Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Absentii
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
March
Ar trebui sa-i dea de gandit asta lui Domn' Administrator !
denise
halcyon
YoyoMan
punctt
Diana-Maria
ecou
Moira
flori
Pe unde o fi cactus dar Omu Bun, si mai sint inca multi carora li se simte lipsa! sad.gif
Marcus
Diana-Maria
iniya
colectionara
atta
flu
ypsilonalpha
Minerval
Omu'BUN
bogho

E o lista lunga pana la pamant cry.gif
Vornicum
Cactus era un baiat de treaba. Ficior faiin , mai. Sincer as mai vrea sa vad ce mai zice cry.gif
contraste
Tomy
Jazz
March
gio19ro, sorin666
pentru ca erau buni combatanti/adversari !
Felina
Mie imi lipseste Secunda, o fiinta atat de sensibila si delicata.
calfa
Secunda am vazut ca mai trece, rar, pe la Han, insa scrie foarte putin. Si ypsilonalpha a fost trecut pe lista, dar si el trece rar si scrie putin. Nu sunt chiar absenti ... de tot. smile.gif
March
Dandanescu ! tongue.gif
March
Petru,
Parca a disparut in ceata ! Si era bun ca moderator !
flori
Cind pisica nu-i acasa! wink.gif ...
denise
biker.gif Ghostu...?

unsure.gif flu?
Oiski-Poiski
carrad
Mara
Am vorbit putin cu Diana-Maria si a zis ca ii e dor de noi! biggrin.gif
SORIN
Si noua de ea sad.gif

Sorin.
SORIN
Si de : aurasupacurasu sad.gif

Sorin.
Marcus
QUOTE (March @ 7 Nov 2005, 08:12 PM)
Petru,
Parca a disparut in ceata ! Si era bun ca moderator !

Pai eu vorbesc relativ des cu Petru si pot spune despre el ca nu a mai participat activ pe forum din cauza ca nu mai are timp sa "zaboveasca" de cand cu serviciul. Trece doar din cand in cand pe aici si citeste ce se scrie. smile.gif
cactus
QUOTE (Oiski-Poiski @ 8 Nov 2005, 12:01 PM)
carrad

Minunat copil - superbaaaaaa yeah.gif love.gif in sensul BUN al cuvantului...
cactus
@ Mihai - mi-ai taiat ultima postare; nu era nimic rau; oricum - ramai cu bine. Nu trebuia sa faci gestul asta. Au facut-o inaintea ta Simonsays si Nefertiti... Pa.....
Mihai
Care ultima postare? brow.gif
denise
zmeul, trustbyte, blakut, tolstoievski, georgeones? sad.gif
calfa
trustbyte si georgeones cred ca au mai postat de curand, dar putin.

menthoru nu a mai trecut de mult.
Dark Angel
Carrad...unde esti???? cry.gif flowers.gif
cactus
QUOTE (flower @ 16 Nov 2005, 12:31 PM)
Carrad...unde esti???? cry.gif flowers.gif

Asta as vrea sa stiu si io... cry.gif
carrad
sar'na! mwah1.gif

pe-aici prin zona sunt....m-am omorat cu munca spoton.gif
nefertiti-old
Vegas!

Azi noapte am visat cu ea laugh.gif , nu ma intrebati cum, ca nu ne cunoastem, dar era un fel de intalnire forumistica si ea ajunsese prima. Era la o masa si stiam ca e Vegas! hh.gif

hmm.gif Deci e semn clar ca ar trebui sa mai treaca pe aici.
Mistinguett
Poate trece acum ca ai strigat-o laugh.gif
Altfel, e foarte ocupata cu serviciul si nu prea mai are timp de net.
Olaf
Pe unde o umbla nefertiti?
Michelle
nefertiti a decis sa nu mai intre pe han...poate totusi nu e irevocabila decizia hh.gif
Cucu Mucu
QUOTE (Michelle @ 17 Jan 2006, 11:13 AM)
nefertiti a decis sa nu mai intre pe han...

ohmy.gif De ce?
Mara
Pentru ca toate au o limita. sad.gif
Cucu Mucu
Tot nu inteleg. Oricum, e pacat. Si mi-e pofta de vin fiert.
contraste
Lasa mai, ca aduna subiecte pentru barfulita zilei, si se intoarce ea, nu ne paraseste ! ohyeah.gif
Vornicum
Pacat... faraoanca era cam stresa(n)ta si ne stresa si pe noi... Prea dura, prea comunista, prea masculina rofl.gif


