Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Absentii
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Carmi
Puss in Boots ca sa iti satisfac orgoliul ...esti mai misto decat Pittul... biggrin.gif

Minerval ce iesi din contactu telefonic??
Puss In Boots
@Cla ... drunk.gif

@Carmi ... mwah1.gif mwah1.gif mwah1.gif sorry.gif sorry.gif sorry.gif
calfa
QUOTE (secunda @ 12 Oct 2004, 08:00 PM)
mie mi-e dor de calfa rolleyes.gif
pe unde e oare acum? ce face? si cu cine face ce face? biggrin.gif
cum o mai duce oare? ce mai viseaza? ce mai gandeste si la cine se gandeste? biggrin.gif

oare acum sughita? ce ma bucur... devil.gif
asa ii trebuie daca ne-a uitat.... hh.gif

laugh.gif Multumesc pentru intrebari secunda! Nu mai stiu ce faceam pe 22 septembrie, dar sigur celebram Echinoctiul, intr-un fel; sau altul. smile.gif

Ei, am vazut ca nici Denise_d nu m-a uitat. Multumesc, fetelor ! flowers.gif
cactus
Puss.i.B - ma da lung nume tzi-ai ales. Trebe sa recunosti ca asa de melodic suna CACTUS - ca si sunetele (pardon - zdranganitul) unui clopotzel ohyeah.gif spoton.gif devil.gif (talanga)

Vezi ca maine sper sa stiu mai multe din ce am discutat pe PM....
Eclectic
Am voie sa-i enumar aici si pe cei care as vrea sa lipseasca ? rofl.gif
Mihai
Nu.
denise
QUOTE (calfa @ 22 Nov 2004, 04:09 PM)
QUOTE (secunda @ 12 Oct 2004, 08:00 PM)
mie mi-e dor de calfa  rolleyes.gif
pe unde e oare acum? ce face? si cu cine face ce face?  biggrin.gif
cum o mai duce oare? ce mai viseaza? ce mai gandeste si la cine se gandeste?  biggrin.gif

oare acum sughita? ce ma bucur...  devil.gif 
asa ii trebuie daca ne-a uitat....  hh.gif

laugh.gif Multumesc pentru intrebari secunda! Nu mai stiu ce faceam pe 22 septembrie, dar sigur celebram Echinoctiul, intr-un fel; sau altul. smile.gif

Ei, am vazut ca nici Denise_d nu m-a uitat. Multumesc, fetelor ! flowers.gif

Ei, cum sa-mi uit eu fratiorul geaman? Problema e: ai venit, ai postat ....iar dispari? huh.gif
PS. Sper ca esti bine si ai lipsit doar din motive de ... timp ... mwah1.gif
Eclectic
QUOTE
Nu.


Mersi, Mihai. mwah1.gif
calfa
QUOTE (denise_d @ 22 Nov 2004, 08:45 PM)
Problema e: ai venit, ai postat ....iar dispari? huh.gif

Ei, sper sa nu dispar, dar timpul "greu ma strange". smile.gif (ai intuit corect)
cactus
Neamule - stiu ca o sa se supere pe mine DAR - Clarence a vrut sa nu se stie - normal; eu vreau, daca se poate, macar sa ne rugam sa fie bine si sa revina in mijlocul nostru. Stiu ca, cu acest mesaj l-am suparat, fiindca mi-a cerut sa nu spun nimanui nimic... adica cum ? sa nu spun ca un frate de-al nostru, iubit de noi totzi, are o problema de sanatate ? Nu grava, dar e al nostru....Iarta-ma Clarence - in afara de a fi foarte apropiat de tine, TU estu al nostru, al tuturor...Si iti dorim sa fii cat mai repede bine, si alaturi de noi. Fetele astea superbe de aici, de abia asteapta sa-tzi dea pusici; daca nu ma crezi, n-ai decat sa te convingi singur....Asa ca, fa ce stii, da sa fii pronto inapoi aici ca fetele de-abia asteapta sa-tzi dea pusici....multzi si la infinit.... Cu mult drag, si multa bafta, Dan....adicatelea, EU - Cactus - chiar daca te-ai suparat. Tu tzi-ai imaginat ca Hanu nu stie ce faci???Ne esti mult prea drag.... yeah.gif flowers.gif
Leon
Daca nu e grava problema, v-a trece repede Leu thumb_yello.gif

