Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Locul Unde Catalin Va Contrazice
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Michelle
Ia te uita! ohmy.gif Ce schimbari ! ohyeah.gif
Mai poti edita si de la dreapta la stanga si cu capu-n jos si se cheama ca ai epuizat toate variantele! rofl.gif Pacat ,la culori nu poti sa umbli Vornice ca ne-ai fi editat un curcubeu!
Invincible
Intr-adevar, este vorba de acel forum... nu merita sa-i fac publicitate. Cat despre Zoso, nu-i decat un soldatel, un executor cara da cu BANU-n stanga si-n dreapta, dupa cum primeste porunca de la Stapan; nu-mi pun mintea cu de-alde astia.
Persoanele la care fac referire sunt Eyewitness (proprietarul forumului), Danone, Neatza, Nocturna si mai unul... nu-i dau numele fiindca stie cand sa dea inapoi... Astia sunt lupii moralisti. Mai sunt cativa care tind sa le semene, printre care si Zoso, dar asta conteaza cel mai putin. Importanti sunt aia enumerati mai la deal. I-ai ingenunchiat pe ei, ai ingenunchiat forumul.

QUOTE
simonsays: - vornicu este 'andicapat, saracu.

Daca imi ziceai mie asa ceva pe forumul ala, te asigur ca nici avertisment nu primeai -erai lasat in pace sa-ti faci mendrele; dar daca te adresai astfel unei singure persoane din "gasca lui pitigoi", luai BAN pe motiv de "atac la persoana" fara avertisment. iti faci clona sa intrebi despre ce este vorba si... drept raspuns, mai iei BAN inca o saptamana, pentru clona.
rofl.gif Hilar, nu? Acolo, daca nu accepti sa fi umilit, esti marginalizat imediat.

Cat despre conflictele voastre, nu stiu despre ce este vorba; voi sta pe bara sa vad dincotro bate vantul...
Antont
Regulamentul Hanului interzice referirile la activitatile userilor pe alte forumuri si mesajele de tip trolling wink.gif .
simonsays
Invincible, treaba sta asa p'aci: ce e in alte ograzi, treaba lor smile.gif
Da, e foarte bine ceea ce faci, stand pe bara si observand thumb_yello.gif



ps. sa stii ca eu nu am fost si nici nu sint marginalizat acolo. imi este ok cam pe peste tot.
Invincible
Daca-i asa, mea culpa! insa a se vedea ca de la bun inceput m-am ferit a da nume...
Tare as vrea sa stiu cine esti....
Vornicum
QUOTE (simonsays @ 14 Apr 2005, 12:26 PM)
ps. sa stii ca eu nu am fost si nici nu sint marginalizat acolo. imi este ok cam pe peste tot.

Participi la intalnirile forumistice si dai beri in stanga si dreapta. Sigur ca-ti este.
Poti sa injuri linistit, nimeni nu se supara spoton.gif


Antont
QUOTE (Vornicum @ 14 Apr 2005, 01:30 PM)
QUOTE (simonsays @ 14 Apr 2005, 12:26 PM)
ps. sa stii ca eu nu am fost si nici nu sint marginalizat acolo. imi este ok cam pe peste tot.

Participi la intalnirile forumistice si dai beri in stanga si dreapta. Sigur ca-ti este.
Poti sa injuri linistit, nimeni nu se supara spoton.gif

Post anti-editare
simonsays
QUOTE (Vornicum @ 14 Apr 2005, 01:30 PM)
Participi la intalnirile forumistice si dai beri in stanga si dreapta. Sigur ca-ti este.
Poti sa injuri linistit, nimeni nu se supara spoton.gif

ejti tolomac facut gramada; cu cei de acolo m-am vazut de doua sau trei ori in 3 ani; si asta a fost cu vreo 3-4 IT-sti; atat. dar iar vorbeste gura fara tine (sau poate doar incerci tu sa arati cu degetul la altii, sperand ca nimeresti...).iar beri NU dau ! PRIMESC ! ohyeah.gif acum poti sa te oftici; daca vrei, iti dam noi sapun pentru funie ! spoton.gif
Vornicum
CATALINE, contrazice-ma, ca doar e topicul deschis de tine spoton.gif
Eclectic
QUOTE
Participi la intalnirile forumistice si dai beri in stanga si dreapta.


