Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Locul Unde Catalin Va Contrazice
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Poiana lu' Iocan
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45
Aramis
riiiight, thank you smile.gif
Cucu Mucu
Cu placere!

Cataline, inca mai vizionez siteul ala, nene, am tras un burtoi de ras. Tii, am ramas prost sa vad ce se intampla cand ajunge taranul sportiv la tehnologie! roflmao.gif
Catalin
Ooook, cred ca putem trece peste pitzipoance acum si sa revenim la contraziceri. Care mai doreste care mai pofteste? ohyeah.gif
tikky
QUOTE(Catalin @ 26 Aug 2008, 11:19 PM) *
Ooook, cred ca putem trece peste pitzipoance acum si sa revenim la contraziceri. Care mai doreste care mai pofteste? ohyeah.gif



cu cat dai bucata?
Catalin
Nu se da la bucata! jamie.gif
Justitiarul
QUOTE(Catalin @ 26 Aug 2008, 10:19 PM) *
Ooook, cred ca putem trece peste pitzipoance acum si sa revenim la contraziceri. Care mai doreste care mai pofteste? ohyeah.gif


Mda... Ti-ai cam luat-o in cap.
Catalin
Nu stiu la ce te referi dar nu cred.
Blakut
In toate mesajele lui viitoare, mai putin in urmatorul, catalin nu ne va scrie ce sa mesaj postam astfel incat el sa-l poata contrazice. Nu stiu daca a iesit tocmai bine...
Catalin
QUOTE
Nu stiu daca a iesit tocmai bine...


N-a iesit deloc bine. E cam incoerent.
Blakut
Ma gandeam ca negand fiecare afirmatie, rezultatul va fi fost ceva care sa te faca sa spui ce am putea spune noi incat sa nu poti contrazice.
Catalin
Nu te-ai descurcat prea bine nici acum din punct de vedere al coerentei...
Blakut
Aha! Nu ai cum sa contrazici ceva incoerent! Got it biggrin.gif:D...
Catalin
Ba am cum sa contrazic! Tocmai aratand ca este ceva incoerent!
Blakut
Daca eu scriu ceva incoerent si tu arati ca este incoerent inseamna ca m-ai contrazis? biggrin.gif
Catalin
Cea mai buna contrazicere este sa spui ca adversarul nu e coerent!
Nefertiti
Esti un filosof boem. smile.gif
Kyklos
e consecvent cu marxismul ca Traian Basescu ohyeah.gif filosoful boem rofl.gif
cipdecip
E liniste pe aici.
Catalin
Hmm, se pare ca n-am mai dat de multisor pe-aici... smile.gif
De unde rezulta ca Nefe n-are dreptate, nu prea mai sunt filosof boem sad.gif

de Kyklos nici nu stiu ce sa mai zic... pai cand a fost T.B. consecvent cu marxismul asa cum sunt eu??
Erwin
N-ai dat de mult pe-aici, e adevărat!

Wellcome! spoton.gif
Catalin
Erwin, welcome e cu un singur l
Erwin
Ai dreptate! rofl.gif
Catalin
Eu mereu am dreptate! tongue.gif
yronick
aceasta propozitie este falsa
Catalin
Doi ani in cap au trecut si asta e tot ce a putut scoate yronick din el... nu e ironic? smile.gif
yronick
nu e deloc ironic. daca tu crezi ca doi ani m-am gandit la asta inseamna ca te crezi o persoana prea importanta, desi zau ca nu esti
Catalin
2175 de reply-uri pe acest thread te contrazic! biggrin.gif
abis
Off-topic: imi pare bine ca mai scrii si tu pe aici smile.gif
Vornicum
Catalin a fost cel mai slab moderator din toate timpurile al acestui forum... si dupa parerea mea si cel de care au ras cei mai multi forumisti ( aici incluzandu-se si colegii lui de moderare ).

Vai ce misto a mai facut pe vremuri Vornicelu de Catalin boemu rofl.gif
Erwin
Bine ai revenit la Han, Cătălin! smile.gif
abis
QUOTE(Vornicum @ 5 Jun 2012, 01:27 PM) *
Vai ce misto a mai facut pe vremuri Vornicelu de Catalin boemu

Mi se pare normal
Catalin
QUOTE(abis @ 5 Jun 2012, 11:33 AM) *
Off-topic: imi pare bine ca mai scrii si tu pe aici smile.gif


Te contrazic, nu exista offtopic in Poiana! rolleyes.gif
Catalin
QUOTE(Vornicum @ 5 Jun 2012, 01:27 PM) *
Catalin a fost cel mai slab moderator din toate timpurile al acestui forum... si dupa parerea mea si cel de care au ras cei mai multi forumisti ( aici incluzandu-se si colegii lui de moderare ).

Vai ce misto a mai facut pe vremuri Vornicelu de Catalin boemu rofl.gif


Cel mai slab moderator din toate timpurile a fost Vornicum, toata lumea stie! jamie.gif
Catalin
QUOTE(Erwin @ 5 Jun 2012, 01:53 PM) *
Bine ai revenit la Han, Cătălin! smile.gif


Nu am plecat niciodata!
Erwin
De plecat poate n-ai plecat, dar de postat n-ai postat... smile.gif
Vornicum
Boemule, mai ai chitara aia a ta cu care vrajeai puicutele prin parcurile feerice pe cand erai fecior acum 20 ani ?


PS: Ma uitam prin topicu asta exceptional si vazui ca am fost primul care a pus intrebari in el, am postat prima intrebare eu.
Vaaai ca batran sunt , ma apuca plansul cand vad ca postam aici in urma cu 10 ani.. acum 10 ani ii bagam betze in rotile boemului... vaaai, viata trecatoare!

