Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Jurnalul Absolutului
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Povestea Mea
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Absolut
cea mai mare dezamagire de azi e faptul ca nu mi`am cumparat lalele pentru ca sunt extrem de scumpe si as fi vrut 31 , una pentru fiecare zi a urateniei mele ... era 30.000 lei firul si decat sa`mi iau cateva mai bine nu , ma lipsesc . astept acum ziua in care o sa am destui bani sa`mi permit sa dau milionul pe lalele.
am un vizitator si scriu pe ascuns smile.gif mi`e dor de my precious , nu l`am vazut azi decat pentru 30 de minute si nici nu o sa`l mai vad , da o sa`l vad maine biggrin.gif trebuie ca e extrem de nervos , nici nu`l condamn , femeia aia te duce in pragul disperarii ... abia astept sa`mi povesteasca .
ma gandeam azi la trupul lui . imi lipseste . "cineva" mi`a spus sa continui asa cat pot . nu stiu cat mai pot ... au trecut deja 40 si ceva de zile . e cat un post , pe care l`am tinut numai eu rofl.gif dar amandoi in noi , fata de noi , pentru noi .
cred ca voi pune punct .
.
TriRegnum
E normal sa nu te poti odihni cum trebuie fiind stresat. Cumpara-ti lampa pentru aromoterapie sau Palmolive Aromoterapia pentru stres si te vei simti mai bine. Eventaul mediteaza si spune cate o rugaciune, ajuta enorm.
Jubi

sper sa fie ceva,decat nimic...



rolleyes.gif
Absolut
Ubikaaaa multumesc !!!!! smile.gif nici nu ma asteptam , sunt , e , multumesc biggrin.gif
TriRegnum ... oricum sunt cu nervii la pamant , rugaciuni ...am o carte si mai citesc de acolo cand simt ca ma apuca disperarea .

Toata ziua am fost in oras , prin baruri si cafenele . ce bine m`am simtit !!! am mers cu R. intr`un bar supe micutz sa bem o cafea , nervos ca am mers pana la scoala pentru a fluiera pe coridoare , R. era agitata pentru restanta ce o are si conversam nevoie mare . la o masa alatura domnisoara A. ... nu o suport , dc a aparut pe coperta unei reviste cu tiraj national nu inseamna ca trebuie sa fie atat de umflata , ma rog , shushotelile de rigoare , nu am bagat in seama ... dupa cinci minute intra E. , era sa fac pe mine si sa arunc pe altii , ma vede , se uita , se face rosu ca focul si merge la masa lu` A. , adica la un scaun distanta de mine . ma apucase tremuratul pentru ca acu` o saptamana in club , cand ne`am intersectat involuntar i`am pus mana pe spate pentru ca ma calcase pe picoare si am vrut sa`l asigur ca totul e ok . si am inceput sa ma agit , sa fumez , sa frec o revista . nu eram deloc atent la ce`mi vorbea R. si ne`am privit unul pe altul drept in ochi , in sfarsit m`a vazut la lumina zilei , si eu pe el si iarasi s`a facut rosu` , parca`mi cerea salutul . oricum superb ! e cel mai superb tip pe care il cunosc , toate femeile sunt in cap dupa el , se invarte in niste cercuri de iti sta mintea in loc , super imbracate , fardate , frumoase ce mai ... si nu e cu nici una , nu l`am vazut vreodata cu cineva de mana . are de unde alege ca toate`i sunt la picioare . e bestial tipu!!!!!!! sorry.gif freca si el cana , scrumiera , telecomanda de la masina ... de mult nu am mai simtit tensiunea asta intre mine si o persoana pe care nu o stiu decat din vedere . apoi m`am intalnit cu inca 2 prietene si am fost in alte caffe`uri , am aflat ca o stea a muzicii internationale vine in club sambata . mi`am revazut iubirea din liceu , lentile de contact verzi , blonda , bronzata si imbracata cu gust , telefon super micutz , super finutza . am ras si am depanat amintiri pana m`am plictisit si am plecat .
mi`am cumparat uleiuri de baie si ma dor picioarele , doar am reprezentat imaginea firmei prin oras rofl.gif
o zi minunata am avut pana acum ...

edit: pana atunci . de atunci plutesc energii de respingere , le simt numai eu ? nu ! e ceva in aer si nu miroase a bine . departe de aromaterapie ... nu stiu . se scurge sau se aduna ? idealuri neimplinite , vise ? cluburi exclusive peste mari si tari ! e fericire ! posibil ...

edit : ... e energie sexuala yikes.gif . asta e!!!! yikes.gif pot sa trec peste ??? nu stiu daca pot ? vreau ? il vreau ! dar ma gandesc la altceva si imi trece . nervozitate ! voi face baie , apoi voi folosi ulei , briza marii ce porcarie ! nu stiu de ce l`am cumparat . ma duc sa`l folosesc dc tot sta intr`o stea .
Absolut
Am avut dreptate , era energie sexuala , una extrem de omniprezenta . abia pot sa stau pe scaun rofl.gif am incercat si am simtit si durere si placere , insa nu atata placere incat sa am orgasm . povestind aici si gandindu`ma am iarasi erectie . ne`am dezlantuit . la un moment dat a fost bestial , pana am inceput sa ma satur si sa ma doara extrem de tare . a intrat in mine mai mult de jumatate ,jumatatea lui e cat casa biggrin.gif au fost doua partide , am transpirat de nu am mai stiut de unde si de ce sa ma agatz , am simtit ca ma rup in doua ,il simteam in mine , pulsand si as fi vrut mai mult . am obosit ! abia acum inteleg ce`mi explicau altii . e nevoie si de tehnica pe care nu o am . i`am spus ca atata timp cat nu ma lasa sa`i explorez toate partile corpului nu va simti placere maxima . ma tot pipai sa vad daca totul e in regula . sunt un pic speriat , ma simt plin , ma asteptam la ceva mai mult . oricum a fost o explozie , orgie in toata regula dupa atata timp , cred ca din cauza asta nu am avut nici unul orgasm , a trecut atata timp incat am uitat cum e si trebuie sa ne obisnuim iarasi cu trupul . maine va fi mai bine jamie.gif
te iubesc soarele meu ! orice ar fi !

p.s : m`am mai pipait o data . totul revine la normal , ma sperie adaptabilitatea asta . voi plati eu scump candva acolo sus . "cineva" mi`a spus ca mi se vor ierta din iubire . e singurul care mi`a facut`o , unicul , ultimul , eternul . daaaaaaaa! ne`am descatusat ! fagas normal ... sper .
love is all around me .
Absolut
Nu ma simt bine . azi m`am plictisit ingrozitor , nu am gasit nimic de facut care sa ma faca sa ma simt mai bine . timpul trece atat de greu ... imi doresc sa treaca mai repede , nu stiu . dracu mai stie , dc am apucat sa fac ceva dupa nici 5 minute lasam totul balta sau o faceam in scarba . nu`mi place nici cum arat azi , m`am ras si arat ca naiba , ar trebui sa ma tund . nu am chef de nimic dat totusi as face ceva . imi vine acum sa ma dau cu capul de birou .
noi nu suntem ok deloc . ne`am saturat ? sad.gif ... eu stiu ca nici tu si atunci care e problema ? hm ? simti ca nu e ca inainte ? schimbarea ce a fost nu s`a facut in bine , nu pentru mine . gandesc prea mult mi`ai spus ... ce sa fac ? acum astept , sa`mi bag picioru ` m`am saturat si de asteptat . ce astept ? ce ???
nu vreau sa ma vada nimeni dar o sa merg oricum ... dc eu nu ma simt bine in mine toate merg cu susul in jos .
mad.gif
TriRegnum
Toti ajungem in aceasta viata la anumite puncte de saturatie cand nu avem chef sa facem nimic. Dar asa e viata, unele vin si mai si trec...marele ciclu al existentei terestre. Daca te consoleaza faptul ca si eu am unele zile cand nu am chef sa fac nimic decat sa stau in casa si sa meditez, sa ma reculeg... dar stii tu! avem o datorie sociala, de a ne conforma cerintelor vietii, cerinte neoficiala caci nu sunt batute in cuie pe pereti, ci e ceva ce tine de datoria morala, de obicei...