Ba, o bere n-ai fi dat, chitra ce esti !!!!! rofl.gif
Michelle
O bere? Ce bere neica ,io l-am rugat sa dea o Cola dupa concertu' de la fabrica de conserve si s-a eschivat ca nu-l primeste aia la maiou cu papiota pe terasa. drool.gif
Vornicum
@ Catalin, cum contrazici afirmatia:

Omul s-a nascut destept, anturajul l-a schimbat in imbecil.
?
simonsays
QUOTE (Vornicum @ 14 Apr 2005, 02:08 PM)
@ Catalin, cum contrazici afirmatia:

Omul s-a nascut destept, anturajul l-a schimbat in imbecil.
?

cred ca nu te contrazice, dar s-ar putea sa iti evite anturajul ... hmm.gif
Vornicum
Ma lasi si pe mine sa postez pe un forum public, sau trebuie sa te suspende Mihai inca o data ca sa reusesc sa comunic si eu cu lumea?
Eclectic
Domnu', domnu', va pica vata. mwah1.gif
Carmi
QUOTE (Vornicum @ 14 Apr 2005, 01:08 PM)
@ Catalin, cum contrazici afirmatia:

Omul s-a nascut destept, anturajul l-a schimbat in imbecil.
?

Ghostule ....ma dezamagesti!!!inca un post neasigurat!! pai moare lumea fara asigurare tu nu stii??
Vornicum
Carmi, de fapt tu ce rol ai in afacerea asta? Ce vrei sa demonstrezi?
simonsays
ceea ce vrea sa demonstreze toata lumea; urla evidenta ... rofl.gif
simonsays
QUOTE (Vornicum @ 14 Apr 2005, 02:38 PM)
Ma lasi si pe mine sa postez pe un forum public, sau trebuie sa te suspende Mihai inca o data ca sa reusesc sa comunic si eu cu lumea?

nu, nu te las. si nu baga tu faze d'alea cu "tre sa te suspende", ca nu ai nici o legatura cu asta; uita-te in linku care il ai in semnatura la cate banari ai, asocialule ! spoton.gif

plus ca intelege odata: NU AI CU CINE SA COMUNICI ! ohyeah.gif "lumea" aia cu care tot vrei tu sa comunici sintem noi; iar noi sintem pe deplin scarbiti de tine spoton.gif
Vornicum
Cu atat mai bine, Simioane. Si eu la fel. Nu dau 2 bani pe tine. Aici ne asemanam. Vezi ca avem ceva in comun?
Carmi
Vornice ce afacere?? Bah va credeti biznismeni??in concluzie nu vad nici o afacere...nu exista nici o premeditare...nu ma pot abtine sa adaug cate ceva mai ales ca azi ai editat mai multe posturi...care este!

eu de fapt incerc demonstrarea teoriei lui Pitagora (care ca si unii oameni de pe han a avut inclinatii homo....Nicodim iarta-ma ca nu dupa tine dau mwah1.gif )
dar daca comunicarea cu tine e ingreunata de piatra neintelegerii si ignorantei cu siguranta ca eu sunt de vina....

eu si inca cativa oameni de pe han
(toti oameni de bine....cica ti-ar dona si niste sapun in caz de nevoie)
simonsays
QUOTE
Cu atat mai bine, Simioane. Si eu la fel. Nu dau 2 bani pe tine. Aici ne asemanam. Vezi ca avem ceva in comun?

navem ma... desi vad ca iti cauti afinitati peste tot... ohyeah.gif (desi la faza ca si tu esti scarbit de tine.. incep sa te inteleg... spoton.gif )
Catalin
QUOTE (Michelle @ 14 Apr 2005, 09:25 AM)
S-a votat aderarea Romaniei de Parlamentul european.

Nu, s-a votat de catre parlamentari! Parlamentul e doar o institutie, nu poate vota.
Catalin
QUOTE (Vornicum @ 14 Apr 2005, 09:32 AM)
Vornicum e cel mai mare fraier de pe forumul asta.

Incredibil, stiu, dar cred ca mai sunt altii si mai si!
Catalin
QUOTE

Crede-ma, cand e vorba de forumuri, sunt invincibil, si asta datorita faptului ca in timpul "luptei", lupt cu armele dusmanului.