2003 postam pe aici... boemu kitarist avea 30 ani eu aveam vreo 18... acum dupa 10 ani boemu e mos eu sunt un tanar de viitor! El tot cu kitara de gat, eu tot cu istetimea dupa mine...
yronick
QUOTE(Catalin @ 5 Jun 2012, 06:46 AM) *
2175 de reply-uri pe acest thread te contrazic! biggrin.gif


pfff, 2175 de reply-uri, ce sa-ti povestesc! le-ai calculat si pe alea in care Vornicum facea misto de tine?
Catalin
QUOTE(Vornicum @ 6 Jun 2012, 10:26 AM) *
Boemule, mai ai chitara aia a ta cu care vrajeai puicutele prin parcurile feerice pe cand erai fecior acum 20 ani ?
PS: Ma uitam prin topicu asta exceptional si vazui ca am fost primul care a pus intrebari in el, am postat prima intrebare eu.
Vaaai ca batran sunt , ma apuca plansul cand vad ca postam aici in urma cu 10 ani.. acum 10 ani ii bagam betze in rotile boemului... vaaai, viata trecatoare!

2003 postam pe aici... boemu kitarist avea 30 ani eu aveam vreo 18... acum dupa 10 ani boemu e mos eu sunt un tanar de viitor! El tot cu kitara de gat, eu tot cu istetimea dupa mine...


De-abia acum ma bucur de prefixul 3! wink.gif

QUOTE(yronick @ 6 Jun 2012, 04:14 PM) *
pfff, 2175 de reply-uri, ce sa-ti povestesc! le-ai calculat si pe alea in care Vornicum facea misto de tine?

Vornicum nu facea misto de mine, facea misto de el insusi!
Vornicum
QUOTE(Catalin @ 6 Jun 2012, 10:57 PM) *
Vornicum nu facea misto de mine, facea misto de el insusi!

Mdea... ai zis si tu ceva sa nu zici ca nu ai zis rofl.gif
Slaba replica, boemule.
Elena Z
Nu am citit Tipicul asta pana acum, dar din titlul inteleg ca, Catalin ma va contrazice in acest topic, deci eu fac o Afirmatie si Catalin incearca sa ma contrazica, sa imi dovedeasca ca NU este asa, laptele este negru, nu Alb rofl.gif

Pai i-a sa vedem: Eu femeie, tu barbat, eu Venus, tu Marte wink.gif Io afirm ca Femeia e mai desteapta ca Barbatul cu 3 minute devil.gif ca Femeia este cu mult mai perversa, rea, cicalitoare, maipulatoare, c**va ca si un Barbat. Te poftesc sa ma Contrazici Cataline wink.gif !
tikky
banuiesc ca o sa te contrazica, dar nu cum iti doresti tu smile.gif
Elena Z
T., eu nu imi doresc nici cum. Este liber sa ma contrazica cum vrea el. Metoda aplicata este irelrvanta, rezultatul conteaza wink.gif)) lol
tikky
rolleyes.gif
Catalin
QUOTE(Floare)
Nu am citit Tipicul asta pana acum, dar din titlul inteleg ca, Catalin ma va contrazice in acest topic, deci eu fac o Afirmatie si Catalin incearca sa ma contrazica, sa imi dovedeasca ca NU este asa, laptele este negru, nu Alb


Mi-e teama ca nu prea ai inteles exact cum merge treaba pe-aici! Nu-i nimic, ai cateva mii de postari sa te lamuresti. smile.gif

QUOTE
Pai i-a sa vedem


...[neah, too easy]


QUOTE
Eu femeie, tu barbat, eu Venus, tu Marte Io afirm ca Femeia e mai desteapta ca Barbatul cu 3 minute ca Femeia este cu mult mai perversa, rea, cicalitoare, maipulatoare, c**va ca si un Barbat. Te poftesc sa ma Contrazici Cataline !


Draga Floare, esti ofilita si usor vulgara. Iti recomand o polenizare urgenta...
Catalin
QUOTE(tikky)
banuiesc ca o sa te contrazica, dar nu cum iti doresti tu


tikky, de cat timp ne cunoastem noi? rolleyes.gif Nu banuiesti, stii sigur!
tikky
mai greu cu certitudinile intr-un loc al contrazicerilor rolleyes.gif
Catalin
Mai putin daca sunt certitudinile mele! rolleyes.gif
Cristiana M
Urasc politica si politicienii....
Catalin
Cristiana, asta e un cliseu. Nu cred ca urasti nici politica nici politicienii. Ce urasc de fapt oamenii este comportamentul politicianist: sa nu ai puncte de vedere ferme, sa incerci mereu sa impaci si capra si varza, sa nu iti asumi greselile, sa dai mereu vina pe ceilalti politicieni care nu fac / nu vor sa faca suficient etc.
Elena Z
QUOTE(Catalin @ 19 Jun 2012, 02:36 AM) *
Mi-e teama ca nu prea ai inteles exact cum merge treaba pe-aici! Nu-i nimic, ai cateva mii de postari sa te lamuresti. smile.gif

Sorrey, am incercat sa prind jocul din mers, la fel cum incerc sa prind si viata din mers, caci oricat as citi si oricate sfaturi despre viata as primi, adica mii de sfaturi si mii de cartii, tot din mers tre' sa prind unele treburii din viata wink.gif

...[neah, too easy]

Hehe easy dar nu usor biggrin.gif

Draga Floare, esti ofilita si usor vulgara. Iti recomand o polenizare urgenta...


Ofilita nu ma simt caci de 2 saptamanii am parte numai de vreme buna wink.gif iar vulgara nu ma stiu sa fiu, numai atunci cand o fac cu intentie wink.gif Cat despre Polenizare, m-am polenizat azi biggrin.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.