Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Mi-a Placut Azi
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56
mutulica
neah.. Andicapateala e contagioasa...
nu stiu de unde ai luat-o... dar ai molipsit si oPsedati de pe aici
surzi
rrrrr-itul unui prieten mwah1.gif
Serenity
O chestie care pe cat de mult mi-a placut pe-atat de mult m-a amuzat.. Am fost anuntata de o colega ca am luat un partial la un prof - spaima studentilor - pentru care nu citisem nici macar un rand, nu fusesem la cursuri si la care am scris asa niste enormitati incat credeam ca, pe langa faptul ca ma va face de cacao in fata intregului an, nu ma va mai trece la examene in veci. Ma dusesem doar pentru ca nu mai intram in examen daca nu ma prezentam si am vrut sa plec dupa primele 2 minute ohyeah.gif

Chiar a innebunit lupul! dunno.gif biggrin.gif
simonsays
si in loc sa taci si sa inghiti (vorba vine rofl.gif ), preferi sa scrii aici... cine stie cum citeste lupu', si isi reconsidera nota... roflmao.gif
Serenity
No problemo, de-aia nu m-am atins inca de Chivas laugh.gif Se pare ca exista totusi cineva acolo sus care-mi da putere (ce manelist suna laugh.gif ) sa rezist tentatiei.. ohyeah.gif
simonsays
auzi, sper sa nu fii d'aia si sa bei singura zeama aia de plosnite.. trimite si tu un termos, sau macar o sticluta "mostra", prioripost, platim noi cheltuielile cu transportul... dar bem impreuna... wub.gif laugh.gif
Serenity
Bon, simoane, regele plosnitelor iz on tha way.. tongue.gif Dar daca nu m-o baga nebunu' in examen te astept pe tine sa-ti pui posteriorul la bataie laugh.gif
simonsays
ce sa fac baaaa ??? al meu ?? asta uratu' ?!?! ... ce zici.. sa-l spal inainte... ? rofl.gif
Serenity
Daca nu-l epilezi cu ceara, tot degeaba.. rofl.gif Am auzit eu ca domnii astia ar cam aprecia.. whistling.gif tongue.gif
simonsays
poti sa auzi ce vrei, da' totu pana la epilare ! ADIO ! ma duc la bere... ohyeah.gif

mwah1.gif
trustbyte
imagini de acasa
O'Reilly. azi am citit asa ceva de la ei. thumb_yello.gif
inainte sa inceapa ploaia, pe la pranz. fulgerele in departare, vremea racoroasa, aerul curat.
nefertiti-old
Niste pepene galben. smile.gif
Michelle
CD ul cu Pino Daniele primit in dar de la o prietena draga! Are niste melodii de ti se ridica paru'. wub.gif
Mara
Neste poze cu si despre bere! jamie.gif mwah1.gif
Olaf
Ca a mers programu' care m-a enervat ieri...
Carmi
Ca in sfarsit am avut vreme sa intru pe han biggrin.gif
Felina
fetele astea, ca ma face sa rade
Olaf
Ca am apucat sa scriu zece pagini din lucrare, si mai am inca doua-trei ore la dispozitie, deci inca vreo doua-trei pagini... biggrin.gif
surzi
s-a mai dus un examen....va fi luat.... fara complicatii de genul - invatat din greu, prin tensionarea fara rost a neuronului smoke.gif
nefertiti-old
Ca am gasit capsuni din alea gustoase, adevarate. cloud9.gif
mutulica
rid de ma stric rofl.gif
a dat la stiri ca unii nu au verificat ce sex are copilul lor decit dupa ce l-au inregistrat. convinsi ca e baiat l-au botezat ion, si apoi cind au verificat a iesit ca e fetita

acuma dau spitalul in judecata rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
si daca era baiat sa-l fi chema zoe rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Zed
Soarele , cerul albastru , florile care au inflorit azi , cele doua mierle din gradina si mailul primit . smile.gif
Nico
Mi-am luat muzica de pe internet smile.gif
surzi
m-am lafait cloud9.gif
Michelle
Efektiv n-am stiut unde sa postez asta...la ce mi-a placut azi ,la jocuri si concursuri sau la ghicitori si enigme? laugh.gif

cica traduce Carmelita un text in romaneste ...si in text...pachetele cu ujina
voi ati auzit de asta? rofl.gif
nefertiti-old
Eu da. rolleyes.gif rofl.gif
Mara
Tu nu te pui la socoteala! tongue.gif
Sushi
QUOTE (nefertiti @ 30 May 2005, 11:08 AM)
Eu da. rolleyes.gif rofl.gif

mersi Nefe, m-ai scutit de-o depresie! Oricum m-am facut de groaza groazei ca ce am tradus eu s-a imprimat pe fluturasi si prospecte... rofl.gif
Michelle
si erau 500 de bucatzi! rofl.gif i-am zis sa corecteze de mina laugh.gif
nefertiti-old
Nu-i normala! rofl.gif
Dark Angel
M-as distra si eu...dar ce-i aia UJINA???
Mara
ujina
simonsays
QUOTE
UJÍNĂ, ujíne, s.f. (Banat) Gustare servită la ora zece înainte de masă. (din magh. uzsonna ..

de unde rezulta ca banatenii sau ungurii mananca dimineata ca poTcii.. sau ca hobbitii.. "gustarea de dimineata, gustarea de la ora 10, pranzisorul, pranzul, masa de dupa pranz...." roflmao.gif
Sushi
lasa ca si alte natii, par exemple austropitecii: dimineata Frühstück (mic dejun, la zece Brotzeit (UJINA), la amiaza Mittagessen (prinz), dupa masa o Jause (gustare) si seara Abendessen (cina).
Felina
azi mi-a placut o indianca get-beget romanca daca pot pentru ca sa ma exprim asa care estem
Zed
Ca a iesit soarele smile.gif
Olaf
Ca pot, in sfarsit, sa ma ocup de proiectul meu... unsure.gif
mutulica
azi mi-a placut seara... tare mult smile.gif
nefertiti-old
ca s-a mai racorit
Felina
mi-au placut boNboanele cu alune de la M&M
Mara
Si spui asa, in gura mare? Unde-i Ghostu sa te auda? laugh.gif
Olaf
Mie mi-a placut mistoul pe care si l-a luat un coleg. Si-o cerea de multa vreme, dar acum chiar ne-a dat motive serioase... ohyeah.gif Plus ca n-am mai ras asa bine de ceva vreme.
nefertiti-old
Tocmai am terminat de demontat un radio miiic, sa vad cam ce e in el. innocent.gif cloud9.gif
Afrodita
Iar mie-mi place ca posibilul viitor sef (sunt in probe biggrin.gif) nu prea are replici la ce ii zic biggrin.gif Singurul lucru ce mi-l zice e ca sunt cam intepata rofl.gif
surzi
tacerea picaturilor zdrobite, amintiri, Chopin.......
nefertiti-old
West Ham a batut pe Preston!!! woot_jump.gif
mutulica
mi-a placut cum vede Nefertiti un menage a trois tongue.gif
nefertiti-old
laugh.gif innocent.gif
Mara
Vremea. E minunata! wub.gif
Felina
QUOTE (nefertiti @ 1 Jun 2005, 10:31 PM)
Tocmai am terminat de demontat un radio miiic, sa vad cam ce e in el. innocent.gif cloud9.gif

mie mi-a plaut la nebunie postul asta!
vreau si eu, vreau si eu sa vad ce are inauntru woot_jump.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.