Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Absentii
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
LigiaB
Nico, ceau smile.gif

Halcy este in vacanta, s-a dus acasa, revine la han in toamna, cind incepe din nou...scoala.

Editez, ca abia acum am citit mai sus. tongue.gif

Clopotel, bine-ai revenit. smile.gif

@ Genicon: Nu ca cred ca s-a sifonat cineva. tongue.gif 'Bufon', la faza aia, a fost un compliment. laugh.gif
Geni, stii cum e cu unele cuvinte? Depinde din partea cui vin daca deranjeaza sau nu. Cumva tu reusesti sa te exprimi in asa maniera sa nu ranesti.... spoton.gif
Clopotel
Ligia, ce mai faci frumoaso? wub.gif
Nu mi-ai raspuns la un mesaj, trimis acum 'enspe luni ... cry.gif si de atunci ma tot intreb .... unde am gresit?! frusty.gif
denise
unsure.gif Nu am mai vazut-o pe mistinguett. Stiti ceva de ea?
SORIN
Si mie imi lipseste Misti sad.gif

Sper ca totu-n regula cu ea!!

Mistiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!

Sorin.
Nico
Hi LiB smile.gif !
Stiam ca Halcy e in vacanta, doar ca imi lipseste de pe Han si gasisem si eu un locsor unde sa ma plang tongue.gif
denise
QUOTE (SORIN @ 5 Jul 2004, 08:57 PM)
Si mie imi lipseste Denise sad.gif


rofl.gif Sorin, pune te rog o virgula, credeam ca de mine zici...Chiar asa invizibila sa fiu? Mai ales ca am mai patit-o... ohyeah.gif
SORIN
Scuze Denise smile.gif

Am fost beat rau de tot cand am scris hh.gif hh.gif

Acum sunt treaz...doar m-am gandit la faptul ca ai observat ca Misti lipseste, si probabil ca de aici eroarea!!

Al dracu betivan mai esti Sorine!! rofl.gif rofl.gif rofl.gif
denise
mwah1.gif Ei, nu ai de ce sa te scuzi, doar ca am ramas putin blocata cand am vazut mesajul, apoi m-am amuzat.

Acum serios, chiar imi lipseste misti. huh.gif
Vegas2002
Misti este plecata intr-o mica vacanta smile.gif
denise
mwah1.gif Multumesc Vegas, ma bucur ca este bine. O asteptam cu poze.
Dar, daca tot pari informata - de allexa stii ceva?

In alta ordine de idei: calfa, pe unde umbli omule? Mi s-a cam prafuit dosarul... Likurici, noi te asteptam.
Vegas2002
Da,si cu Allexa am vorbit imediat ce m-am intors din vacanta si am inteles ca are musafiri acasa smile.gif
Marcus
Figaro?! ohmy.gif
Are niste restante la "Cum va vad eu pe voi"... wink.gif
genicon
Nici pe Carmi nu am vazut-o de un car de vreme... sad.gif
Mihai
Carmi si Calfa sunt in concediu / vacanta. Separat. smile.gif

De Figaro nu stiu nimic... unsure.gif
LigiaB
Era un tip simpatic printre noi, il chema Tony Almenda (ceva de genul acesta) stie cineva ceva de el?

Denise eu ma intilnesc cu Allexa la sfirstitul lunii astea, smile.gif abia astept! E o tipa deosebita! spoton.gif
Cla
Hi Ligia, se pare ca Tony a luat-o cu sucitorul bop.gif .... biggrin.gif
LigiaB
Cum adica? rolleyes.gif
Serenity
Tony spunea ca a intervenit ceva si nu o sa mai poata intra pe han decat foarte rar si atunci probabil se va multumi doar cu cititul sad.gif
yronick
Nicodim.....

-Care este-
Serenity
Nu l-am mai vazut pe Failure de un car de vreme.. hmm.gif

Edit: Si pe Fausta, pe unde o umbla fata aia? huh.gif
fargakos
Failure este bine sanatos si in vacanta wink.gif ..dar revine el cool.gif
Zed
Mi-e dor de Denise cry.gif
Serenity
Dom'le da lungi vacante mai au unii laugh.gif

Mie mi-e dor de Moira sad.gif Stie cineva ceva de ea? Probabil tot in vacanta.. tongue.gif

Nici pe Onix nu am mai vazut-o de fooaarte multa vreme hmm.gif

Antont
QUOTE (Zed @ 25 Aug 2004, 02:31 PM)
Mi-e dor de Denise cry.gif

Da' chiar, pe unde e Denise sad.gif ?
mutulica
da oPsedatu unde o umbla?
Olaf
Nah, ca acum a disparut si Afrodita? Ce ne facem noi fara zeita? rolleyes.gif
LigiaB
Mai da unde-o fi Sorin??? Stie careva???
Olaf
Mah, nu stiu, dar mi s-a parut ca ultimul lui mesaj a fost cam apocaliptic... sad.gif
Aramis
QUOTE (Serenity @ 17 Aug 2004, 12:00 AM)
Si pe Fausta, pe unde o umbla fata aia? huh.gif

