Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce-ati Mancat Aseara?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Bucataria si Barul Hanului
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Tyra
In seara asta, sandwich club. Nu prea bun.
Vegas2002
In seara asta am de mincat "numai" o rosie si un mar ohmy.gif cry.gif
allexa
In seara aceasta am mincat pui la cuptor si cartofi frantuzesti. De ce le zice asa habar n-am. unsure.gif
BLANCA
am mancat peste mic (sprot) prajit bine de tot cu cartofi natur facuti cu unt la cuptor si o salata mare cu ridichi , castraceti si ceapa, iar la desert compot de ananas...
Scarlett
Placinta cu spanac
vantelegar
Fripturica la tava cu piure de cartofi.Si multa salata verde. rolleyes.gif
rossi
Snitel cu cartofi prajiti, o salata super buna cu de toate, 2 sticle de vin. smile.gif
Mi-am cam facut de cao azi..dupa ce 3 zile la rand n-am mancat aproape nimic..e de inteles..trebuia sa recuperez:P
Scarlett
salata mexicana cu piept de pui
Mistinguett
Ciorba de salata cu costita (si ou omleta...). Ma laud singura, dar a iesit asa de buna ca nu-mi vine sa bag oala la frigider, as termina-o pe loc daca as putea. drool.gif
Vegas2002
Eu am mincat un morcov si cu putina brinza(....pt. dieta) cry.gif cry.gif
fargakos
Un mar si o portocala... huh.gif
allexa
Pui la cuptor si conopida "aburita". laugh.gif
Vegas2002
In seara asta voi minca "beef" la gratar thumb_yello.gif
Tyra
Paine cu usturoi si mozarella si salata de sfecla rosie si cateva muraturi. Bun, dar acum iar mi e foame asa ca ma duc prin oras sa mananc ceva tongue.gif
^Anne^
Un grapefruit e foarte sanatos !!
Diana-Maria
Omleta foarte "bogata", salata de rosii si telemea proaspata de oaie.
Ma innebunesc dupa telemeaua proaspata de oaie. As minca un kil la o masa...
Aramis
2 felii de paine prajita unse cu margarina si cu miere smile.gif
mutulica
Am sarit cina...
Jazz
Si eu am papat hranitor si consistent: boabe de soia acoperite cu ciocolata cu lapte. Astfel am acoperit jumatate din necesarul de proteine si cel de grasime. jamie.gif
miryam
Orez in lapte.
Aramis
orez la cuptor cu carnita smile.gif
Vegas2002
Carnita (beef) la gratar smile.gif
Ares
Pizza cu bere... si in seara asta... surpriza.... Pizza cu bere... si slabesc vazand cu ochii rofl.gif
FaiLuRe
O bere, o punga de pop-corn, si un hot-dog.
Tyra
Spaghete cu sos rosu, bacon, ceapa si extra parmezan. Foarte bune.
Vegas2002
In seara asta am mincat crab legs,shrimps si ca desert placinta cu brinza thumb_yello.gif
Se vede ca am terminat dieta...... laugh.gif laugh.gif laugh.gif
allexa
Am mincat paste cu shrimp. Un deliciu. thumb_yello.gif
LigiaB
Eu nu am terminat dieta, dar am mincat ca si cum am terminat-o laugh.gif

Am avut o cana de inghetata cu sos de ciocolata! Atit! rolleyes.gif
Vornicum
Aseara am mancat mamaliguta cu branza ca pe la noi pe care am udat-o cu o cana de laptic biggrin.gif
Tyra
Nimic deocamdata si e deja 12:30 noaptea sad.gif In schimb, am baut o cafea... un sfert am reusit sa vars si pe mine.
mutulica
am ratat cina, am ajuns rupt de somn acasa
rossi
O gramada de prostii ... la o ora inaintata. Azi cred ca nu o sa mananc nimic biak
Tyra
Ciulama direct din oala. Am ajuns f tarziu acasa si nu mi am mai pus in farfurie de lene. Si niste minipalmieri cu alune si un pahar de lapte.
Scarlett
peste prajit .. hmmm, o gramada de oase ..te plictisesti mincand si dupa ce termini parca ti-e foame iar .
Tyra
Chipsuri.
Vegas2002
Struguri smile.gif
Jazz
Cina mea favorita: sushi... ohyeah.gif Care de fapt e facut numai cu avocado, asa ca pentru ierbivori! wink.gif
mutulica
cascaval. o felie
Tyra
3 felii de paine cu pate de ficat facut de mama, cascaval ras deasupra si salata de rosii.
Aramis
nimic biggrin.gif
47462
Avand in vedere ca mama in ultimul timp s-a prins ca eu ziua nu prea mananc din motive de lene, imi da de mancare in fiecare seara si anume cartofi prajiti+gratar+salata de varza... licklips.gif si acum sa mentionez ca toate astea ingrasa...uff..
fargakos
O cafea foarte rea 6.gif 50.gif ...ma duc sa compensez cu o portocala.
allexa
Aseara m-am indopat cu ciorba de burta, mititei si cotlete de porc la gratar cu cartofi prajiti, iar acum trag ponoasele. rofl.gif
Edit ca am uitat sa mentionez mujdeiul din abundenta. laugh.gif
Vegas2002
Ieri am mincat un "lamb gyros" o bunatate...... thumb_yello.gif drool.gif
^Anne^
popcorn si niste iaurt!!
Sucub
salata facuta de mine, mai exact, salata verde cu multa lamaie. numai bun pt. stomacul meu ulceros! yumm
^Anne^
Aseara mi-am facut un ceai de fruct, cu margarina si dulceata facuta in casa....yam..!!!
Vegas2002
Acum tocmai prepara cumnatul meu o pasta super buna,care se numeste "bucatini a matriciana"....smile.gif
Promit ca am s-o pozez....... thumb_yello.gif
Scarlett
off..@Vegas .. acum o sa te rasfete cu fel de fel de specialitati

Drob de ciuperci
Tyra
Supa de ciuperci cu crutoane.
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.