Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Pozele Forum-istilor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68
FaiLuRe
zi-mi tu pagina, ca mi-e lene sa le verific pe toate tongue.gif
fargakos
Am veriicat si eu pagina cu pagina si n-am gasit...deci ori is orb ori is orb rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Tyra
Eu am vazut-o. Nu stiu exact la ce pagina. Poate a sters-o intre timp... Mihai, scoate-ne din dilema!
Mihai
laugh.gif Nope, Tyra, nu am trimis inca o poza in cadrul acestui topic. smile.gif
FaiLuRe
offtopic.gif tyra, stii expreia aia :"A-ti da cu firma-n cap" rofl.gif
Antont
Tyra, ai comis-o la faza asta tongue.gif ....Tre' sa mai pui poze ca sa te iertam rofl.gif mwah1.gif .....
SunShine
pai..asta sunt eu...
FaiLuRe
SunShine... eu...stii... drool.gif drool.gif drool.gif
SunShine
Inca una ... smile.gif)
Tyra
Oops... hai ca m-a lasat vederea... sau memoria... ma scuzati! sorry.gif
FaiLuRe
stai linistita Tyra...suntem oameni, e normal sa gresim. mwah1.gif
SunShine
De ce? E cumva legat de mine... tongue.gif
FaiLuRe
SunShine, io nu m-am prins ce-i vrut sa zici.... hh.gif
menthoru'
Intrucat cineva de pe forum vroia sa-mi vada catelul ... linkul de mai jos duce la o poza pe care am postat-o mai pe la inceputul topicului. Atunci cutzul avea vreo 7 ani ( acum are 9 1/2 ) iar eu aveam vreo 21 biggrin.gif
Btw: pe cutzul asta il cheama Andrei si e un dulce!
eu si Andrei
Jazz
Salut, Menthoru'
Frumos mai e, manca-l-ar mama! Sa iti fie sanatos si sa te bucuri de el!
Sunt curioasa....Al tau mananca poop? blink.gif
menthoru'
Scuipa-l sa nu deochi! smile.gif
Cat despre poop, are tentative ... insa s-a invatat ca o ia pe carca ... si lately abandoneaza ideea biggrin.gif
marvin
Ca sa nu va faceti impresia ca sunt genul de om care sacrifica virgine la fiecare luna plina, si blestema pe toata lumea, ... pe celalalt perete am un pinguin destul de dragut. S-au terminat acumulatorii la aparat si mi-e lene sa ii pun la incarcat, dar cu prima ocazie ii fac o poza si o pun si pe forum.


25.12.2004,
Mos Craciun
marvin
Am gasit acumulatori smile.gif
halcyon_lll
rofl.gif rofl.gif thumb_yello.gif good one
Jazz
Marvin,
Wow!

Menthoru',
rofl.gif Ptiu sa nu-l deochi!
Eu sunt proasta de inima si nu pot sa ii dau pe cocoasa. Incerc sa ii zic cu binisoru' numa'... ca nu prea pricepe.... hh.gif
LigiaB
QUOTE (Mihai @ 10 Mar 2004, 01:20 AM)
laugh.gif Nope, Tyra, nu am trimis inca o poza in cadrul acestui topic. smile.gif

Mihai si eu imi dadeam cuvintul ca ti-am vazut poza, de fapt erau doua. rolleyes.gif

Le vazusem acum 2 luni cind am descoperit hanul, de fapt, poza ta a fost prima care voiam sa o vad. tongue.gif

Intr-una din poze, erai cu un aparat foto in mina sprijinit find de tocul usii si in cealalta, erai intr-un van, nu? rolleyes.gif

Failure, Tyra nu si-a dat cu firma'n cap, chiar avea dreptate... tongue.gif

Oh...am uitat sa mentionez ca Mihai e f dragut... cool.gif

Mihai
Nope, nu eram eu. blink.gif
Despre ce poza e vorba? hmm.gif

Singura prezenta intr-o imagine poate fi considerata aceasta. biggrin.gif tongue.gif

Edit: Cred ca am gasit pozele de care se discuta. Aceasta si aceasta probabil. Numai ca acolo este Omu' Bun. wink.gif
LigiaB
Mihai, serios acum...Eu ti-am vazut pozele... tongue.gif

Daca te vad te recunosc! rolleyes.gif

Acum serios, tu esti Sefu' aici, nu crezi ca forumistii ar vrea sa te cunoasca? tongue.gif Sau poate iti place (sa tragi sforile) din culise...ma rog...cum doresti, dar eu tot sustin ca ti-am vazut poza... laugh.gif
FaiLuRe
Mai mai copii, ascultati-ma pe mine si ascultati-l si pe Mihai. N-a pus nici o poza si intra-devar pozele pe care le-a vazut Ligia sunt ale omului bun. Acuma ca si Mihai e om bun, asta-i altceva... laugh.gif
cameron
Cred ca ochiul din avatar e singura imagine care ar putea fi a lui Mihai,..in rest sunt sigura ca nu si-a postat nici o forografie niciunde. smile.gif
Tyra
Da, da! De poza aia facuta in oglinda ziceam! Cum e a OmuluiBun? Si Geni zicea ca e a ta, Mihai! Hai ca nu mai inteleg nimic!
Ligia, let our powers combine! wink.gif
menthoru'
QUOTE (Failure @ 10 Mar 2004, 06:29 PM)
mai mai copii, ascultati-ma pe mine si ascultati-l si pe Mihai.N-a pus nici o poza, si intradevar pozele pe care le-a vazut ligia sunt ale omului bun.Acuma ca si Mihai e om bun, asta-i altceva laugh.gif .