Fausta e in vacanta, am vorbit saptamana trecuta cu ea si zicea ca pe la inceputul lui septembrie se intoarce in oras smile.gif
mutulica
nu suna deloc bine mesajul lui Sorin. Sper ca e doar temporar...
actionmedia
Wluiki lipseste de ceva reme, īl aştept de vreo 3 săptămāni să-mi răspundă la o īntrbare, la Cronica Timpului
LigiaB
Olaf, multam.
Eu nu cred ca Sorin a plecat de tot, el e prof de geografie si cred ca a inceput scoala, sau e in vreo expeditie ceva, ca e si ghid pe deasupra. spoton.gif

O sa ii scriu un email...

Actionmedia, sorry, habar n-am cine e Wlulki, daca il vad il trimit direct la han! rolleyes.gif laugh.gif
Jazz
Eu n-am mai vazut-o pe Secundita. Unde este ea?
hiya.gif Secundito pe unde esti?
YOo
QUOTE (Jazz @ 28 Aug 2004, 04:43 PM)
Secundito pe unde esti?

In principiu ... pe messenger ... Cel putin acolo era acum 3 minute cand am vorbit cu ea ultima data ...
In prezent are status-ul dat pe "Idle".
Ti-am fost de ajutor Jazz ? rolleyes.gif
Jazz
@YOo
Multam... mwah1.gif Eh, nu pot sa apelez fata asa ca mi s-a facut mie dor de postarile ei pe forum, nu? wink.gif
YOo
Mda ... cred ca am prins ideea mwah1.gif
Lasa ca diseara ma intalnesc cu ea (you know ... "Intalnirea" biggrin.gif ) si am sa-i strecor asa subtil vreo doua vorbe, cum ca ar fi foarte dorita pe Han...
Merge?
denise
QUOTE (Ghost @ 26 Aug 2004, 01:00 AM)
QUOTE (Zed @ 25 Aug 2004, 02:31 PM)
Mi-e dor de Denise  cry.gif

Da' chiar, pe unde e Denise sad.gif ?

Back...Zed si Ghost! mwah1.gif
O saptamana la munca "in provincie" (la munte tongue.gif ), munci ca la galere pana pe la 15:00 dar... am imbinat utilul cu placutul cool.gif . Deci: absenta motivata.
Am o perioada mai ocupata ...si la munca si acasa...dar sunt cu ochii pe voi. Voi posta poate mai rar dar citesc TOT.
Am lipsit doar o saptamana si vad ca ati si pus de-o revolutie a'la Ploiesti! devil.gif Fara mine????
laugh.gif Ca sa nu mai zic de dragul de Vornicum ce putu sa declare! mwah1.gif Stiam eu de ce mi-e drag ...

In alta ordine de idei, are dreptate Serenity: ce vacanta lunga au unii!

De puiul Willie mai stie cineva ceva? Calfa vad ca nu mai apare.. menthoru' mai trece asa...cand nu sunt eu pe aproape, altii vad ca iau "somaj tehnic" de la Mihai... hh.gif Mihai apare doar cat sa dea cu biciul (unora cred ca le place biggrin.gif ) ... Ce sa fie? cred ca ar trebui declarata mobilizare generala! Stie cineva sa sune "adunarea"? Sau macar sa strige catalogul...
Antont
Welcome back Denise spoton.gif mwah1.gif
Mara
Denise hug.gif si ma bucur ca esti bine!

Dar Clarence pe unde umbla? sad.gif
dead-cat
Clarence zicea ca merge in concediu in RO.
dar a postat aseara. nu stiu daca s-a intors deja unsure.gif
Catalin
Mi se pare mie sau e Figaro online? ohmy.gif
denise
Nu , nu ti se pare....

BINE AI REVENIT, FIGARO!
Cla
Eu, absent, de maine, pe vreo saptamana... sad.gif dunno.gif 5.gif
flu
willie e bine sanatoasa, am sa-i transmit ca n-a uitat-o lumea smile.gif
denise
smile.gif Multumesc flu, ma bucur ca e bine (de altfel si tu apari cam rar de la o vreme...).
simonsays
AIWA o sa lipseasca o vreme de pe forum; are niste probleme, care sper sa se rezolve cat mai repede.
Cla
Ai'm bec aghen dance.gif
willie
rolleyes.gif E placut sa stii ca ti se simte lipsa
Serenity
Unde-i PIB (aka Puss In Boots)?!? sad.gif
denise
flowers.gif Bine-ai revenit, Willie!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.