Iar daca e grava, tot la fel de repede v-a trece Leu thumb_yello.gif

Care baga un pariu?????????
cactus
Io bag pariu ca totu“ o sa fie traznet si ok si chiar cactusi betzivi ca mine or sa se bucure sa -si umple frunzele alea, pline cu zeama de la betzia ca lu Clarence ii merge bine. Io mi-s Cactus si pastrator de zemuri faine in frunzele mele....Dupa aia, la prima ocazie, stoarcem frunzele si ne facem mishti de tot - normal - cu Clarence impreuna... drunk.gif
EXCLUS ca Vornicus sa indrazneasca sa lipseasca - el aduce re-alimentarea... spoton.gif spoton.gif spoton.gif
doice
Ghost lipseste, iar cand este pe aici suntem in contratimp cry.gif
Carmi
Pe Vegas n-am mai vazut-o demult...
Nici pe Afro...fetele unde-mi umblati?

in schimb il salut pe Sorin...care daca mai e supi pe mine il bat! Nah la fundu gol!!

Puss iB wub.gif
Puss In Boots
@Carmi hug.gif

Cred ca va cam īnvatat rau leu' laugh.gif
Lasati omu' sa-si faca vacanta linistit rofl.gif
Daca ar fi vrut sa se ascunda i-ar fi fost usor

happy.gif

user posted image
Minerval
QUOTE (Carmi @ 14 Nov 2004, 12:09 AM)
Minerval ce iesi din contactu telefonic??

Am fost prins in afara discutiei asadar si prin urmare nu stiu ce sa raspund. unsure.gif Daca se poate explicita modulul ar fi tare fain.
Numai bine Carmi! thumb_yello.gif
cactus
Primii mesaj de la Clarence- cica a trecut de operatie, e bine da-i musai sa mai stea prin spital. Normal - ca acolo asistentele-s faiiiine, ma. Da el de stire cand ajunge acasa.
Cla
Ai'm bec. N-a fost mare scofala, asa ca n-ati scapat de mine tongue.gif

Va multumesc pt gandurile bune mwah1.gif
AIWA
Liutza pauza...afro pauza...stie cineva ceva de ele?
AIWA
Liutza....are ceva probleme medicale! Moralul e sus si va multumeste pt gindurile frumoase pe care le aveti la adresa ei:)
Carmi
Stiti pe cine n-am vazut demuuult?? pe Ulysses.Odyossusss
The Csena slayer rofl.gif rofl.gif
Asta in caz ca va mai aduci minte de el laugh.gif
genicon
Din cate imi amintesc, la revenirea trecuta a iesit destul de rau... sad.gif

Si ca tot veni vorba, mie mi-e dor de poTCul oPsedat de boNboane - Ghostu. Nu prea mai intra el sau n-am mai intrat eu de mult? biggrin.gif

Pese: Ma, si BarManRap, ala, pe unde o umbla, dom'le? rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Carmi
Stiu ca e un pic off topic da ce s-a intamplat data trecuta cu U.Odd ??

Iara Gogu.Telejurnal n-a mai aparut demuuult rofl.gif nu fu vorba ca nu l-ai vazut tu Genicoane
skysurfer
SI totusi ceva de Blanca mai stiti? Sau de JustMe? Blanca stiu ca s-a casatorit sau cel putin urma sa se casatoreasca dar din vara nu am mai vazut-o.
Eclectic
Ma voi retrage, cel putin pentru o vreme. Nu stiu cand sau daca voi reveni. Deocamdata, va spun "la revedere". sad.gif
doice
cry.gif cry.gif
denise
sad.gif Te-a suparat cineva sau.. "din motive obiective"?...Eu pe cine mai contrazic? cry.gif
axel
Stai macar pana termini boabele de avertizare. E pacat sa le lasi nefolosite devil.gif
gonen
tre' s ama retrag si eu o perioada.
intru in concediu pana pe 10 ian, si in toata aceasta perioada nu am de gand sa olosesc prea mult calculatorul.
milimetru
LigiaB
Ioana1
noi
dsrk3r
nefertiti
...şi mai sīnt vreo cīţiva da' nu-mi vin aku-n minte...deşi le simt lipsa... cry.gif
nefertiti-old
Despre Cameron mai stiti ceva? unsure.gif
calfa
Si eu ma gandeam sa intreb de ea. smile.gif
cactus
Si Liutza, shi Carrad shi.........
Cla
Mi-e dor de misto-ul lui simonsays. Unde a ramas baiatu'? unsure.gif
rebel
Ligia e ok, dar ocupată īn real-life. Va intra cāt de des īi va permite timpul.
simonsays
QUOTE (Cla @ 27 Jan 2005, 01:44 PM)
Mi-e dor de misto-ul lui simonsays. Unde a ramas baiatu'? unsure.gif

