Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Poze Cu Catelusii Si Pisicutele Noastre
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Animale de companie
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Jazz
@Serenity
A fost vedeta Aspy la doctor?

@Mutulica
Cre' ca a luat fratiorul lenea de la cineva din familie... tongue.gif

Una fresh! "Ce fac eu cand mami e ocupata la computer..."
YOo
Intr-adevar Jasmine ... o preocupare foarte importanta biggrin.gif ... oare si le numara? rolleyes.gif

rofl.gif
mutulica
@Jasmine - si asta e posibil... desi nu il pot egala la lene

In schimb uite pe asta mic ce artagos e smile.gif
liliana_caracas
user posted image

Bubu visind cu ochii deschisi tongue.gif
YOo
Hehehe biggrin.gif ... inca o poza:
chatonel
e stricata poza ta sad.gif
YOo
QUOTE (chatonel @ 29 Jul 2004, 01:33 AM)
e stricata poza ta sad.gif

Ai dreptate chat ... acum am vazut. Am s-o postez inca o data diseara tongue.gif
chatonel
uite si pe cutzu meu... dar a murit sad.gif

user posted image
Amaia
Am voie sa ma mandresc si eu cu sufletelul meu drag? Il cheama Noni si e un labrador de 6 anisori. Si dupa cum se vede, jocul lui favorit e sa isi ascunda mingea in zapada si apoi sa o caute. smile.gif
mememe
Doamne ce-mi place cand fac moaca aia de nestiutori dar curiosi smile.gif .. e super fain catelul sa-ti alunge tristetea pt cat mai mult timp si sa il iubesti ca pe un bebeu smile.gif
YOo
Intr-adevar Amaia ... superb catzel thumb_yello.gif Sa-ti traiasca si sa fie sanatos! smile.gif

PS ... chat ai luat-o pe urmele mele? Vezi ca nici tie nu ti-se vede poza rofl.gif
chatonel
hmmm, la mine se vede perfect!
Diana-Maria
Amaia, sa-ti traiasca baietelul si sa fie sanatos, sa te bucuri de el !
Are o fatuca de poznas fara pereche, minca-l-ar mama ! mwah1.gif

Chato, nici eu nu vad poza cutului tau... sad.gif
Poate mai incerci sa o postezi o data...
Amaia
Va multumesc mult. E cam bolnavior el (are ulcer gastric de cativa ani ) dar e rasfatatul familiei. smile.gif
Jazz
@Amaia

Noni e absolut adorabil! L-as pupaci toata ziua... Sunt sigura ca nu-l lipsesti tu de asa ceva...

PS: Sper din suflet sa se faca bine.
Amaia
@Jasmine: iti multumesc. De obicei il pup pana il enervez. smile.gif Noni e la dieta pentru ulcerosi ( fara cafea si tigari biggrin.gif ) si mai ales fara stress. Asta pentru el inseamna vacante lungi la munte si bineinteles inot toata ziua. wink.gif
Tomy
Amaia , catelul tau este adorabil spoton.gif - wub.gif Baietelul meu drag wub.gif
Zed
Tomy , trebuie sa spun ca ai cel mai frumos motanel de la han .

Mie acesta mi-a furat inima ( desii nu-i al meu dar unul fix la fel am avut si eu , l-a chemat Sylvester wub.gif )
mememe
Aici era ceva de genul "hai ma odata nu mai termini sa rupi .... "
SORIN
Va invit sa-l vedeti pe Don, cel mai puturos caine ce am avut rofl.gif rofl.gif

O panarama cu patru labe...pacat ca mi-a disparut deodata sad.gif
SORIN
Se pare ca doamna Paunescu conduce mai prost ca el...adica Don rofl.gif rofl.gif
Diana-Maria
Sorine, eu m-am indragostit de ,,Don''... pacat ca a fugit ! sad.gif cry.gif
S-o fi dus si el la vreo ,,domnisoara'' ... wub.gif si vine inapoi...
SORIN
Buna Diana smile.gif Don a fost furat din pacate sad.gif pe la noi un Buldog Englez ajunge la 2000 $ si sunt tare blegi, asa ca nu e nici o problema sa-i iei fara sa opuna nici o rezistenta sad.gif

Don si Rambo au fost cei mai haiosi caini pe care i-am avut......

Sorin.
Jazz
@Sorin
Se pare ca buldogii englezi au inclinatii din astea de a fura omului masina. rofl.gif Am mai vazut cativa la volan si isi iau treaba foarte in serios. smile.gif
Pacat ca a disparut... cry.gif
SORIN
Cand postez pozele cu el mi-se strange inima...mie dor de "purcelu " ala narod, chiar daca era hot de masini hh.gif

http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...e=post&id=82604

http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...e=post&id=82606

Sorin.
Tomy
Cine stie poate ai norocul sa apara wink.gif este adorabil spoton.gif Si acum o poza cu iubirea mea wub.gif
mamour
poza cu motanul meu cel gras pe nume Titi
contraste
Ma, Tomy, exista revista "Pisica" cu concurs de poze cu pisici. Voi ati participat? Ca vad ca al tau are lectii de Hollywood !
Mamoor, motanul amicei mele are 8 kg si... Al tau cat are?
Jazz
@Mamour
Cati ani are Titi? Mah, frumos mai e!

