Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Locul Unde Catalin Va Contrazice
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Catalin
Noo, nu face tot ce e posibil... Vrei sa punem un sondaj? sau un saondaj, mai bine? rofl.gif
axel
QUOTE (PatricianuS @ 13 Oct 2005, 09:07 AM)
De ce nu te autosesizezi si tu si sa te concentrezi inspre maturizarea matale, agata baieti, termina ceva...

Carevasazica Artumis, ia exemplu de la Vornicum aici de fata rofl.gif
Vornicum
QUOTE (Catalin @ 13 Oct 2005, 08:02 AM)
Si mai las-o cu moderatul ca ai mai zis de zece ori! Ti-am explicat ca nu vreau sa moderez dar este necesar pentru binele hanului.

E bine pentru binele hanului.... Mai, tu te auzi ce vorbesti?
In ce lume traiesti?!? NIMENI nu te vrea moderator, esti (prea) caraghios thumb_yello.gif
Catalin
Pai nu ma vor cei ca tine carora le place sa posteze mult si sa nu spuna nimic interesant! Oricum, parerea lor are importanta nula pentru mine.

Edit: daca tii neaparat, fa un sondaj si o sa vezi ca multi ma vor moderator!
Eclectic
Putem reveni ontopic ? Multumesc.

As vrea ca dl Catalin sa contrazica urmatoarea fraza:

"Imbecilii pot fi lasati sa putrezeasca in beciuri sau doar ignorati, dar in nici un caz nu ar trebui sa aiba acces la Internet."

Multumesc. smile.gif
Catalin
Vai, Barrie, dar ce vrei sa spui? oare nu faci vreo aluzie la cineva de pe-aici?

Oricum, sa putrezeasca in beciuri e cam tare. Eu zic ca e suficient sa le taiem fuduliile ca sa nu mai poata lasa urmasi. Ce parere ai?
Aramis
PatricianuS, PatricianuS... daca rebel s'a retras putin de pe Han sunt sigura ca nu a fost din cauza ta, sau a dorintei de a agata fete (te poate soca, dar unii chiar au o viata foarte interesanta in afara acestei lumi virtuale - sper ca stateai pe un scaun cand ai citit asta). In ceea ce ma priveste pe mine... ti'am mai spus, merci pentru atentia acordata, dar chiar nu e nevoie.
"juniori bagatori de seama" ? Dragule, asta chiar a fost o remarca... simpatica smile.gif
Vornicum
QUOTE (Catalin @ 13 Oct 2005, 08:16 AM)
Edit: daca tii neaparat, fa un sondaj si o sa vezi ca multi ma vor moderator!

1. Mihai nu accepta lucrurile facute degeaba
2. Nu accepta Hanul inca un poll cu 100% rezultate contra.
3. Fa-ti tu singur sondajul. Cheama si Al Quaeda TV sa filmeze aceasta sinucidere rofl.gif


Barrie, suntem on topic aici, Catalin ne( ma ) contrazice. thumb_yello.gif
Eclectic
QUOTE
Vai, Barrie, dar ce vrei sa spui? oare nu faci vreo aluzie la cineva de pe-aici?


ohmy.gif Ce aluzie ? Nu, cum mi-as putea permite ? Nu stiai ? In aceasta comunitate, atacurile la persoana sunt interzise. smile.gif

QUOTE
Oricum, sa putrezeasca in beciuri e cam tare. Eu zic ca e suficient sa le taiem fuduliile ca sa nu mai poata lasa urmasi. Ce parere ai?


Nici asa nu e prea rau. Sunt de acord cu tine.
Vornicum
Jigniti cat vreti. Oricum boemul e cam varza.

Singur nu poate sa-mi faca fata. Are nevoie de sustinatori, la fel de varza ca si el.
Patetic.
Eclectic
QUOTE (PatriciANUS @ 13 Oct 2005, 08:27 AM)
Jigniti cat vreti. Oricum boemul e cam varza.

Singur nu poate sa-mi faca fata. Are nevoie de sustinatori, la fel de varza ca si el.
Patetic.

Asigurat anti-editare. ohyeah.gif
Vornicum
Varza nu e o jignire , mai refuzat din dragoste. E un aliment. rofl.gif
Catalin
QUOTE (PatricianuS @ 13 Oct 2005, 08:20 AM)
QUOTE (Catalin @ 13 Oct 2005, 08:16 AM)
Edit: daca tii neaparat, fa un sondaj si o sa vezi ca multi ma vor moderator!

1. Mihai nu accepta lucrurile facute degeaba
2. Nu accepta Hanul inca un poll cu 100% rezultate contra.
3. Fa-ti tu singur sondajul. Cheama si Al Quaeda TV sa filmeze aceasta sinucidere rofl.gif


Barrie, suntem on topic aici, Catalin ne( ma ) contrazice. thumb_yello.gif

1. Dar n-ar fi degeaba, ar fi cu un scop.
2. Sigur nu va avea 100% contra. Iti pot spune sincer, ca eu as vota pro! spoton.gif
3. Pe mine chiar nu ma intereseaza.
Eclectic
QUOTE (PatricianuS @ 13 Oct 2005, 08:36 AM)
Varza nu e o jignire , mai refuzat din dragoste. E un aliment. rofl.gif

Idem. devil.gif
Vornicum
Te contrazic rofl.gif

1. Incercarile anterioare au fost esecuri
2. La cat esti de iscusit in ale dialogului, te-ai vota impotriva singur ( mare surpriza )
3. Tocmai mi-ai sugerat sa fac saondajul.
axel
QUOTE (PatricianuS @ 13 Oct 2005, 09:42 AM)
3. Tocmai mi-ai sugerat sa fac saondajul.

