Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Poze Cu Catelusii Si Pisicutele Noastre
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Animale de companie
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
nicollemoon
Multumim, Ares!Si "bestia" ta e o scumpete!
Fitzcarraldo
Asteapta un stapan nou, pt. detalii mp. Am vrut sa incarc pozele pe site dar nu merge, asa ca le-am pus intr-un album pe yahoo photos.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/romania_film...del%3as,2%3af,0
alysoft2003
Uitati-l si pe prostanacul meu. Are 2 luni si l-am luat de numai 2 zile tongue.gif
Serenity
Sweeeeeeeeeeeeet! wub.gif thumb_yello.gif Sa-ti creasca mare! tongue.gif
alysoft2003
Saru'mana wub.gif wub.gif
nefertiti-old
QUOTE (alysoft2003 @ 21 Jul 2006, 11:04 PM)
Uitati-l si pe prostanacul meu.

Nu vorbi asa de eeeel bop.gif , uite ce frumos e! wub.gif
mdA!
sa-ti traiasca. e superb!
Kyklos
Daca veti trece prin curtea bunicilor ... dog.gif aceasta duduie va sari pe voi... latratul dus pana la extrem te sperie in multe cazuri, dar intelegem aceasta duduie pentru ca-si apara teritoriul , nu suporata 44.gif deloc pisicile de aceea bunica nu are nici o pisica pe langa casa rofl.gif are o fobie...

P.S :Faca galagie atunci cand iesi din casa si atunci cand intri in casa...e un fel de alarma rofl.gif

P.P.S : Ea e mira...dusa rau de acasa ....eu i-am spus MIKI ,dar nu suporta acest nume nonono.gif rofl.gif face urat ....foarte urat latra... rofl.gif

Serenity
Si bunica-mea are o oPsesie pentru cainii mici. Mic sa fie si sa faca galagie infernala daca se poate dunno.gif Oricum, duduitza ta e o dulce! wub.gif spoton.gif
Kyklos
Pe sarapanie...sa o vezi cand e canicula...cum sta cu burta la umbra...si gafaie....are peste 3 kilograme cand normal ar trebui sa aiba 2 kilograme thumb_yello.gif
Nu tine la silueta rofl.gif de ar vedea cocoanele de la mine din bloc ...cum arata..sigur ar tine o cura rofl.gif
Titus Herbert
Alysoft catelul tau e superb rolleyes.gif ohmy.gif
maimeri
pitzi-motanul cel suparacios care mananca tigari si uraste aspiratorul.In schimb vrabiile... drool.gif
alysoft2003
Moama, da chiar ca e suparat.
Dea
hahah haios foc pisicul, maimeri

aly, ce rasa spuneai ca este Akira?



si iaca si o poza cu Gipi, catelul alor mei smile.gif

toamna, in parc

user posted image

..si freza de vara:

user posted image
AmunRa
Dea cred ca ai tai sunt fericiti ca nu roade mobila prin casa, bunicamea a avut unul si nu puteai sa-l tii locului atata energie avea in el

Aly daca prostanacul tau laugh.gif creste mare mai jos e o invitatie de la o domnisoara cu ochii albastri
Titus Herbert
secsi lady spoton.gif
Dea
secsi, ca bine zice Titus biggrin.gif

da, Amun, dar Gipi n-a ros mobila pentru ca ai mei nu l-au luat de mic.. avea deja vre-un an cand ai mei l-au adoptat (poveste complicata.. pe scurt: Gipi fusese abandonat la tara, de un tip caruia amanta, cand ii daduse papucii, ii daduse inapoi si catelul.. si cum omul nostru nu se putea intoarce la nevasta cu un catel in brate.. il lasase pe micut de izbeliste) biggrin.gif
AmunRa
Dea eu zic sa scrii o carte ca ajunge best seller, poate punem si de o ecranizare wink.gif
Dea
hahaha ce idee buna biggrin.gif cred ca ma duc direct sa scriu la topicul ala despre cum sa faci/economisesti bani rofl.gif
alysoft2003
QUOTE (AmunRa @ 25 Jul 2006, 11:21 AM)
Aly daca prostanacul tau laugh.gif creste mare mai jos e o invitatie de la o domnisoara cu ochii albastri

Ne incuscrim Amoniciu? O punem de-o cumetrie? (PS : frumoasa domnisoara, initial un Siberian Husky a fost intentia mea, dar cineva m-a facut sa imi schimb parerile)
@Dea : prostanacul meu e un Akita Inu. Simpatic foc Gipi al tau, imi aminteste de unul dintre cateii pe care ii am acasa (Teddy)
Dea
ah.. Akita.. .. ce simplu era biggrin.gif

pai.. n-ai si poze cu Teddy?
alysoft2003
Akira incins la maxim, cauta racoarea gresiei.
AmunRa
rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Imi aduce aminte de Kora cand era mica

