Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Poze Cu Catelusii Si Pisicutele Noastre
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Divertismentului > Animale de companie
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16
Serenity
Fatality, superb motanelul.. si tare fotogenic tongue.gif wub.gif Sa-ti traiasca!

Am vorbit mai demult despre un motan, grav bolnav, cu care tot umblam pe la veterinar si care nu se stia daca o sa supravietuiasca. Una bucata poza cu el, acum sanatos, voios (cu toate ca nu reusesc nici acum sa-i conving stapana sa-i dea suficienta mancare) si.. cam somnoros:

user posted image
simonsays
Sere, animalu ala are probleme cu urechile ? se scarpina des ?
Aramis
Un pisoias care mi-a placut tare mult smile.gif :
fatality
ce dragalas e pisoiasul! wub.gif

puturos...
user posted image

si haios ! smile.gif
user posted image
Serenity
QUOTE (simonsays)
Sere, animalu ala are probleme cu urechile ? se scarpina des ?


Nu, are probleme cu blana, plamanii, un ochi, viermisorii.. da' de urechi nu stiu nimic. De ce? tongue.gif
Eclectic
In schimb, e foarte prietenos. biggrin.gif
Serenity
Ai uitat sa precizezi ca e foarte prietenos cu aia care nu o iau mai inainte la sanatoasa urland ingroziti laugh.gif Oricum, acum ca are o noua blana lunga, stralucitoare si plina de volum ohyeah.gif a inceput programul de reintegrare in societate.. tongue.gif
Serenity
Intrebare: cine dintre noi va termina facultatea mai intai? biggrin.gif
simonsays
wub.gif uiii.. al cui e roscatu ala, ma ?

QUOTE
da' de urechi nu stiu nimic. De ce?

mi s-a parut ca sint prea roze... al meu avea asa urechile cand se scarpina toata ziua in ele, de isi dadea sangele; avea raie in urechi, daca nu il tratam la timp, putea sa surzeasca, sau mai rau .. sad.gif ne-am caftit noi o vreme, ca nu ma lasa sa ii tratez urechiusele, dar i-a trecut.
Serenity
Roscovanul e domnul si stapanul meu.. la fel cum e singura persoana culta din familie rofl.gif Celalalt, birmanezul, e motanul unei prietene careia i-as sparge capul cand vad cat il neglijeaza sad.gif L-am avut la Timisoara cateva luni, cat a trebuit sa-i dam niste pastile pentru o ciuperca de piele.. Acum a scapat de ciuperca si i-a crescut si blana dar mai are o gramada de probleme si nici proprietarii nu ne mai lasa cu matza-n casa unsure.gif

Saracutu', bine ca e sanatos acum! La noi veterinarii sun de toata jena.. mad.gif
Aramis
acelasi pisoias de mai inainte, alta pozitie, mai... timida smile.gif
Serenity
E un dulcic pisoiasul wub.gif De unde l-ai "pescuit"? tongue.gif
fatality
tot dragalashu de mitzu-meu! spoton.gif

user posted image
user posted image
Serenity
Bestia vegetariana:

user posted image
Aramis
Sere, pozele cu pisoiasi sunt facute intr'o cabana la Dorna, autorul fiind un prieten de'al meu smile.gif
contraste
Dragii mei, daca vrea cineva un catel metis labrador+doberman, 10 luni, superb, negru, curat, frumos si tare bun sa sune la 0745057008 - Luminita.
Dovere
In primul rand: "Bine v-am gasit!" (sunt noua la Han)
In al doilea rand (si ultimul): va fac cunostinta cu noul meu caine, Amar de 9 ani, pe care l-am infiat de curand, caci i-a murit stapanul.
contraste
Bine ati venit !
Vaaaaai! Ce catel imbracatel ! mwah1.gif mwah1.gif spoton.gif
Serenity
In primul rand han.gif , Dovere! flowers.gif

In al doilea rand, felicitari pentru decizie si pentru catel! E un scump si un haios! laugh.gif Sa va traiasca si sa va bucurati de el!
fatality
pun si eu niste poze cu animalutzele mele de la Bucale. laugh.gif

Cutzulake de la camin
Pisy a mea de la facultate. smile.gif
tot Pisy...
o mica particica din populatzia din spatele caminului....

dascalita
Poza asta,cu o "mica particica" e tare elocventa!Cand prinzi toata populatia in obiectiv?Bietele animale,si-au gasit si ele loc pe sub geamurile celor ce le hranesc...
dascalita
Pisica mea acazut de la balcon! sad.gif Din fericire,numai de la etajul 2 blink.gif si conform zicalei... devil.gif are 7 vieti,ca n-a patit mai nimic,si-a mai scurtat ghierutzele,doar! thumb_yello.gif
flori
enjoi!
SORIN
Dragoste pt. animale de la mica varsta! smile.gif

Sorin.
Ahriman
King...boxerul meu.
Ahriman
Sara...o metisa de picher pitic
Tear
Jessie.
edittha
Eu am un motanel birmanez ,,Mau" care este foarte destept si un dulcel.As fi pus o poza dar nu stiu cum sa le aduc din calculator pe pagina de topic .
contraste
Michi si Cipi in felicitarea facuta de L. (nu spun cum o cheama ca sa nu se supere).
gabitza ^
ea este Pupi a mea, cea mai mare rasfatzata din lume... wub.gif
dascalita
Ea este Catitza... smile.gif
contraste
Vai! Ce dulcica este !
Sa-ti traiasca !
dascalita
Multumesc,draga mea!
Numai o "mamica" de pisici poate vedea ce frumoasa e miss-felina mea! ohyeah.gif
Serenity
Al mic, chinuindu-se sa dea foc la casa:

user posted image

user posted image
contraste
Ce ochi expresivi au siamezele mele !
contraste
Papusica noastra acum, ultima ei poza.
contraste
Asa dormim noi, ca nu auzim si nu vedem nimic ! (Michi si Cipi).
contraste
Papusica, Michi si Cipi in august 2005.
contraste
Papusica, practicand sportul preferat:alpinismul!
dascalita
Cand schimbi perdelele??? rofl.gif
bubusorela
pisoiu' de la bunica
contraste
Dascalito, le-am schimbat !
Atat eram eu de mititica, cand faceam asa nazdravanii mari !
Olaf
Superba! wub.gif

Eu, in schimb, am descoperit de ce dorm matzele mele atat de mult... unsure.gif laugh.gif
mica_vrabie
www.arisha.lx.go.ro
E afganitza mea draga.
contraste
Aveti sentimentul ca sunt chiar la locul meu?
De bibelou? Nu-i asa ?
gabitza ^
contraste...superbe sunt pisicile tale..am si eu o birmaneza...aici in timp ce motzaia...ca asta face ea toata ziua. smile.gif
contraste
Daaaa, pisile pisile!
Uite pisile mele, toate trei, ce reactie au avut cand le-am facut cunostinta cu Tortuga !
dascalita
Grozave pisici aveti pe aici... wub.gif Papusica e pe post de Miss-Pis,e dulce foc!
contraste
Cipisor, minunea minunata!


Da, dascalito, miss-pissecatura mica, care este ea !

Motaita ta gabitza ^, dar ai mei ca dorm profund ! De nici flash-ul nu-i deranjeaza !
Ia uita-te in urma !
AmunRa
Kora un caine obosit dupa 12 ore de alergat prin zapada rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.