Nu ti-a sugerat in ideea ca l-ar interesa, ci in ideea ca poate asta te-ar mai calma un pic. Ca esti asa de nervos, de parca te-au batut niste puradei wink.gif
Vornicum
Mai guns'n'roses wannabe, el inca spera ca va mai modera. Acest fapt ma enerveaza la culme. E obsedat de ideea asta paranormala. Asta, si faptul ca e prea inocent. Vreau sa-l transform intr-o fiara forumistica, sa nu mai rada toti de el ca si acum.
In primul rand , trebuie sa renunte la kitara aia, ii strica teribil imaginea de dur. spoton.gif
axel
QUOTE (PatricianuS @ 13 Oct 2005, 10:27 AM)
Mai guns'n'roses wannabe, el inca spera ca va mai modera. Acest fapt ma enerveaza la culme.

Daca-i asa, imi dai voie sa te incurajez in ideea ta ca el spera ca va mai modera?
Catalin
QUOTE

Mai guns'n'roses wannabe, el inca spera ca va mai modera. Acest fapt ma enerveaza la culme. E obsedat de ideea asta paranormala.


Vornicel, pana acum observi ca tu esti singurul care deschide subiectul asta? rolleyes.gif

QUOTE

Asta, si faptul ca e prea inocent. Vreau sa-l transform intr-o fiara forumistica, sa nu mai rada toti de el ca si acum.


rofl.gif

Vai, mersi, ce dragut din partea ta...

QUOTE

In primul rand , trebuie sa renunte la kitara aia, ii strica teribil imaginea de dur. 


Nu imi trebuie o imagine de dur. Eu sunt doar filosof boem, nu dur! tongue.gif
Vornicum
Nu am zis in sensul sugerat de tine, mey axel'n'roses reborn. Fac aici o mica paranteza: De ce sunteti obsedati amandoi de muzica, va credeti mari artisti or smth? El cu kitara de gat, iar tu urmasul lui axl rose, va faceti de ras.
Dar sa revin, ma enerveaza ca spera desi i-a spus clar sefu' ca e ridicol.
cat poate sa fie cineva atat de copil in gandire?
Catalin
Vornicele, degeaba insisti, nu vei reusi sa ma enervezi... smile.gif
Vornicum
Nu, booemule ratacitor, vreau sa-ti bag mintile in cap, ca se pare ca in acest moment hoinaresc nestingherite

Aici dovada : http://www.hanuancutei.com/forum/index.php?act=ST&t=6559&

Si vreau sa mai subliniez ceva , sa-ti arat de ce sa nu deschizi un poll in legatura cu moderarea matale:
QUOTE (Mihai @ ADMINISTRATOR)
Catalin e doar o sursa de amuzament pentru forumisti...

Sper ca iti va iesi din cap pentru totdeauna obsesia cu moderarea ohyeah.gif
Catalin
Iti doresc sa iti iasa din cap tie! Eu n-am astfel de fantezii...
Vornicum
rofl.gif

Cum zici tu. wink.gif
axel
Obsedat in privinta moderarii se pare ca esti doar tu, Vornicum ohyeah.gif
Antont
vorniciAnus, io zic sa vorbesti cu pretenu tau ala jmeker cu care te laudai ca bate uamenii in discoteca pt tine, sa-i puna la punct pe impertinentii ajtia care ie si sa te simti si tu bine putin, saracu' de tine. Ca e clar ca de unu singur ejti, daca-mi permiti sa te parafrazez, varza, si nu ejti in stare de nimic.