Ce sa mai zic de "iubirea" lui Tony....

Sa va traiasca!

Una de la mine: "Poate daca o fac pe irezistibilul, ma lipesc de ceva de la el..."
mamour
@ contraste:Titi meu are 3 ani si .. 11 kg ohmy.gif
@ Jazz: e fotogenic si ii place sa pozeze. dovada:

dar nu mi-e rusine nici cu dulceata ta de cutu!! wub.gif
sorin666
11 Kile.... e cat poTcul... rolleyes.gif
mamour
yap, trage greu... si nu ca maninca mult, dar cred ca asa e el ( mai ales de cind a fost castrat biggrin.gif )
contraste
Am si eu doua burtici de pupat, dar asta , taaare as pupa-o !
mamour
hug.gif mersi contraste!!
dar sa fii atenta ca are niste gherute agere... nu s-ar zice ca e gras sweatingbullets.gif
Diana-Maria
Si mie mi-e dor sa pup burtica Bonitei mele... cry.gif
Nu am vazut-o de la Paste... sad.gif
sorin666
Noi am avut pisici, la bloc, cand eram copii... faceau la tavita cu nisip, au venit "invatate" si si-au invatat si puii... din pacate singurele poze cu ele sunt in mintea mea ... sad.gif
Serenity
O poza cu pisoiul "infiat" de mine in vacanta.. O dulceata de pisic, incredibil de afectuos si jucaus si.. uff!.. zau de nu l-as fi luat acasa.. cry.gif Mi-e dor de el..
Serenity
Si acum o poza cu bestia de Aspirina.. Poate va era dor de el, nu de alta rofl.gif

P.S: contraste, poate ar trebui sa-l pui pe Titi la cura de slabire tongue.gif Chiar ieri am citit despre pisicile "grase" care au probleme cu inima.. hmm.gif Sper sa nu fie cazul, totusi.. wink.gif
mamour
serenity, Titi nu e fff gras cit e mare. nu e obez pentru ca sunculitele se repartizeaza destul de bine, in plus face sport ( sa vezi ce greu e sa-l descocotz de pe dulapul de pin...) laugh.gif
stiu ca pe termen lung sunt probleme si am grija cu alimentatia.
Tomy
-Contraste multumim de aprecieri biggrin.gif Tom chiar a fost dat in revista Pisica de luna aceasta ohyeah.gif sufletelul tau este adorabil spoton.gif sa-ti traiasca. _ Mai pun o poza cu printul meu jamie.gif
Tomy
Serenity -Jazz- Mamour -aveti niste animalute superbe spoton.gif
Serenity
laugh.gif O data pe an cumpar si eu revista respectiva, si - culmea! - de cine dau? De Tomita al nostru alias Printisorul tongue.gif tongue.gif Ai pus poza respectiva si pe han, cred.. Imi pare rau ca nu a castigat, dar am eu o presimtire ca premiul era mai putin important. In fond, din cate tin eu minte Tom nici nu se prea da in vant dupa crontoane.. wink.gif
Tomy
Nu suporta mancarea uscata de nici un fel mad.gif numai eu stiu cat m-am chinuit sa-l fac sa manance 50.gif Cat despre aparitia in revista pisica sa sti ca nu am facuto pentru premiu .Iubesc acest sufletel la nebunie wub.gif si cred ca si voi va iubiti la fel comorile voastre wub.gif
contraste
Da, Tomy, asa este ! Eu imi iubesc copilasii enorm, si pentru ca am avut norocul sa intram in albumul de familie, vi l-am recomandat si voua. Si in inima mea exista loc pentru toate animalutele, dar din pacate nu pot fi mama pentru toti...
Tomy
sad.gif Asta asa este sad.gif
Serenity
QUOTE
Nu suporta mancarea uscata de nici un fel  mad.gif  numai eu stiu cat m-am chinuit sa-l fac sa manance  50.gif


Ai incercat Purina Pro Plan cu somon si orez? E singura pe care o mananca bestia mea.. wink.gif Pe asta o infuleca de-a dreptul, pe cand de restul crontoanelor nici nu se atinge.. hmm.gif Eu ii suspectez pe aia ca baga ceva in ea rofl.gif Glumesc, daca nu ai incercat.. incearca thumb_yello.gif
Tomy
Chiar acum ma duc sa-i cumpar biggrin.gif poate cine stie da norocul peste mine si mananca si uscatele thumb_yello.gif
Jazz
@Serenity si Tomy

Putina extra informatie despre Purina Purina & Co. sad.gif
Serenity
Am citit sad.gif Ce-am putea noi face in afara de a nu mai cumpara produsul ceea ce nu cred sa ajute la ceva.. unsure.gif Poate ar trebui deschis un topic separat despre experimentele pe animale.. Eu nu am documentatia necesara.
Tomy
Serenity draga mwah1.gif sa sti ca am incercat si cu ce mi-ai recomandat tu biggrin.gif dar nu a mers mad.gif nici nu sa atins de mancare.O sa renunt la ideea de al face sa manance asa ceva tongue.gif nu vrea sub nici o forma sa manance mancare uscata , cand o vede o astupa ca si cand ar merge la toaleta blush.gif o sa-i dau in continuare piept de pui crud si conserva Gourmet thumb_yello.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.