Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
Olaf
Mi-a placut ca am tras un meci de baschet, vreo ora jumate, in timpul serviciului. laugh.gif Si acum sunt obosit si m-as culca un pic (da' n-am cu cine rofl.gif sorry.gif )
Zed
Soarele mi-a placut , chiar daca nu mai este atat de puternic wub.gif
Zooey
si mie mi-a placut ca a fost mai cald azi si ca am baut o cafea excelenta dimineata [thanks andreea!]
cactus
hiya.gif azi imi place ca e joi si maine-i viiiiiiiiiiineri si-i fain ca la ora 3 pm (vineri) ...stiti voi.
Pei Sei - nu-i nimeni la rand la cafea azi - multa si fara zahar - plz. folks pls.gif yeah.gif
kristina
Mirosul toamnei imi place.
cactus
QUOTE (kristina @ 16 Sep 2004, 07:24 AM)
Mirosul toamnei imi place.

Melancolie in Septembrie... flowers.gif
Aramis
De trei zile sunt in al noualea cer, ce bine e sa stii ca cineva se gandeste la tine de cateva ori pe zi si ti-o si demonstreaza biggrin.gif
milimetru
Aşa e Aramis, bravo! spoton.gif Bucuria ta este molipsitoare, ştii?! smile.gif
Turcoaz
Ma simt minunat doof.gif , este una din zile in care nu faci nimic deosebit dar te simti perfect
cactus
QUOTE (Turcoaz @ 16 Sep 2004, 03:20 PM)
Ma simt minunat doof.gif , este una din zile in care nu faci nimic deosebit dar te simti perfect

Superb; a fost una din zile in care n-am facut nimic (notabil) si m-am simtit teribil yeah.gif Si voi continua sa ma simt formidabil fiindca maine timp de 8 oree vineri si dupa aia...yay.gif clapping.gif Show time folks...
Roza
Ce mi-a placut azi? I-auziti: MI-AM LUAT MASINA DE LA REPARAT!! woot_jump.gif
Eeeeee? yeah.gif

Sa vina weekendul!!
janine
M-a sunat cea mai buna prietena a mea...asa fericita sunt ca i-am auzit vocea cry.gif...
cactus
I do love Friday´s... yeah.gif Only eight hours and the show MUST begin yay.gif drunk.gif clapping.gif yeah.gif
Turcoaz
Am dormit super, m-am trezit cu 2 minute inainte sa sune ceasul si e vineriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

38.gif yeah.gif
Turcoaz
Janine ...si de ce esti trista????
Olaf
Plange de bucurie smile.gif
Mie mi-a placut ca iarasi m-am trezit inainte sa sune ceasul. smile.gif
cactus
MINUNAT.. dance.gif clapping.gif
23-22-21-20-19-18-17-16-15-14-13-12-11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1-- hiya.gif yeah.gif 44.gif drunk.gif
LINICA
Mie mi-a placut azi un mail trimis de o colega. Un bebe care rade, dar rade intr-un stil .... rofl.gif
janine
Turcoaz mi-e dor de prietena mea...nu ne-am vazut de cateva luni bune...vocea ei ma alina de fiecare data cry.gif dar nu e tot una ca nu e cu mine cry.gif
De astazi insa are internet jamie.gif acum sunt fericita cry.gif
cactus
Mie mi-a placut azi (e inca tot azi?????????????) ca am primit un mail de la cineva faiiiiiiin de tot si m-am bucurat si dupa aia nu mi-a mai placut azi ca am raspuns si s-a lasat tacerea si am stat asa, intre doua drunk.gif si am ascultat sunetele tacerii si dupa aia m-am dus mai de parte si dupa un periplu prin labirintul unor ganduri incalcite (da´ tare de tot) am ajuns in final acasa si... hiya.gif I´m back folks yeah.gif the show goes on... yay.gif roflmao.gif drunk.gif
A DOMANI FOLKS spoton.gif
cactus
Deja-i AZI maaaaaaaaaaaaaaaa; mai treziti-va si voi harhar.gif hiya.gif yeah.gif
janine
Vorbesc cu prietena mea pe YM ... ce happy iiiiiiis dance.gif woot_jump.gif
cactus
Te invidiez; io vorbesc cu sticla; da´ proasta tace... rofl.gif
janine
rofl.gif Esti tu dragutz,,, dar eu is foarte fericita
cactus
yeah.gif blush.gif da`acuma musai 44.gif

pash.gif mwah1.gif
Aramis
imediat ce m-am trezit am vb cu cineva drag la telefon... ce mod minunat de a incepe ziua...
cactus
QUOTE (Aramis @ 18 Sep 2004, 02:03 PM)
imediat ce m-am trezit am vb cu cineva drag la telefon... ce mod minunat de a incepe ziua...

fix; ce ocazie minunata de a incheia o zi... hiya.gif pash.gif flowers.gif
Antont
Azi mi-a placut ca m-am plimbat toata ziua cu motocicleta, nu m-a enervat nimeni in trafic, n-am dat de radare,etc, si acu imi place ca mi-am programat o seara de pensionar adevarat biggrin.gif ...Adik ma pun in fata televizorului cu o tona de haleala spoton.gif .....Ce misto e sa te relaxezi ohyeah.gif spoton.gif rofl.gif ....
mdA!
azi ......... n-a apucat sa imi placa nimic in mod special, dar cu siguranta imi va placea bere pe care o voi bea cand scap naibii din redactie. se pune? smile.gif
janine
Azi imi place de cel numit goanga e din ce in ce mai dulce ...asa-i maaaaaaa? rofl.gif
cactus
Nimic nu mi-a placut azi rofl.gif Scarboasa zi...

