Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Locul Unde Catalin Va Contrazice
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Vornicum
Oare cum se face ca azi nu avem Luceafarul in program?

Stie careva pe unde a ramas gypsyhart cu recitatul?
Eclectic
QUOTE
La cine te referi?


La un ProstuS, fireste. biggrin.gif
Catalin
Te contrazic, nu avem un astfel de utilizator pe Han si nici nu vom avea cel putin pana la urmatoarea data cand PatricianuS isi va putea schimba nick-ul! devil.gif
Eclectic
hmm.gif Jos palaria !
Catalin
Palaria?! ce palaria ta?! hmm.gif
Eclectic
Sa nu-mi spui ca ti-a cazut perna de sub tine, ca io te stiu ficior misti, ma ! roflmao.gif
Catalin
Alo, unde te crezi, in vestiar la FC Bachus?! ia potoleste-te ca incalci regulamentul!
Eclectic
Bine, ma, iarta-ma. Pusici, tu, Cataline. flowers.gif
Aramis
Barrie, te contrazic, eu cred ca vroiai sa scrii "pupici", nu "pusici" biggrin.gif tongue.gif
Eclectic
Catalin, ai o clona cu nickul Aramis ? roflmao.gif

harhar.gif
Aramis
Areeee, cum sa nu... nu stiai ca'i un inger, Catalin asta tongue.gif
Eclectic
Aha... e celebrul inger Aramis ? rofl.gif

Pese: harhar.gif
Pese2: Mama, ce o sa mi-o iau.
Pese3: harhar.gif
Aramis
barrie, te contrazic, ingerul aramis nu e celebru si nici macar nu e inger... dar in fine... fie asa cum zici
si, ca sa nu uit, faina vocea "ingerului" catalin, nu? tongue.gif
axel
QUOTE (Barrie @ 8 Sep 2005, 09:01 AM)
Pese: ai vazut multe filme americane... Auzi, a pus lumea sa ma bata. roflmao.gif

Si te-au batut rau? Hai... nu te-ascunde acum...
Vornicum
pai nu au mai ajuns sa il bata fiindca a inceput sa planga wink.gif
Eclectic
Niste malaci la doi metri sa ma bata pe mine, ma ? ohmy.gif

M-au zvantat, de cu o mana ma tineam de dinti, iar cu ailalta faceam pe mine de durere.
A fost oribil, nici sa nu-mi amintesc. cry.gif
Vornicum
Ei nu-ti amintesti... wink.gif
Bataia luata din iubire neimpartasita se tine minte pana la moarte. spoton.gif
axel
Vorbesti din muuulta-muuuuulta experienta? wink.gif
Eclectic
Vornicele, asa o fi, eu nu stiu. Dar, daca zici tu...
Vornicum
Pai eu nu am cum sa stiu. Eu nu am fost parasit de o femeie si apoi sa disper dupa ea, sunand-o fara incetare. Cred ca e dureros. Sau nu asa este?
axel
QUOTE (PatricianuS @ 8 Sep 2005, 09:29 AM)
Eu nu am fost parasit de o femeie si apoi sa disper dupa ea, sunand-o fara incetare.

Da' ai fost cumva vreodata cu vreo femeie ca sa-ti pui probleme din astea filozofice ("a fi parasit")?
Vornicum
Pai chiar traiesc in prezent cu o fata pe care o si iubesc si ( spre deosebire de unii ) accepta sa stea cu mine.
Dar cand o sa vrea sa plece nu o sa o innebunesc cu telefoane si rugaminti fierbinti de intoarcere si sa amenint ca ma voi sinucide ( dupa cum fac unii (ul) de pe aici ) nonono.gif
axel
QUOTE (PatricianuS @ 8 Sep 2005, 10:41 AM)
( spre deosebire de unii ) accepta sa stea cu mine.

Suna a repros legat de 99% din forumisti rofl.gif
Crezi ca este vina noastra ca NOI NU TE VREM? Ti-a trecut vreodata prin cap ca problema s-ar putea sa fie de la tine?
Catalin
QUOTE (Barrie @ 8 Sep 2005, 04:08 AM)
Catalin, ai o clona cu nickul Aramis ? roflmao.gif

harhar.gif

Da, iar atunci cand am fost amandoi la o intalnire forumistica... am platit o fata sa vina sa se prefaca ca e Aramis!
Vornicum
Hehehe... nu ai inteles sensul afirmatiei mele.
Pai chiar traiesc in prezent cu o fata pe care o si iubesc si ( spre deosebire de unii ) accepta sa stea cu mine.=
Pai chiar traiesc in prezent cu o fata pe care o si iubesc si ( spre deosebire de fostele prietene ale altora care i-au parasit satule de ei ) accepta sa stea cu mine.
Catalin
QUOTE (PatricianuS @ 8 Sep 2005, 07:32 AM)
QUOTE (Barrie @ 7 Sep 2005, 09:02 PM)
QUOTE
La cine te referi?


