Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
simonsays
QUOTE (Ghost @ 19 Apr 2005, 12:22 AM)
Pe bune ca a iesit bestial poza, 3 motoare iesind din viraj, unul dupa celalalt spoton.gif

pei coane, nu a atasat DOVADA (sic spoton.gif ) la amenda ???
mutulica
eu zic sa ceri poza aia si sa o pui pe han...
bufnitza
Ca am primit un mail pe care-l cam asteptam .
jkd
ca Iliescu a pierdut in fatza lui Geoana!!!!!!!!!!!!!
mi-a placut la nebunieeeeeeeeeeeeeeeee
rofl.gif

http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...wtopic=5963&hl=
Antont
QUOTE (simonsays @ 19 Apr 2005, 03:44 PM)
QUOTE (Ghost @ 19 Apr 2005, 12:22 AM)
Pe bune ca a iesit bestial poza, 3 motoare iesind din viraj, unul dupa celalalt  spoton.gif

pei coane, nu a atasat DOVADA (sic spoton.gif ) la amenda ???

QUOTE (Mutulica)
eu zic sa ceri poza aia si sa o pui pe han...


Domnilor, domnilor......va rog......linistiti-va rofl.gif ....

Poza aia se prezinta duar ca proba in instanta daca contesti amenda ohyeah.gif ......Mi-ar fi placut sincer sa o am la colectie, dar nu voiam sa intind coarda prea mult cu politistul respectiv, avind in vedere ca a fost super de treaba, si oricum eram doar la citiva km/h diferenta sa ramin fara permis pe trei luni biggrin.gif ....Iar de contestat in instanta nici nu putea fi vorba, duar nu sint timpit, dupa ce am scapat asa de eftin spoton.gif .....So, asa se face ca am ramas fara poza, dar trust me, I was hot spoton.gif rofl.gif mwah1.gif ..
bufnitza
Azi nu mai ploua ... si eu m-am trezit intr-o buna dispozitie de zile maaari !!!
thumb_yello.gif
mutulica
azi mi-a placut seara de aseara
ghost, incerc sa te rezolv cu o pereche de ochelari ca ai mei. nu ca sunt sexosi?
nefertiti-old
doar cafeaua
Olaf
In fata ferestrei mele, asfaltul si iarba sunt complet roz biggrin.gif din cauza petalelor de flori cazute din copac. Care copac, parca ieri n-avea frunze si acum are.
ausländer
am primit 5 mailuri: un refuz, o oferta de munca si niste indicatii pentru alta lucrare. ZUPER!
nefertiti-old
Tampeniile pe care le debiteaza Lucifer la filosofie. rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Yvonne
Dimineata buna.
Antont
QUOTE (mutulica @ 23 Apr 2005, 12:56 PM)

ghost, incerc sa te rezolv cu o pereche de ochelari ca ai mei.

spoton.gif

QUOTE
. nu ca sunt sexosi?

Clar biggrin.gif
ausländer
noua mea semnatura evil.gif
surzi
imi fac bagajele....nu stiu cum o sa si ajung in Gara de Nord cu cele 2 magaoaie din mijlocul camerei dry.gif .....conteaza doar finalitatea - home sweet home harhar.gif
Cla
WOW!! clapping.gif Am primit niste bani de la Johnny Cash... spoton.gif rofl.gif
Yvonne
trimite Cla si spre mine din ei sa ma bucur si eu thumb_yello.gif
mutulica
azi... mi-a placut sa fac pe nebunu
Olaf
Ca am vazut ca a trecut Sorin pe aici smile.gif
nefertiti-old
Am aflat ceva ce asteptam demuuult. rolleyes.gif
matz
Mi-a placut ca s-a oprit ploaia chiar cand am plecat de la cursuri pt ca nu aveam umbrela wink.gif
Eclectic
Ca am scapat de lupa aia infecta. Mozilla sa traiasca ! spoton.gif
Oiski-Poiski
Mi-a placut azi ca am capatat un dinte nou si sta PERFECT thumb_yello.gif .Ce bine ca pot sa musc iara ca lumea , ce pot si eu , ce prind rofl.gif .

