Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Locul Unde Catalin Va Contrazice
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Kyklos
Flegmatic , unicorn roz , nu-n sens vulgar . Asa am dedus din unele afirmatii de la han ...
Catalin
Flegmatic dar nu in sens vulgar... si care ar fi sensul vulgar al lui "flegmatic"?!
Kyklos
rofl.gif Flegmatic in sens vulgar , sa vorbesti cu precipitatii cu interlocutorul , cu flegma . rofl.gif
axel
Plutarhule, in loc sa inveti numai prostii (asocieri gresite intre cuvinte si intelesuri) acolo la tine la liceu, ar fi bine sa pui si tu mana pe o carte si sa o citesti, ca poate ramai si tu cu ceva din ea legat de Limba Romana. Dar sa nu fie carte de colorat wink.gif
Catalin
QUOTE (Plutarh @ 30 Apr 2006, 09:35 PM)
rofl.gif Flegmatic in sens vulgar , sa vorbesti cu precipitatii cu interlocutorul , cu flegma . rofl.gif

Sensul asta vulgar o fi pe la tine prin cartier, nu in limba romana...
Vornicum
Ok, contrazice asta boemistule...

Organizatia A&C este varza. rofl.gif

catalin este un tip care se plictiseste la job si neavand ce sa faca ne contrazice pe noi, oamenii normali laugh.gif

Apropo, unicorn roz my az ... zi mai bine ca-ti plac papusile si de aceea ai pus in avatar papusica cu care dormi sub perna...

Apropo, de ce nu mai esti moderator, ai facut prostioare flegmatice ? ohyeah.gif
Invincible
Catalin nu-si poate linge cotul (fizic)
Catalin
E foarte simplu sa iti lingi cotul. Tot ce trebuie sa faci e sa iti amputezi mana.
Endgegner
Vb cu o alta "amatoare" care tocmai a incercat...vezi pe forum...poate e verde treaba
Catalin
Huh?
Felina
laugh.gif Deci nu-s singura care nu pricepe ce povesteste Endgegner
roflmao.gif
Endgegner
Off
Nu pricepi e una da tu nu intelegi...asta-i cu totul altceva..asa ca ..mai da niste ture cu masina

Cataline...te-am inchis...nu poti sa ma contrazici
Catalin
Pot sa te contrazic dar ce sens are cand esti incoerent...
Endgegner
clapping.gif
Invincible
QUOTE (Catalin @ 10 May 2006, 06:05 PM)
E foarte simplu sa iti lingi cotul. Tot ce trebuie sa faci e sa iti amputezi mana.

nu vrei sa-mi dovedesti ca tu poti? laugh.gif o poza, ceva?

oamini buni, lasati omu sa contrazica... el contrazice, nu conteaza daca e si adevarat... eu intru aici sa vads ce-i mai bese mintea... laugh.gif
Catalin
Oricine poate, nu e nevoie sa o si fac ca sa demonstrez ca pot.
alfa
In somnul narcotic miscari ambuscate
Himere plutind intr-un dincolo poate
Senine otravuri nopti albe ridica
Se naruie marea, o lume mai mica.

ohyeah.gif
Catalin
Pe unde umblasi, alfa?
alfa
Eh, cutreierai tinuturi nenumarate, largi orizontul cu aratari straine de han ca lunga penitenta cazu pe capu` meu. Abia acum se indura Mihai sa ma reprimeasca, fura o suta plus ceva bonus. biggrin.gif De cat am patimit in exil ma mir ca-ti mai amintesti de mine. tongue.gif
Catalin
Da' de ce primisi asa lunga penitenta? pe cine suparasi?
tikky
pai asta nu mai seamana a contrazicere.... huh.gif
Catalin
Ba da, poti contrazice in multe feluri. In plus, eu am zis deja ca ii contrazic pe oameni, nu postarile lor.
alfa
Iaca imi pusei aceeasi intrebare. unsure.gif Nu stiu, dar am o lunga lista de persoane delicate pe care le voi ocoli sa nu le mai tulbur simtirea.
La doua luni dupa suspendare cerui scuze voalat si adresai rugamintea debanarii IP-ului ca drag imi mai fu hanu` asta. Nu primi niciun raspuns. Ce vazurati voi vazui si eu. Adica 100 zile de racoare pentru trolling si vreo 50 plus banare de IP, presupun din pricina unor clone. N-am primit alte explicatii. biggrin.gif
tikky
QUOTE (Catalin @ 17 May 2006, 10:19 AM)
eu am zis deja ca ii contrazic pe oameni, nu postarile lor.