La un ProstuS, fireste. biggrin.gif

Corect.
La Barrie. Asa isi zice el cand il paraseste prietena.
Apropo, ce mai face cea pe care ai tot cautat-o dupa ce te-a parasit si ti-a zis ca nu te mai vrea?
Parca a pus pe careva sa te si bata fiindca nu ai inteles cu binisorul...
Frate, cand o femeie zice NU, nu este, intelege.


Oana_sun ti-a spus exact ce trebuie sa faci , in postul ei cu nr.3. Asculta si pe viitor respecta femeia cand zice NU.

Looser rofl.gif

Patricianule, sa stii ca lui Barrie i-a parut foarte rau pe chestia aia. Eu-l cunosc, e om bun la suflet... cand nu bea! devil.gif
axel
QUOTE (PatricianuS @ 8 Sep 2005, 10:52 AM)
Hehehe... nu ai inteles sensul afirmatiei mele.
Pai chiar traiesc in prezent cu o fata pe care o si iubesc si ( spre deosebire de unii ) accepta sa stea cu mine.=
Pai chiar traiesc in prezent cu o fata pe care o si iubesc si ( spre deosebire de fostele prietene ale altora care i-au parasit satule de ei ) accepta sa stea cu mine.

Eu am inteles bine ceeace ai scris. Tu ai scris prost ceeace zici ca vroiai sa spui.
Catalin
QUOTE (PatricianuS @ 8 Sep 2005, 09:41 AM)
Pai chiar traiesc in prezent cu o fata pe care o si iubesc si ( spre deosebire de unii ) accepta sa stea cu mine.
Dar cand o sa vrea sa plece nu o sa o innebunesc cu telefoane si rugaminti fierbinti de intoarcere si sa amenint ca ma voi sinucide ( dupa cum fac unii (ul) de pe aici ) nonono.gif

How sweet... iti iubesti mult mama, nu? wub.gif
Vornicum
Axel, maica, oricum am lua-o , nu trebuie sa disperi dupa o femeie care te-a parasit , decat daca te consideri un nimic. Mai sunt femei pe lume spoton.gif
Catalin
Ca mama nu mai sunt altele! cry.gif

QUOTE
Cand ai o mama, n-o poti uita
Fie buna fie rea
E, totusi, mama ta. (bis)
axel
Ce intelept esti tu, Wornicum! Sa te propun moderator la Dragoste & Sex?
Vornicum
Nu e nevoie. M-as bucura ca cineva de pe aici sa invete odata si sa mearga mai departe. Sa fie barbat , nu muiere. Sa fie sensibil, daca asa-i vine , dar sa nu planga dupa o femeie care l-a parasit. sa nu se agete cu disperare de o femeie care nu da 2 bani pe el. CA altfel se complace in postura looooooooserului smile.gif
Catalin
Hai, mai, voinicule, stii doar ca Barrie e un om mai sensibil. De ce vrei sa il asociezi cu tine (care esti un macho adevarat)? el e... altfel...
axel
@PatriciANUS: Braaaavoooo!!! O sa-i spun lui Mihai sa-ti pinuiasca mesajul acesta!
carrad
QUOTE (PatricianuS @ 8 Sep 2005, 10:01 AM)
Sa fie barbat , nu muiere. Sa fie sensibil, daca asa-i vine , dar sa nu planga dupa o femeie care l-a parasit. sa nu se agete cu disperare de o femeie care nu da 2 bani pe el. CA altfel se complace in postura looooooooserului smile.gif

