Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Pozele Forum-istilor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68
Aramis
Fiule, tocmai am vazut si eu pozele... rofl.gif rofl.gif rofl.gif si cred ca asta e tot ce pot "zice"... Frumos baiat mai am... rolleyes.gif
skysurfer
Dam Aramis cred ca esti mandra de el. Cand l-ai facut erai mai sigura de sexulitatea lui. Oricum geni esti beton, cred ca a fost distractie pe cinste. Apropo in poza cu peruca o aduci putin cu Letitia Casta roflmao.gif rofl.gif
mutulica
pe asta o asteptati?
LigiaB
Pai unde'i piticu?? rofl.gif
skysurfer
M-ati spart. rofl.gif rofl.gif rofl.gif Va sta bine impreuna. Geni nici nu mai stiu cum arati fara machiaj. Mi-ai ramas asa intiparit in minte. blink.gif Mutulica, ori esti tu cel mai mare pitic, ori Alba ca Zapada este si ea/el mai mica de statura.
mutulica
Piticu s-a cam ingrasat... de aia....
Mara
Geni... sunt muta! ohmy.gif Domne', ce inseamna aparentele... Cel putin poza cu mutulica... e horror!!! rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
denise
hh.gif oh, biata mea retina!
clapping.gif clapping.gif Bravo geni! Adevaratul artist face sacrificii pentru ...arta sa! O curiozitate: cat ti-a luat sa-ti pui ciorapii? rofl.gif
Stii, cum se apropie alegerile, poate iti faci si niste planuri de viitor.La urma urmei si Ciociolina a reusit. mwah1.gif
dromihetes
geni beibi....hai recunoaste ca pozele sunt cu dedicatie pentru Nicodim spoton.gif
sa fie intr-un ceas bun laugh.gif
secunda
oare unde era mana dreapta a lui mutulica? blink.gif
Nico
Si eu care credeam ca mutulica e un pusti laugh.gif . Ce surpriza...placuta.
mutulica
pai sunt! ce n-ai aflat ca diferenta dintre barbati si copii e data de pretul jucariilor?
LigiaB
QUOTE (bdl @ 19 Apr 2004, 04:55 AM)
Ligia,
La baieti primeaza calitatea, nu cantitatea....
asa cum zice Goete din termopile,  " putini da buni".....


Mai Bdl, respectele mele...se pare ca stii tu ce stii...Mutulica asta, tace si face... laugh.gif + ca eu cred ca e o mindrete de pitic! laugh.gif
genicon
Ce tot vorbiti prostii aici, mai? Mutulica e horror! rofl.gif
Crisse
Diana..inroseste-te ca-ti spun ceva: esti simpatica foc smile.gif

PS:Nu-ti dau dreptate in privinta oglinzii. M-am uitat in ea si nu te-am vazut pe tine rofl.gif
Absolut
am vazut , am orbit , imi trebuiesc sedintze la psiho! alba ca zapada terfelita bine de nshpe pitici nu de sapte .
ui! blink.gif
Afrodita
Mai ati socat copii (vezi Absolut tongue.gif ) rofl.gif rofl.gif rofl.gif Mor de raaaaaaaaaaas rofl.gif Geni, mersi mult de asa "terapie" rofl.gif Abia astept sa te vad live rofl.gif Te machiez io mai misto,numa' sa ai grija sa-ti aduci fustita rofl.gif
simonsays
genicoane, m-a incercat o puternica senzatie de voma; mi-am dat seama ca incep sa-mi placa masculii ... ohyeah.gif ohyeah.gif vezi, cand ne vedem, sa vii in pantaloni lungi, si grosi, altfel... ma rog, altfel ! ohyeah.gif
Mara
QUOTE (genicon @ 20 Apr 2004, 11:59 AM)
Ce tot vorbiti prostii aici, mai? Mutulica e horror! rofl.gif

Nice try! devil.gif Nu tine, dragule, altineva e horror in poza... tongue.gif rofl.gif rofl.gif
Diana-Maria
Sa traiti, am inteles si ma conformez ordinului: sorry.gif !!!
mwah1.gif
morfeus
eu
morfeus
poza importanta !
secunda
se pare ca si un morfeus alb e frumos biggrin.gif
dar preferam sa te vad negru 6.gif -glumeam cool.gif

