Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
janine
ce m-a bucurat pe mine astazi a fost ca ...deshi sunt la munca...shefii nu sunt aici...deci pe cat se poate posibil intre 4 peretzi ...mi-am facut de cap ... devil.gif spank me i've beeeen baaaad!!! am fost lenesha aaaaazi! jamie.gif
Afrodita
Na ca pana la urma tot mi-am cumparat neste chestii biggrin.gif Cam scumpe de altfel rofl.gif Da' ma bucur ca am reusit sa le iau biggrin.gif Ah, is curioasa ce fatza o sa faca al meu cand m-o vedea in ele rofl.gif Sper sa nu ma pocneasca sau sa spuna ca am luat-o razna rofl.gif
mutulica
sa ma car cu motoru, chit ca am facut numa opturi si jaloane, de mi-a sarit basca
Olaf
Mie mi-a placut topicu' lui Sorin, cu handicapatii, si cat de repede s-a umplut. smile.gif
SORIN
Bine ai venit in club...adica pe Englezoaica....whelie camo tu teh claub rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Mama-i de vina.....

Sorin.
LigiaB
Mie imi place cum zic spaniolii la sh*t laugh.gif la mierda... ce misto suna! rofl.gif Grozav imi place... roflmao.gif
Afrodita
Mie a-nceput sa-mi placa prostia omeneasca, mai ales de cand functioneaza in ajutorul meu rofl.gif
Si-mi mai place ca , incet-incet, toate merg cum vreau io si totul este spre bine biggrin.gif
O, doamne, ce m-a amuzatcareva mai inainte , exact cand eram io mai sictirita rofl.gif

De fapt, voiam sa zic ca-mi place ca am terminat cu jobul, da' asta deja e o bucurie minora pe langa restu rofl.gif
AIWA
Ce mi-a placut azi?
Mi-a placut ca am reusit si eu sa fac nanitza cam toata noaptea(sa ma pregatesc de distractie la "sf de sapt" mi-a placut ca m-am trezit in sunetul stresant al unui NOKIA si nu m-am enervat din contra am pus mana pe tel si am trimit un SMS puiului meu ce sigur sforaie de rupe norii....dupa care am facut o0chii mari...shit nu eram acasa...ufff mult mai e...pina ajung si eu sa dorm acasa? smile.gif dar mi-a placut sa vad totusi lucruri familiare ochiului(da am adormit iarasi la munca...da halal munca)...dupa care m-am apucat de ttreaba:) sic unii lucreza acum....ce mi-a placut...mi-a placut toata dimineatza ...asa cum a debutat pina cind sad.gif am deschis PCul si mi-am citit mesajele sad.gif Shit de aici nu va mai spun ca nu mi-a mai placut nimic:(
LigiaB
1. Azi mi-a placut ca am putut recupera cu cititul pe han.

2. Mi-a placut f mult ce am citit si vazut in ultimile pagini la topicul Omului Vexx: "Pozele forumistilor". Amabilitatile dintre forumisti, bunavointa si glumele schimbate m-au inseninat. Imi face bine cind dau de topicuri in care forumistii sint veseli si nu se pastileaza subtil sau direct. M-am saturat de cearta.

3. Abia am citit topicul lui Sorin "Forumistul Handicapat" e haios rau! Am ris cu lacrimi.... rofl.gif
Eu cred ca lumea devine handicapata cind uita sa rida...(asta pe un ton mai serios) rolleyes.gif

