Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Poze Cu Catelusii Si Pisicutele Noastre
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Animale de companie
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Nico
Fierutele in colivia lor smile.gif

Scuze sorry.gif , iar s-a postat de mai multe ori 50.gif E de vina conexiuneA CREDETI-MA.
Jazz
Nico
Nu pot sa vad "fierutele"... sad.gif

PS: Imi place noul tau avatar.

Later: mi s-a deschis doar prima foto.
Tomy
thumb_yello.gif Ce ziceti de puiul meu? wub.gif
Tomy
Inca o poza cu bibiloiul meu jamie.gif
Tony Almeda
Hop si eu smile.gif
Tony Almeda
īnca una wink.gif
Tony Almeda
a treia unsure.gif
Tony Almeda
ultima blink.gif
Serenity
Uh, lung mesaj o sa mai fie si asta..

Nico:
Pe langa faptul ca ai niste fierute adorabile mai au si niste picioruse de care mi-e tare drag laugh.gif blink.gif Cusca ma fascineaza... foarte frumoasa si ea..
P.S: Imi plac perdelele tale wink.gif

Tomy:
E o scumpete.. ai observat ca noi doi am cam luat-o razna cu pisicile noastre? biggrin.gif Eu pentru al meu am facut o pasiune, daca nu-l vad cateva ore ma apuca doru`. Prietenii imi spun ca m-am ticnit de tot.. wink.gif

Tony:
Manca-l-ar mama de chips. Petele de pe nas il fac sa fie foarte interesant. Probabil are succes la domnisoare.. Seamana putin cu Aspirinul meu, doar ca difera culorile tongue.gif
Tomy
smile.gif Serenity,multumim pentru aprecieri pash.gif sa sti ca nu ai luato razna de loc ohyeah.gif ceea ce simti tu pentru sufletelul tau este cel mai frumos lucru din lume,se numeste DRAGOSTE PENTRU PUIUTII NOSTRI wub.gif
Tomy
Toni este superb Chips,sa-ti traiasca thumb_yello.gif mai pun o poza cu puiul meu biggrin.gif
Tomy
Ultima sorry.gif
Tony Almeda
super simpatic si nebunici al tau!!! wub.gif
Zed
Asta-i my love wub.gif
Leon
Sa-ti traiasca 'porcu de mare'...adica Cavia smile.gif ..simpatica fiinta mai ales cand il scarpini pe spate si ghituie thumb_yello.gif

Pana nu de mult am avut cateva zeci de perechi!!!
Serenity
Cat e de simpatic.. ma tenteaza sa-mi iau si eu unul. Oare o sa se inteleaga cu pisicul? tongue.gif
Tony Almeda
Zed, o sa-i fac cunostinta cu Chips ohyeah.gif .
Tomy
Inca o poza cu nebunici thumb_yello.gif
Tyra
Iubita mea.
Zed
@Leon , merci , sunt foarte draguti .
@Serenity , este posibil daca cresc impreuna dar trebuie sa ai grije .
@Tony Almeda mad.gif
Tony Almeda
QUOTE (Zed @ 6 Jun 2004, 05:33 PM)
@Tony Almeda mad.gif

laugh.gif hug.gif
Cred ca s-ar īntelege pentru ca chips nu-i capabil de violenta. Prima data cānd a vazut un soarec era sa faca infarct.
Mi-a trebuit o ora sa-l dau jos de pe dulap rofl.gif .
Nico
@Serenity, ce simpatica ai fost laugh.gif Merci, dar sa-mi apreciezi perdelele nu ma asteptam rofl.gif
Ce dragut e "porcusorul" tau Zed, imi plac la nebunie animalutele astea biggrin.gif
Serenity
Maine face puiutul meu 1 an! wub.gif Cum cresc copiii astia.. I`m so proud! cry.gif

Zed, Tony, Nico, Tomy ---> drunk.gif instig la consum de bauturi alcoolice. Interzis animalutelor sub 6 luni..

