Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
Carmi
vremea de azi... la nebunie...numa buna de ski ohyeah.gif sau board ohyeah.gif ohyeah.gif
N.V.
linistea unui apus
Antont
user posted image

drool.gif rofl.gif rofl.gif roflmao.gif
Antont
Ma duc sa ma uit la un film. Sper sa-mi placa, asa ca postez preventiv.
roflmao.gif rofl.gif
Olaf
Mie mi-a placut "The village idiot" rofl.gif
fis_tic
mi-a placut....ca a fost ...placut
Olaf
E frig, intunecat si ploua. wub.gif

Si, chiar daca nu e frumos din partea mea, mi-a placut si asta. rolleyes.gif
Mara
Si mie. laugh.gif
Kitty
si mie biggrin.gif
Cucu Mucu
Mie nu.
trustbyte
zapp - 500 anytime. now we're talkin' baby!


One_Last_Dance
... orizontul care pare sa ia foc si nimeni nu se grabeste sa-l stinga.
bubusorela
m-am intalnit cu un fost coleg de liceu, cu care nu mai vorbisem de cand am terminat
Antont
Cum ne-am jiCnit io si Tăbāltoc pe messenger wub.gif rofl.gif roflmao.gif
Eclectic
mwah1.gif roflmao.gif
Ovidius
Un caine "vagabond" care a trecut strada pe trecere de pietoni. Veneam cu masina din partea lui dreapta. A trecut pana la jumate si astepa sa vada daca trec sau nu, exact ca un pieton adevarat. M-am oprit si l-am lasat sa treaca....
Cla
Well done clapping.gif thumb_yello.gif
Marcus
Nu doar ce mi-a placut azi, ci ce m-a bucurat azi... olteanul asculta manele la volum cam mare si i-am spus sa-l dea mai incet... mult mai incet ohyeah.gif Nu a fost de acord din prima, asa ca a trebuit sa-l conving punandu-l pe nenea Rammstein sa cante peste maneaua lui, cu melodia "Wollt ihr das Bett in Flammen" 35.gif Peretii au inceput sa bubuie, la fel cum bubuia si creierul olteanului. A cedat. smile.gif Acum el a plecat acasa cu o groaznica durere de cap iar eu pot sa pun orice muzica vreau! devil.gif

P.S. Am uitat sa mentionez ca in timp ce peretii bubuiau si ferestrele tremurau de la Rammstein, eu aveam casti de protectie la ureche. smile.gif Concluzia: rockul bate maneaua! devil.gif
sover
Un mail. O intelegere. O coincidenta. O supriza.
tikky
am jucat badminton yeah.gif
Nana Floare
Cantecul "He Was A Friend Of Mine" Willie Nelson

superb de trist...
Felina
ca l-am vazut pe simon pe han
Carmi
Ca am montat ieri pe la 9 seara un stand de expozitie care mi se parea groaznic si asteptam azi reclamatii si seful este multumit de el woot_jump.gif woot_jump.gif woot_jump.gif woot_jump.gif woot_jump.gif cloud9.gif
si mai mult ma suna sa-mi multumeasca....va dati seama ce happy sunt??

ps: da acuma ma gendesc ca daca-l dispretuiesc pe sefu de ce naiba ma bucura in halu asta laudele lui??
Kitty
Il dispretuiesti pentru ca se poarta ca un sef, iar o lauda din partea unuia care nu e multumit niciodata de nimic e un semn bun tongue.gif

Mie mi-a placut o poezie, scrisa pt mine, la care am plans de fericire wub.gif sorry.gif
Kitty
si m-a amuzat faptul ca individul care mi-a lipit ochelarii, nu si-a dat seama si a pus lentilele invers rofl.gif Nu mai vedeam nimic si m-am speriat initial ca mi-am obosit ochii in fata monitorului si acum o sa trebuiasca sa-mi fac alti ochelari tongue.gif
One_Last_Dance
... cum s-a prabusit "Iarna asta" peste noi, fara sa ne intrebe daca vrem sau nu sa inghetam, daca avem sau nu chef de fulgii ei de zapada... smile.gif
One_Last_Dance
... o soapta suspendata in sunete de nai. smile.gif
One_Last_Dance
... fulgii de nea cad lin din cer, tremurand intr-una se macina, se pierd in tacere.
ducoro
user posted image
tot ce este frumos
fluturas
...ca am vorbit cu un coleg de facultate care-mi este foarte drag si cu care nu am mai vorbit de mult.
Olaf
Azi a fost soare si o vreme placuta... Si la un moment dat, cand imi vajaia vantul pe la urechi, m-am simtit ca la schi biggrin.gif (desi, la cat era de cald vantul care-mi vajaia pe la urechi, zapada ar fi fost super fleoscaita sad.gif )

Si mi-a mai placut ca am vazut un raspuns de-al lui Nefertiti pe han. smile.gif
nefertiti-old
Ca s-a mai incalzit afara...

Olaf smile.gif
Michelle
mi-a placut Rona Hartner...una din putinele figuri autentice din cele ce apar pe la tv
One_Last_Dance
... cum timpul curge tacut, invadat de lumina... "atat de aproape"- intram in Februarie.
Zed
Soarele si cerul senin . smile.gif
Nico
Un panou mare pe un bloc, pe care scria... Nu este un blocaj, sunt doar multe masini colorate smile.gif
Serenity
Niste amintiri... De fapt, nu stiu in ce masura m-au bucurat si in ce masura m-au intristat, m-au facut sa devin nostalgica.
Olaf
Ca a plecat Pachetul...
Olaf
Ca am primit Pachetul biggrin.gif dance.gif
Zed
Cerul albastru , soarele , vreo 4 telefoane si cam tot atatea sms-uri smile.gif
tikky
un raspuns... banal, as fi spus in orice alta imprejurare rolleyes.gif
Elena Z
fapul ca am sunat in Ro... parca ma simt mai bine acuma...
jude
Ca nu m-am mai trezit la 7 ohyeah.gif
One_Last_Dance
Soarele nehotarat cu propriul program de dimineata ce ma urmarea printre norii sfasiati de albastru... mwah1.gif
eyes_wide_shut
Imi place cerul acesta senin de iarna care nu e nici pe departe albastru.
nefertiti-old
Mi-am comandat doua carti. smile.gif
Olaf
Au iesit experimentele smile.gif
Si ca m-am trezit la noua jumate...
Elena Z
o discutie lunga, lunga, lunga... wub.gif
sunny26
iubirea din jur
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.