am luat calculator si bicicleta, tu de ce nu inveti ?
Nepotica : fiindca mi-ai luat calculator...... rofl.gif
Cla
QUOTE (alysoft2003 @ 1 Nov 2006, 12:37 AM)
Sorella, crezi ca am numai una? laugh.gif Asta e obsesia aia buna si calma. tongue.gif

OK, Dr. Jekyll. Unde-i Mr Hyde? tongue.gif
Olaf
Mi-a placut un mesaj primit pe PM.
simonsays
Am.. am dansat cu fimio in brate ...
Nicu Alifantis - Ajunul din copilarie
...
jude
Ca am reusit sa ma trezesc! yay.gif rolleyes.gif
Rehael
Tocmai am primit un cadou cu totul neasteptat; o butelca cu vin rubiniu vechi de vreo cinci ani... Prevad un sfarsit de saptamana foarte "colorat" ohyeah.gif .
Olaf
Mi-a placut o zicere de-a lui toxic in jurnalul Felinei. rofl.gif roflmao.gif rofl.gif roflmao.gif rofl.gif
Zed
Olaf , aia cu flatatul ?! rofl.gif
Olaf
Aia cu "semanam" rofl.gif
Zed
Da , " te flatezi singur " asa laugh.gif
Citeste si la manele rofl.gif
Zed
Cafeaua este o bautura care te face sa dormi atunci cand ai uitat sa o bei. rofl.gif
Nefertiti
Vremea.
Muzica. smile.gif
Cucu Mucu
Dimineata am vazut doo caprioare frumoase foc la marginea padurii. smile.gif
Romelia
Am avut norocul ca ziua de astazi sa fie intru totul o zi superba.
Cauza: "Jumatate a fost Vineri si Jumatate Tacere".
Cucu Mucu
iar am vazut cele doo caprioare. Maine imi iau odaia diji la mine sa le trag in boza! smile.gif
Fantasee
Hanul şi conflictele artificiale, "odaia diji" a lui Mariusachi. laugh.gif
Nefertiti
Perele.
Olaf
Mixed wrestling ohyeah.gif
Cla
...cu mujer? secret.gif arata! spoton.gif
Olaf
nonono.gif


Mi-a mai placut sa descopar ca si spaniolii au probleme cu genul substantivelor in franceza. laugh.gif
Cla
pourquois? La Bistro de Montmartre? Olé! laugh.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.