Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Locul Unde Catalin Va Contrazice
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Catalin
QUOTE(Floare)
Sorrey, am incercat sa prind jocul din mers, la fel cum incerc sa prind si viata din mers, caci oricat as citi si oricate sfaturi despre viata as primi, adica mii de sfaturi si mii de cartii, tot din mers tre' sa prind unele treburii din viata


Mii de carti? nu te cred, te-ai fi descurcat mai bine cu numarul de "i"... smile.gif

QUOTE
Hehe easy dar nu usor


...si cu cratima smile.gif

QUOTE
Ofilita nu ma simt caci de 2 saptamanii am parte numai de vreme buna iar vulgara nu ma stiu sa fiu, numai atunci cand o fac cu intentie Cat despre Polenizare, m-am polenizat azi


Bravo, deja se vad imbunatatiri masive in atitudine, dar sa stii ca nu se pune cand este vorba despre autopolenizare!
Vornicum
Cum mai e cu kitara ?
Catalin
Chitara, nu kitara! jamie.gif

Sta si acumuleaza praf in ultima vreme!
Vornicum
In afara de astia de pe forum ( care intre noi fie vorba nu vor sa te dezamageasca ), mai e vreunu in viata ta reala care te considera boem ( sa nu mai zicem de filosof ).

Ca asa si eu ma consider pictor renascentist in lumea mea ashea...
tikky
QUOTE(Vornicum @ 26 Jun 2012, 11:09 AM) *
pictor renascentist


wub.gif thumb_yello.gif
Catalin
De multa vreme nu mai sunt boem, acum sunt un om muncitor!
Vornicum
QUOTE(Catalin @ 27 Jun 2012, 09:22 AM) *
De multa vreme nu mai sunt boem, acum sunt un om muncitor!

Si atunci ce mai tii aiureala aia cu "filosof boem" la profil ?
Vrei sa ne zapacesti de cap sau ceva?
Catalin
Habar n-ai tu, m-am si tuns!
Vornicum
De ce esti basist ? Te-a hipnotizat si pe tine marinaru cu privirea perpendiculara?

Basistule!
Catalin
Nu sunt basist, sunt chitarist! tongue.gif
exergy33
QUOTE(Catalin @ 4 Jul 2012, 08:50 PM) *
Nu sunt basist, sunt chitarist! tongue.gif
Aici sustineai parca altceva ...
QUOTE(Catalin @ 20 Jun 2012, 09:33 AM) *
Chitara, nu kitara!

Sta si acumuleaza praf in ultima vreme!

Deci esti un chitarist cu chitara prafuita smile.gif
Vornicum
E un basist care se contrazice pe sine de la un discurs la altul ( exact ca si idolul lui Baselu' ).

Ne vedem la Referendum, basistule!
Catalin
@exergy: n-as spune ca e prafuita, deocamdata doar acumuleaza praf. Ocazional o mai sterg tongue.gif

@Vornicum: glumim glumim dar asta cu Base e prea serioasa pentru Poiana asta...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.