chiar nu exista niciun negru intre forumisti? doar asa, ca intrebare spoton.gif
Afrodita
Morfeus, de ce am senzatia ca te cunosc?? blink.gif blink.gif
secunda
un machiaj, aceeasi fata tongue.gif
secunda
jumate de fata cool.gif
secunda
revenire la normal rolleyes.gif
Jazz
Secundito,
esti tare wild in primele doua! rofl.gif
halcyon_lll
Poza asta de mai jos i-a facut pe multi sa se intrebe "Oare e el? Oare nu e el?". M-am hotarat sa o postez si voi, care ma cunoasteti doar din ce am postat pe aici, sa ziceti daca eu, Halcyon_lll, as fi in stare sa am asa ceva ... wink.gif Deci, rog acele persoane care ma cunosc si m-au vazut, sa se abtina ...
FaiLuRe
Sa inteleg ca n-am dreptul sa raspund...si eu stiu adevarul. cool.gif
halcyon_lll
Nu ai dreptul sa raspunzi... wink.gif
Aramis
halcy, eu spun ca nu esti tu... smile.gif
morfeus
imi pare rau da treb sa recunosc :incintat de cunostinta afrodita ca eu nu te tin minte si am si eu o calitate nu uit figuri la oameni da nume o doamne !
Deci nu te stiu/tin minte si pt mai multa lamurire :
Nico
@halcy, nu stiu ce sa zic... Cred ca stiu, am eu o banuiala... Dar nu vreau sa spun, na! Poate mai tarziu dupa ce lumea isi da cu presupusu' wink.gif
cameron
2 mai - Costinesti ..
Cam somnoroasa..si pana la venirea cafelei..
Aramis
Cameron, erai pe terasa de la VoxMaris? M-ai facut sa-mi fie tare tare dor de mare cry.gif
cameron
Da Aramis..
Din cauza de aglomeratie maxima si lipsa locuri de cazare la Mamaia..am stat la Vox Maris. Dar tot raul spre bine..
Doua zile am avut senzatia ca locuiesc in paradis..
morfeus
pt ca am schimbat continutul : 50.gif
idei pt reuniuni a forumului :
-la meci
user posted image
-la piscina
user posted image
Serenity
Vai, cum de n-am dat si eu pe-aici mai devreme!?! NU pot sa cred ce-am ratat... Sunteti toti frumosi si nebuni, tineri&nelinistiti laugh.gif .. (mutulica&geni --> Cucu!).. Super!.. N-am apucat sa ma uit inca la toate pozele dar nu merg la culcare pana nu le vad pe toate tongue.gif
Serenity
Am tot stat pe ganduri, dupa ce v-am vazut.. sa pun poza, sa nu pun.. Poze nu prea am, dar de una tot am reusit sa fac rost. Mare lucru nu se vede, dar o imagine cat de cat va puteti face smile.gif
halcyon_lll
Yep Deea...multumim pt incredere. wink.gif Esti admisa rofl.gif . Mai stai tu cateva saptamani la han si promit ca in urmatoarea poza o sa fii cu gura pana la urechi, de ras bineinteles! biggrin.gif
Serenity
Acum ca am prins gustul nu mai scapati voi asa usor de mine smile.gif In poza asta nu radeam pentru ca incercam sa par inteligenta rofl.gif (macar in poze...laugh.gif) De obicei mi se reproseaza ca rad prea mult...
genicon
@morfeus - e clar! La o "piscina" tre' sa mergem. Prea marfa!
@Serenity - vezi ca esti trecuta pe lista pentru 15 mai tongue.gif Daca refuzi sa participi, o sa urmeze urmari groaznice, dupa cum urmeaza ( ohyeah.gif ): banare pe termen nelimitat, trecerea pe lista neagra si automat infiintarea unei astfel de liste, ciordirea papucilor si aruncatul cu cerneala rosie in spatii publice. Plus cateva sinucideri in masa, asa, ca sa fie... tongue.gif
Serenity
rofl.gif
Sinucideri?.. fleacuri.. Dar sa-mi ciorditi papucii?!? Over my dead body! rofl.gif Nice to meet you, by the way.. smile.gif
genicon
Asta inseamna ca accepti, nu? rolleyes.gif

Pese: Esti prima persoana din lume care-mi zice "nice to meet you" cool.gif
bdl
Geni,
Nu fi asa rusinos si spune ca si Nicodim ti-a sp tongue.gif us la fel....
YOo
Oaauuu ... NU SUNTE-TI NORMALI ohmy.gif (unii dintre voi) .... dar zau ca-mi place de voi ...
De vreo doua ore ma tot holbez la poze si in sfarsit le-am terminat de vazut ...
Fetelor ... sunteti SUPERBE ... wub.gif
Baieti ... ma tenteaza gandul sa beau o bere (sau ..?.. ) cu voi thumb_yello.gif

Si acum poza mea.... cu parul lung (anul 1 de fac.)
YOo
... si daca tot am inceput ... o alta poza care este compusa din mai multe .. nu de alta da' ca sa nu stau sa postez de mai multe ori

... de data asta toate sunt cu parul scurt tongue.gif
YOo
... si acum o incursiune in timp ... si gata ... tongue.gif
LigiaB
QUOTE (YOo @ 9 May 2004, 03:43 AM)
Fetelor ... sunteti SUPERBE ... wub.gif

Si acum poza mea.... cu parul lung (anul 1 de fac.)

Si tu esti. tongue.gif
Dupa parerea mea, cea cu parul lung e cea mai reusita.
Mie imi plac tipii cu par lung, habar n-am de ce... laugh.gif rolleyes.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.