4. Imi place topicul asta f mult. Un loc unde sa iti exprimi gratitudinea. spoton.gif

5. Mi-a placut cum arata Trustbyte, o frumusete de baiat. rolleyes.gif

6. Imi place ca e duminica si ca dupa 5 sapt de vacanta ma pot duce la Biserica mea favorita. smile.gif

7. Imi place f mult Hanu. tongue.gif
mutulica
azi imi place jim beam...
AIWA
Nu pot spune eact ce mi-a placut intrucat abia incepe ziua ...insa mi-as dori sa pot discuta cu cineva cu si despre suflet! Din pacate...nu gasesc!
janine
nu pot sa spun ca mi-a placut ceea ce va voi povesti dar oricum mi-a inseninat ziua shi sunt sigura ca acel gest nu il voi uita niciodata ... unde lucrez eu au venit in vizita un grup de handicapatzi fizic shi mental de diferite varste cu 2 insotzitori...la un moment dat am trecut pe langa grup, cand una dintre femeile bolnave (in jur de 35 de ani)a fugit catre mine cu mainile deschise, automat am deschis shi eu mainile, m-a imbratzishat, m-a pupat, am raspuns la fel, mi-a sarutat mainile shi parul...ce pot sa spun in afara de faptul ca am ramas uimita cata "iubire " imi oferea mie, unei necunoscute...insotzitoarea a incercat sa o ia de la mine cerandu-shi scuze incurcata...i-am spus sa o lase sa ishi faca hatarul, daca se simtzea bine in bratzele mele...shi eu ma simtzeam bine ca acea femeie parea sa se simta in sigurantza cu mine...dupa ce a reushit sa o scoata din mainile mele...mi-a multzumit insotzitoarea shi mi-a spus ca am facut-o fericita pe acea femeie bolnava...pot sa spun ca pe de o parte m-a intristat profund sa vad suferintza acelor oameni dar pe de cealalta parte pot sa spun ca m-am simtzit inzecit de fericita ca am putut sa fac o astfel de persoana sa se simta bine doar prin cateva cuvinte simple...aceasta m-a facut pe mine shi mai fericita...si pot sa spun ca asta mi-a inseninat in modspecial ziua
Jubi
Mie mi-a placut azi postul liutzei. smile.gif
janine
@ _Jubilee_ sarumana...inca ma gandesc la faza aia... sad.gif
trustbyte
imi place de EA. mult. azi. acum. oricand. smile.gif


am promovat primul semestru la Cisco. am avut si bafta. trebuie sa recunosc.


am luat lichidarea. venit din vacanta, mai tre' spus ce alizeu batea prin portofel?! niiiicee.. biggrin.gif


a fost o zi usoara de munca si a fost racoare afara. sper sa fie o seara la fel de buna.



smile.gif
Nana Floare
azi mi-a placut ceasca de starbucks...
Peter Pan
Mi-au placut papanasii pe care i-am mancat si din care am dat si vrabiutelor. smile.gif
cactus
QUOTE (liutza @ 23 Aug 2004, 02:21 PM)
nu pot sa spun ca mi-a placut ceea ce va voi povesti dar oricum mi-a inseninat ziua shi sunt sigura ca acel gest nu il voi uita niciodata ... unde lucrez eu au venit in vizita un grup de handicapatzi fizic shi mental de diferite varste cu 2 insotzitori...la un moment dat am trecut pe langa grup, cand una dintre femeile bolnave (in jur de 35 de ani)a fugit catre mine cu mainile deschise, automat am deschis shi eu mainile, m-a imbratzishat, m-a pupat, am raspuns la fel, mi-a sarutat mainile shi parul...ce pot sa spun in afara de faptul ca am ramas uimita cata "iubire " imi oferea mie, unei necunoscute...insotzitoarea a incercat sa o ia de la mine cerandu-shi scuze incurcata...i-am spus sa o lase sa ishi faca hatarul, daca se simtzea bine in bratzele mele...shi eu ma simtzeam bine ca acea femeie parea sa se simta in sigurantza cu mine...dupa ce a reushit sa o scoata din mainile mele...mi-a multzumit insotzitoarea shi mi-a spus ca am facut-o fericita pe acea femeie bolnava...pot sa spun ca pe de o parte m-a intristat profund sa vad suferintza acelor oameni dar pe de cealalta parte pot sa spun ca m-am simtzit inzecit de fericita ca am putut sa fac o astfel de persoana sa se simta bine doar prin cateva cuvinte simple...aceasta m-a facut pe mine shi mai fericita...si pot sa spun ca asta mi-a inseninat in modspecial ziua

Fara bascalie - esti o Doamna; brava tie, tu draga... Abia azi l-am citit; da-i fain de tot
janine
sarumana...astazi ne-am pus serios pe treaba...i-am pus pe cei din jurul meu sa faca bine sa ishi dedice o zi pe saptamana celor cu probleme...au facut mutre s-au strambat, au shi ei familii, nu au timp, alea alea...dar sunt foarte fericita ca, o data ce i-am convins, shi au incercat chiar astazi sa stea putzin cu acei oameni, s-au simtzit mai altfel, mai umani....astazi asta mi-a placut sa vad ca nu a existat nici o bariera intre noi "normali" shi cei cu handicapuri... sad.gif oare se poate face mai mult decat atat ?? huh.gif pentru acei oameni a caror soarta e deja petcetluita??...na deja dau in alte discutzii deloc placute...
Turcoaz
Liutza, este minunat sa te porti asa. Numai noroc. Binele pe care-l oferi se intoarce.