Sunt sigur ca tie iti suna foarte bine dar e o prostie. Faptul ca lupti cu aceleasi arme ca dusmanul nu te face invincibil, din contra, ii da lui sanse egale cu ale tale!

QUOTE

Trebuie sa-mi dai BAN pe IP ca sa scapi de mine, atunci cand ma voi fi sculat de jos, ceea ce s-a si intamplat.


Nu dau nici un ban pe IP-ul tau. Iar cand te scoli tu de jos nu e problema mea. Iar faptul ca te scoli de jos dupa ce esti doborit nu te face invincibil, ci doar persistent si probabil masochist.

QUOTE

Eu m-am luat ge gat cu capii unui anumit forum (stie kitty, care este ).


Sunt mandru de tine. Vezi ca e un loc liber in echipa FC Bachus acum ca a plecat Bogho. Sunt sigur ca ai fi o achzitie valoroasa.

QUOTE

Ce ai zice daca te-ai duce pe acolo sa faci niste experimente pe aia? Contrazi-i pe drept, si vei vedea ca nu suporta sa te vada deasupra lor;


Fanteziile tale sexuale nu ma intereseaza. Nici ale lor.

Si, intre noi fie vorba, nici sa stau deasupra nu tin neaparat.

QUOTE

Forumul despre care fac vorbire e un fel de: "Gasca lu' Pitigoi,/Dai in unu', tipa doi".
Cand se vor simti incoltiti, vei vedea ca iti vor trunchia posturile si vor da alt inteles cuvintelor pentru a cadea ei in picioare. Din cate am citit pe aici, si tu esti destul de bun la invartit cuvantul. Trebuie sa lucrezi "fin"...


Of, of, mai, mai... da' te-au suparat rau, nu gluma. Oricum, tu esti invincibil, ce-ti pasa?

QUOTE

Cand nu vor mai avea unde fugi, vor incerca sa scape de tine punandu-ti in spate insulte , pentru a-ti da BAN. Daca ai sti pentru ce am luat eu BAN a treia si ultima oara, te-ai tavali pe jos de ras.


Sunt sigur ca nu ma intereseaza dar daca imi dai BANI iti promit ca ma duc si matur pe jos cu ei si nici n-or sa-si dea seama. Ce zici? jamie.gif

Ma bucur ca in sfarsit cineva a inteles despre ce e topicul asta: eu imi caut clienti ca un fel de bodyguard al vorbelor.

QUOTE

Ar mai fi multe de spus....
Daca te hotarasti sa te inscrii acolo, sa-mi dai PM, sa-ti spun pe cine trebuie sa iei in vizor.

EDIT: nick-ul vine de la UT. Cred ca ar trebui sa fi f. bun pentru a ma invinge acolo.


Get a life!
Catalin
QUOTE (Vornicum @ 14 Apr 2005, 10:43 AM)
QUOTE (Invincible @ 14 Apr 2005, 10:01 AM)
Crede-ma, cand e vorba de forumuri, sunt invincibil, si asta datorita faptului ca in timpul "luptei", lupt cu armele dusmanului. Trebuie sa-mi dai BAN pe IP ca sa scapi de mine, atunci cand ma voi fi sculat de jos, ceea ce s-a si intamplat.  ohyeah.gif

Este vorba despre forumul Fan Club. thumb_yello.gif
QUOTE (invincible)
Eu m-am luat ge gat cu capii unui anumit forum (stie kitty, care este ).

Este vorba despre Zoso nonono.gif
QUOTE (invincible)
Cand se vor simti incoltiti, vei vedea ca iti vor trunchia posturile si vor da alt inteles cuvintelor pentru a cadea ei in picioare. Din cate am citit pe aici, si tu esti destul de bun la invartit cuvantul. Trebuie sa lucrezi "fin"...
Cand nu vor mai avea unde fugi, vor incerca sa scape de tine punandu-ti in spate insulte , pentru a-ti da BAN. Daca ai sti pentru ce am luat eu BAN a treia si ultima oara, te-ai tavali pe jos de ras.


