Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Ce Stii Despre Mine?
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Despre Forumisti
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29
Data'q
6 și 9... Dar nu-s așa sigur...
Marcus
Faci bine ca nu esti sigur. smile.gif
Fantasee
Poate că este vorba despre 5 și 9. unsure.gif
Marcus
Nope... mai gandeste-te. tongue.gif
Dar amandoi sunteti pe aproape. smile.gif
Fantasee
Ultima încercare: 8 și 9.
Deși am citit jurnalul tău cu mare atenție, așa cum citesc adesea ceea ce se scrie la Han, reușești să camuflezi foarte bine erorile în cele 10 enunțuri . spoton.gif Îmi place jocul ăsta. laugh.gif
Marcus
QUOTE
Ultima încercare: 8 și 9.

Nu. sad.gif

Nu vreau sa renunti, si asa esti singura care se mai joaca aici cu mine, asa ca iti dau un indiciu. tongue.gif Pentru ca si asa vad ca insistati cu afirmatia 9 ca este falsa, va spun ca DA, ati ghicit-o pe asta. tongue.gif
Dar mai e una... unsure.gif

QUOTE
Deși am citit jurnalul tău cu mare atenție, așa cum citesc adesea ceea ce se scrie la Han, reușești să camuflezi foarte bine erorile în cele 10 enunțuri

Nu-mi amintesc sa fii scris in jurnal despre... rolleyes.gif "ceva" anume din cele 10 afirmatii. tongue.gif
Serenity
7 si 9?
Marcus
Yup... clapping.gif Corect!
Nu sunt "topit" dupa masini, motoare, etc si nu cred ca m-am laudat vreodata despre cat de mult imi plac masinile. tongue.gif

1. Anotimpul meu preferat este iarna. (DA wub.gif )
2. Noptile cu luna plina ma fac visator. (DA sorry.gif )
3. In timpul liber imi place sa ma plimb prin oras sau sa ma joc. (DA)
4. Imi place sa mananc mult pentru ca ma ingras foarte greu. (DA - ma ingras greu poate din cauza ca fac zilnic sport, nu? Se leaga wink.gif )
5. Urmaresc fiecare editie a emisiunii "Dansez pt tine" de la ProTv. (DA - ma intereseaza strict dansul)
6. Prefer un cha-cha-cha cu o partenera minunata in locul unei partide de sah cu un maestru international. (DA - de cand am descoperit "magia dansului" smile.gif )
7. Imi plac foarte mult masinile. (NU - le admir, dar nu sunt 'mort' dupa masini)
8. Fac sport zilnic. (DA - la sala 4 zile pe saptamana + exercitii zilnice acasa in rest)
9. Prefer o sticla de bere la o terasa in locul unui musical pasional. (NU - fir-ar ea de bere, nu trebuie niciodata sa inlocuiasca lucrurile cu adevarat importante!)
10. Pe una din cele mai bune prietene ale mele, nu am intalnit-o niciodata in realitate. (DA... impreuna cu Ea am invatat ca 1+1=1 :ppppp )

Serenity... ci cuvantul. smile.gif
Fantasee
Nici vorbă să renunț, Marcus. spoton.gif Doar că mai departe de două ghiciri devine statistică tongue.gif în fine, mă bucur că a ghicit Sere. Abia aștept să continuăm. yeah.gif
Romelia
QUOTE
(DA... impreuna cu Ea am invatat ca 1+1=1 :ppppp )


In cazul celor care n-au habar de Matematica, sa spunem ca ar fi "posibil"... tongue.gif

Eu ador "Matematica"... mi se pare cea mai frumoasa dintre stiintele exacte... wink.gif
Asa ca: 1+1=2

... sorry.gif
Eclectic
Exact. Cine stie matematica stie ca 1+1 = 2 sau 1+1 = 0.
Depinde de Z. smile.gif
Serenity
Hihihihi... stiam eu ca ai trei ani de psihologie o sa dea roade intr-o buna zi! devil.gif

So... here i go:

1. Singura data cand am plans in somn a fost pentru ca visasem ca luasem un 3 la matematica.
2. Dintre o cafea si un Redbull, prefer cafeaua.
3. Nu cred in vraji.
4. Nu am plans niciodata la o inmormantare.
5. Pe gamba dreapta am un semn de nastere in forma de peste.
6. Imi plac cadourile ieftine.
7. Nu mi-a curs niciodata sange din nas.
8. Am talent la desen.
9. Sunt "dependenta" de mirosul de soda (detergent).
10. Mi s-a intamplat sa dorm 24 de ore neintoarsa.

Hai cu raspunsu corect ca n-am rabdare biggrin.gif
Fantasee
Câte false, Sere? hug.gif
Serenity
Doo, ca doar asa zice la regulament... cool.gif
n'ai-b'ai
ia sa vedem daca intuitia mea functioneaza, 4 si 6? smile.gif
Eclectic
4 si 8. rolleyes.gif
Fantasee
Poate că 6 și 8. tongue.gif Sere? unsure.gif
Felina
3 si 4? rolleyes.gif
Serenity
Sa ma ia naiba daca stiu... rofl.gif ... stati sa ma uit.