Olaf
Mie mi-a placut personajul de la ComicDiva. smile.gif
Liutza, dar oare nu apare acel sentiment de "ce mila mi-e de voi" care pune o bariera intre ei si normalitate? unsure.gif
cactus
Liutza, ceva-mi spune ca-ncepe sa-mi fie dor de tine - si ASTA imi place amu de dimineata...
janine
@Olaf... eu sunt sigura ca aia e limita...pana una alta majoritatea dintre ei habar nu au ca sunt diferitzi, doar noi cei "normali" vedem asta...so shoot me MI-E MILA!!!mai ales de cei care au probleme fizice...ei shi sufera...deci ei sunt shi conshtientzi ca sunt diferitzi(pentru ca hai sa fim realishti...sunt...) noi inca avem uzul mainilor, picioarelor...inca membrele ne asculta...inca putem fi ratzionali majoritatea timpului...asa ca cei cu suferintze fizice(de la accidente sau asa nascutzi) shi ei sunt conshtientzi ca anumite lucruri nu vor mai putea sa le faca niciodata...asa ca da Olaf shi eu am aceeashi parere ca shi tine...dar ce putem sa facem in afara de a fi alaturi de ei in mica, mare masura...eu am ales masura posibila...adica tot timpul meu liber cat stau aici il dedic acestui fel de intalniri...
@cactus sorry.gif esti o dulceatza shi jumatate aradeanu' meu mwah1.gif
kristina
Imi place topicul asta, iti da posibilitatea sa analizezi daca intr-o zi ti s-a intamplat si ceva "placut" si nu au fost numai nervi si stres si uzura desarta.....

Mi-au placut strugurii cumparati din piata de sotul...si mi-a placut cum se invarte in burtica bebe-le meu si ma impinge....
janine
astazi mi-a placut urmatorul citat
QUOTE
si mi-a placut cum se invarte in burtica bebe-le meu si ma impinge....
te invidiez kristina...pe bune...ce e fetitza sau baietzel? shi eu vreau cry.gif
Turcoaz
Imi place totul azi, nu ceva deosebit...am starea in care te bucuri de f multe lucruri, ca de exemplu sa va citesc gandurile si sa incerc sa descopar un pic din fiecare....

janine
Astazi mi-a placut ca am terminat in sfarsit de facut dulapurile (5 la numar) rolleyes.gif erau cam puzzle ele blink.gif ..dar sunt fata desteapta clapping.gif woot_jump.gif
kristina
QUOTE (liutza @ 26 Aug 2004, 02:46 AM)
ce e fetitza sau baietzel?



Fetitza....