Toate-s vechi si noua-s toate.
Absolut
Stii ce am facut azi? am stat pe balcon , am pus un scaun si am inchis ochii si am stat asa , sa vad ce percep cu ochii inchisi , am avut senzatia ca sunt in alt loc , atemporal , un loc care nu exista , simteam soarele pe fata , cum bate vatul dar nu eram aici pana mi`am amintit ca atat mama cat si bunica imi spuneau "fata mea " nu constant , periodic pana la varsta in care am inceput sa intru in pubertate , apoi au mai rarit`o , nu mi`am dat seama de gravitatea acestor cuvinte pana ieri cand le`am auzit iar si constat ca sunt implementate pe undeva pe la mine prin minte . ar trebui sa zic mersi ca atunci cand eram mic nu m`am imbracat in haine de fetitza . cand am intrebat de ce`mi spun asa imi replicau : tot timpul si`au dorit o fata . va veni ziua in care le voi spune de tendintele mele si sa nu le aud guritza ca praf fac in jurul meu .
menthoru'
... cateodata parintii fac nishte greseli ... iti vine sa nu mai auzi de ei ... ( scuze de intruziune )
TriRegnum
QUOTE
mi`am amintit ca atat mama cat si bunica imi spuneau "fata mea " nu constant , periodic pana la varsta in care am inceput sa intru in pubertate , apoi au mai rarit`o , nu mi`am dat seama de gravitatea acestor cuvinte pana ieri cand le`am auzit iar si constat ca sunt implementate pe undeva pe la mine prin minte . ar trebui sa zic mersi ca atunci cand eram mic nu m`am imbracat in haine de fetitza . cand am intrebat de ce`mi spun asa imi replicau : tot timpul si`au dorit o fata . va veni ziua in care le voi spune de tendintele mele si sa nu le aud guritza ca praf fac in jurul meu .


Crede-ma ca stiu si eu cum e si deloc nu-mi placea cand imi spunea mama "mai bine aveam o fata sa ma ajute la curatenie" (sora mea e din partea mamei si nu sta la noi, ci la tatal ei, primul sot al mamei...stiti voi ca la fratii ortodocsi divortul se accepta).
Mai aveam obiceiul sa fac duciuri, imi puneam boneta de cofetar in cap, sortul si la treaba (wow ce imi placeau si acum imi place sa fac ciocolata de casa si sa o savurez toata numai eu, noroc ca nu ma ingras din fire ca as fi fost rotund, apropo de boneta uite ca acum pot purta tot timpul una, numai ca neagra si cu ciucurei in varf si mai mica...cam de-o palma) si imi spunea mama ca "esti ca o fata, o sa-ti ieio nevasta tare lenesa" la care eu replicam in ras "halal muiere, ca nu-mi trebuie belea pe cap sa-mi spuna ce sa fac si cum sa fac si sa-mi controleze totul, mai bine ma lipsesc". Si uite ca m-am tinut de cuvant desi atunci totul spuneam asa in ras, ca o joaca...dar nu-mi pare rau ca e bine asa fara cicalitoare la cap.

Credeam ca turbez cand o auzeam zicand chestii de-astea cu fata si nevasta lenesa.
Absolut
smile.gif

Am fost in club . ce nasol ! lume putina si mese mutate , extrem de luminat . am gasit un loc si ne`am asezat acolo . a venit ea la mine , nu m`am asteptat , m`a intrebat ce mai fac , dc imi place , ca a apucat`o panica cand a vazut ca sus nu mai sunt mese si ca e modificat habitatul cu care ne obisnuisem . dupa ce a plecat ma gandeam ca deja vorbim de mult timp si nu ne stim nici macar numele . m`am dus eu la ea si am intrebat`o daca nu vrea sa facem cunostinta biggrin.gif am facut , am mai vorbit si m`am intors la ai mei ... a urcat pe bar , a dansat , se simtea bine , apoi a disparut din raza mea de actiune . ce sa fac , ce sa fac ? ma plictiseam ... am luat 3 lumanari din acelea de unica folosinta , micutze , rotunde . am golit continutul a doua si am inceput sa le modelez si a iesit o floare , am lipit bucatile cu ceara , corola , tulpina am infipt`o in ceata topita a celei de`a III a lumanari si ma uitam fericit ce frumos mi`a iesit biggrin.gif si cand s`a intors in raza ochilor mei mi`am facut curaj si i`am dus floarea mea lipita cu ceara . s`a bucurat foarte tare , mi`a spus ca nimeni nu i`a mai dat asa ceva niciodata , ca o sa o duca acasa si o va pastra , ca sunt dragutz , foarte dragutz , m`a pupat am mai vrb si m`am intors iarasi la locushorul meu . am mai stat putin si am plecat .
am simtit asta seara , simt acum ca as vrea sa nu fiu asa ... sa pot fi "normal " . as incerca o normalitate insa mi`e groaza de schimbarile ce ar surveni in viata mea . nu pot sa folosesc pe cineva pe post de experiment , sa vad mai pot oare ? my precious mi`a spus sa incerc ... nu vreau sa incerc , as vrea sa fiu !!! acum ma zbat iarasi intre doi poli , de fiecare data cand o tipa se uita la mine , vine sa vorbeasca cu mine ma gandesc pentru ce ? cu ce am gresit si cand ??? dar apoi ma gandesc cat de mult il iubesc ... si parte de iubirea asta nu as fi avut niciodata daca eram "normal" .
gandesc deci obosesc.
noapte buna , luna! smile.gif
Absolut
Am cautat un perete pe care sa scriu un cuvant
Dar era deja acolo .
Am strigat dupa el , stai ! nu te evapora !!!
Si am inceput sa zgarai cu unghia
Pana au iesit niste umbre in forma de caramizi .
Am dat imediat cu sticla sa agit bulele si sa`mi revin .
Starea grunjoasa ma cuprinse
Rana fetelor din multime ma strangea de gat ,
Exact acolo intre sprancene .
i`am convins ca nu exista cale de intorcere decat intoarcerea
si ne`am intors pe dos .
am vazut drum cu denivelari si am alunecat in alte pericole
pana cand mi`a cedat locul pe care statea ,
ma dureau picioarele .
o energie vibra in stanga si in dreapta , in trei dimensiuni
mi`am dat seama ca eram doar eu
furat si imbatat de fericire.
Absolut
Nu ma simt bine fizic , ma dor toate oasele , simt o povara si sunt lipsit de energie , abia pot sa vorbesc . mananc arahide in ciocolata , mi`am umplut gura . acum ori mi se face rau ori mi se face rau biggrin.gif simt o jena si la rinichi , cred ca e din cauza aspirinei . nu mai iau nici una .
TriRegnum
Jena la rinichi nu o simti din cauza aspirinei, ci datorita alunelor. Si eu cand mananc alune patesc la fel sau chiar mai rau ma dor.
Absolut
i`m so full of s**t !!! am o stare de nervozitate cauzata de mama dracului stie ce . ma doare gatul la fiecare inghititura , imi simt amigdalele pe undeva prin creier . mergeam pe strada inspre acasa si ma intrebam cum pot sa ma bucur de fiecare clipa a vietii ? cum sa ma bucur ca merg pe jos , ca vin acasa unde nu am nimic de facut , unde mai nou totul e o plictiseala generala ? si atunci am zis hai sa ma bucur de faptul ca e soare , ca trec pe langa oameni , hai sa`i privesc in ochi ... ridic ochii din pamant si uite pe un idiot cum se scobea in nas ! ce e frumos in asta ? ce ??? uite asa mi`a trecut entuziasmul . ce sa fac acum ? sa ma pun sa citesc ? sa desenez ? sa ma uit la tv ? pentru ce sa citesc , nu simt nici o atractie sa urmaresc niste randuri , sa`mi imaginez chestii stupide care nu exista . pentru desenat trebuie sa tai foaia , sa o fac cu mocirla aia alba , sa astept sa se usuce , sa`mi vine ideea . la tv nu este nimic , probabil telenovele pe toate posturile sau imbecilele alea care urla continuu sa suni , ele au banii vrei banii sunt ai tai banii ? sau stirile de la ora cinci unde toata lumea violeaza pe toata lumea sau dc nu se violeaza isi baga cutitul si alte treburi pe unde pot sau in cine se nimereste . sa merg la plimbare ? si ce sula calului sa vad ? o sa ajung sa ma inec in ganduri si numai impacat nu o sa fiu , nici nu am chef sa ma ridic de pe scaunul asta .
azi viata mi se pare fara rost .
menthoru'
Bucura-te de viata pentru ca esti unul din putinii care nu creeaza rating stirilor de la oara 5. Bucura-te de viata ca ai inteligenta si bunul simt necesare sa nu te scobesti in nas. Bucura-te de viata ca ai puterea si sansa sa alegi intre a citi, desena, scrie, tv sau a nu face nimic. Bucura-te de viata, e singurul mod in care o vei face sa se bucure si ea de tine. Fruntea sus! thumb_yello.gif
Absolut
smile.gif

