Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce-ati Mancat Aseara?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Bucataria si Barul Hanului
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Zed
Eu am fost la Mc Donalds , nu am mai rezistat si bineinteles am papat Big Mac licklips.gif smile.gif
Diana-Maria
Pui cu legume la cuptor si salata, urmat de ,,desert'' : pizza!
laugh.gif
Serenity
Tot icre.. hmm.gif blink.gif cry.gif
Jubi

Am papat frigarui din piept de pui cu fasole pastai fierte. Norocu` meu ca maman tine regim si acum toata casa mananca healthy rolleyes.gif yuuuhuu!!! Si nu, spre mirarea mea, pe la 11 noaptea nu mi s-a mai facut subit foame...
Tyra
Nu mai stiu care e cina si care e micul dejun avand in vedere ca ma culc dimineata si ma trezesc seara.
In sfarsit... pizza rodeo si o salata cu mult sos de usturoi biggrin.gif
Diana-Maria
Evident, salata de vinete cu maioneza...
Cred ca v-am innebunit cu vinetele ! jamie.gif
Rikita
nu mai imi aduc aminte. nu stiu daca am mancat ceva.
Serenity
O salata de macaroane cu maioneza, sunca, legume, etc. buna-buna drool.gif
Diana-Maria
Eu in seara asta o sa maninc pizza.
Serenity, cum se face salata despre care vorbeai?
Fii buna si da-mi si mie reteta!
mwah1.gif
Rikita
mamaliga
Marcus
Mamaliga goala?
Incearca sa pui dulceata pe o felie de mamaliga. Mie imi place mult, mai ales daca e mamaliga mai veche yikes.gif
Diana-Maria
Dovlecei,inghetata , si... SALATA DE VINETE !
rofl.gif
Nu, serios, chiar nu ma pot abtine de la salata de vinete! sorry.gif
Aramis
jumatate de Smash xxl, adica un Smash normal tongue.gif
Scarlett
un iaurt , o portocala ..si mult , mult ceai rece ( ma omoara canicula cry.gif )
Rikita
QUOTE (Marcus @ 22 Jul 2004, 08:24 PM)
Mamaliga goala?
Incearca sa pui dulceata pe o felie de mamaliga. Mie imi place mult, mai ales daca e mamaliga mai veche yikes.gif

nu aveam nimic in casa... era sau mamaliga goala, sau pasta goala.
Aramis
Friptura si ciuperci la gratar, super bune, un pahar cu sampanie si ciocolata amara din Germania, ultima. Am desfacut-o ca de!, era o ocazie speciala wink.gif
Nico
Tocmai am mancat o shaorma de pui cumparata de la un chiosc deschis pana noaptea tarziu. Foarte buna, ce sa ma mai gandesc la calorii... huh.gif
cri-cri_d'Amour
QUOTE (Diana-Maria @ 22 Jul 2004, 09:21 PM)
Dovlecei,inghetata , si... SALATA DE VINETE !
rofl.gif
  Nu, serios, chiar nu ma pot abtine de la salata de vinete!  sorry.gif


spoton.gif hai ca esti tare! si mie imi place salata de vinete!
Tyra
Salata de vinete biggrin.gif ca si la micul dejun... ca tot se vorbea de salata de vinete.
aurasupacurasu
Salata de varza cu jambon si fromage,,e buna si asta ,am incercat-o aseara prima data!si e ok!
mamour
ohmy.gif
si e bun?
eu am mincat supa pasata la cutie de 1 kil laugh.gif, salata de ... salata cu ceapa verde si rosii (vinaigre balsamique, s'il vous plaît) si crenvusti cu orez.
nu stie nimeni rete pt cuptorul cu microunde? sad.gif cry.gif
Rikita
nu ma aduc aminte. stiu ca trebuie sa fiu mancat ceva. dar nu mai stiu ce.
liliana_caracas
hmm.gif ficatei si pui la gratar,ardei copt,mozzarella,rosii licklips.gif
aurasupacurasu
retete pentru cuptor cu microunde am vazut la subiectul cu bucataria de pe www.desprecopii.com a pus cineva intrebarea pe acolo si am vazut ceva raspunsuri ,pe mine nu ma incinta prea mult caci rezultatele nu sint chiar spectaculoase !
Eu tot ce fac la microunde este sa coc niste coquilles St Jeak si fac mere taiate in patru cu zahar si scortisoara ,caci se topesc imediat si sint bune ,altceva............dute pe desprecopiicom vezi si tu pe acolo!
mutulica
swaorma thumb_yello.gif
liliana_caracas
mamaliguta cu de toate smile.gif
aurasupacurasu
Scoici !!
mutulica
Pasta...
aurasupacurasu
Pizza!!!
Serenity
Uf, pai.. supa, cartofi prajiti cu friptura si salata de varza, pepene si suc de fructe.. asta a fost pe la 5 (e seara, nu? blink.gif)

Putin mai tarziu, pe la 6.. nu am putut spune nu unui pastrav prajit cu mamaliguta, o portie de clalite cu nutella devil.gif, nectar de mere cu sortisoara si niste cartofi prajiti cu cascaval pane pescuit dintr-o alta farfurie wink.gif

Unde Dumnezeu intra atata? blink.gif

Right? rofl.gif
Cla
Adica te-ai spart rofl.gif Eu m-am umplut azi cu zmeura licklips.gif
chatonel
QUOTE (Clarence @ 2 Aug 2004, 12:47 AM)
Adica te-ai spart rofl.gif Eu m-am umplut azi cu zmeura licklips.gif

vreau si eu smile.gif
mamour
ouaaau!
si eu cind am fo acasa in România luna trecuta m-am spart cu fragutze... parca le mai simt mirosul!:drool:

aurasupacurasu, merçi beaucoup pentru directionare!!
ma duc sa ma uit. rolleyes.gif
Diana-Maria
O salata de rosii.
Scarlett
o super pizza calzonne ( de mult n-am mai mincat una asa buna )
kristina
branza si o piersica
cips
Ghiveci de legume, pe care in trecut il uram, da acu e asha de bun!:)
Rikita
o supa de peste cu fasole verde.
Aramis
Un cub de ciocolata amaruie adusa din Germania si cateva zeci de stick-suri cu sare.
kristina
O bucatica de placinta cu mere.
Nightwind
clatite cu ciocolata ... made by ME
mwahahahaha


Diana-Maria
Pai, sa o iau in ordine: zacusca, pepene galben...apoi piine cu miere si margarina... o banana... o prajiturica... o sa mi se faca rau daca o tin tot asa...
Jubi
Paste facute de mine biggrin.gif.
liliana_caracas
cartofi prajiti(cam arsi rofl.gif )
Rikita
un döner kebab. si dupa asta, nutella.
kristina
Piersici si mere.
Diana-Maria
Pepene galben.
Sau ,,caune“ cum i se spune la mamaia mea, in Dobrogea.
smile.gif
kristina
Porumb fiert cu sare.
liliana_caracas
mazare
Tyra
cereale goale
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.