Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Pozele Forum-istilor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68
mutulica
alexa... dau pitic pe strumfu ala rolleyes.gif
mdA!
... primesc. cine face poz(n)a?
Antont
QUOTE (alexa @ 2 Mar 2005, 09:08 PM)
mai bine bei tu una cu mine wink.gif

Ideea e foarte buna thumb_yello.gif , da' ceva ma face sa cred ca nu esti prin Oradea....asa ca tre' sa aminam din pacate...
bdl
Alexa,
O poza fara strumpf dar in aceiasi costumatie ai?
drool.gif
mutulica
QUOTE (alexa @ 2 Mar 2005, 10:05 PM)
... primesc. cine face poz(n)a?

am incredere in ghost devil.gif
si pun pariu ca aduce si bonBoane
mdA!
ok. numai sa ajung eu in Oradea. si avand in vedere ca serviciu nu mai am.... timp liber berechet.
@bdl - am poza si fara strumf, da' e numai pentru prieteni. hai la o bere!
vreau la bereeeeeeeeeeeeeeee............. fug la bere. cine vine la bere, asadar? simon zicea ca se baga. altcineva?!?!
Antont
Stiam eu de ce ma enerveaza Simon asta rofl.gif ...
P.S.
Ok, ramine stabilit, cind vii prin Oradea mergem la bere....
mdA!
simon tocmai sta la munca.... gasesc eu pe altcineva
mutulica
cred ca pina la urma ajung sa imi fac poze tot cu genicon...
Olaf
Vin si eu in al doisprezecelea ceas: Alexa, intotdeauna m-am intrebat cum arati, dar nu mi-as fi imaginat... drool.gif wub.gif sorry.gif
mdA!
blush.gif fotografa e de vina.
YoyoMan
Alexa - esti o dulce! wub.gif mwah1.gif sorry.gif
halcyon_lll
Eu ... intr-o zi buna. Un fapt din ce in ce mai rar .... laugh.gif

Antont
Nah....sa mai trintesc inca una cu mine tongue.gif .....Io alaltaieri, pe 636-le unui prieten....cel mai adevarat supersport pe care am mers ohyeah.gif spoton.gif ...
P.S.
Paru' imi arata ca dracu yikes.gif rofl.gif
Serenity
thumb_yello.gif baietii..

Halcy, super poza! jamie.gif De-as avea si eu zile-asa bune.. rolleyes.gif tongue.gif

Ghostule, mama, sper ca nu ravnesti la "femeia" aproapelui tau drool.gif ohyeah.gif In legatura cu parul, stii.. exista un club in care discutam despre astfel de probleme si rasfoim cataloage Avon.. wanna join? rofl.gif (arata bine wink.gif )
halcyon_lll
mwah1.gif Mersi fain, Serenity.
Antont
Multam' Sere mwah1.gif

P.S.
Cum dreaq sa nu rivnesc drool.gif ? Ce fel de oPsedat as fi daca n-as rivni rofl.gif ? Anyway in max 2 ani imi trag una la fel ohyeah.gif spoton.gif , si pt primavara mi s-a promis ca o sa mai pot "profita" de ea wub.gif ....
P.S.2
Ma gindesc la propunerea sa join clubu' ala, deja imi vin oarece idei evil.gif rofl.gif
Georgia
Ce pot spune baieti si pe mine m-ati dat gata ,halcy faina poza iar tu ghost dai gata femeile cu'' iubita ta moto''
cactus
QUOTE (alexa @ 2 Mar 2005, 06:12 PM)
ete ca navalesc si eu, ca tare ma tot munceam sa imi exprim o poza aci (tii, cred ca am stat cam mult prin redactie, ca am luat-o usor razna).
asadar, iata ce face alexa cand n-are ce face, ca despre timp liber oricum nu se poate pune problema. care alexa? aia de mai jos!

Ceva imi spune ca la nasterea ta, Dumnezeu si Ingerii au facut cam prea multa risipa de frumusetze flowers.gif
Cla
Ghostu' clapping.gif clapping.gif Live to ride wink.gif superba Kawa ta... wub.gif
Freza nu conteaza daca-ti pui boNboane-n cap... rofl.gif
mdA!
mai bine casca decat bonboane, (zic eu ca sa ma bag in seama). superba amica din poza, Ghost, zau asa. sa aveti aventuri frumoase la vara! smile.gif

@cactus ce pot sa zic? sorry.gif
Antont
Mersi duamnelor domnisoarelor si domnilor tongue.gif ....Aia e Kawa unui prieten, da' ceva de genu va fi si urmatoarea mea achizitie ohyeah.gif ....Io deocamdata calaresc o Kawa ZX4R spoton.gif
P.S.
Alexa, sa stii ca ie o esceptie ca am mers fara casca, sint un maniac al echipamentului (pe bune) ....
Serenity
Ete dom'le cum incurajeaza ei adulterul! rofl.gif Ghostule, o fi ea meseriasa dar doi ani de-acum incolo tot albinutza (asa era, nu? wink.gif ) o sa te astepte acasa ohyeah.gif

