Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
Carmi
Ca m-am trezir cu chef de viata si mi-am facut exercitiile de dimineata.....si ca am putut sa pip o tigara (4)
Elena Z
ca am dormit muulllltttt de tot sorry.gif
One_Last_Dance
... ceaţa ce se plimba nepasatoare peste tacerea noastra. sorry.gif
Elena Z
ca am fost foarte calma rolleyes.gif
Serenity
Si eu am dormit muuult de tot biggrin.gif (vreo doua zile, asa... rofl.gif ).

..... si am luat niste note ireale la examene ohmy.gif woot_jump.gif
Felina
ca mi s-a facut dor de han&hangii biggrin.gif
Olaf
hug.gif

Mie mi-a placut vantul de dimineata. Si ca acum e soare si miroase a primavara...
Elena Z
ca am primit o veste super buna thumb_yello.gif
punctt
mica plimbare pe faleza, impreuna cu printesele cloud9.gif
jude
Ca am ajuns acasa... blink.gif
Elena Z
ca am vorbin din nou in Ro, cred ca devine dependenta spoton.gif
Olaf
Ca n-am mai zis "inca 5 minute" dimineata... M-am trezit, si m-am dat jos din pat, chiar daca mi-era somn de muream. Si a fost foaaarte bine. smile.gif
simonsays
si ti-a placut ca te-ai chinuit ?? esti masochist, domle ! laugh.gif
trustbyte
puiul cu maioneza
Olaf
QUOTE (simonsays @ 10 Feb 2006, 10:23 AM)
si ti-a placut ca te-ai chinuit ?? esti masochist, domle ! laugh.gif

Eh, pe ici pe colo laugh.gif
Serenity
Ca peste noapte totul s-a acoperit cu un strat de peste 10 cm de zapada, inca ninge cu fulgi maaaaari... pe partia de langa geamul meu copiii au iesit la sanie biggrin.gif Sunt rare momentele cand zapada e atat de proaspata si curata incat orasul pare aproape frumos tongue.gif
jude
Tot ninsoarea. biggrin.gif Oricum, nu e destula zapada incat sa para frumos orasul. Poate daca mai ninge vreo saptamana.... laugh.gif
eyes_wide_shut
Mi-a placut un gand razlet... smile.gif
sunny26
amintirea zilei de ieri
One_Last_Dance
... zapada rostogolita de-a lungul si de-a latul lumii, precum un bulgare de... wub.gif
Olaf
40 de kilometri in plina viteza, pe role ohyeah.gif
Obositor, totusi...
nefertiti-old
mi-au venit cartile comandate...
Olaf
M-am jucat cu xeroxu'. Adooor sa ma joc cu xeroxu'. biggrin.gif
LINICA
M-am trezit alaturi de o persoana minunata...
Fidela Castro
Buna dimineata!
Lumina soarelui la rasarit reflectata in nori...
nefertiti-old
mi-a scris una dintre cele doua Lore... yeah.gif
Olaf
o scrisoare, un DVD si un pachet pe care le-am primit. Din trei surse diferite. Si oricare dintre ele putea sa-mi lumineze ziua, dar au fost trei la un loc biggrin.gif
Elena Z
a rasarit soarele, in sfarsit!!!
Zed
Miroase a primavara afara . smile.gif
nefertiti-old
duminica pot lucra de acasaaa! woot_jump.gif
exergy33
Ca fara sa caut , am descoperit ceva interesant. smile.gif
Cla
...ca am trecut strada fara nevoie de ajutor, yiiepiieee! dance.gif biggrin.gif
Fantasee
Mi-a placut foarte mult sa recitesc pasaje dintr-o carte draga wub.gif
flori
Ca mi-am spalat masina si arata bine!
Cla
În cartierul Plopi, cativa timisoreni se bucura de ger si-si doresc ca acesta sa tina cât mai mult. O mare parte sunt copii aflati în vacanta; printre ei se strecoara însa si adulti care, la sfârsitul zilei, prefera sa încalte patinele si sa iasa pe gheata, decât sa stea în fata televizorului. Acestia nu vin însa pâna la patinoarul din centrul orasului, fiindca au, la câteva zeci de metri de case, un patinoar mult mai mare, natural: canalul Bega.

Hahaaaaaa... Traiasca Bega, saraca! biggrin.gif Cool!! rofl.gif
nefertiti-old
Vremea. Dupa o ploaie scurta, a iesit soarele si e suficient de cald sa pot lasa geamurile deschise fara grija.
Elena Z
ca am facut multe cumparaturi biggrin.gif
jude
Un prieten a avut grija sa ajunga la mine un album. wub.gif
mdA!
un EL.
flori
Mi-a placut expozitia de arta fina de la Köln, si lucrurile frumoase pe care le-am vazut acolo! smile.gif
nefertiti-old
vremea cloud9.gif
Felina
o veste... promitatoare smile.gif
Serenity
Am reusit sa gasesc niste crack-uri pt. niste jocuri, chiar daca ma aflu intr-o situatie atat de delicata cu rabla mea laugh.gif yay.gif
nefertiti-old
Mi-a scris si cealalta Lore si in weekend ma suna. yeah.gif
One_Last_Dance
Tacerea ta - astazi am simtit-o in jurul meu altfel...
Stii cat e de minunat sa simti ca totul poate fi schimbat intr-o secunda? smile.gif
Elena Z
mi-a placut ca a fost o zi super frumoasa si calma, ca am rezolvat tot ce am avut de rezolvat, ca iubi meu e alaturi de mine wub.gif
Endgegner
QUOTE (Serenity @ 21 Feb 2006, 12:43 PM)
Am reusit sa gasesc niste crack-uri pt. niste jocuri, chiar daca ma aflu intr-o situatie atat de delicata cu rabla mea laugh.gif yay.gif

OT:

Auz, Sere, cica nu te lasa la iexzamen din motive pedagogice da tu daca bagi la greu jocuri...apropo, ce joci? hh.gif
Carmi
mai bine zis ieri...mi-a placut ca am ratacit 10 minute intr-un magazin cu flori....
Serenity
QUOTE (Endgegner @ 22 Feb 2006, 02:03 AM)
Auz, Sere, cica nu te lasa la iexzamen din motive pedagogice da tu daca bagi la greu jocuri...apropo, ce joci? hh.gif

NFS Underground si FIFA 2005 rofl.gif .... precum si alte jocuri tari ca Zuma sau Prepelix laugh.gif

Si-acum sunt in vacanta, n-as putea sub nici o forma sa neglijez scoala... innocent.gif ohyeah.gif

LINICA
Nu am intarziat decat un minutel la serviciu thumb_yello.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.