patriciene, ii tot dai cu respectul pentru femeie, cand tu faci afirmatii sexiste....
mai incearca!
Vornicum
carrad, barbatul ( ca de aia i se zice ca e barbat ) trebuie sa fie partea echilibrata intr-o relatie, sa fie umarul pe care sa plangi cand ti-e greu.
Dar cand incepe sa te streseze cu telefoane, cu " te rog sa nu ma parasesti!" se cade in sfera ridicolului. Un asemenea nu se poate numi "barbat"
Sper ca m-ai inteles
Michelle
Si,ia zii Patriciene,ca te vaz espert,ce face domle un macho d-asta cind paraseste o muiere si incepe EA sa-i dea telefoane,implorandu-i dragostea ! wink.gif
Mara
Ii #$%@ un pumn in cap ca sa o linisteasca? Nu stiu, presupun, ca eu n-am avut "norocul" sa cunosc un macho adevarat. hh.gif
Michelle
Ce faci Mara?Te-ai cam julit la jenunchi sau mi se pare mie? ohmy.gif tongue.gif
Lasa bre, sa raspunda espertu' cu problema! ohyeah.gif
Vornicum
Pai sa raspunda espertul cu problema.
Din moment ce a hotarat sa o paraseasca , a avut motivele lui. La fel cum face femeia. Ca nu-l paraseste ca e normal, NU! E betiv, a devenit tampit sau e gelos fara motiv ( ca asta tot tembel se cheama ca e ) sau inseala.
Buuun. De vreme ce a parasit o femeie , inseamna ca isi va calca principiile in picioare primind-o inapoi. Motivele parasirii ei nu dispar , sunt mascate temporar.
Noah bine, m-am facut inteles?
Michelle
Eu nu te-am intrebat de motive.Si daca-ar fi sa ma iau dupa tine ...macho astiae niste barbati cu principii?Poti sa detailezi?(adica sa ne mai aburesti in continuare) rolleyes.gif
Zed
QUOTE (PatricianuS @ 8 Sep 2005, 12:13 PM)
De vreme ce a parasit o femeie , inseamna ca isi va calca principiile in picioare primind-o inapoi.

E valabila smecheria asta si pentru cei care au fot banati si apoi revin la han , invocand motive puerile de genul :"eram beat " ?! hmm.gif
Vornicum
Tu ai parasi un barbat, macho sau nu ( eu zic , avand in vedere cele discutate, ca normal sau nu ) daca nu ai avea motive?
Motivele unui barbat normal? Carevasazica principiile lui? Poi, care este cand este:

Femeia inseala, e geloasa fara motiv, s-a betivit .
Peste principii nu e bine sa treci.
Femeia te-a inselat. Trebuie sa fii zevzec ( or smth) ca sa o aduci inapoi. SIGUR o va face iarasi
E geloasa. Poti sa o ungi cu toate alifiile. Gelozia e o boala incurabila.
S-a betivit. Aici , ca sa intorci o femeie de pe aleea bauturii ai nevoie altceva in schimbul alcoolului. Drogurile.. rofl.gif

Noah bine, sa mai detaliez?
Felina
QUOTE (PatricianuS @ 8 Sep 2005, 10:01 AM)
Nu e nevoie. M-as bucura ca cineva de pe aici sa invete odata si sa mearga mai departe. Sa fie barbat , nu muiere. Sa fie sensibil, daca asa-i vine , dar sa nu planga dupa o femeie care l-a parasit. sa nu se agete cu disperare de o femeie care nu da 2 bani pe el. CA altfel se complace in postura looooooooserului smile.gif

Iti mai zic odata proverbu: 'cainele moare de drum lung si prostu de grija altuia' ohyeah.gif
Vornicum
Pai , nu stiu cum sa zic, dar i-am luat lui Catalin bombonica. El a deschis topicul asta ca sa se contrazica cu tot forumistul intelighenke.
Haidem sa-i dam de lucru boemului patimas.

Bre Cataline, daca nu cade pica, mai tata mai .

Cum poti sa ma contrazici?
PS: chiar poate? hh.gif
Felina
QUOTE (PatricianuS @ 8 Sep 2005, 12:23 PM)
a deschis topicul asta ca sa se contrazica cu tot forumistul intelighenke.

Pai da, vezi, atunci tu de ce postezi? evil.gif
Vornicum
Ca sa ma contrazica catalin, care este si mai si canta uneori.
Catalin
Astept sa se potoleasca flame-ul si apoi mai si contrazicem... vreun moderator nu mai e pe-aici? hmm.gif
Aramis
revenind la ceea ce ma intereseaza pe mine...
Cataline, te contrazic, duduia care a aparut atunci la intalnire nu a primit nimicuta de la tine (poate doar un pupic si o imbratisare), plus ca era chiar Aramis tongue.gif
Catalin
QUOTE

Cataline, te contrazic, duduia care a aparut atunci la intalnire nu a primit nimicuta de la tine (poate doar un pupic si o imbratisare), plus ca era chiar Aramis


Vedeti ce bine stiu sa ascund faptul ca Aramis este o clona a mea? jamie.gif Spune exact ce v-ati astepta sa spuna daca n-ar fi clona mea!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.