Dragostea , iubirea adevarata nu se stinge niciodata . e eterna , e infinita . si ne`am strans in brate ...
TriRegnum
Bucura-te ca existi; bucura-te ca ai niste posibilitati...bucura-te de tot ce-ti iese in cale.
Chiar si atunci cand cobori la val,e prin acest drum al vietii, poti culege o floare frumoasa care sa te bucure.

Bucura-te ca cineva are grija de tine!...
Absolut
biggrin.gif da . i`am spus sa`mi cumpere doua portocale si mi`a adus o tona rofl.gif dragu` meu !
am stat acuma seara pe net extrem de mult , doua ore . am vorbit cu un necunoscut care vreau sa ramana un necunoscut , am citit niste povestioare , am trimis mailuri . ma doare capul tot mai tare , ma duc sa fac o baie calda calda si sa beau un ceai si intru in pat sa ma uit la BB . cata dezinvoltura pe acolo biggrin.gif ciudat e ca nu`mi place andreea raicu . sa`i vad prestatia din seara asta poate`mi schimb parerea .
ma bucur acum pentru ca sunt persoane care ma ajuta sa ies si sa vad cu altii ochi lumea si my precious m`a strans in brate atat de tare , m`a tinut asa mult mult langa el incat la un moment dat m`am gandit ca nu vrea sa`mi mai dea drumul niciodata .
sunt linistit acum , linistit si stors desi nu am depus nici cel mai mic efort .
menthoru'
pai la cat te-a strans in brate .. poate te-a stors el. ma bucur ca poate eu cu tri am reusit sa-ti invioram ziua putin.
Absolut
As fi vrut sa`l vad pe E. , doar sa`l vad , sa`mi zambeasca si atat . strigam in gand mergand pe strada ! vreau sa`l vad pe E.!!!!!!!!!!!!!!!!
Absolut
Ziua asta a fost ok pana acum , mi`am facut agenda pentru maine , ma intalnesc cu trei persoane diferite , total diferite . cred ca asta e antidotul . trebuie sa socializez mai mult , sa nu ma tot inchid atata in carapacea mea daca ceva nu`mi convine . chiar ma gandeam cata lume ma place pentru ceea ce sunt , cum sunt , efectiv ma plac , ca eu nu acord credit pentru asta si nu sunt multumit nu inteleg nici eu . nimeni nu mi`a spus niciodata mai omule nu`mi place de tine , dispari ! in schimb cat am spus eu asta ... ma mir ca nu sunt batut cu ceva nuia invizibila . daca cineva incearca sa ma scoata din noroiul in care ma afund singur resuseste pentru cateva minute sau ore depinde cata atentie imi da dupa aceea tot in oalele mele ma intorc si tot eu cu mine raman .
ce rosu e soarele ! mi`am cumparat mere verzi , le ador .
am fost intr`un caffe si am baut lapte biggrin.gif si m`am simtit bine pana cand am auzit niste vorbe la care nu am inteles rostul de nici o culoare . erau rostite ca fapt divers ? nu stiu , mie chiar nu mi se par a fi de laudat . ai mai cunoscut , vei mai cunoaste , nu e nimic iesit din comun insa nu`mi place , dc e sa prezinti ceva o faci frumos , linistit , nu pentru a iesi in evidenta si pentru a auzi exclamatii despre ce viata interesanta ai tu in comparatie cu restul ... si altii au dar nu fac din asta un hobby . mi se pare ca devii cam fandosit si pe langa cunoscuti ...
Absolut
Sunt un pic socat , am vazut la stiri ca au dat o denumire unui planetoid ce se afla dincolo de Pluto , Sedna , care face o rotatie in jurul soarelui in 10500 de ani parca . o prietena mi`a spus ca Sedna va fi un star . in lumea noastra probabil , in a ei mai putin ...
am gasit o chestie destul de interesanta , se spune acolo ca potrivit zilei mele de nastere sunt iris si mi se detaliaza acolo niste caracteristici care spre surprinderea mea sunt cam veridice Totusi prea marea energie, entuziasmul nestavilit ii poate obosi uneori pe cei din jur care nu pot tine pasul cu ea. Deasemenea reactiile necenzurate, exagerate, pot sa genereze antipatii. Este foarte sensibil la jigniri si aici dovedeste ca nu are simtul proportiilor. Dependenta de propriul fel de a fi, care nu exclude o doza de narcisism dar si de autosuficienta, ii creaza dificultati in relatiile sentimentale - dificultati a caror cauza reala prefera sa n-o vada. Conceptia de viata personala include si numeroase exagerari, pe masura energiei si a entuziasmului cu care traieste viata. Dar cum nu are timp sa sesizeze nefericirea si nici pericolele este de asteptat repetarea unor greseli pana la obosirea sufletului. rofl.gif rofl.gif rofl.gif
astept sa inceapa six feet under ! ma duc sa ma instalez confortabil . e super serialul si in general raman cinci minute sa ma gandesc dupa fiecare episod . cinci minute nu mai mult ca trebuie sa ma gandesc la mine ... well ... i`m done!
Absolut
sunt istovit . de doua zile am inceput sa fac abdomene si flotari rofl.gif si o tin intr`o veselie si`n bai cu sare si creme dupa . azi simteam ca abia ma mai misc . un fel de spalare a faptului ca am jurat ca voi merge la sala si din motive puerile nu m`am dus ...bineinteles ca am umblat pe jos sa ma etalez pana mi`a venit rau si m`am oprit prin baruri sa`mi treaca senzatiile de oboseala . imi place Dana Nalbaru si noua ei melodie , o aud in timp ce scriu ,la radio ,asa pe fundalul unor lalaieli ale unui isteric. vreau ochelarii aia de soare . nesimtita nu vrea sa ii vanda nici dc ii dau dublu, triplu fata de pretul care`l au defapt. si`mi plac atat de mult , tot la ei ma gandesc de fiecare data cand imi bate soarele`n freza , am cautat peste tot si nu am gasit modelul , marimea si culoarea aia . 50.gif sa ma fac pe ei ! ce ciuda imi e , stie ca`mi plac de innebunesc si de`al dracului ce e nu si nu !
tot ma mai jeneaza amigdalele cand inghit , am inghitit acum de aia mi`am amintit . ma gandesc sa scriu pe foaie data viitoare , sa o scanez si sa o anexez aici biggrin.gif . e doar un gand printre miile .
bzz!
Absolut
huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif huh.gif
Absolut
Dupa ce m`am chinuit au iesit aia de mai sus . am scris , am scanat , am postat si apoi m`am gandit : uat da fac ar iu duing hiar ? poate imi recunoaste cineva scrisul si atunci sa vad cum ma mai scot din rahat . nici nu mi`ar trebui alta pedeapsa . in veci nu as scoate`o la capat cu explicatiile . ma gandeam apoi ca defapt nu sunt suficient de tare incat sa ma mentin drept in fata oricui , atata timp cat car "vina" de a fi gay nu cred ca voi putea , cine stie ... sau as putea ? habar nu am , nu stiu cum reactionez in situatii limita care ma implica pe mine . cand sunt altii implicati ma descurc foarte bine .
stii , ca sa iesi din suferinta trebuie sa ai un parter. nu e tot una cand bei singur sau cu altcineva , cand vorbesti singur sau cu altcineva , cand razi singur sau cand razi cu cineva . asa e si cu suferinta , trebuie sa fie langa tine cineva care sufera la randu`i ca sa te inteleaga , sa sufere in acelasi timp cu tine . restul habar nu au despre ce vorbesti sau ce simti tu acolo . eu unul asa sunt , stiu ca cel care incearca sa ma scoata din moartea gandului nu are nici o idee despre simtamintele mele si atunci ma enervez si mai tare sau imi face bine doar pe moment .
Robbie Riviera - Girl Friend ( vinil dub mix ) bestial ! imi da senzatia de vara ,de liberatate . stau intr`un tricou taiat , sfasaiat , parca m`au atacat tigrii si`n panataloni scurti .
ma simt excelent in pielea mea azi. imi place vremea asta , cred ca e vremea mea favorita biggrin.gif mint , trebuie sa fie destul de cald incat sa pot face baie si sa ma bronzez.
Absolut
Ia uite ce idee mi`a venit tot stand si contempland in fumul zaharului ars . Voi , ce care cititi cat de cat ce scriu pe aici , voua ma adresez acum , as vrea sa`mi spuneti parerea voastra despre mine sau despre cele scrise pe aici . vreau sa va cunosc judecata sincera . accept orice , inclusiv du`te dracului de poponar ! astept asta din partea voastra .
smile.gif
p.s : ce naiba mai nou am tic scriptic " pe aici " 50.gif
Absolut
1 ora si 21 de minute de la inceputul filmului , patimile lui Iisus ...si plang de nu mai pot . mi`am amintit ca atunci cand m`am taiat la mana , doau saptamani soarele meu m`a spalat zi de zi , m`a imbracat pentru ca eu nu puteam sa`mi misc deloc mana dreapta , imi dadea sa mananc si acum plang pentru can nu stiu cum sa multumesc lui Dumnezeu ca`l am pe soarele meu langa mine , ca mi l`a dat pe lumea asta sa nu fiu singur , ca`mi arata zi de zi , secunda de secunda cat de mult ma iubeste el , cat de mult ma iubeste Dumnezeu prin el .iti multumesc din tot sufletul si Tie si Tie , iubirea vietii mele , minunea mea .
Absolut
sunt prea obosit ca sa scriu mai mult . exceptional film !de la Lista lui Schindler nu am mai plans in timp ce vizionam un film ...
Absolut
Sunt in alt oras , departe de acasa ... am venit la un net caffe pentru ca unde stau nu ma pot conecta nici dc imi dau foc . am plecat aseara cu trenul . nu am mai fost de foarte mult timp cu trenul . am nimerit in compartiment cu o tipa , studenta in anul I la psihologie si nu stiu cum , in general nu sunt deloc sociabil am inceput o discutie , probabil din plictiseala.la destinatie i`am spus ca mi`a parut bine , poate o sa ne mai vedem vreodata cine stie . mai ca nu a plans pentru ca nu am vrut sa schimbam numere de telefon . imi zicea ca dc eu nu vreau atunci nici ea nu vrea si ca oricum despartirea asta o face sa intre in depresie .
azi in timp ce asteptam sa treaca timpul pentru ca am ajuns prea repede la intalnire , nu am intrat in sediu , nu se cade sa fiu inainte cu o ora inainte . nu am fost sigur ca voi gasi strada cu pricina si de aceea am ajuns extrem de repede. m`am dus intr`un parc si am luat niste coli albe din mapa , tusul negru si am inceput sa desenez ceea ce vad , niste columne , case vechi , o statuie imensa , un trotuar . mi`a placut atat de mult cum a iesit incat la intalnire eram un zambet . nu se cade totusi era formal , bussines class , balarii . am reusit sa adopt o atitudine potrivita pentru discutii si cred ca a iesit bine . se vor mai gandi , vor analiza . sper sa obtin contractul , daca nu mare paguba ... vin altii .