Cateva piersici mi-au placut.
Olaf
woot_jump.gif
Am terminat proiectu', am terminat proiectu'!
yay.gif
janine
@kristina clapping.gif woot_jump.gif felicitarile mele anticipate
mie astazi mi-a placut micul turneu de o zi prin Franta...e pentru prima oara cand merg in franta doar for fun...a fost de vis...
cactus
Mie azi imi place ca dimineata, am avut ocazia sa spun, in gand, cuiva Goodmorning Sunshine.. mwah1.gif Si asta m-a facut sa ma simt cloud9.gif
clapping.gif clapping.gif
janine
Ce mi-a placut astazi...multe ... daca ieri ma plangeam ca nemtzi is reci si ciudatzi astazi colegutzi mei s-au dat peste cap sa ma faca sa ma simt bine, cafelutza la birou, salatzica alea alea...masaj... rolleyes.gif auzisera ei ca am spus o data ca romani au un comportament mai "cald" sa zic asha cu cei din jurul lor...si, stiind ce dor imi e de casa si de romanasii mei, s-au hotarat sa imi ofere o zi speciala in care sa uit de dor...in mare parte au reushit...nu imi vine sa cred ca am intalnit si nemtzoci superamabili...eh asta a fost azi...poate maine voi scrie despre ei in ..."Ce m-a enervat astazi" sa speram ca nu... mwah1.gif
axel
Mi-a placut ca fara sa vreau am infiintat o noua societate:
Axel&Catalin LTD
user posted image
janine
Vrei sa spui despre noua societate cool care pretuieste una alta... alea alea? Asta si mie mi-a placut ... sa citez un mare filosof inche in viatza "...Si marmota invelea ciocolata in staniol..." ca si asta mi-a placut rofl.gif rofl.gif wub.gif
Catalin
Liutza, ma faci sa rosesc! sorry.gif
mutulica
Si mie mi-a placut ca s-a acreat asociatia asta, si mai ales ca eu si semn. Macar stiu de cine sa ma feresc pe viitor
simonsays
serios ?? ohyeah.gif si cand o sa te feresti de toata lumea ce faci bre ? te spanzuri ?
mutulica
de ce crezi ca tot hanul va intra in asociatia voastra?
Aramis
mi-a placut noua societate spoton.gif
mutulica
dar sti ce e in spatele ei?
simonsays
QUOTE (mutulica @ 30 Aug 2004, 12:43 PM)
de ce crezi ca tot hanul va intra in asociatia voastra?

nu tot, doar crema ... ohyeah.gif
simonsays
QUOTE (mutulica @ 30 Aug 2004, 12:45 PM)
dar sti ce e in spatele ei?

ma rog, as fi folosit doi de i in locul tau.. dar gusturile nu se discuta ... rofl.gif

in spate sint metalele feroase si neferoase, si continutul lor in sangele din cratitza (sau iar le-am incurcat ?? ohyeah.gif ); s-a spus asta la un moment dat ... rofl.gif
axel
QUOTE (mutulica @ 30 Aug 2004, 12:45 PM)
dar sti ce e in spatele ei?

Nu, nu stiu, dar scrie in numele ei.
Aramis
mutulica, evident ca stiu tongue.gif si daca te-ai fi uitat la semnatura poate ti-ai fi dat seama ca sunt si de acord cu respectivii
Antont
QUOTE (simonsays @ 30 Aug 2004, 12:48 PM)
QUOTE (mutulica @ 30 Aug 2004, 12:43 PM)
de ce crezi ca tot hanul va intra in asociatia voastra?

nu tot, doar crema ... ohyeah.gif

mda, aia de la capatu spinarii rofl.gif
Catalin
QUOTE (mutulica @ 30 Aug 2004, 11:45 AM)
dar sti ce e in spatele ei?

Intreabarea ta, mutulica, este tendentioasa... in spatele organizatiei suntem Axel si cu mine, desi poate te suprinde acest lucru, avand in vedere numele.
colectionara
QUOTE (mutulica @ 30 Aug 2004, 12:45 PM)
dar sti ce e in spatele ei?

Toate celelate organizatii. Pentru ca numai una poate fi in fata cool.gif.
mutulica
Catalin - ma scuzati domnule fondator, ca nu m-am exprimat in termeni filozofic boemi.
Intrebarea mea se referea mai degraba la viziunea dumneavoastra, si mai putin la persoanele in sine.

Si apoi, mi-ati lasat impresia ca sunteti in fruntea organizatiei si nu in spatele ei, dar iar nu am prins nuanta. Organizatia promoveaza crema...
Catalin
Ah, colectionaro, simplitatea se invata greu dar, odata invatata, este magnifica! spoton.gif

@mutulica:
QUOTE

Intrebarea mea se referea mai degraba la viziunea dumneavoastra, si mai putin la persoanele in sine.


Pai cred ca viziunea noastra era clara din cele 3 puncte care formau platforma program.

QUOTE

Si apoi, mi-ati lasat impresia ca sunteti in fruntea organizatiei si nu in spatele ei


In fruntea organizatiei se afla forumistul de rand, cu nevoile si supararile sale!
trustbyte
dimineata, m-am trezit odihnit desi am dormit mai putine ore decat de obicei...


am avut o zi de munca linistita, fara evenimente...


am citit un interviu interesant pe kerneltrap...


mai e putin si se termina ziua de muncaaaa!



smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.