Edit: Acum am vazut a doua poza.. Vreau si eu! cry.gif tongue.gif
Antont
Pai cam asa, in afara daca jefuiesc o banca spoton.gif rofl.gif

Edit:
Te risti la vara la o plimbare tongue.gif ? ...Da' vezi ca io merg tare, sa nu spui ca nu tz-am zis evil.gif rofl.gif ...
2nd Edit:
Sau te refereai ca vrei o "albinutza" sorry.gif rofl.gif ?
Antont
P.S.
Sa nu te puna devil.gif sa zici c-am fost oPsedat si acu' ca nu m-am gindit la prostii de data asta tongue.gif rofl.gif ...
Serenity
Pai in afara de viata nu prea am ce sa risc tongue.gif Si daca mor eu sper ca ai bunul simt sa mori si tu rofl.gif

Edit (na ca nu m-am putut abtine biggrin.gif ): E albinutza ta don'shoara pe care o calaresti? laugh.gif
Antont
Egoisto tongue.gif rofl.gif

P.S.
Da, aia din poza pe care am pus-o inainte ie albinutza mea tongue.gif wub.gif .....oPsedato rofl.gif
Serenity
QUOTE
.....oPsedato rofl.gif


Vai dar eu nu ma gandisem la nimic oPsedat sorry.gif rofl.gif Tocmai prin faptul ca tu te-ai gandit ca eu m-am gandit la ce te-ai gandit tu ai demonstrat cat de mare oPsedat esti de fapt tongue.gif (huh! laugh.gif)

P.S: S-o stapanesti sanatos si s-o iubesti asa cum merita ohyeah.gif
Antont
Aha harhar.gif .....Deci de astea va invata pe voi la facultatea aia...sa manipulati uamenii tongue.gif rofl.gif ...

P.S.
Mersi (asa fac) mwah1.gif
Cla
QUOTE (Serenity @ 5 Mar 2005, 08:26 PM)
S-o stapanesti sanatos si s-o iubesti asa cum merita  ohyeah.gif

De ce crezi ca-si mentine esapamentul cald?? rofl.gif
Antont
tongue.gif
Ia zi mai bine cind vii cu Suzy in tara sa tragem o tura meseriasa pe Piatra Craiului spoton.gif ...
secunda
halcyon_III - pareai totusi cam incruntat rolleyes.gif dar frumos, pupa-te-ar mama!
ghostule, ti-a mai crescut parul de cand nu te-am mai vazut! of, altfel, la fel de dulce ai ramas! mwah1.gif
Cla
Marc al meu la club, ieri (cel din mijloc spoton.gif )
Antont
Mersi Secunda mwah1.gif ....
P.S.
Am uitat sa ma tund laugh.gif
FaiLuRe
Si sa fiu si eu la curent tongue.gif
Endgegner
sa ma bag si eu in seama... hh.gif

Kitty
Failure..nice...da' parca nu mai aveai barba...sau aia nu se numeste barba? tongue.gif mwah1.gif
Pacala... thumb_yello.gif mwah1.gif
Endgegner
rolleyes.gif sorry.gif
FaiLuRe
pai gata cu barba, am ras-o... la aia mare ma refer tongue.gif
Jazz
Failure,
Uuuuu........ I like it! mwah1.gif
Kitty
Dupa 108 pagini vizionate intr-o singura seara cry.gif stiu...nu m-a pus nimeni... ma mai laansez si eu cu cateva... desi am o groaza, dar pt ca sunt mai vechi si am parul mai lung sunt neinteresante...so...

uffa...

user posted image

I hate my self...

user posted image

da' stiu ca voua va plac asa cum sunt...
bdl
Care va sa zica asa.... tongue.gif
mutulica
waw... sa-mi pice shtrimfii!
simonsays
Kitten, e bine, promitator ! Trebuie sa ai si niste poze facute la mare.. la plaja.. ? laugh.gif
Kitty
oPsedatilor....nu sunteti primii care-mi ziceti ca mi-ar sta mai bine goala cry.gif deci nici voua nu va plac... cry.gif
Mutulica, ar trebui sa o iau ca pe un compliment?? tongue.gif
Antont
Io cred ca se refereau la haine ohyeah.gif mwah1.gif
rofl.gif
mutulica
cum sa nu. e super bracul. e baiat sau fetita?
Kitty
cry.gif e baiat........... cry.gif
iniya
kitty...esti..superba..nu-i asculta..asa vor face cu toti..nici nu vreau sa stiu ce o sa spuna la mine rofl.gif


hug.gif
cactus
QUOTE (mutulica @ 11 Mar 2005, 08:43 AM)
waw... sa-mi pice shtrimfii!

mie mi-or picat deja; or picat si ochii-n gura; baaa asta are un aspect comercial...daŽ nu mai zic nimic ca cuvintele-s de prisos... rofl.gif De ce-i UNICAT ? nu putem face nishte duplicate (NU dupa poze, maaa) asa sa avem si noi... ohyeah.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.