e soare si aici , cred ca voi purcede intr`o plimbare de cunoastere a orasului . mi`e ingrozitor de dor de soarele meu . si lui ii e dor , nu ma lasa sa ma intorc cu trenul vine cu masina dupa mine biggrin.gif are de facut ceva drum . vrea sa iesim in cluburile de pe aici . abia astept sa`l vad . azi mi`l imaginam langa mine in timp ce discutam cu rigizii aia . il vad peste tot , tot astept parca sa apara . e interesant , il simt si acum langa mine , in mine , e in sufletul meu , in mintea mea .
nu stiu ce naiba sa fac , mai am 40 de minute de net . dar cine spune ca trebuie sa stau pana la capat? eu ! pentru ca`mi place sa profit de fiecare clipa azi si daca tot am platit .
wow . in fata mea e un geam imens spre strada , defapt e stical de sus pana jos si mai arunc o privire pe geam ... frumosi barbati pe aici thumb_yello.gif dar nimeni nu e ca mine , nimeni nu e ca soarele meu .
astept cu nerabdare seara , astept sa vina , sa`l strang in brate si sa`l sarut si sa`i spun cat de mult il iubeeeesc . am vrb la telefon dar degeaba , nu e destul .
smile.gif
Absolut
Cel mai bine ma simt acasa , unde sunt inconjurat de culorile mele , unde lucrurile sunt asezate cum doresc eu , unde miroase frumos si unde e curat , unde fasii de galben plutesc intre tavan si podea , unde sclipesc pietrele cel mai viu. aici e opera mea in toata desfasurarea ei .
am o serie de ganduri in cap . imi imaginez ce voi face cu banii dc obtin contractul , in genere numai la asta ma gandesc .
vreau sa fiu artificial ca si aspect , m`am saturat de naturalete cum m`am saturat si de sinceritate . mi s`a spus ca putina diplomatie nu mi`ar strica , diplomatia aceea era ceva in gen minte`ma frumos pentru ca nu suport adevarul tau .
hei , mi`am amintit ca azi Nicodim revine la Han , cel putin asa a spus . sper sa scrie in jurnal sa citesc ce mai e cu viata lui ... era un gand .
Absolut
Ma simt tarziu .
Am urmarit iarasi filmul , de data asta eram toti cinci . o tacere s`a lasat dupa , nu o puteam sparge nici cum nici unul dintre noi si nu e era legata neaparat de credinta . eu ma gandeam la iubire si la "Sunt aici!" , el la distrugere si rautatea oamenilor , D. la nimic , R. se simtea ca ultimul rahat si isi dorea sa merga la biserica mai mult si M. ar fi vrut sa stea asa ca o stana de piatra , isi dorea sa fie lemn si simtea furnicaturi prin tot corpul . dupa ce s`au mai risipit din senzatii am discutat , am ajuns de la Dumnezeu la universuri paralele si de acolo la neacceptarea ajutorului pana la bunatate .
eu cred ca bunatatea facuta si canalizata constant catre un om duce la afectiune . e bunatate doar atunci cand nu te gandesti inainte: mai , hai sa fac si eu un bine ! e bunatate atunci cand faci fara sa te gandesti .
sunt eu bun ? am facut o data , am ajutat o singura data fara sa gandesc in prealabil ca asta vreau , ca vreau sa ajut pe cineva , am facut si atat . o data poate fi neglijabil ? ar trebui sa fie mai des sau nu m`am lovit de ocazii , de situatii care sa`mi ceara bunatate fara judecata ?
Absolut
Sa ma bata dc inteleg de ce imi ascunzi chestii . tu nu vezi ca am pe cineva care vegheaza sa le aflu de fiecare data ? de ce faci asta ? eu nu inteleg , am discutat o gramada in privinta asta dar vad ca tu tot pe placa ta o tii . ce te deranjeaza la urma urmei ? acum las garda jos si nu`ti mai scot ochii incercand sa aud ceva de la tine inafara de "nu" " nu este adevarat" cand toate faptele tale sustin contrariul . tu te contrazici singur sau e numai impresia mea ? sa`mi bag picioru! repet intr`o veselie "nu inteleg , eu nu mai inteleg , nu te inteleg" . spui ca esti tare si ca te doare`n 14 de ce spune lumea . pai eu sunt o,oooooooooo1 din gura lumii aleia si vad ca te deranjeaza . pe mine nu m`a deranjat ? dar nu ti`am ascuns nimic , ti`am spus tot . ce te opreste sa faci si tu asta ? nu vreau mai mult !
oamenii sunt niste , niste ... nu gasesc nici un cavant care sa`mi caracterizeze parerea despre om acum . ma includ si pe mine in "om"`ul asta . nu gasesc !
iarasi mi`e greata de oameni , iarasi imi doresc sa nu ma fi nascut om , sa nu ma fi nascut niciodata in mizeria asta de lume , de rautate , de ascunzisuri , de tenebre , de excremente , de egoism , de invidie , de minciuna de mama dracului sa`i **** pe toti .
Absolut
Ma hotarasem sa merg la o amica in suferinta fizica . mi`am facut o freza linsa , in partea stanga , camasa rosie stramta fara maneci , crucea la gat sa se vada , pantalonii trapezi , palton lung subtire , pantofi care asorteaza culoare si hai la plimbare pe jos cam 2 kilometri asa . reactii pe strada care m`au facut sa zambesc , eram pata de culoare , first hand intr`o lume second-hand! am stat de povesti cu amica mea ceasuri intregi , am baut la cafea incat si acum tremur . stie sa faca o cafea super buna , aromata , excelenta . m`a primit cu miros de cafea . in mirosul acela mi`as dori sa ma trezesc dimineata pe soare . apoi m`am intalnit cu un tip ce l`am cunoscut pe mIRC acum un an jumate , in septembrie 2002 parca si am discutat si i`am povestit reticentele mele de atunci , de ce am renuntat la amicitia lui . mi`a spus ca sunt slab . fata de el biggrin.gif e plinutz bine . ii place ciocolata! am stat intr`un caffe si a povestit el mai mult decat mine , saracu` avea lacrimi in ochi , prin cate a trecut ... m`am bucurat ca ne`am intalnit . a spus ca a scapat telefonul pe jos cand a vazut ca`i scriu sms sa ne vedem . tusesc cam mult ! fuck it! l`am intrebat si i`am cerut sa`mi raspunda sincer dc se vede de la o posta ca sunt gay si mi`a spus ca se vede numai de la jumatate rofl.gif mda , bine ca nu e atat de evident incat sa ma arate lumea cu degetu`. maine imi fac freza inspre dreapta . nici un barbat nu cunosc care sa`si pieptene parul inspre partea dreapta , tata nu m`a lasat niciodata sa fac asta . maine o fac !!! dc e un semn de gay`ime sa fie , sa roiasca in jurul meu fara o vorba , fara nimic concret . mi se rupe de toti! nici macar ...
Absolut
Stiam ca am scris pe niste foi cateva citate despre iubire care mi`au placut extrem de mult . cativa copii au fost intrebati ce este iubirea :

" Iubirea este atunci cand te saruti tot timpul. Pe urma , dupa ce ai terminat cu sarutatul, mai vrei inca sa fii impreuna si atunci incepi sa stai de vorba " smile.gif

"Iubirea este ceva care se afla in camera atunci cand deschizi cadourile de Craciun si la un moment dat te opresti din despachetat si asculti cu atentie"

"Iubirea este atunci cand mama ii da lui tata cea mai buna bucata din friptura de pui "

"Iubirea e atunci cand catelul vine si te linge pe fata chiar daca l`ai lasat singur toata ziua "