Cum baga caldura mare tusht in cada cu apa rece laugh.gif
alysoft2003
Oooooo, cuscre, bine ai venit thumb_yello.gif hiya.gif Si al meu adora dusurile reci. Stai sa vina iarna sa vezi ce shou o sa fie laugh.gif
gonen
user posted image

si mult mai multe poze pe site-ul sau personal http://www.brutus.3x.ro
user posted image
alysoft2003
Hai sa va mai stressez cu Akira al meu. Care are fata lunga fiindca e in crestere ( si va asigur, creste intr-un ritm infernal, s-a cam dublat laugh.gif ). In acest moment, nu e hotarat inca dca sa tina ridicata numai o ureche sau sa le ridice pe amandoua ( hmmmm, intr-adevar dificil). Eu sper sa i se ridice si cealalta ureche cat mai repede smile.gif
Serenity
Imi place gresia ta! thumb_yello.gif wub.gif



... glumeam (de fapt nu, chiar imi place laugh.gif ), Aki e super caţel! SERE user posted image AKIRA

Edit: Hai sa va stresez si eu putin cu Rāntunelu' meu. E pisoiul bunica-mi, dar sunt in love si cu asta. Si el e in love cu mine spre deosebire de porcu' de Aspirină user posted image

user posted image
Serenity
Aici nu vroia sa ma lase sa citesc.... user posted image

user posted image
AmunRa
Sere your cat is verry educated rofl.gif (cand ia diploma de absolvire?)

Cumnate, are moaca Aki, dezinteresat total, se vede ca are pedigri, fotomodel il faci asculta la mine. cool.gif
alysoft2003
QUOTE (Serenity @ 8 Aug 2006, 01:12 AM)
Imi place gresia ta! thumb_yello.gif wub.gif



... glumeam (de fapt nu, chiar imi place laugh.gif

Parca mie imi place rofl.gif Am gasit-o gata pusa, nu m-a intrebat nimeni daca o vreau cry.gif
Pese : ai o māta simpatica (si culta )

@ AmunRa : spoton.gif cool.gif
Gurile rele (de prin carti citire) spun ca nu va mai suferi modificari morfologice in jurul varstei de 2 ani. Mai am de asteptat 1 an si 9 luni hh.gif Am rabdare.
Corydalis
stiam sigur ca daca vin pe acest topic ma voi bine dispune. am observat ca vorbind despre animalele preferate, oamenii de devin... mai "umani".

iata ce ma bucura pe mine si ce ma enerveaza la 5.00 a.m. cand ma musca de nas, de mai bine de o luna: Pif (are nume de catel ohyeah.gif )


do U see my smile?

user posted image


what is this?

user posted image


it is too much for me...

user posted image


the bed is not enough... (for both mad.gif - stam in camin si ne stie tot palieru')

user posted image
contraste
Să-ţi trăiască Pif şi să vă bucuraţi unul de altul pānă la dānci bătrāneţe! Un sufleţel drag īnseamnă tare mult!
Este un minunat!
gmml71
Buna ziua tutror.Am si eu un pui de akita inu de 5 luni jumate.Va pun o poza de la 5 luni.
gmml71
Aly cum de pe masculul tau il cheama Akira? hmm.gif Eu am femela si o cheama tot Akira si i-am luat numele de pe un site cu 25 000 de nume de caini.L-ai cumparat din tara?

poze cu Akira http://pg.photos.yahoo.com/ph/danut1965/my_photos
gmml71
odihna in terasa
alysoft2003
@gmml71 : Frumoasa foc fata ta. Pe Akira ( al meu) l-am cumparat de la un crescator de akita-inu din Italia (Treviso) . Numele Akira i l-am pus in viteza, fiindca atunci cand l-am cumparat, se numea Ippei ( ce nume urat) si mi-a venit instantaneu in cap Akira Kurosawa ( regizor japonez) si Akira i-a ramas numele. In scurt timp voi reveni cu poze biggrin.gif

PS : poligamia nu e interzisa la caini, asa e ? rofl.gif Ca pe urma se supara pe mine cuscru AmonRa

EDIT : vom avea de discutat pe aceasta tema ohyeah.gif Akita-inu forever wub.gif laugh.gif Forza Akita laugh.gif
passenger
animalutul meu in prima luna...
passenger
...si dupa 5 ani
Hashaspire
cry.gif smile.gif cry.gif smile.gif cry.gif smile.gif cry.gif smile.gif cry.gif smile.gif
Kyklos
rolleyes.gif E dragut...patrupedul...e de rasa unsure.gif
anushca
Domnita Bijou... dupa o zi de munca

user posted image


Tanara membra a familiei... la o luna si cateva zile
user posted image
gmml71
mascul de 3 saptamani de vanzare in Ungaria
gmml71
acesta este cuibul,3 fetite si un mascul(cel din poza anterioara)
contraste
Minunaţi cuţulicii!
Ce rasă sunt ?
gmml71
akita inu
De la aceasta canisa mi-am cumparat si eu akita al meu si crede-ma au caini de caini.Bine ar fi si la noi sa fie asa ceva dar...Am vazut un akita de 1,5 ani la o cunostinta,cumparata tot de la o canisa din Ungaria dar nu e asa de frumoasa.
alysoft2003
Incepe se creasca Akira al meu ( are 3 luni si jumatate)
alysoft2003
Si mai e si stirb de doi dinti din fata ( i se schimba dintisorii laugh.gif )
gmml71
Aly e super Akira!!!
contraste
Ce frumos este !
Are o codiţă tare scumpă!
Am să postez şi eu nişte poze cu nişte căţei dragi mie, huski, ai prietenei mele, dar mai suntem şi noi cu ei.
alysoft2003
Saru'mana fetele wub.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.