Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Locul Unde Catalin Va Contrazice
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Fitzcarraldo
Cel mai simplu e sa le spargi serveru' si sa le stergi tot forumul, inclusiv cel din back-up. wink.gif Era doar asa, o idee nebunatica.
Felina
Fitzcarraldo, esti sigur ca nu ti-ai sters forumul de pe care vii si de aia ai venit pe han, ca nu mai ai forum? rofl.gif
Dark Angel
Taci, mai Felina, ca asta e subversiv rau. laugh.gif

Si ne sterge laugh.gif
dead-cat
imi aminteste de-un spot publicitar vazut recent la cinema, facut de BSA parca...

o muiere cu 4 copii stau in fata unui gard (ce se dovedeste a fii gardul unei puscarii) si cinta (mai bine zis urla)
"happy birthday to you
happy birthday to you
happy birthday dear daddy
happy birthday to you!"

intreaba 'al mic de vreo 4 ani
"mommy, when does daddy come home?"
la care ma-sa raspunde:
"4 more times to sing" biggrin.gif

aviz amatoriilor laugh.gif


axel
QUOTE (Felina @ 28 Sep 2005, 03:15 PM)
Fitzcarraldo, esti sigur ca nu ti-ai sters forumul de pe care vii si de aia ai venit pe han, ca nu mai ai forum? rofl.gif

Tu ce faci felina acum? Ii faci complimente? devil.gif
Ii apreciezi calitatile de hacker. Fiecare cu ce are rofl.gif
Catalin
QUOTE (carrad @ 28 Sep 2005, 11:27 AM)
pai, cataline, vrei sa sune id-ul clonei ca o reclama la companie de asigurari sau tractat masini? mad.gif

Ardcar este un nume bun... are sonoritate. Nu suna a asigurari. Iar masina e ok sa fii.
Catalin
QUOTE (Fitzcarraldo @ 28 Sep 2005, 02:05 PM)
Cel mai simplu e sa le spargi serveru' si sa le stergi tot forumul, inclusiv cel din back-up. wink.gif Era doar asa, o idee nebunatica.

In primul rand, nu e asa simplu pe cat crezi. In al doilea rand, toata lumea sanatoasa la cap are back-up-uri cel putin saptamanale ale bazei de date tinute in alta parte decat pe serverul de hosting. Doar nu crezi ca poate cineva sa distruga un harddisk si sa pierdem toti tot ce am produs de-a lungul anilor pe acest forum... rolleyes.gif
axel
Catalin, lasa omul sa aiba fantezii erotice in legatura cu ce o sa faca el dupa ce o sa fie banat si pe H.A. wink.gif
Catalin
Adevarul e mai presus de fantezii. biggrin.gif
Fitzcarraldo
QUOTE (axel @ 28 Sep 2005, 11:03 PM)
Catalin, lasa omul sa aiba fantezii erotice in legatura cu ce o sa faca el dupa ce o sa fie banat si pe H.A. wink.gif

Ai o problema tu. Sa stii ca mie imi plac femeile. wink.gif
Catalin
Fitz, orientarile tale sexuale nu ne intereseaza...
axel
Catalin are dreptate.

Apropos, sunt si eu curios de un lucru. De cate ori ai fost tu (adica nu Catalin) banat pe HanuAncutei pana acum?
Fitzcarraldo
QUOTE (axel @ 29 Sep 2005, 09:17 AM)

Apropos, sunt si eu curios de un lucru. De cate ori ai fost tu (adica nu Catalin) banat pe HanuAncutei pana acum?

Niciodata, am luat avertisment public pt. publicarea mp-ului de la barrie (nu stiam ca e interzisa chestia asta).

Later edit :apropos din franceza a devenit apropo in romana. Ca si vizavi. wink.gif
Aramis
Fitz... e o chestie de bun simt sa nu faci publice PM-urile primite wink.gif
axel
QUOTE (Fitzcarraldo @ 29 Sep 2005, 10:19 AM)
Later edit :apropos din franceza a devenit apropo in romana. Ca si vizavi. wink.gif

Nu te contrazic smile.gif
Catalin
QUOTE (axel @ 29 Sep 2005, 09:17 AM)
Catalin are dreptate.

Apropos, sunt si eu curios de un lucru. De cate ori ai fost tu (adica nu Catalin) banat pe HanuAncutei pana acum?