Ce frumos e afara ! o albina a intrat pe geam si e super agitata pentru ca nu mai gaseste iesirea . o voi elibera , da.
azi redau libertatea.
Absolut
M`a sunat sa`mi spuna ca si`a cumparat alt telefon . E prima data cand isi cumpara fara sa fiu si eu acolo . pana acum mergeam sa`mi stie parerea si am fost destul de des . stiu ca e stupid sa ma simt nashpa dar asa ma simt . stiu ce telefon e , stiu cum arata .**** mea ! acum imi aduc aminte ca mi`a spus la telefon "te iubesc" ... mi`a f**** toata ziua !
Absolut
Am tacut doua zile sa nu creada ca fac din asta o problema majora . insa faptul ca eu ii spuneam in timp ce el stia deja si nu a recunoscut sau nu a zis ca ar sti ceva , am aflat singur din alte surse ulterior ... ne`am strans in brate si a mai trecut acuma seara si asta m`a facut sa rabufnesc . m`am purtat doua zile cu el foarte rece iarasi , ii ceream sfatul dar in parabole . nu s`a prins ca stiu din povestirile inchipuite ce i le rosteam . acum seara i`am spus tot , toate dovezile ce le am care normal duceau la un singur rezultat mai mult decat evident . nu a spus nimic , stiu deja ca tacerea lui inseamna ca am dreptate si atunci i`am spus ca m`am enervat si am trantit usa . am plecat .
am facut la flotari de mi`au iesit ochii din cap de nervi . ma uit in oglinda si ma simt bine ca se vade ceva , deja o fac de o spatamana si nu ma voi opri .
am fost la copacul meu de pe malul apei , l`am luat in brate , am stat sa ma bata vantul . apoi "cineva" mi`a spus sa`l chem langa mine . i`am trimis un sms si i`am scris : "hai langa mine pe banca daca vrei. sunt pe alee chiar langa apa . cum cobori scarile vii pe aleea din fata si ma gasesti aici , pe banca langa statuie . hai sa`ti arat copacul meu " si a venit smile.gif si am stat amandoi pe banca , in noapte , ne tineam de mana si ne spuneam cat de mult ne iubim . m`a intrebat de ce nu am ales alt copac . i`am spus pt ca el e mai frumos si el ma asculta cel mai bine . si ce spune el ? el nu spune nimica , sta numai si asculta . am strans copacul in brate la plecare , i`am multumit pentru ca e langa mine cand am nevoie nu pleaca nicaieri si ma asteapta mereu acolo . sunt sigur ca se va indrepta pt ca mi`e drag mie . e un pic aplecat inspre stanga dar isi va reveni .
ma simt mai bine dar tot imi va ramane in minte ca mi`a ascuns ceva in mod voit . toate faptele si tot rationamentul meu ma duce inspre asta chiar dc el acum sunstine ca nu e asa si ca sunt paranoia .
cand stam pe banca gandeam ca viata e frumoasa , cu toate mizeriile si minciunile ei , e frumoasa doar atunci cand din iubire treci peste ele , le calci in picioare si mergi mai departe.
... din iubirea noastra , din iubirea mea pentru el , din iubirea lui pentru mine .
noaptea ne`a mangaiat acolo pe banca noastra , langa copac. exact acolo .
lin usor.
p.s: acum voi adauga semnatura my acount.
Absolut
Am avut parte de o experienta extrem de ciudata . Dormeam si m`am trezit brusc de la o scartzaiala , am revenit la constienta cu mana stanga pe erectia de care aveam parte , am fost capabil o secunda sa gandesc oare de ce scartzaie usa cand eu am inchis`o si am adormit instant apoi . a fost doar o secunda de luciditate . m`am trezit de`a binelea acum 20 de minute si calculatorul era pornit , cu monitorul stins , am deschis monitorul si era in Xp insa blocat pe parola ... ce m`a socat cel mai tare a fost faptul ca lumanarile de pe jos erau asezate in forma de triunghi cand eu stiu clar ca le tin in linie dreapta . e super stupid si nu inteleg .
blink.gif
Jubi

mie mi-e cam frica...sad.gif,desi ar trebui sa fiu eu cea care sa te linisteasca si sa zica ca poate e o gluma tampita din partea cuiva,nu pot...paranoia mea e prea mare...
Absolut
Nu are cum sa fie gluma tampita din partea cuiva . my precious imi spunea ca de so,mnambul ce sunt nu mai stiu ce fac cand dorm . oricum faze din astea nu am mai avut decat o data anu trecut cand eram plecat la buni. dormeam si era noapte , am visat ca intra ceva pe geam si ca ma apuca de maini , eram si atunci intr`o stare de semiconstienta . si am simtit umbra , atunci m`am speriat rau de tot incat m`am trezit si m`am panicat extrem de tare pentru ca nu ma mai puteam misca . nu stiu. mi`a mai trecut pentru ca am gasit niste mailuri in inbox care m`au facut sa rad si sa ma simt bine .
am uitat sa ti spun ca in proportie de 90 % p*** mea se prezinta cam la
fel; este cel putin la fel de frumoasa, poate putin mai lunga, poate
putin mai groasa si cu cateva vene mai proeminente.
si in plus a vazut multe...

As minti daca n as recunoaste ca mi lasa gura apa.

