Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Absentii
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
genicon
Nu l-am prea vazut in ultimul timp pe Gabriel... S-a intalnit cu noi si acum nu ne mai vrea? biggrin.gif
Rose
De colectionara se mai stie ceva?
Figaro
QUOTE (genicon @ Oct 25 2003, 06:16 AM)
Nu l-am prea vazut in ultimul timp pe Gabriel... S-a intalnit cu noi si acum nu ne mai vrea? biggrin.gif

Gabriel nu vrea decat pizza. spoton.gif Se vede si din poze...
Cain
Alde Moshu nici pe la telefon nu mai poate fi prins ....
Afrodita, iubire, ia completeaza-mi tu lista cu forumistii care au aparut atunci. smile.gif Banuiesti corect dece wink.gif Par exemplu acum ii scot pe Motzu, Rose, Praetorian si sotia sa, si doamna si stapana mea. Asa, una mica, de marti seara wink.gif
black ice
sper ca de mine nu ai uitat si ca numarul acela de "apel ratat" de acum o ora a fost al tau biggrin.gif
in alta ordine de idei, pe unde si cand?
Cain
nu, era a lui Motzu, de la servici, presupun. aniuai, ne-am gasit aseara
Tudy
Gata. Am net in apartament. biggrin.gif
Mistinguett
Tudy, bine-ai revenit printre noi! Zau ti-am simtit lipsa.

Si chiar, ce-i cu Gabriel? Sa fac o strigare si pentru Sorin? ca vad ca de cateva zile nu ne-a mai onorat cu prezenta. Sorineeeeeeee!!!! Ce-ti face bratul??? mwah1.gif
Mihai
Sorin mi-a trimis un mesaj in care imi scrie ca ia o pauza de la Han.
Sper sa reusesc sa-l readuc inapoi. smile.gif
Afrodita
Aoleeeeu, zi-i lui Sorin ca-i simt lipsa, sa revina, macar sa-mi lase un e-mail, zi-i ca plang dupa el cry.gif Plsssss....Mihai, plss, adu-l inapoi cry.gif
Carmi
Si eu il vreau inapoi pe Sorin!!!! mad.gif

Mihai bafta la convingere!
genicon
Ce se mai aude de Ghost? A anuntat sau a disparut fara sa ne anunte??? cry.gif
marky
Ce se mai aude de Figaro?
Nu mai are cine sa ne contrazica in orice discutii biggrin.gif
Mistinguett
Serios ii duc lipsa lui Sorin. N-am putea sa ii facem o scrisoare colectiva sa-l cerem inapoi?? rolleyes.gif
Carmi
Misty perfect de acord...nu cred ca ar fi o idee rea. Mi-e dor de olteanu ala incapatanat!!
Afrodita
Si mieeeeee cry.gif cry.gif cry.gif...Cum facem cu listuta aia mistica??
Mihai
O varianta ar putea fi sa ii vizitati Jurnalul, sa scrieti acolo ce doriti sa ii transmiteti dupa care sa il anuntati pe email ca are mesaje noi la Han. rolleyes.gif
Mistinguett
Grozava idee, Mihai.
Deci, cine vrea sa scrie pentru revenirea lui Sorin, haideti s-o facem la jurnalul lui.
Rose
Iarina? Si Figaro...
genicon
Si nici menthoru cu valheru nu mai sunt activi... unde-i toata lumea??? Si.. mai ales... unde-i GHOST???????????
Antont
Aci sint coane biggrin.gif...Am fost si io ocupat si am luat o mica pauza...
genicon
cry.gif ce dor mi-a fost de tine... credeam ca ne-ai parasit. Eram gata sa il fac pe devil.gif in patru sa-ti gasesc nr de tel, sa vad ce e cu tine. (Pese intermediar: vezi ca-s d-ala oPsedat...) hug.gif welcome.gif
Gabriel
Ma bucur ca intrebati de mine. Nu e adevarat ca vreau doar pizza. Vreau pizza si bere, mai Figaro ! tongue.gif
Chestia e ca nu prea am mai stat pe net atat de mult....facultatea & serviciul ocupandu-mi (din pacate) o mare parte a timpului.

In acest rastimp in care nu prea am mai dat pe aici....sa stiti ca m-am intalnit cu colectionara. Am facut cu ea un schimb de caseta in format VHS. In rest..n-am mai vazut pe nimeni de pe forum.

In rest...toate bune si frumoase. Va promit ca o sa intru mai des. Chiar acum ma duc la forumul de intalniri sa vad ce s-a mai intamplat .

Bafta tuturor ! .....si sa nu credeti ca am uitat de Hanul Ancutei.

