Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Poze Cu Catelusii Si Pisicutele Noastre
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Animale de companie
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Tomy
rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Tomy
Va placut ce va cantat Tom? tongue.gif
gabitza ^
@jazz
este superb. de mult nu am mai vazut un caine atat de frumos. sa inteleg ca il pastrezi? smile.gif
G.
halcyon_lll
In sfarsit apar si animalele mele pe han laugh.gif

Cainele
user posted image

Si motanul
user posted image
Jazz
@Halcy
Cum ii cheama pe frumuseii tai? Cum se impaca impreuna? smile.gif

@Tomy
laugh.gif Super!

@Gabitza
Cum sa nu o pastram? Ne-a fost greu prima zi ca rasa asta e foarte vocala si reactioneaza la orice miscare din casa (chiar si la reflectiile din ferestre rofl.gif ), dar acum s-a mai linistit. E si foarte protectoare.... rolleyes.gif

Fotografia asta a facut-o sotul meu azi.
Jazz
Si una recenta cu Sighi care saracutul hh.gif cand a vazut-o si pe Angel. Am zis ca e foarte vocala, nu? laugh.gif
Tomy
-Jazz ai niste sufletele superbe thumb_yello.gif



wub.gif Iubirea mea jucanduse wub.gif
Serenity
Nu stiu altii cum sunt dar eu mor de dragul animalelor lui Halcy.. wub.gif laugh.gif Sa-ti traiasca! Sunt niste dulceti.. thumb_yello.gif

Si Angel e o scumpa si-o norocoasa mwah1.gif Iar Aspy a ramas complexat vazand pozele atator frumoase pisici ohyeah.gif


--------

Eu unde mai dorm?
halcyon_lll
Mersi mult, Serenity. Nici somnoriciul tau nu e mai prejos.... laugh.gif
Scarlett
el e Brick

Jazz
@Tomy- Iubirea ta e cel mai alintat pisoi... smile.gif

@Serenity- Daca vrei poti veni sa dormi cu Sighi, desi tre' sa te avertizez ca are el ceva cu lobul urechii, te musca cand ti-e viata mai draga biggrin.gif

@Scarlett- Brick e adorabil. wub.gif Cati ani are?
contraste
Taaaaaaaaare imi mai place sa vad copilasii vostri ! Mereu ma uit si ma bucur ca nu sunt singura care pupa blani , codite si blanite !
Scarlett
QUOTE (Jazz @ 24 Oct 2004, 03:31 PM)
@Scarlett- Brick e adorabil. wub.gif Cati ani are?

6 ..dar parca e inca in primul an ..asa nazbatii face laugh.gif
Tomy
wub.gif :wub:Ingerasul meu wub.gif wub.gif
Tomy
mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif
Jazz
Scarlett
Sa fie sanatos si sa iti faca si ma muuuulte nazbatii! smile.gif

Tomy
rofl.gif A doua e tare de tot!! rofl.gif
Tomy
Jazz , uite si o poza TARE cu mamica lui yikes.gif
FaiLuRe
Cineva vrea neaparat sa va salute.
FaiLuRe
si din nou, scumpa mea Suzi. wub.gif
PS: Nu-i asa ca seamana cu multe fete din ziua de azi ? rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Jazz
Pentru Suzi un big mwah1.gif
Si pentru Failure ca nu o va face ciorba un mwah1.gif la fel de big.
Serenity
Failure,

rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif

Ce puicuta, ce puicuta!! drool.gif Nu pot sa cred ca ai o gaina.. Si o cheama Suzy! Si e blonda! rofl.gif E super tare! E clar, esti un sentimental.. harhar.gif In a doua poza chiar seamana cu fosta mea colega blonda - Suzy laugh.gif

Am avut si eu un puisor cand eram mica. Il luasem de la bunica dupa ce il prinsese un sobolan si era sa dea coltu' unsure.gif S-a facut gaina alba la un moment dat si am dus-o inapoi la bunica. A mai trait o gramada de ani si a murit de batranete. The End biggrin.gif
FaiLuRe
QUOTE
A mai trait o gramada de ani si a murit de batranete. The End 