ma distrez extrem de bine cand sunt online cu tipul asta . aseara i`am trimis parti din trupul meu . e terminat si`mi trimite la mailuri de nu mai stiu de mine . azi am primit 3 de la el . mi`a spus si programul si la ce ora intra pe net . asta seara nu voi vorbi cu el rofl.gif
super. i`m bad!
Absolut
Energia sexuala pluteste si ce folos ca pluteste . se va risipi ea de la sine , baga`mi`as ceva sa`mi bag. eu nu fac nici o miscare pt ca astept ca el sa faca , el nu face pt ca asteapta ca eu sa fac . eu nu fac pt ca mi`e teama ca nu vrea sau ca zice nu doar ca sa`mi dea peste nas , el nu face nimic pentru ca stie ca virgula eu cateodata vreau doar sa`l aprind sau ca ma pot opri cand ii e lumea mai draga . vrea sa ma faca sa ma tarasc la picioarele lui si eu de asemenea . ce ambuscada , ce tampenie !
nu lasa nu ma las . sic! nici daca aici crap . 50.gif
Absolut
Uite jurnale ce dimineata e si ce vreme mizerabila e afara . bate vantul ingrozitor de tare si ploaia cade pe geam , se prelinge , parca vrea sa intre in casa si sa ma spele de pacate , sa ma lase curat . mi`ar placea sa fie vara , sa fie cald si sa stau in ploaie gol , sa toarne , sa tune , sa fulgere , sa fiu vulnerabil si sa ma contopesc cu ea., sa simt cum mi se scurge pe trup si cum imi loveste sexul .
am febra musculara si abia pot sa ridic mana , ce sa mai vorbesc de aplecat sau facut miscari bruste. ma simt mai bine de cand ma agit seara de seara , am pofta de mancare , de viata , desenez mai mult , am incercat , am incercat sa ma reapuc de citit si ma gandesc mai mult la mine si la prioritatile mele si actionez in privinta asta .
aseara am cunoscut online o lesbiana , spunea ca vrea sa`si faca amici gay pentru a avea cine sa o inteleaga . mi`a spus ca are prietena eu nu i`am spus nimic , am schimbat adrese de mail dupa o ora de discutii si acuma dimineata am vazut ca m`a adaugat in lista ei de friends pe yahoo messenger . poate vom mai vrb ... mi`e teama sa intru in cercuri din astea , mi`e sila si greata. dc nu s`ar discuta despre sex tot timpul sau atunci cand nu se discuta despre sex nu mai e nimic interesant de conversat , sau daca nu sexul ar fi prioritar ar fi ok . nu suport si nu`mi place sa aud toata ziua wow ce bunoc e ala! ce mi`as trage`o cu el , hai sa discutam pe tema asta la infinit... asta`mi provoaca greata , sexul in viata unui om e important , nu zic nu , insa atunci cand faci din asta motivul principal pentru care traiesti nu vad diferenta dintre tine si animal. nu stiu ! nu are sens sa dau cu presupusul , ramane de vazut dc e o persoana de treaba sau nu .
viata mea e o serie de intamplari , neprevazute.
Absolut
Am asteptat pana in ultimul moment , al 12 lea ceas , m`am dus cu taxi am avut noroc cu taximetristul , foarte de treaba , a vorbit foarte mult cu mine , mi`a explicat de supape , de fire si motoare , nu am inteles nimic . m`a dus prin parcari , a ocolit tot ce putea ocoli si am platit extrem de putin . am fost la amica mea am sunat`o si m`a rugat sa merg pt ca e singura si iarasi m`am dus cu tramvaiul ca bani de resturi nu mai aveam ..., pot sa ma dau eu cu o tona de Bvlgari ca tot nu acoper un nespalat si un jegos. nu m`am ridicat de pe scaun sa las batranii sa stea nici daca ar fi crapat acolo. si eu am umblat pe ploaie , si pe mine m`a lovit umbrela in cap , si pe mine ma dor picioarele si eu sunt nef****.... mi`a dat sa mananc si am stat iarasi la cafea 3 ore rofl.gif trebuie sa`i duc niste programele pt ca al ei pc nu poate citi Patimile . si my precious m`a sunat sa ma intrebe dc nu sunt cumva downtown sa`i cumpar niste dosare . stiu ca nu are nevoie de ele azi , mai ales la ora 16 . m`a sunat sa vada ce fac defapt si unde sunt . mi`e atata de drag cand face asa , cand ascunde adevaratul motiv pt care ma cauta . e un ingerash!
m41 era online , e super agitat pt ca nu vreau sa ma vad cu el rofl.gif si ca`l stresez . i`am spus f clar ca e liber sa nu mai discute cu mine , e liber sa faca ce vrea . nu e legat nu trebuie nu se cuvine . se pare ca treaba asta il atzatza. sa bea apa! ii trece .
Absolut
ma duc sa fac flotari pana o sa`mi iasa ochii din cap si o sa`mi scuip plamanii . si ma culc ! 50.gif
Absolut
Drace! mi`e somn dar nu , stiu ca nu pot sa dorm . nu`mi gasesc locul , caut tigari in scrumiera . sunt stinse de jumatate si am ce fuma in timp ce scriu aici . ma gandeam in timp ce aprindeam calculatorul cat am mancat azi si ieri . numai azi imi aduc aminte exact sa vedem , inventar: dimineata : un mar si o cafea mare cat casa , la pranz am mancat la amica mea mazare scazuta cu friptura de porc , la cinci dupa masa am mancat gulas si muraturi , pe la sapte am facut ciocolata si m`am indopat cu ea plus o savarina ramasa de aseara in frigider si acum o ora mancam paine prajita cu lapte batut dupa ce inainte am luat la bord saratzele si jumate de roata de cascaval afumat . si am terminat cu o mandarina si juma de litru de cola . nu pot sa cred ! yikes.gif vai de mintea mea , e peste puterile mele . de cand fac exercitiile astea mi s`a deschis pofta plus ca am fumat 1 pachet jumate de tigari . si totul din lipsa de sex .