imi pari putin cartezian smile.gif
Catalin
Cartezian?! nu cred. Ce te face sa spui asta?
Catalin
QUOTE

Iaca imi pusei aceeasi intrebare.  Nu stiu, dar am o lunga lista de persoane delicate pe care le voi ocoli sa nu le mai tulbur simtirea.
La doua luni dupa suspendare cerui scuze voalat si adresai rugamintea debanarii IP-ului ca drag imi mai fu hanu` asta. Nu primi niciun raspuns. Ce vazurati voi vazui si eu. Adica 100 zile de racoare pentru trolling si vreo 50 plus banare de IP, presupun din pricina unor clone. N-am primit alte explicatii. 


Hai, bre, cum poti sa zici ca ai fost banat pentru trolling 100 de zile cand erai "fara pata"? nu are sens. Mai gandeste-te si marturiseste drept.
alfa
Sa ma besteleasca soarta cu mocirla saraciei daca nu spui drept!
"Fara pata" n-oi fi fost. Mai o glumita hada sa scot la iveala dracu-n firea omului, mai nu stiu ce...biggrin.gif. Cine-i usa de biserica s-arunce primul cu bolovanu`. tongue.gif
tikky
user posted image

nu e roz, dar are stelute galbene tongue.gif
Catalin
Nu are stelute galbene. Stelutele galbene sunt in jurul ei. Si oricum e vizibil asa ca nu se pune. Cand postezi unul invizibil mai discutam! tongue.gif
tikky


e bine asa?



Catalin
E mai bine. Acum trebuie sa si crezi ca e Unicornul Roz Invizibil acolo. De-abia dupa ce crezi ca e acolo ajungi sa il recunosti. Pana atunci, nu vezi nimic.
tikky
important e ce crezi tu, nu ce cred eu
Catalin
Asa crezi tu! nu eu.
tikky
Tu crezi?
Catalin
Tu nu?
tikky
hmm.gif
Catalin
innocent.gif
Erwin
QUOTE
In cazul in care se considera ca un mesaj este in contradictie cu prezenta comunitate, acesta va fi sters.

rolleyes.gif
tikky
unsure.gif
Vornicum
Kitara mea este clasica biggrin.gif


PS: Mai exista boemul ? hh.gif
Vornicum
Te contrazic , buey cocosule, kitara ta este electrica!

Na, ca ti-am zis-o!
Vornicum
Catalin e un jeniu neinteles.

rofl.gif
Catalin
Ia uite... Vornicum... de unde ai mai rasarit si tu, mai?
Vornicum
Te contrazic, boemule , eu nu am rasarit, eu sunt pe aici dintotdeauna...

Cum zicea marele filosof boem Filosofixnix in cartea lui Nihilihus, publicata de Nullus cu banii lui ZeroBaratus :
" Nu vezi semnul meu , nu pentru ca e roz si invizibil, ci pentru ca chiar e un semn naspa si inutil"

ohyeah.gif

Mosule, de ce filsoboemul kitarist nu mai e modstipator ?
- Fiule, boemul a cazut in dizgratie si in acelasi timp si-a dat seama de propria inutilitate
Catalin
Nu te-ai plictisit de aceleasi glume rasuflate?
Vornicum
Fiecare cu maniile lui tomnatice, mey boemule ... unii cu glumele , care este ele si altii cu kitarile clasice si contrazisul de dorul lelii ... mnoah, asa ca fiecare cu mania lui ... zic.

- Te contrazic!
- De ce ?
- Pai ... nu stiu... conteaza?

Vornicum
TE CONTRAZIC! rofl.gif
Catalin
clapping.gif
Vornicum
Boemule, tu de ce nu te-ai insurat inca ?

Parca nutreai o pasiune pentru o forumista de pe aici care intervenea ori de cate ori un forumist te baga sub radical si te ridiculiza... mai o ai sau te-a parasit si domnisoara respectiva pentru ca esti ... asa cum esti...

Hai sa vad daca poti sa ma contrazici si in acelasi timp sa spui lucruri adevarate. rofl.gif
Catalin
QUOTE

Parca nutreai o pasiune pentru o forumista de pe aici care intervenea ori de cate ori un forumist te baga sub radical si te ridiculiza


N-ai inteles, nu ma ridiculiza nimeni, ea se baga cand credea ca are ceva de spus, la fel ca oricine in afara de tine.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.