Eu sunt Patricianus de pe Computer Games forum, de acolo te stiu eu pe tine. Nu sunt Assassin, dupa cum ai intuit.
Buun. Sa-ti zic eu cum stau pe aici treburile:
1.Prima data, Mihai , adminu' de aici mi-a taiat editarea deoarece nefertiti, moderatoarea de pe Politica i-a cerut asta ( sustinuta de vesnicii strambai , care baga bete-n roate ). De ce i-a cerut asta? Simplu. Am deschis la "cereri si reclamatii" un topic in care sesizam indisciplina de pe acolo.
2.A doua mea pedeapsa a fost cand , nemai suportand jignirile la care m-au supus simonsays si barrie, am comentat pe text aici in Poiana o "poezie" scrisa de Barrie la "Peripetii" .Astia 2 m-au injurat si jignit sub privirile ingaduitoare ale lui Mihai.
A intervenit doar cand am incalcat o asa -zisa regula de bun-simt, pe care am amintit-o. Suspendare o luna.
3.A treia. Mihai a crezut ca mi-am facut o clona. Au sarit iar aceeasi barrie , simionsays si gashca cu care organizeaza ei periodic intruniri forumistice.
4. Banare ( exclusa Poiana ) acum deaorece am avut nerusinarea sa zic ca ma enerveaza faptul ca ghost e obsedat de motorete.Vreo 10 forumisti au intrat in "Zi-ne ce ai in cap" si din handicapat si mistouri ieftine nu m-au scos. Mihai a ras el ce-a ras, a ignorat injuraturile si jignirile lui simonsays, barrie si gascha si a considerat ca sunt de vina fiindca nu vreau sa stau sa ma reguleze. Doar nu e sa se puna rau cu ei.


De cand am intrat pe Han nu am injurat sau folosit cuvinte murdare la adresa nimanui. Am intrat insa in conflict cu barrie , simonsays si mai nou ghost. Lor li s-au alaturat si mamelele Hanului, ca deh, sa se distreze si ele.

Daca vrei sa vezi cum e sa fii injurat si sa nu se actioneze in nici un fel ia-te de barrie, simonsays ( cel mai vulgar forumist ) si ghost, cel cu ulcerul la stomac. spoton.gif
SUCCES!

Oh, maaaan, s-au intalnit frustratii pe topicul meu... why oh why? cry.gif
Catalin
QUOTE (simonsays @ 14 Apr 2005, 11:07 AM)
deci sa rectificam, Invincible, ca poate cine stie, il crezi pe saracu om... :

- vornicu este 'andicapat, saracu.
- "nu a injurat si nu a folosit cuvinte murdare" se refera la faptul ca n-a vorbit chiar ca la fermoaru' cortului.
- vornicu este 'andicapat, saracu.
- Mihai mentine ordinea sufcient de rezonabil; tocmai faptul ca inca il tolereaza pe vornic este reprezentativ.
- vornicu este 'andicapat, saracu.
- individul si-a facut MAI MULTE clone, si a facut urat; si-a luat-o pe merit.
- vornicu este 'andicapat, saracu.
- dupa cum poti vedea si pe CG, daca dai un search dupa postarile lui, PatricianuS e bolnavior si netolerat si acolo.
- vornicu este 'andicapat, saracu.

cred ca am acoperit o mica arie din actiunile individului. se zbate si el saracu ...

Simon, nu ti-e rusine? ohmy.gif

Mars la colt, fata la perete! mad.gif
Catalin
QUOTE (simonsays @ 14 Apr 2005, 12:11 PM)
QUOTE (Vornicum @ 14 Apr 2005, 12:32 PM)
Daca am trecut cu vederea faptul ca este un cont clona, ...

n-ai tu treaba, ci-n-te-ntreaba, spui c-ai treaba. spanzura-te, daca esti gelos rofl.gif

oricum, macar daca nu te baneaza.. probabil o avea cineva grija sa te exmatriculezi singur... dar sa iti retraga iar dreptul de editare, ca iar spui prostii majore... mwah1.gif

ah, inca ceva: din moment ce am scris, chiar de mai multe ori ca esti Andi, da-ti seama ca nu mi-as fi editat bunatate de epitet, doar asa, de treni-flendi cum faci tu .. rofl.gif apropo de trendi asta, ai vazut ca topicul asta ti-a fost inchis pe computergames.. forumul care atat de mandru ti l-ai pus in semnatura azi ... nici macar acolo nu esti acceptat dragule.. (desi si acolo ai incercat sa iti faci un loc de joaca doar al tau, adminii aia nu sint chiar asa toleranti ca Mihai; trebuia sa-i zici bodaproste, nu sa il faci in toate felurile). ai o problema majora: nu cu ceilalti, ci cu tine insuti; fa-ti un bine, si elibereaza-te din aceasta viata amarnica, te rog eu frumos wub.gif