Sugerezi ca domnul Fitz ar fi un "client mai vechi"? hmm.gif
Aramis
a trecut de mult de faza sugestiilor smile.gif
Catalin
Serios? si ce propuneri indecente ti-a facut? jamie.gif

P.S. Ontopic, de fapt a trecut de curand. tongue.gif
Aramis
ma asteptam la un asemenea P.S. tongue.gif
Catalin
Nu cred ca te asteptai! tongue.gif
axel
QUOTE (Catalin @ 29 Sep 2005, 11:25 AM)
P.S. Ontopic, de fapt a trecut de curand. tongue.gif

Te contrazic. "De curand" si "de mult" sunt notiuni relative. Fara un punct de referinta (care nu exista in cazul de fata) sunt echivalente.
Aramis
Ceea ce crezi tu (Catalin) nu corespunde, obligatoriu, cu realitatea tongue.gif
Catalin
QUOTE (axel @ 29 Sep 2005, 10:44 AM)
QUOTE (Catalin @ 29 Sep 2005, 11:25 AM)
P.S. Ontopic, de fapt a trecut de curand. tongue.gif

Te contrazic. "De curand" si "de mult" sunt notiuni relative. Fara un punct de referinta (care nu exista in cazul de fata) sunt echivalente.

Nu sunt echivalente, sunt lipsite de sens, poate.
Catalin
QUOTE (Aramis @ 29 Sep 2005, 10:45 AM)
Ceea ce crezi tu (Catalin) nu corespunde, obligatoriu, cu realitatea tongue.gif

Realitatea este oricum un concept ideal... nu avem parte decat de modele ale realitatii. Si nici unul dintre ele nu trebuie sa corespunda obligatoriu. Asa ca tautologia ta este cam superflua.
Fitzcarraldo
Doamne, ce aberati.... rofl.gif
Eclectic
QUOTE (Fitzcarraldo @ 29 Sep 2005, 07:48 PM)
Doamne, ce aberati.... rofl.gif

ohmy.gif Cum asta e topicul lui Catalin, se presupune ca toata lumea vorbeste cu el. Spune-i simplu "Catalin", nu "Doamne".
Nu e nevoie sa-l divinizezi.

roflmao.gif
Catalin
Barrie, lasa omul in pace! Nu vezi ca incepe sa invete care e treaba? devil.gif
Felina
QUOTE (Barrie @ 29 Sep 2005, 09:42 PM)
QUOTE (Fitzcarraldo @ 29 Sep 2005, 07:48 PM)
Doamne, ce aberati....  rofl.gif

ohmy.gif Cum asta e topicul lui Catalin, se presupune ca toata lumea vorbeste cu el. Spune-i simplu "Catalin", nu "Doamne".
Nu e nevoie sa-l divinizezi.

roflmao.gif

Asta merita Doamne (Cataline) lasata asa... necontrazisa, pura si neprihanita!

roflmao.gif
Fitzcarraldo
QUOTE (Barrie @ 29 Sep 2005, 09:42 PM)
se presupune ca toata lumea vorbeste cu el. roflmao.gif

Se presupune. wink.gif
Catalin
QUOTE (Felina @ 29 Sep 2005, 10:47 PM)
QUOTE (Barrie @ 29 Sep 2005, 09:42 PM)
QUOTE (Fitzcarraldo @ 29 Sep 2005, 07:48 PM)
Doamne, ce aberati....  rofl.gif

ohmy.gif Cum asta e topicul lui Catalin, se presupune ca toata lumea vorbeste cu el. Spune-i simplu "Catalin", nu "Doamne".
Nu e nevoie sa-l divinizezi.

roflmao.gif

Asta merita Doamne (Cataline) lasata asa... necontrazisa, pura si neprihanita!

roflmao.gif

Nu merita... dup-aia i se urca la cap.
Mrs. Rogers
QUOTE (Fitzcarraldo @ 29 Sep 2005, 10:19 AM)
am luat avertisment public pt. publicarea mp-ului de la barrie (nu stiam ca e interzisa chestia asta).