woot_jump.gif
Cla
clapping.gif Ce pacat ca nu ma musti pe mine... wub.gif
Oiski-Poiski
Vezi ca s-ar putea sa citeasca pe aici obiectul muscaturilor mele si .... bop.gif rofl.gif .
Dom-le nu ma puteti corupe sunt asa de fidea ...aaa.... fidela biggrin.gif .
Duminica am sarbatorit 12 ani de cand ne muscam reciproc rolleyes.gif rofl.gif rofl.gif .

divido

mi-a placut...buna dispozitie de dimineata care s-a mentinut pana acum...
toti de la birou au niste fetze... mad.gif hahaha

vreau vara!!! da' repede!!!
Cla
(toti de la birou au niste fetze)... mad.gif

PMS?? tongue.gif biggrin.gif
ausländer
pai... mie-mi place ca tot primesc oferte de munca ffff des... si... poate as avea timp de toate, daca n-as fi si lenes din cand in cand, mai ales in perioada asta... Lenes am zis? Am vrut sa zic "victima a asteniei de primavara".
nefertiti-old
Vremea. cloud9.gif
divido

vremea si discutia de aseara cu E - a fost ca pe vremuri si mi-a facut tare bine smile.gif
Felina
Mi-a placut ca azi n-am avut chef sa-i fac sotului sandviciuri si chiar nu i-am facut! cred ca imi place starea asta...sa-r putea sa o repet pana devine obisnuinta ohyeah.gif .
nefertiti-old
Ploaia. smile.gif
Jazz
Azi, noi doi, adicatelea eu si sotu' meu, am fost foarte draguti cu 4 broscute. Le-am distrus habitatul tongue.gif ca (deh!) trebuia..., le-am pus intr-o caldarusa si le-am transportat gratis pana la un lac din apropiere. rolleyes.gif
nefertiti-old
Nimic...
Mara
Omu' meu.
Olaf
Un iepure, o ratza si o capatzana... rofl.gif
flu
Un curcubeu cat jumatate de cer... smile.gif
nefertiti-old
Emisiunea 'Copiii spun lucruri traznite' rofl.gif .
Linda
ratustele pe lac licklips.gif rofl.gif
Lotte
un zambet sorry.gif
Dani
cutremurul de mai devreme smile.gif (mi-a placut ca a fost scurt tongue.gif )


mutulica
mahmureala de dimineata
jkd
mi-a placut ca mi-au intrat 3 articole in ziar smile.gif)
din care unu' era advertorial la Escape I cafe smile.gif - asta m-a bucurat cel mai mult ... sile si gaby meritau acest lucru smile.gif
ilie
imi place cum bate soarele asta minunat in dimineata asta. ma face sa-mi doresc o vacanta (n-am mai avut de 1000 de ani...)
SORIN
Ca Mutulica mi-a zis ca-s mai Andicapat ca el hh.gif hh.gif rofl.gif rofl.gif

Adica se rade ciob de oala sparta roflmao.gif roflmao.gif roflmao.gif

Sorin.
Cla
QUOTE (Freemann @ 17 May 2005, 08:07 AM)
imi place cum bate soarele asta minunat in dimineata asta. ma face sa-mi doresc o vacanta (n-am mai avut de 1000 de ani...)

Freeman, iti propun o schimbare de Nick in "Metusalem-Man" tongue.gif rofl.gif

Sorin Andicapatu si mutulicapatu, nu vi-s normali... roflmao.gif
Data'q
mi-a placusoarele din dimineata asta si chris rea...doau motive pt. care sa zambesti dimineata si sa spui 'A new day has come...'
surzi
cu toate micile mele ghinioane adunate din cozile la imprimante, zbuciumari gratuite, chei uitate, deadline-uri, amanari, 601.....declar ziua asta superba, o zi de jeans, adidasi si tricou cu fluturasi.... tongue.gif
mutulica
QUOTE (SORIN @ 17 May 2005, 12:57 PM)
Ca Mutulica mi-a zis ca-s mai Andicapat ca el

pai daca esti...
Andicapatule! tongue.gif
SORIN
rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif Cica mama e de vina hh.gif thumb_yello.gif

Sorin.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.