...
..
.

Nope, nu pot sa declar inca un fericit castigator harhar.gif .. dar una din variante (o fi cuvantul potrivit? hmm.gif ) a fost ghicita. A doua nu o vad pe lista pana acum tongue.gif
Eclectic
4 si 7?
jude
2 si 4?

edit: Ooof ohno.gif 4 vroiam sa spun, nu 8.
Marcus
1 si 4. smile.gif
alysoft2003
3 si 8
Serenity
Haideti fratilor ca ati ghicit ambele variante... numai nu impreuna tongue.gif Pana acum tot familia ma cunoaste cel mai bine ohyeah.gif
Eclectic
3 si 4? hh.gif
jude
Totusi, 2 si 8? biggrin.gif
n'ai-b'ai
4 si 10
Serenity
Boon.... deja nu mai stiu ce indicii sa va dau laugh.gif Asa ca o sa va spun sa nu mai insistati pe 4 si 8 pentru ca sunt adevarate, oricat de incredibile ar parea! laugh.gif mwah1.gif
Data'q
6 și 7... False, cred....
yronick
1 si 2
Eclectic
2 si 7 ? blink.gif
jude
Poate 2 si 3?
Felina
2&5 biggrin.gif
N.V.
3 si 1 (mi-e greu sa cred ca ti-ai deranja somnul pentru un amarat de trei la mate... pentru ca daca e asa, am castigat Liga somnorosilor laugh.gif )
Serenity
clapping.gif In sfarsit! Felicitari Jude! yay.gif Si multumesc tuturor celor care au incercat mwah1.gif

1. Singura data cand am plans in somn a fost pentru ca visasem ca luasem un 3 la matematica. (Adevarat, desi m-a durut tot timpul in pix de matematica blink.gif .. si de scoala, daca stau sa ma gandesc bine)
2. Dintre o cafea si un Redbull, prefer cafeaua. (Prefer energizantul... cafeaua nu mai are nici un efect dunno.gif )
3. Nu cred in vraji. (Sunt o persoana rationala, deci cred laugh.gif )
4. Nu am plans niciodata la o inmormantare. (Adevarat, desi de felul meu plang destul de usor)
5. Pe gamba dreapta am un semn de nastere in forma de peste. (Aha)
6. Imi plac cadourile ieftine. (Nu-mi trebuie decat o felicitare. Si daca e facuta de persoana respectiva, cu-atat mai bine, nimic nu ma bucura mai mult.)
7. Nu mi-a curs niciodata sange din nas.(Aha)
8. Am talent la desen. (Foarte putina lume stie lucrul asta pentru ca m-am cam lasat de meserie tongue.gif )
9. Sunt "dependenta" de mirosul de soda (detergent). ( drool.gif drool.gif )
10. Mi s-a intamplat sa dorm 24 de ore neintoarsa. (De mai multe ori yawn.gif )

E randul tau soro! biggrin.gif
jude
ohyeah.gif In sfarsit! Totusi, nu-mi imaginam ca ai putea sa crezi in vraji. tongue.gif

Ma gandesc si revin.
Fantasee
Deci trebuie să o citesc mai mult pe Sere. mwah1.gif Judilici, abia astept să văd ce listă ne dai. dance.gif
jude
1. Am facut parte dintr-o echipa de dans timp de 8 ani.
2. De fiecare data cand ma imbat, sparg scrumiere.
3. Nu imi place sa merg la tara.
4. Sunt convinsa ca YM-ul nu e facut pentru conversatii serioase.
5. Nu am plans niciodata pentru note mai mici de 7.
6. Nu pot dormi fara muzica de la radio si un bec aprins.
7. Mananc si 6 ciocolate in doua ore.
8. Prefer o banca din parc unui pub aglomerat.
9. Cand m-am nascut, tata a reactionat in genul : " E fata!?! ranting.gif ".
10.Nu imi place sa fiu ironica.

2 sunt false. Start! biggrin.gif
Nefertiti
Chiar ma intrebam unde ai disparut. laugh.gif

1 si 10? unsure.gif
jude
nonono.gif
tikky
4 si 7
Nefertiti
10 si 3?
jude
Tot nu. tongue.gif

Presupun ca nu e obligatoriu sa dau indicii de la inceput, nu? unsure.gif
tikky
5 si 6 ? tongue.gif
Nefertiti
Nici macar 10 nu e?? tongue.gif
jude
Nici, Tikky. biggrin.gif
O varianta a fost ghicita, poftim. tongue.gif

Nefe, chiar vrei totul de-a gata? devil.gif
Data'q
2 și 3?
Serenity
10 si 5! Am zis! laugh.gif
jude
Mai zi, mai zi....tot nu. rolleyes.gif
Fantasee
Judilici, poate 7 și 10. unsure.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.