Da? Super spoton.gif
Unde l-ai postat, asa de curiozitate...
Dupa cum il cunosc pe barrie, peste catva timp o sa-ti trimita un mp artagos si tu n-ai sa poti sa-i raspunzi fiindca esti pe lista lui de ignore . Asa ca fii proactiv si pune-l tu pe el primul pe lista de ignore jamie.gif
Catalin
Mai toxiculet, e frumos sa punem frustrarile noastre personale in locul unde Catalin ne contrazice? eu zic ca nu...
Fitzcarraldo
QUOTE (toxic @ 30 Sep 2005, 12:54 AM)


Unde l-ai postat, asa de curiozitate...
Dupa cum il cunosc pe barrie, peste catva timp o sa-ti trimita un mp artagos si tu n-ai sa poti sa-i raspunzi fiindca esti pe lista lui de ignore . Asa ca fii proactiv si pune-l tu pe el primul pe lista de ignore jamie.gif

De ce iti place sa dezgropi cadavre ? Intreaba prin sat daca esti curios.
Mrs. Rogers
QUOTE (Catalin @ 30 Sep 2005, 09:28 AM)
Mai toxiculet, e frumos sa punem frustrarile noastre personale in locul unde Catalin ne contrazice? eu zic ca nu...

Deja mi se ridica parul pe cap cand vad cat de llipsiti de inspiratie sunteti voi , baietii astia din gasca ta rofl.gif Alt cuvant nu stiti , decat " frustrare "? devil.gif biggrin.gif mwah1.gif
Mrs. Rogers
QUOTE
De ce iti place sa dezgropi cadavre ? Intreaba prin sat daca esti curios


BAU devil.gif
Fitzcarraldo
QUOTE (toxic @ 1 Oct 2005, 12:54 AM)
BAU  devil.gif

HAU ! 6.gif
Catalin
QUOTE (toxic @ 1 Oct 2005, 12:52 AM)
QUOTE (Catalin @ 30 Sep 2005, 09:28 AM)
Mai toxiculet, e frumos sa punem frustrarile noastre personale in locul unde Catalin ne contrazice? eu zic ca nu...

Deja mi se ridica parul pe cap cand vad cat de llipsiti de inspiratie sunteti voi , baietii astia din gasca ta rofl.gif Alt cuvant nu stiti , decat " frustrare "? devil.gif biggrin.gif mwah1.gif

Ba mai stim si alte cuvinte, draga, dar le pastram pentru forumul de filosofie. wink.gif
Vornicum
QUOTE (Catalin @ 28 Sep 2005, 09:00 AM)
Nu cred ca sunt una si aceeasi persoana. VornicianuS are un stil patetic, cu un temperament mai degraba sangvin-coleric care iese la iveala mult prea des. Fitz, insa, e mai degraba flegmatic.

In ceea ce priveste proxy-ul, ma indoiesc ca ar fi inteles toate subtilitatile - daca le-ar fi inteles n-ar fi lipsit toata perioada aia.

Boemule , NICIODATA sa nu vorbesti urat despre un prieten , despre care stii sigur ca se intoarce sa-ti raspunda.
M-am intors, dragul meu. What next?

Dar sa nu fiu off-topic rofl.gif Criminalul se intoarce mereu la locul crimei wink.gif
Aramis
PatricianuS, exista cel putin 3 aspecte ale postului tau care ti le poate contrazice orice copil... slabut...
Vornicum
QUOTE (Aramis @ 12 Oct 2005, 03:17 PM)
PatricianuS, exista cel putin 3 aspecte ale postului tau care ti le poate contrazice orice copil... slabut...

Iarasi si-a trimis boemul avocatii? Unde kitara mea acustika e boemul, in turneu?

Apropo, draguta, corect se zice : exista cel putin 3 aspecte ale postului tau pe care ti le poate contrazice.
Gramatica, draguta, gramatica!
Aramis
Spre deosibire de altii... nu voi pretinde ca am fost beata cand am scris reply-ul... Pur si simplu ma grabeam si nu am observat smile.gif
In alta ordine de idei, nu stiam ca din clona lui Catalin am ajuns avocata lui... sau atributiile celor 2 job'uri coincid? tongue.gif
draguta...
Catalin
QUOTE (PatricianuS @ 12 Oct 2005, 03:04 PM)
QUOTE (Catalin @ 28 Sep 2005, 09:00 AM)
Nu cred ca sunt una si aceeasi persoana. VornicianuS are un stil patetic, cu un temperament mai degraba sangvin-coleric care iese la iveala mult prea des. Fitz, insa, e mai degraba flegmatic.