@Nico, nu m-am putut abtine.. se asortau asa bine cu colivia wink.gif
Tony Almeda
Party time ?! girlchat.gif yay.gif 39.gif yeah.gif blush.gif
Cao
Salut!
Sunt o persana pe nume Pufi, am aproape 3 luni, sunt vaccinata si nu imi las stapanul sa munceasca
Alte poze gasiti la: $loc in care sunt poze cu mine
Zed
Inca o poza cu my love , momentan il strig (Fred )Astaire pentru ca asa se aude cand umbla pe parchet parca-i step rofl.gif .
( e cam prea aproape facuta poza dar venea tocmai spre mine sa ne pupam bot in bot laugh.gif )
Tomy
spoton.gif Motanelu fioros yikes.gif
Diana-Maria
Ce ,,copiluti'' frumosi aveti!
Mie mi-e dor de Bonita mea... e la ,,bunici'' si ma desparte de ei jumatate de tara!
sad.gif
Cao
trece :)
Diana-Maria
Pisoiul ala dulce e... ceacir?
Are un ochi albastru si unul verde...
E o scumpete!
Cao
ceacir? = ce?
si da, are un ochiu albastru si unu verde... din cand in cand
cate o data ii are verzi pe amandoi, cate o data albastrii, depinde de lumina :)
Diana-Maria
Ceacīr= care are ochii de culori diferite. smile.gif
In fotografie asa pare. smile.gif
Cao
ceacīr? never heard of this term :) mai invat si eu cate ceva daca tot sunt aici (asa am si ajuns pe forum, ca aveam probleme cu pufi)
Tomy
Cao,ai o frumusete de puiut thumb_yello.gif sa-ti traiasca thumb_yello.gif
Cao
Mersi Tomy smile.gif
Am si eu o intrebare intrebatoare... Am dat un post la ingrijire pisicute acolo dar vad ca nimeni nu se prea imbulzeste sa raspunda. A facut coldori destul de mari la ochisori, din cate am inteles o deranjeaza rau si trebuie curatata, am incercat cu acid boric in apa fiarta si racita/apa distilata, dar nu se duce, mai rau se intinde si acum parca e machiata saracuta. Ce imi recomandati? cry.gif
offtopic.gif
Tomy
Neaparat consulta un medic,daca nu vrei sa te duci cu ea macar suna si explicai veterinarului ceea ce are,poate i-ti recomanda un tratament thumb_yello.gif
Tomy
Somnorici! biggrin.gif tongue.gif
Tomy
Prospaturi cu sufletelul meu! wub.gif
Tomy
Inca una yikes.gif
Tomy
Ultima sorry.gif sorry.gif sorry.gif
dsrk3r
Teg, acum cativa ani, la munte. Cortul devenea ziua cotetul lui.
contraste
Noi trei.

user posted image
Tomy
Toti trei santeti niste frumosi wub.gif Si catelul este superb thumb_yello.gif
Mugur
Labrador + Ciobanesc mioritic ==> Milli
Serenity
Sunt niste scumpi toti, dar privirea lui Milli m-a dat gata.. (Poate pentru ca am avut si eu o pisica imaginara pe care tot Milli o chema rofl.gif)
contraste
Serenity, daca vrei o pisicica reala, cunosc un cuib de 4 pisoi la o vecina - rasa comuna. Scrie-mi mesaj.
Serenity
Contraste, din pacate am deja un dracusor de pisoi care imi da multa bataie de cap iar la mine in familie tata e cu astm, deci chiar si cu o singura pisica exista riscuri... Imi pare rau de pisoiasi, sper din tot sufletul sa-si gaseasca stapani desi vor fi intotdeauna alti "murdarici" in aceeasi situatie.. cry.gif
Jazz
Sighi la o portie zdravana de somn. rolleyes.gif
contraste
@tomy
m-am interesat de vitaminele acelea americane.
Este un complex de multivitamine cu taurina si extract de peste. Pretul este si el foarte complex, dar dau rezultate. Ai mei au luat amandoi.

Multumim de apreciere.
Tomy
1- spoton.gif Sighi este adorabil in pozitia aceea thumb_yello.gif 2 -Contraste ai putea sa-mi spui si cum se numesc vitaminele wacko.gif 3-Razgaiatul meu! harhar.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.