Ha ha, stii tu ca a murit de batranete? Sau asa ti s-a spus? Ca tare ma-ndoiesc ca a trait atata, si nu s-a facut o supica din ea. Oricum, soarta lui Suzi e incerta... nu stiu daca apuca anu nou ! rofl.gif
Serenity
Gaina da, a murit de la sine laugh.gif Bunica-mea era mai hotarata decat oricine sa nu o faca fripturica, pentru ca deh, era gaina mea si zicea ea ca daca a trait dupa experienta aia urata cu sobolanul, apai sa traiasca in continuare.. tongue.gif tongue.gif Oricum, toata lumea o iubea (pe gaina wink.gif )
Dar cu saracul Pipi (puiul de rata) s-au infruptat la scurt timp dupa ce l-am dus acolo.. cry.gif cry.gif cry.gif Tu sa lupti pentru viata lui Suzy!! thumb_yello.gif De anul nou exista porcul, si curcanul.. devil.gif
Serenity
Aspirinutu'.. Si-are dom'le o privire.. ohyeah.gif
Jazz
wub.gif Mi-a frant inimioara... Iar o sa-l fac gelos pe Sighi cu foto-ul asta ca wallpaper!
(monique)
QUOTE (Serenity @ 21 Nov 2004, 01:20 PM)
Aspirinutu'.. Si-are dom'le o privire.. ohyeah.gif

Chiar ca are o privire... wub.gif imi imaginez ce efect are asupra matzelor.. spoton.gif
Serenity
Partea proasta e ca nu mai au matzele efect asupra lui rofl.gif rofl.gif
(monique)
Sa inteleg ca a suferit o mica interventie chirurgicala... rofl.gif rofl.gif rofl.gif Nu-i nimic... i-a ramas privirea.. spoton.gif
Jazz
Am hainuta mea....

laugh.gif
Jazz
Ce moale e... laugh.gif
Eve
hamsteri primiti printre voi? ohyeah.gif
o hamzterita draguta:

Tomy
Tom va ureaza SARBATORI FERRICITE ! biggrin.gif
sarb.gif drunk.gif yay.gif
Tomy
tongue.gif tongue.gif
contraste
TOMY, mi-ati lipsit !
Ca numai pe acest thread va gasesc !
Ce mai faceti voi?
Vezi ca prima poza nu vrea sa se deschida in totalitate.
Tomy
Contraste ma bucur sa aud ca ne-ai simtit lipsa biggrin.gif
Poza aceasta este special pentru tine wub.gif
contraste
Uita-te cu atentie la poza - unica - postata de noi la pag.10 si vei vedea ca Tomy al tau seamana cu Ciprian al meu.
De altfel, mie imi sunt dragi mai toate vietatile ...
Pup dulce botisorul lui !
Iti multumesc din suflet pentru dedicatie !
Diana-Maria
Jazz, ce hainuta frumoasa are ,,copilutul" !
Cu atitia prieteni moi si calzi,chiar ca nu mai simti raceala iernii !
smile.gif
Tomy
Contraste , am vazut poza si intradevar Ciprian al tau seamana cu bibiloiul meu spoton.gif
Multumim de pupici ! tongue.gif
Sa ne traiasca la toti sufletelele si sa avem parte de ele multi ani de acum inainte clapping.gif
Olaf
Arat si eu: una dintre cele doua bestii. smile.gif
Olaf
...si cea de a doua...
Serenity
Olaf, "bestiile" tale sunt niste dulceturi wub.gif Sa-ti traiasca!
Olaf
Mersi. Tocmai de asta (sa-mi traiasca) le tot spun sa nu se mai plimbe pe balustrada, da' eu vorbesc eu aud. sad.gif
Serenity
Aha, ma intrebam eu unde-mi dispar bomboanele.. mad.gif

Surprins in flagrant bop.gif
Jazz
rofl.gif rofl.gif Aspirinul- Nerusinatul! L-ai pedepsit?










PS: Sper ca nu le-a mancat... hh.gif
kristina
Bestiile sunt frumoase...

Am si eu una....
Serenity
kristina, pisu tau e o spelndoare.. serios! wub.gif Ce rasa e?
gio19ro
QUOTE (Serenity @ 25 Jan 2005, 07:45 PM)
kristina, pisu tau e o spelndoare.. serios! wub.gif Ce rasa e?

Tusnad! rofl.gif
Kitty
catzelu' meu in varsta de aproape 8 ani...mototol si prostanac...da' dulce lau.... tongue.gif
Kitty
are un ocki rosu si unu albicios, dar doar la poze...nu stiu de ce unsure.gif
TriRegnum
AJUTOR!!! catre detinatorii de māţe!!!

Am o māţă adusa de afara, e pui, numai ca e salbatica, m-a zgariat de numa' si nu sta sa o iau in brate, ma scuipa si lasa urechile in jos, iar mie mi-e frica tongue.gif sa nu ma muste. Spuneti-mi cum sa ma port cu ea, ce sa-i fac sa nu-i mai fie frica de mine? Va rog raspundeti repede!!!

PS: e mortala, este alb cu gri, iar blana e zbarlita pe ea (asa e de la natura si nu ca s-a speriat, asda-i si spun "zbārlita")
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.