Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce-ati Mancat Aseara?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Bucataria si Barul Hanului
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39
Fidela Castro
Ficetei de pui la gratar si orez smile.gif
Rikita
am uitat.
iniya
nu stiu daca o sa credetzi dar am mancat un gutui mare mare ......in numai 1 h jamie.gif
doice
Piep de pui picant de la KFC cu salata, maioneza cu usturoi si cartofi prajiti.
Si pe urma pop corn laugh.gif
Rikita
muraturi
Diana-Maria
Brinza de vEci cu smintina .Fara piine.
doice
mancarica de fasole verde cu aripioare de pui si salata de sfecla rosie si apoi 2 Rafaelo drool.gif
iniya
halva biggrin.gif
doice
salata cu macrou afumat drool.gif
Eve
laptic laugh.gif
kristina
Peste, lapte si branza cu mamaliga si tort diplomat.
iniya
macaroane cu smantana blink.gif


+ o cafea biggrin.gif
Nina
Snitele din piept de curcan cu parmezan si salata de fructe.
doice
Am papat cu iubitul meu in Mall. Si cum niciodata nu ma pot hoatra ce fel de junk food sa manac am mancat atat de la McDonalds (meniu duble chees) cat si de la KFC (un meniu variety + salata coleslaw si maioneza cu usturoi)
iniya
4 placinte cu varza licklips.gif si un paharoi......ouuppps paharel am vrut sa spun cu vin biggrin.gif


atat; cred.....sincer n-as vrea ca stomacelu meu sa poate vorbii; ar fi ca o soacra(n-am ; din auzite spun si eu asta cu soacra... blink.gif ) cry.gif
alis
cu dureri de cap de la servici am reusit sa-mi fac rapid ca prin somn niste spaghetti cu sos , dupa care primesc telefon...... frusty.gif uitasem de ziua ei...
deci aperitive,chipsuri,alune,bere si barfa cat cuprinde spoton.gif
Rikita
carne de pui cu ciuperci, orez, si... cum se spune "peas"?
Mistinguett
Peas - mazare.

Pulpa de porc innabusita in lapte cu fasole verde si ardei rosu innegrite un pic la cuptor. Si tarta cu pere.
iniya
pireu + lapte sad.gif + salata
Rikita
haribo
Eclectic
Alune si floricele. smile.gif
Da, stiu, dar tre' sa am grija la silueta, nu ? wub.gif
Partea nasoala e ca acum (ora 2 dimineata) sunt la serviciu, in the middle of nowhere, si mi-e o foame de as manca si cojile de la alunele alea. sad.gif
Las' ca vine dimineata si golesc juma' de frigider. devil.gif
Serenity
O bucata de cascaval BabyBell, un corn cu susan, salata de rosii, putina pastrama de pui si o bucata de prajitura smile.gif Acum, sincera sa fiu, nu mai stiu cand am halit alimentele care este, dar sunt ultimele chestii pe care le-am mancat tongue.gif
iniya
branzoici cu lapte
Serenity
Multumita lui Oiski Poiski tocmai pap o prajitura buna, buna, buna licklips.gif
Diana-Maria
Un pahar cu lapte.
Vreau si eu reteta cu pricina, Serenity !
mwah1.gif
iniya
am iesit in oras la pizza; pizza a fost buna biggrin.gif ; baiatul nu tongue.gif
Absolut
ficat de pui + muraturi ; budinca de ciocolata, vreo 2 kiwi , o mandarina , un mar , popcorn , lapte direct din cutie, baton blink.gif si acum am indigestie . hh.gif
Figaro
Macaroane cu sos de bere si parmezan, reteta proprie.
Serenity
Cartofi copti cu branza si unt
Rikita
thai soup
Rikita
o supa de sfecla rosie (asa se spune, nu?)
pasta cu sos de ciuperci
salata
iniya
popcorn cu bere...........mai multa bere sorry.gif din cate imi amintesc hh.gif


si s-a mai strecurat din greseala niste paine prajita cu ou sad.gif ;
Tyra
Un sandwich urias si cozanac home made.
Fidela Castro
Friptura de porc la cuptor, piure de cartofi, salata de cruditati, vin rosu si tort tongue.gif
iniya
ciorba de burta + 2 felii de pizza
dulce: 2 gref +miere cu cafea cool.gif
Marcus
Sarmalute cu mamaliguta si am baut ceai cu miere ca dau semne de raceala. cold.gif
trustbyte
mamaliguta, branza de burduf, smantana, lapte
kristina
Lapte batut cu mamaliga si orez cu legume.
Mistinguett
Fasole uscata cu ciolan afumat.
Eclectic
Cafea... multa, vreo 7-8 cani.
Rikita
cartofi, si oua cu legume... si dupa asta mousse au... nu stiu ce, nu era au chocolat...
dojo
Ce am consumat in fiecare seara de vreo saptamana si ceva: taietei cu lapte. Ceva nu e in regula. Suspectez prafuri albe in mincare, deja sunt dependenta biggrin.gif
iniya
masline cu maioneza si mazare si carne si cartofi si smantana si oua fierte si 1 cescuta cu vin alb sec jamie.gif ...............
Rikita
ciuperci de iarna, paine, branza de capra, ulei de nuci.
cactus
nimic de aproape 2 zile.... cry.gif cry.gif cry.gif
iniya
uf pufosile....ce face wub.gif asta din .......cactus blink.gif
Mistinguett
cactus, de ce?

eu am gatit 4 ore jumate la un gumbo cu pui si carnat. si-am si mancat din el, super.
Rikita
supa... foarte buna... cu carne si... pai, nu stiu cuvintul...
iniya
rolleyes.gif ...am mancat mere razalite cu zahar biggrin.gif ..+ 1 gref mareee licklips.gif
Serenity
Jumatate de pizza, o portie de clalite cu dulceata si o bere nasoala rau de tot 6.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.