uneori ratiunea cedeaza in fata prostiei ... si am cedat smile.gif
Mihai
QUOTE (nefertiti @ 19 Jan 2005, 10:06 PM)
Despre Cameron mai stiti ceva? unsure.gif

E foarte ocupata in ultima perioada... sad.gif
Dar in rest din cate stiu este bine, revin cu vesti imediat ce le voi afla. smile.gif
Diana-Maria
cry.gif Mie mi-e dor de Sorin ! cry.gif
Cla
QUOTE (simonsays @ 27 Jan 2005, 12:44 PM)
uneori ratiunea cedeaza in fata prostiei ... si am cedat smile.gif

Si crezi ca ASA invingi? Poate nu te-nseli? wink.gif S-ar putea sa vezi candva...
simonsays
....mmm....dar nu am zis ca as vrea sa inving; nu e un adversar pe masura laugh.gif
Olaf
QUOTE (Diana-Maria @ 29 Jan 2005, 12:36 PM)
cry.gif Mie mi-e dor de Sorin ! cry.gif

Si eu ma intrebam pe unde o fi.
Cla
Da... insa pe chestia asta l-as ruga pe Mihai sau altcineva competent sa ne explice cum a stat treaba:
Sorin era super ( Dr. Jekyll smile.gif ) si sorin666 era Mr. Hyde. Erau aceeasi? unsure.gif
Si dupa cum l-a atacat Sorin pe Mihai (mai bine zis pe mama lui...) s-a intamplat corect sa fie banat.
Si totusi pacat... Sorin e OK... hug.gif hai inapoi, noi cu totii facem greseli candva... lasa-l Mihai, daca isi cere scuze. Ni-e dor de el wink.gif
Cla
Tin sa va anunt ca de maine seara-s plecat pt. vreo saptamana. Am "treaba" biggrin.gif
Daca nu ma mai intorc, macar am murit traznet!! licklips.gif spoton.gif

user posted image

sorry.gif rolleyes.gif

rofl.gif
Vexx
Maestre, Forta fie cu tine! spoton.gif

Sa te intorci cu "scutul" sau pe el! wink.gif
cactus
QUOTE (Cla @ 5 Feb 2005, 10:03 PM)
Tin sa va anunt ca de maine seara-s plecat pt. vreo saptamana. Am "treaba" biggrin.gif
Daca nu ma mai intorc, macar am murit traznet!! licklips.gif spoton.gif

user posted image

sorry.gif rolleyes.gif

rofl.gif

Prostilule - da“ multa bafta.....si sa fie faiiiiiiiin spoton.gif
Cla
Multumesc mult voua spoton.gif
cactus, für Dich schiebe ich einen Gruß mit rein... rofl.gif
Mihai
QUOTE
Sorin era super ( Dr. Jekyll  ) si sorin666 era Mr. Hyde. Erau aceeasi?

Nu.
Iar Sorin nu mai este banat. wink.gif

In ceea ce priveste cealalta... problema, mult succes! spoton.gif
Cla
Multumesc, Mihai spoton.gif
Pai atunci speram sa revina Sorin... unsure.gif
Carmi
Mai stie cineva ceva de nea Caisa?? loong time no see
cactus
Mai stie cineva ceva de Liutza ???
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.