Sau poate ... Mihai e de fapt unul si acelasi cu OMU BUN ?
Incepe sa sune a hAIGATA CRISTI ... me likes this biggrin.gif
FaiLuRe
Nu-mi vine sa cred cum va inselati amandoua... rofl.gif
FaiLuRe
QUOTE (menthoru' @ 10 Mar 2004, 05:33 PM)

Sau poate ... Mihai e de fapt unul si acelasi cu OMU BUN ?

Eu nu cred...daca ar fi asa, ar fi urat din partea lui....
Mihai
rofl.gif Poate pana la urma ma convingeti si pe mine ca sunt eu acolo. blink.gif Mai ramane Omu'Bun sa nege ca nu e in poze. yikes.gif rofl.gif

Nu, nu sunt eu, chiar daca eu am trimis acel mesaj (din cate imi amintesc, Omu' Bun nu putea atasa poza la Han). Apropos, de curand am mai trimis un mesaj cu poza. Dar este an_dra acolo. tongue.gif

Sa revenim ontopic. smile.gif
LigiaB
Failure, hold on to your horses! laugh.gif Fara nervi! laugh.gif

Tyra, ty! smile.gif Am stiut eu ca inca nu am nevoie de ochelari... laugh.gif

Mihai vrem poze! smile.gif Si daca nu vrei sa pui, convinge-ne de ce rolleyes.gif





FaiLuRe
Cea mai recenta poza de-a mea...aproximativ un minut vechime rofl.gif rofl.gif
FaiLuRe
QUOTE (LigiaB @ 10 Mar 2004, 05:45 PM)
Failure, hold on to your horses! laugh.gif Fara nervi! laugh.gif


Nervi? Eu sunt o persoana foarte calma draga mea...Imi sustin insa punctul de vedere. devil.gif
cameron
poza de vara..(ca tot o astept ..)
LigiaB
Cameron, misto poza! smile.gif

Failure rofl.gif ...good one! Si eu imi sustin pozitia... tongue.gif
cameron
Merci Ligia,..dar aveam o fata de-aia imposibila, ca de-abia ma trezisem din somn..
Poza aceea este a Omului Bun..o postase Mihai pentru ca el nu reusea..
Si eu am crezut ca e a lui Mihai,..
FaiLuRe
Vai vai, cum nu cititi voi textele atasate...Numai pozele va intereseaza rofl.gif 6.gif
secunda
vrea careva lectii? rofl.gif
bdl
Secundo,
Cind te-am vazut dansind in poza aia mi-am amintit de tipa aia din Sainfeld cum dansa......... rofl.gif
genicon
QUOTE (Tyra @ 10 Mar 2004, 05:31 PM)
Si Geni zicea ca e a ta, Mihai!

Mooa!!!!! tongue.gif Mi-ai pus in gura vorbe care nu-s ale mele. tongue.gif Eu am luptat din greu sa te conving ca nu e vorba de Mihai, ci de Omul bun. Etica profesionala!!!!!!! Morala!!!!!!! Deontolo...aaa...nu mai stiu cum se zice. Las' ca te trag eu de urechi cand te-ntorci de la fumat tongue.gif
Tyra
My mistake! Gata, domne, nu-mi mai dati in cap tongue.gif ! Mihai, vine Pastele! Cu cati miei sunt datoare? sorry.gif
PhutreGuy
Eu intr-o zi plictisitoare la munca
LigiaB
PhutreGuy welcome.gif la han! smile.gif
PhutreGuy
Tnx. La acelasi job, dar in alta zi.
battobatare
EU IN BUCATARIE SI EU LA 3 ANI ...ENJOY ME!!!!
user posted image
user posted image
secunda
battobatare, han.gif !

cum e cu enjoy ala? rofl.gif
cu poza de la 3 ani doreai sa ne arati schimbarile din apartament ? ohyeah.gif

era cam frig la tine in casa.... snog.gif asa de incalzire... whistling.gif
Aramis
cameron, super poza wink.gif vreau si eu sa vina vara cat mai repede... (bluza e drool.gif )
han.gif battobatare
morfeus
NU prea am poze cu mine ca e obicei eu fac poze da asta e acceptabila
bacul de lucru! 35.gif

skysurfer
E o poza facuta in septembrie anul trecut. Sunt fff bronzat, aproape negru. sad.gif Dezavantajul celui care locuieste la mare. O sa incerc sa pun o poza si din ianuarie sa vedeti ca sunt mai alb. A si nu sunt nigga' biggrin.gif.
Vegas2002
Skysurfer, welcome.gif la Han smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.