Curios:
Totul = afirmatie ; Nimic = negatie
Da = afirmatie ; Nu = negatie

Dar negarea negatiei = afirmatie sau ceva de genul ce-a fost inainte fructul sau samanta ?

oricum, zi sarbada, nasoala, idioata si nici macar nu mi-e somn ca sa treaca mai repede... frusty.gif
Nico
Mi-am facut singura carti de vizita (ca fundatia la care lucrez nu are bani si de asa ceva) si mi-au iesit mai bine dacat ma asteptam, nici nu zici ca sunt scoase la imprimata. ohyeah.gif Cam atat pe ziua de... ieri
milimetru
Natura.

Extraordinar!
Olaf
O propunere si o cerinta... biggrin.gif
Zooey
un mail incurajator de la un prieten tare drag. si un neasteptat buchet de flori.
kristina
O javra mica pe post de bichon scos un pic la aer de stapan. La fiecare pas isi clatina coada in toate partile. Imi place mersul lor topait.....
cactus
QUOTE (Zooey @ 21 Sep 2004, 09:46 PM)
un mail incurajator de la un prieten tare drag. si un neasteptat buchet de flori.

Mai frumos ca asta...flowers.gif yeah.gif
janine
Un mail de mare ajutor de la un prieten drag... flowers.gif mwah1.gif mercic Nea Hampu' ...
Zooey
QUOTE (cactus @ 21 Sep 2004, 11:18 PM)
QUOTE (Zooey @ 21 Sep 2004, 09:46 PM)
un mail incurajator de la un prieten tare drag. si un neasteptat buchet de flori.

Mai frumos ca asta...flowers.gif yeah.gif

da' de unde... smile.gif
Vornicum
Mi-a placut Pm-ul trimis de -trustbyte-.
spoton.gif
Cla
Hai noroc! drunk.gif Asta mi-a placut azi, m-a distrat:

"Istoria betiei la romani"

Interviu cu autorul, intr-un birt


In centrul Timisoarei, vizavi de intrarea Muzeului de Arta, se gaseste cel mai ieftin birt din vestul tarii. Fete de masa ciuruite de mucuri de tigara, pahare goale, duhnind a votca sau rom. De la ora 7 dimineata, cind se deschide, localul "Izvorul rece" este arhiplin. La prinz, aproape ca ti-e imposibil sa gasesti vreun loc liber. Muncitori, pensionari, intelectuali de tranzitie se inghesuie in micul birt pentru a-si savura, intr-o atmosfera boem-muncitoreasca, portia de tarie.
Nu intimplator am ales acest loc pentru a discuta cu autorul "Istoriei betiei la romani". Concluzia lui este simpla. La noi, betia este institutionalizata. Bem cind ne bucuram, bem de necaz, bem de disperare, bem tot timpul, de la botez si nunta pina la inmormintare. "Bem ca sa uitam. Ce sa uitam? Faptul ca bem"( rofl.gif ), spune hitru Mircea Balan. El crede ca romanii sint singurii din lume care se raporteaza pozitiv la bautura. Si singurii care considera betia un dar, nu un viciu. De pilda, despre un bautor inveterat, chiar despre un alcoolic, la noi se spune ca "are darul betiei". ( spoton.gif )

Articolul complet: http://www.expres.ro/vest/?news_id=167127

rofl.gif

cactus
Esti un roman de groaza....zau asa; Fii si tu mai cu picioarele pe pamant... rofl.gif
Antont
Un politist de treaba care a trecut cu vederea o chestie ohyeah.gif spoton.gif
doice

Cand m-am trezit azi de dimineata, mi-am dat seama ca este vineri blink.gif
e bine ca vine weekend-ul girlchat.gif


@clarence
super articolul thumb_yello.gif
simonsays
deci.. cineva.. acum ceva vreme.. scria "azi mi-a placut ca unii au fost suspendati pt .. bla-bla-bla..."; evident, si-a editat postul, conform unui prost obicei, de a da intai drumu la perla, si apoi de a se corecta...

astazi pot sa fiu si eu al dracu ? pot ? nu pot ? POT rofl.gif

"Contul Richard dezactivat (cont clona).
Contul Vorncium suspendat pentru 15 zile, urmare a incalcarii regulamentului. "
kristina
In pragul unui spital aglomerat cu medici si asistente care mai mult alergau decat mergeau, cu pacienti bolnavi, obositi, nervosi apare o matza care scoate un mieunat menit sa provoace mila apoi se aseaza in mijlocul traseului cel mai circulat fara sa-i pese ca putea fi calcata in orice moment.

Si o ciocolata pentru copii. E mai buna decat cea obisnuita.....

Zooey
ca e VINERI spoton.gif
LigiaB
Whoops, mai Simonsays, eu chiar am urat welcome, userului Richard! rofl.gif si acum citesc ca e clona, ma duc sa ii zic "good bye" imediat.... laugh.gif

On-topic: Ce mi-a placut mie? E ca de 2 ori saptamina asta, mi s-a spus ca seaman cu Uma Thurman. laugh.gif (de-asta am pus poza ei ca avatar). Vin acasa si ma uit in oglinda si nu pot crede dom'le... tot zic..."ar vrea ea sa arate ca mine"... rofl.gif
Cla
Astazi mi-a placut partida de sex online a noului dreamteam de pe Han clapping.gif biggrin.gif
cactus
mie mi-a placut ca ieri (Friday) la ora 3 pm ... yeah.gif 44.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.