Bai, coane, ce se intampla azi? mai intai Vornicum cu Invincible, acum Simon cu Vornicum... oameni buni, hellllllllo!!!! luati-va o camera!!!!
Catalin
QUOTE

Intr-adevar, este vorba de acel forum... nu merita sa-i fac publicitate. Cat despre Zoso, nu-i decat un soldatel, un executor cara da cu BANU-n stanga si-n dreapta,


Iti place cuvantul asta... BAN... si eu am fost banat de pe acest forum, da? asa ca nu te mai plange atit. Crezi ca adminii sunt pe undeva corecti? s-o crezi tu. Sunt oameni in primul rand. Subiectivi. Baneaza pe cine vor ei si din ce motiv vor. Get over it!

QUOTE

Persoanele la care fac referire sunt Eyewitness (proprietarul forumului), Danone, Neatza, Nocturna si mai unul... nu-i dau numele fiindca stie cand sa dea inapoi... Astia sunt lupii moralisti. Mai sunt cativa care tind sa le semene, printre care si Zoso, dar asta conteaza cel mai putin. Importanti sunt aia enumerati mai la deal. I-ai ingenunchiat pe ei, ai ingenunchiat forumul.


Am notat. Acum trimite-mi banii si ii rezolv eu! biggrin.gif

QUOTE

Daca imi ziceai mie asa ceva pe forumul ala, te asigur ca nici avertisment nu primeai -erai lasat in pace sa-ti faci mendrele; dar daca te adresai astfel unei singure persoane din "gasca lui pitigoi", luai BAN pe motiv de "atac la persoana" fara avertisment. iti faci clona sa intrebi despre ce este vorba si... drept raspuns, mai iei BAN inca o saptamana, pentru clona.
Hilar, nu? Acolo, daca nu accepti sa fi umilit, esti marginalizat imediat.


O lectie importanta pe care trebuie sa o inveti pentru ca se aplica si pe-aici: regulile nu se aplica in mod egal! Si daca nu-ti convine nu poti sa faci nimic. Forumul nu e democratie.

QUOTE

Cat despre conflictele voastre, nu stiu despre ce este vorba; voi sta pe bara sa vad dincotro bate vantul...


Mergi pe mana mea: inscrie-te in FC Bachus!
Catalin
QUOTE (Vornicum @ 14 Apr 2005, 01:08 PM)
@ Catalin, cum contrazici afirmatia:

Omul s-a nascut destept, anturajul l-a schimbat in imbecil.
?

Asa iti faci tu curaj? laugh.gif

Pai hai sa te contrazic, atunci, ca merita! ohyeah.gif Omul cand se naste nu stie nimic. Este, deci, imbecil maxim. Apoi devine din ce in ce mai putin imbecil in buna parte datorita anturajului. Sigur ca exista unii (asa ca... tine, de exemplu) care nu pot fi schimbati de catre anturaj si raman cu ce s-au nascut... spoton.gif
Catalin
QUOTE (simonsays @ 14 Apr 2005, 02:39 PM)
QUOTE (Vornicum @ 14 Apr 2005, 02:38 PM)
Ma lasi si pe mine sa postez pe un forum public, sau trebuie sa te suspende Mihai inca o data ca sa reusesc sa comunic si eu cu lumea?

nu, nu te las. si nu baga tu faze d'alea cu "tre sa te suspende", ca nu ai nici o legatura cu asta; uita-te in linku care il ai in semnatura la cate banari ai, asocialule ! spoton.gif

plus ca intelege odata: NU AI CU CINE SA COMUNICI ! ohyeah.gif "lumea" aia cu care tot vrei tu sa comunici sintem noi; iar noi sintem pe deplin scarbiti de tine spoton.gif

Bai, ia lasati vornicul sa vina la mine! Eu nu sunt pe deplin scarbit, inca mai incape. Si daca vrea omu' sa fie contrazis, apoi doar n-o sa nu-i facem pe plac, nu? cool.gif
Catalin
QUOTE (Vornicum @ 14 Apr 2005, 02:43 PM)
Cu atat mai bine, Simioane. Si eu la fel. Nu dau 2 bani pe tine. Aici ne asemanam. Vezi ca avem ceva in comun?