Ontopic:
vornicianus e mai agitat decit de obicei din cauza pauzei de 15 zile spoton.gif
Vornicum
Impertinenti nu ie, mai Ulcerotita Stomacala. Ie incompetenti.
Apropo, ca tot ai intrat ca si magarul in papusoi, ce -ti mai face motoreta, sta tot pe spate? wink.gif
Antont
Face bine, invidioasa mica. Da' tu te mai certi cu Mihaela cind se uita dupa bikeri pe strada mwah1.gif spoton.gif ? Daca are chef de o "plimbare" da-i numaru meu de telefon, iesim si noi la un cico, o maslina ceva, te birfim pe tine, alea alea spoton.gif ...
Eclectic
Cuane, sa faci poze, sa vedem si noi ce hal de om umbla cu asta. spoton.gif
Eclectic
Ba, si s-o iei usor, ca soto e virgina... Sa n-o sperii, da ? Ca dupe aia, puate o dam din rand in rand. roflmao.gif
Antont
Io sint soto ca e, ca altfel nu si-ar distruge viata si tineretea cu unu d'asta rofl.gif . Sau e speriata saraca, o fi amenintat-o vornicianus ca daca il paraseste il trimite pe pretenu lui s-o bata yikes.gif ...
Vornicum
Barrie , presimt ca o sa-l urmezi pe amicul tau, simion.
Antont
Asta ti-a zis vrajitoarea cind ai fost sa-ti ghiceasca si sa te caute de deochi si de argint viu roflmao.gif ?
Vornicum
Mai Ghost, tu ce palaria mea faci aici la han? Ca de moderat , nu moderezi, doar agiti spiritele intre 2 ture de tratament ulceros.
Mihai inchide ochii acum cand incalci nonsalant regulamentul. Si esti moderator. Cu toate acestea , esti, da-mi voie sa zic, cam inutil pe acest thread.
De barrie nu mai zic nimic, nici el nu mai stie de cate ori l-a luat Mihai de urechi, treaba lui oricum laugh.gif
Eclectic
Marita fie editarea vorniciANUSului biggrin.gif
Catalin
Ghost:
QUOTE

vornicianus e mai agitat decit de obicei din cauza pauzei de 15 zile


Mie nu mi se pare. El asa e mereu... cum prinde un filon de cearta cum se excita maximal! biggrin.gif
Catalin
QUOTE

Mai Ghost, tu ce palaria mea faci aici la han? Ca de moderat , nu moderezi, doar agiti spiritele intre 2 ture de tratament ulceros.


Ce-i vorniciene, revine oPsesia moderarii? smile.gif
Vornicum
QUOTE (Catalin @ 13 Oct 2005, 12:27 PM)
Mie nu mi se pare. El asa e mereu... cum prinde un filon de cearta cum se excita maximal! biggrin.gif

Cum adica "se excita maximal", mai bombonica mica ? laugh.gif
Poti matale sa te exciti si minimal?

Baiatul asta e atat de teribil, incat se sperie singur rofl.gif

[Much later edit] PS: Unde s-a dus boemul cantaret? hh.gif L-au chemat iarasi pentru recitaluri, of kitara mea? laugh.gif
carrad
QUOTE (PatricianuS @ 13 Oct 2005, 12:39 PM)
Cum adica "se excita maximal", mai bombonica mica ? laugh.gif
Poti matale sa te exciti si minimal?

n-ai auzit de grade diferite de excitare? blink.gif
e ca atunci cand te enervezi putin, te enervezi rau, iti iesi din minti etc etc
Catalin
Probabil el se excita doar minimal din moment ce nu cunoaste grade diferite! biggrin.gif
Fitzcarraldo
Aberati la greu. Nu vad contrazicerile. Topicul asta e inutil.
carrad
fitzcarraldo....sa intelegem ca n-o sa mai treci pe-aici?
Catalin
QUOTE (Fitzcarraldo @ 13 Oct 2005, 06:02 PM)
Aberati la greu. Nu vad contrazicerile. Topicul asta e inutil.

Fitzi, te contrazici singur... pai daca topicul e inutil, de ce iti pierzi timpul postand chestia asta?!
tikky
Cu toate replicile de aici ar iesi o excelenta piesa de Ionesco thumb_yello.gif
Catalin
Vrei sa spui Lazaresco... biggrin.gif
rebel
QUOTE (PatricianuS @ 13 Oct 2005, 08:07 AM)
Eu sunt pe Han de mult timp. Am observat ca pe aici au existat 2 juniori bagatori de seama : rebel si Artumis (pardon Aramis ).
rebel si-a dat seama ca e cam degeaba pe aici si a plecat singur sa invete sa agate fete , era si timpul pentru el. Ai ramas tu. De ce nu te autosesizezi si tu si sa te concentrezi inspre maturizarea matale, agata baieti, termina ceva...

Lasa-ma cu boemul aici de fata. El e caraghios , dar macar e copt.

QUOTE (rebel @ 20 Sep 2005, 12:53 PM)
Poate că nu e chiar cel mai ales dintre locuri, dar altundeva nu prea am găsit.

Anul acesta reprezintă anul final al şederii mele liceale. Pe lāngă īndatoririle expre pentru şcoală apar şi alte activităţi care necesită, de asemenea, o implicare cātuşi de dedicată.

Din acest motiv voi fi nu atāt de activ īn viitoarea perioadă, estimānd ca majoritatea pseudoproblemelor să treacă pānă undeva de Crăciun.

Aşadar, la bună recitire.


Scuze, Cătălin. N-aş fi vrut să las discuţia īn aer.
Catalin
Greseala ta, rebel, este ca il iei in serios pe Vornicianus... (sa fiu rau si sa zic ca trebuie sa mai cresti pana sa intelegi ca el din scandal se hraneste? devil.gif)
Fitzcarraldo
Amice, esti idiot! Asta vine de undeva din negura timpurilor. wink.gif
Vornicum
Vad ca aici nu te-a contrazis boemul.... cred ca stie ca ai dreptate spoton.gif
Catalin
N-are... dar i-am explicat mai demult in topic cum vine treaba cu adresarea.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.