zilele astea ma gandeam la faptul ca acu` 2 ani ne`o trageam si de doua ori pe zi , sapte zile din sapte si ce partide : in baia mica , sex oral in timp ce turnam apa peste el de la chiuveta , cum m`a lipit de zid si m`a facut sa`i simt barbatia intre fese , in bucatarie pe platou in timp ce ne ungeam cu uleiul de floarea soarelui ce l`am gasit langa aragaz , la tzara cu geamul deschis in timp ce tuna si fulgera , cum a ejaculat pe mine in lumina lumanarii , in dush in timpul unui anilingus ce il aplicam frenetic pana am avut eu orgasm , in fata oglinzii mari , la el la casa in timp ce ai lui erau plecati peste mari si tari exact in patul parintilor , prima data cand am inghitit si mi`a inghitit ,cel mai intens orgasm la mine in pat de m`am lasat pe spate si am gemut ca un apucat , cand l`am stropit pana pe buze desi eram la distanta de juma de trup ... si cate vor urma !
abia astept!

edit : pana atunci , tocmai m`am masturbat cu un negru si un alb rofl.gif scurt si la obiect! nici cinci minute . da` ce naiba , dc nu e nimeni disponibil la ora asta live . si asa am mancat prea mult , trebuia sa dau ceva afara .
Absolut
M`am trezit in sfarsit . pe la opt m`a apucat tusea , m`am ridicat frumos din pat , am tras o criza si am luat cateva linguritze de miere pana m`am calmat . Peste doua ore vom pleca biggrin.gif cred ca va fi cool , habar nu am cu ce sa ma imbrac pentru ca toate hainele`mi sunt in cosul de rufe . as fi vrut sa mergem cu intercity dar mai vine cineva care nu`si prea permite multe si mergem cu acceleratul . oricum ne vom distra super . cand sunt nefu... am un umor care`i imprastie pe toti care ma cunosc . in general imi bat joc de mine si apoi de restul sa nu se simta lezati rofl.gif
l`am prins pe my precious cum imi cauta prin telefon sa vada nu stiu ce exact , dc ii caut eu zice ca`l controlez , ca`l limitez , ce ma intereseaza pe mine . ioi , ma termina psihic !
aseara discutam cand am iesit cu ei sa ne imbatam pe tren , sa mancam semintze , R. si M. vor vomita , eu cu my precious vom mazgali cu pixul pe scaune injuraturi la adresa calatorilor si a lumii in general , vom fuma in compartiment ... si am ras ca prostii pe tema asta . imi place cand mergem asa fara nici un punct de destinatie . sunt extrem de curios , adrenalina mi`e un pic crescuta .
nu stiu ce ne asteapta ! merg sa fac baie si sa mananc ceva .
edit : rofl.gif rofl.gif rofl.gif R. si M. nu`si vor lua bilet , au fost la faculta si nu vor sa le dea reducerile rofl.gif vreau sa o vad si pe asta ! nu sunt de acord cu sistemul si vor protesta cica . sa vedem pana unde , pana la prima tufa unde controlorul le va da jos sau il vor spala oare cu spaga mai mare decat pretul biletului rofl.gif ? sau mai mica? biggrin.gif
Absolut
R. si M. nu au mai venit . M. a trimis un mail in care intreba dc suntem suparati . nu! numai nu`mi place ca au renuntat in ultimul moment pe motiv ca e frig . i`am spus sa nu ma mai ia cu mergem , facem , dregem ca nu mai cred o iota si nu au decat sa stea acasa si sa`si planga de mila . numai gura e de ele la unele faze , le`am spus si zic daaaaa , pe naiba !
frumos oras , prea frumos mai ales in centru , pentru oamenii de acolo . ne`am plimbat , am facut poze , era si un concert , am merg prin caffe`uri , am mancat la Mc . am intrebat unde si ce cluburi sunt pe acolo , am primit ceva referinte si ne`am dus . biggrin.gif cam nasoale ! un pic mai mult comuniste . dc aia ar veni in cluburile de aici ar ramane craciti . m`am simtit ok , oricat as fi incercat sa le dau lectii de dans nu am putut pt ca aveam febra . piata de barbati extrem de larga insa toti erau urati sau comuni , nu am vazut nici un tip care sa ma umple de admiratie in schimb tipele erau care mai de care mai fandosite , mai mai mai ... si se dadeau rotunde in clubul ala cu oglinzi si podea de piatra stearsa de timp . dupa felul in care se imbracau , se purtau clar ala era cel mai tare local din oras . saracii... cea mai stupida situatie a fost pe la ora 3 , cand stateam intr`un bar recent renovat fara simt estetic sa luam o cafea pt ca deja restul erau rupti in gura . eu stateam cu fata catre bar , acolo doi tipi , unul dansa pe hip hop un pic cam lasciv si celalalt statea pe scaun si se freca prin pantaloni cand vedea el ca altcine inafara de mine nu se uita la el , tragand cu ochiul cand la mine cand la tipul ce dansa , tip pe care`l cunostea ca mai vorbeau from time to time . cand s`a ridicat tipul de pe scaun a tinut neaparat sa vad ca avea erectie , m`a apucat tremuratul dar mi`a trecut repede .
am dormit foarte mult , deseara mergem in partea cealalta , de data asta cu masina pt ca distanta e mai mica . ma doare mana stanga langa degetu mic ... nu`mi amintesc sa ma fi lovit de ceva .