PS : am citit ce s-a scris pe la intalniri. voi urmari subiectul...si o sa va treziti iar cu mine. 6.gif
Mistinguett
Acum ca au aparut si Ghost si Gabriel, va intreb eu pe voi: ce-i cu Figaro??
Figarooooooooooooooo!!!
Nana Floare
Mi-e dor de dialogurile in trei de la Povestea Mea: Dificila + Diana-Maria + Cameron... sad.gif
Mihai
Dificila am inteles ca trece printr-o etapa mai grea, Cameron a fost foarte ocupata in ultima vreme, la fel probabil si Diana-Maria. rolleyes.gif
axel
Pe Vegas n-am mai vazut-o de ceva vreme...
Afrodita
Si Lilith? Stie cineva ceva deLilith?Nu a mai aparut pe aici de o groaza de timp,ultima oara cand am vb cu ea avea ceva probleme acasa, acum nu o maigasesc nici pe mail,nici pe yahoo.. Vreau sa stiu ceva de Liliiiitthhh cry.gif cry.gif cry.gif
Mihai
Vegas spunea ultima data ca este ocupata cu un nou job... daca imi amintesc bine. huh.gif
De Lilith nici eu nu mai stiu nimic. sad.gif
marky
De Masca de Aur mai stii ceva ? tongue.gif
Catalin
L-am vazut pe Figaro... pe forumul home.ro
Zed
rofl.gif rofl.gif Hopa , uite pe Figaro l-au depistat.
OMU'BUN
QUOTE
In acest moment sunt 13 membri si 3 utilizatori neinregistrati in forum. | br-m@home.ro, calinn@home.ro, darieglobur@home.ro, EvilAng3l@home.ro, Figaro@home.ro, ileanan@home.ro, lazcatluc@home.ro, rakware@go.ro, v8awd@home.ro, valinkin@go.ro, WhiteLion@home.ro


Toate orele sunt GMT. Acum este 11:46 AM.


Figaro, Figaro, pentru ce ne-ai parasit?...
hmm.gif hiya.gif harhar.gif cry.gif bop.gif
Mihai
Cred ca lui Figaro i-au interzis cei de la serviciu accesul la Han. sad.gif
Nu ar fi renuntat el la discutiile cu marky sau Catalin. tongue.gif
Masca de Aur va reveni in curand. wink.gif
OMU'BUN
Sincer il compatimesc! Vad ca iar si-a pus mintea cu Hincu!... 44.gif
axel
QUOTE (Mihai @ Dec 8 2003, 03:33 PM)
Cred ca lui Figaro i-au interzis cei de la serviciu accesul la Han. sad.gif

Prietenii stiu de ce.
La cele peste 2780 de mesaje, inteleg de ce s-au stresat...
genicon
Am discutat aseara despre ea si a redevenit obsesie... Vreau Carmina inapoi! laugh.gif
SORIN
O regretabila absenta pt. mine e Cain sad.gif

Sorin.
Mistinguett
Subscriu, Sorin.

p.s. vezi ce rau e? sa nu mai pleci, uite asa gol lasasei si tu in urma. mwah1.gif mwah1.gif
SORIN
Draga mea Misti..ca de obicei atenta si de veghe pash.gif

snog.gif Sorin.
Ryan
Si eu ma bucur ca a revenit Sorin smile.gif
Vegas2002
Imi este f.f. dor de Ghost si imi lipseste si Gabriel smile.gif
Carmi
MIE DOR DE CAIN!!!!
cry.gif cry.gif cry.gif
bdl
Vegas,
Vezi ca mosu a inceput sa posteze acu citeva zile, adica sa puna poze. Si ce poze nene...... spoton.gif
Nana Floare
Mi-e dor de Peter Pan si de Fiatlux... sad.gif
Absolut
Ce bine ca ati prins drag de cineva ... mie nu`mi lipseste nimeni cum probabil nici eu nu as lipsi nimanui dc nu as fi aici , al naibii sunt 50.gif
calfa
Si mie imi lipsesc, Masca de Aur si ... Cain.
Carmi
QUOTE (Absolut @ Feb 16 2004, 03:28 PM)
Ce bine ca ati prins drag de cineva ... mie nu`mi lipseste nimeni cum probabil nici eu nu as lipsi nimanui dc nu as fi aici , al naibii sunt 50.gif

Ei nu-ti face griji....eu zic ca daca esti o persoana sociabila vei gasi destui oameni care ca aiba o anume compatibilitate in comunicarea cu tine wink.gif
genicon
Pe unde este bedeleu', fratilor? Stie cineva ceva de el? blink.gif
Carmi
E cu vreo fatuca buna pe masuta...sau sub ea in stilu lui Sorin spoton.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.