Edit: Mesajele trimise in ultima perioada, culminand cu acesta, au dus la suspendarea contului pentru 30 de zile. ( http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...ndpost&p=409903 )
exergy33
Poate suna ciudat , dar de multe ori ni se face dor de frazele scrise de unii dintre cei de la Han ...de stilul lor .
Ne punem intrebarea de ce nu trec pe aici ?! wub.gif
Pentru ca a venit vorba de Nefertiti ...incepusem ziua nu tocmai bine ; intr-un moment de pauza am intrat la Han si am citit un mesaj scris de Nefe care mi-a adus buna dispozitie !
Iata ce spunea Nefertiti : " Stiti s-a inventat o noua unitate de masura ...a coruptiei , ...hrebenciucul." (am citat din memorie )

Uneori sintem chiar dispusi sa-i iertam pe cei cu care am avut schimburi nu prea placute de replici devil.gif , alteori recitim posturile mai vechi ( cele din perioada in care inca nu eram membri aici )...si ne cuprinde brusc un soi de subita tristete.

Sau poate numai eu gindesc asa ?!!!
Cla
Nefe e OK thumb_yello.gif Imi place rubrica ei "Tema Zilei"
Nu stiu ce a determinat-o sa nu mai treaca pe aici, dar e pacat... sad.gif
Heeey! :idea: poate are treaba cu ziarul ei online
Fantasee
Dar Oiski ce-o mai face? rolleyes.gif
dascalita
Multa lume draga mie a luat o pauza de la han...Pacat,dar asa e la han,calatorii vin-pleaca,revin daca le-a placut,intarzie prin camarile hanului..
Serios acum ,si eu simt lipsa oamenilor pe care i-am gasit aici prima data si care m-au facut sa-mi placa acest forum! wub.gif
Sushi
QUOTE (Fantasee @ 17 Jan 2006, 09:55 PM)
Dar Oiski ce-o mai face? rolleyes.gif

Si eu o vreau pe Oiski inapoi! Si sint chiar decisa sa intru in greva foamei pentru asta!
Nefe sa faca bine sa vina si ea ca aici sint mai multe chestiuni in joc decit cestiueuce limite.
contraste
Dar March?
Cine ma mai tine cu stirile la zi?
Carmi
Io vreau inapoi avatarul lu Carmelita!!! Chiar imi placea catelu cu batic!!!!!! tongue.gif


peseu:hani n-am nimica cu fata ta....cu bustul tau de fapt mwah1.gif ohyeah.gif
Cucu Mucu
Cla, Endgegner, bine mai baieti, de fo cateva seri bune ma lasati singur in creierii noptii sa ma lupt cu Multpreagustosul "Old number seven"! Pai e frumos ase?! Spuneti voi acum!
edittha
Toti care au trecut pe la han si au rasfoit rubricile v-or reveni mai devreme sau mai tarziu. Fiecare om are problemele lui si un timp limitat dar ........hanul ancutei il va reprimi cu bratele deschise.
Cucu Mucu
Da, edittha, dar noptile nu mai sunt la fel de vesele fara oamenii astia doi.
Cla
QUOTE (mariusc2 @ 8 Feb 2006, 07:55 AM)
Cla, Endgegner, bine mai baieti, de fo cateva seri bune ma lasati singur in creierii noptii sa ma lupt cu Multpreagustosul "Old number seven"! Pai e frumos ase?! Spuneti voi acum!

biggrin.gif am descoperit ca-i mai fain sa adormi in pat decat in fata monitorului spoton.gif
Chiar, Endgegner nu-i prea activ... o avea prea multa treaba si el sau o fi in RO smile.gif
Felina
Eu o vreau pe Crmelita si pe Oiskinella inapoi - adica asa cum erau anu' trecut. Daca se 're-activeaza' ele, ma reactivez si io. tongue.gif
Carmi
chiar am obs si eu ca se cam vegeteaza in perioada asta....
Olaf
Pai na, se recupereaza lumea dupa carnati, sarmale, vin, etc... rofl.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.