2 BANI, nu 2 bani. N-ai vazut la Invincible? invata si tu ceva de la colegii tai de suferinta in ale BANului!
Kitty
Invincibile...una la mana ... te Rog eu din sufletel sa nu strici si forumul asta cu mesajele tale lungi in care ne spui cat esti de suparat pe cei de pe FC....ca toti sunt aliati si nu ai voie sa te iei de nimeni ca-ti sar ceilalti in cap...dupa parerea mea au avut tot dreptul sa se ia de tine... iar a doua la mana....incearca sa get a life! pretty pls?

Vornicum....sorry dar esti iar deplasat...n-aveam nimic cu tine pana n-am vazut ce-ti poate capul... RELAXEAZA-TE!!! Pretty pls?

Catalin esti un geniu rofl.gif
Catalin
QUOTE

Catalin esti un geniu


Eh... nu chiar! biggrin.gif
Invincible
rofl.gif
Cataline, galbenii sunt la kitty. Eu am armura pe mine, n-am unde-i tine.
Apeleaza cu incredere la kitty si iti va da oricati galbeni vei fi dorit. Numele le stii... macelareste in voie! thumb_yello.gif
gypsyhart
"El asculta tremurator,
Se aprindea mai tare
Si s-arunca fulgerator,
Se cufunda īn mare;

Si apa unde-au fost cazut
In cercuri se roteste,
Si din adānc necunoscut
Un māndru tinar creste. "

smile.gif

Felina
gypsyhart, e o placere sa recitesc incet incet luceafarul. multumesc biggrin.gif .

Cataliiiin! astept cu nerabdare sa ma contrazici! tongue.gif
Catalin
La ce anume?
Felina
La "gypsyhart, e o placere sa recitesc incet incet luceafarul."
Catalin
Trebuia sa spui Luceafarul, cu "L", nu "l". In contextul asa e substantiv propriu.
Felina
Mbdea... m-ai prins tongue.gif . Contrazicere placuta in continuare thumb_yello.gif .
gypsyhart
Nushi, placerea e de partea mea!

Si acum strofele:

"Usor el trece ca pe prag
Pe marginea ferestrei
Si tine-n māna un toiag
Incununat cu trestii.

Parea un tinar voievod
Cu par de aur moale,
Un vinat giulgi se-ncheie nod
Pe umerele goale. "

smile.gif



Catalin
QUOTE

Nushi, placerea e de partea mea!


Ma indoiesc sincer ca placerea e de partea ta pentru ca aici eu contrazic, nu tu! biggrin.gif
colectionara
Poate ca e de partea ta si i-o transmiti telepatic biggrin.gif.
Catalin
Nu pot transmite telepatic deoarece prejudecata cum ca telepatia nu ar functiona imi bruiaza capacitatile! devil.gif
Olaf
Capacitatile tale telepatce nu sunt bruiate de prejudecati, ci pur si simplu de nepriceperea in a le folosi smile.gif
Catalin
Nepriceperea in a le folosi mi se trage din prejudecati! ohyeah.gif
gypsyhart
Nushi, placerea e si de partea mea!


"Iar umbra fetei stravezii
E alba ca de ceara -
Un mort frumos cu ochii vii
Ce scānteie-n afara. "

smile.gif



Felina
QUOTE (Catalin @ 18 Apr 2005, 11:13 PM)
QUOTE

Nushi, placerea e de partea mea!


Ma indoiesc sincer ca placerea e de partea ta pentru ca aici eu contrazic, nu tu! biggrin.gif

Hehehe, e SI de partea mea!
Olaf
Daca ii pui aripi, coada, roti si motor, poti sa faci un pat sa zboare cool.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.