In ceea ce priveste proxy-ul, ma indoiesc ca ar fi inteles toate subtilitatile - daca le-ar fi inteles n-ar fi lipsit toata perioada aia.

Boemule , NICIODATA sa nu vorbesti urat despre un prieten , despre care stii sigur ca se intoarce sa-ti raspunda.
M-am intors, dragul meu. What next?

Dar sa nu fiu off-topic rofl.gif Criminalul se intoarce mereu la locul crimei wink.gif

Ia uite, ti-a expirat banul? pentru ce l-ai luat, pentru un sondaj nepotrivit sau pentru un saondaj nepotrivit? rofl.gif

On topic: Unii criminali sunt prinsi si bagati la puscarie. Aia nu se mai pot intoarce la locul faptei.

(@Aramis, chiar vrei sa ma fortezi sa fiu de acord cu VornicianuS? tongue.gif)

Catalin
QUOTE

Iarasi si-a trimis boemul avocatii? Unde kitara mea acustika e boemul, in turneu?


Boemul n-are nevoie de avocati... unii oameni mai au si serviciu, facultate, stii tu... chestii serioase.
Vornicum
Artamis, tu nu ai cursuri , ceva, domnisorico ? Sau faci facultatea din fata monotorului...

Oricum, l-am vazut pe boem, s-a intors din turneul "folk for the people".
Sa auzim impresii!

[Later edit] Iote ca a postat filosoful inaintea mea.
Catalin
QUOTE
Sau faci facultatea din fata monotorului...



Monoton esti tu! tongue.gif Ala e monitor.
Vornicum
Bravo, ai invatat sa citesti. Mai, kitarist filosof ce esti, in vacanta asta m-am intalnit cu Mihaitza. A zis ca , daca mai esti interesat sa redevii moderator la "Aberatii boemice" sa vorbesti cu mine, ca sa te ajut.
Ia zi, mai vrei sa moderezi vreodata?

PS: Aramis, junioaro, nu te mai baga peste mine si boem aici, ne deranjezi...
Aramis
QUOTE (PatricianuS @ 13 Oct 2005, 07:42 AM)
Artamis, tu nu ai cursuri , ceva, domnisorico ? Sau faci facultatea din fata monotorului...


PatricianuS, e ARAMIS, hai ca nu'i chiar asa de greu... e un nick destul de simplu si - aproape - oricine poate sa'l scrie corect smile.gif
Am cursuri, dar zau ca nu'i nevoie sa'ti faci tu griji pentru educatia mea (oricum merci de intentie mwah1.gif )
Catalin
QUOTE (PatricianuS @ 13 Oct 2005, 07:50 AM)
Bravo, ai invatat sa citesti. Mai, kitarist filosof ce esti, in vacanta asta m-am intalnit cu Mihaitza. A zis ca , daca mai esti interesat sa redevii moderator la "Aberatii boemice" sa vorbesti cu mine, ca sa te ajut.
Ia zi, mai vrei sa moderezi vreodata?

PS: Aramis, junioaro, nu te mai baga peste mine si boem aici, ne deranjezi...

Unde v-ati intalnit, la scoala de corectie? jamie.gif

Si mai las-o cu moderatul ca ai mai zis de zece ori! Ti-am explicat ca nu vreau sa moderez dar este necesar pentru binele hanului.

Aramis, nu te lua dupa antisocialul asta. Noua (ma rog, mie) chiar ne face placere prezenta ta.
axel
PatriciANUS, vad ca ti-a placut concediul. Vad ca faci tot posibilul sa iei iar bilet de voie wink.gif
Vornicum
Eu sunt pe Han de mult timp. Am observat ca pe aici au existat 2 juniori bagatori de seama : rebel si Artumis (pardon Aramis ).
rebel si-a dat seama ca e cam degeaba pe aici si a plecat singur sa invete sa agate fete , era si timpul pentru el. Ai ramas tu. De ce nu te autosesizezi si tu si sa te concentrezi inspre maturizarea matale, agata baieti, termina ceva...

Lasa-ma cu boemul aici de fata. El e caraghios , dar macar e copt.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.