sms outbox in timp ce veneam cu trenul inapoi scriam asa:
plecam inspre inapoi . sunt tarat prin anestezie. a doau oara nu mai vreau caldura .e o diferenta mai mare decat intre noi si aici .ma uit catre ingerasul meu , doarme incruntat , nu`i place ceva , cred ca vrea acasa tare de tot . as vrea sa`l mangai si sa`l pup pe frunte si sa`si sprijine capul pe umarul meu dar nu se poate . e mai frumos asa , tanjesc si atunci cand vom fi doar noi doi va fi implinirea momentului dupa care asteptam atat.
Sunt aici ! Nu mai fi incruntat ! Te veghez minunea mea!
Absolut
ce prostie e schimbatul asta de ora . mi`am aprins tigara si de dobitoc ce sunt am tras o doza de gaz , ma si droghez aici involuntar ...
nu exista termen de comparatie : muzica bestiala , atmosfera cum de mult nu am mai vazut , originalitate , individualism . intr`un cuvant : absolut !
azi mi`am luat in sfarsit antibiotice pentru ca nu se mai putea , mi`a mai trecut tusea aia magareasca si nu imi mai e atat de iritata traheea , nu am mai facut febra . ce mai totul merge ca pe roate , cu mici expectii acolo unde roata e patrata , ciobi`i`as colturile sa i le ciobesc! ma refer evident la partea sexuala care pana nu se va rezolva va fi o problema , nu majora dar nici bine nu`mi e tot mastarbandu`ma si frecandu`ma singur . mai nou vad ca in fiecare zi pronuntz sau scriu un cuvant care face parte din familia "sex" . fumez camel si ma taie pe gat . nu am gasit altceva , a trebuit sa ma invart pt 1/2 de cola pana mi`a venit a f*** , imi trebuie primola cu crema de frisca de innebunesc aici acum . mai tin pana maine ! atat mai tin . maine , ma rog , dupa ce ma voi trezi . merg sa dorm . se face ziua , luminile se sting , lumea revine din letargie eu ma duc catre ea ...
Absolut
Nu mai vreau ciocolata cu frisca , vezi , daca astepti pana maine s`ar putea sa`ti treaca. Nu`mi place duminica , ma enerveaza . am fost la masa la parintii lui my precious , rulada de pui a fost super buna , am venit acasa si hopa pe net . uite , acum tocmai s`a logat m41 , ma duc sa vrb cu el . nu am altceva mai bun de facut sau nu vreau sa am .

edit : am vrut sa ma uit la Signs dar e o porcarie si nu mai am rabdare . chiar lalaieli nu am vrut sa vad in seara asta si lungeli si intinsaturi . mananc ciocolata cu frisca biggrin.gif i`m an idiot! ma plictisesc crunt .
am avut parte de cea mai tampita strategie de vanzare . 1 punga de fistic prajit va rog ! dar nu sunt prea scumpe ? yikes.gif ba da , si ? ... si dupa aceea am mers sa mai cumpar doua pungi . ce zi plina de activitate . spoton.gif
Absolut
Tot tremur . 28 de secunde , in asta consta toata increderea mea . in 28 de seunde , in 28 de secunde se duce totul dracului . nu am vrut numai sa recunosti . efectiv ma simt scuipat la faza asta exact in ochi . ai mintit incontinuu si ma minti de atunci incoace si nu admiti . iti dau dovezile !!!! sunt palpabile si vor fi in fata vederii tale fara urma de tagada !!! . sigur nu vei recunoaste nici atunci , vei tacea sau vei urla pt ca te verific . aici numai de verificare nu e vorba , e vorba despre adevar , sa ma f*t in el de adevar . nesimtitule !!!

edit : cand iti concentrezi atentia pe ceva vezi ce pana atunci nu ai vazut . sunt atatea lucruri , oameni pe langa care trecem fara sa`i zarim macar ... ne`am certat rau de tot , iarasi am urlat vorbe pe care nici unul din noi nu le simte cu adevarat . am inceput sa citesc Idiotul de unde am lasat`o dar nu`mi era gandul acolo. apoi a venit si m`a luat in brate si a stat cu mine . stii ceva jurnale , dc vrea sa ma minta , sa`mi ascunda , sa nu`mi spuna e treaba lui , el sa care vina nu eu . eu il iubesc oricum si el stie asta . citesc in ochii lui sinceritatea , atasamentul fata de mine . ma gandesc ca daca nu ar fi fazele astea ne`am plicti rau de tot . las ca`l aranjez eu ! stii ca sunt razbunator , ar trebui sa`ti fie teama .
am tot materialul pt lucrarea de licenta , insa nu am nici un chef sa ma apuc sa scriu nici urma ... mai bine stau pe Han sau pe messenger sau frec menta toata ziua . pana nu intru la stres nu o sa ma apuc . mai bine o cumparam naibii . o fac eu si o sa ma ajute la exact nimic . cu ce sunt mai sus ca nu o iau gata facuta ? cu o latime de scobitoare . merg sa dau un search pe google .
noapte alba coboara`n mine
aduna`mi saliva`ntr`un borcan,
fa din ea un rau de suspine,
arunca`ma usor de pe Han .
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.