Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Pozele Forum-istilor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68
DeeDee
aha... si din poze...asa la prima impresie.... ce parere are comisia?
genicon
Sunt in dubii... daca incep sa fac complimente, cu siguranta nu o sa zic nimic nou. Nici sa incep sa critic nu pot, pentru ca nu sunt mincinos... O adevarata dilema. Tu ce ai face in locul meu? wink.gif
DeeDee
As studia materialul didactic disponibil rofl.gif
Jubi
QUOTE (DeeDee @ 4 Nov 2004, 02:50 AM)
Intai un fel de fond de ten foarte inchis si luminos

offtopic.gif Sorry... Hmm... e sigur un fond de ten foarte inchis si luminos? Poate dai pe PM si o marca, ceva... sa gasim si noi... blink.gif
rebel
ce de fumei .. wub.gif vedea-v-aş destrăbălāndu-vă rofl.gif
genicon
Am un comentariu la ce ai scris, care mie mi se pare super amuzant, dar tie o sa ti se para porcesc. Asa ca nu zic.

Totusi, am introdus materialul didactic in calculator, pentru calculele de rigoare, acesta a clipit de doua ori, a inceput sa se dea cu monitorul de pereti si a muscat de doua ori din tastatura. Apoi a aparut pe ecran, sec: "Mai vreeeeau!" laugh.gif

Pese: Oricum nu zic tongue.gif
Mihai
Pe PM discutiile astea ar deveni incitante, asa ca folositi cu incredere sistemul de mesagerie privata. wink.gif
gonen
La topicul asta eu nu mai pn poe. Sunt destul de multe poze cu mine la topicurile legate de intalnir forumistice. rofl.gif
cactus
Da de ce ? Esti fotojenic, tu draga, ca nu vazui... rofl.gif
FaiLuRe
Revin cu poze, de data asta, eu surprins la "munca" rolleyes.gif , in clubul Blue-Cafe, din Simleu-Silvaniei, sambata 13-noiembrie-2004.
Jazz
Esti DJ? clapping.gif Cool!! cool.gif Imi place, mai vreau poze! clapping.gif
secunda
experiment biggrin.gif
Cla
Prietenul meu, cactus hug.gif

Vrea sa ne paraseasca... sad.gif
cactus
Is faiiiin ma, multzam; nici aia mari si tari n-ar fi stiut sa ma cosmetizeze mai bine...Multzam. Esti un PRIETEN. Si m-as bucura sa-mi permitzi vreodata sa-mi iau revansa (NU in materie de PC unde-s tufa de venetzia....)- Multzumesc. Daca mai vrei, vb. pe Y....Pa, Dan...(pardon - Cactus)
moonlight
Cactus si ce daca am vazut poza ta ? Pentru asta vrei sa pleci mad.gif ? Sorry... dar asta e o copilarie ! Nu esti singurul cu suflet de copil si ochelarist pe aici !
Imi dai voie sa te rog sa ramai si sa te rog sa spui cine te-a suparat ranting.gif.
Andreea glases.gif
Vornicum
Eu de revelionu de anu trecut

Poza stearsa la cererea autorului.
Vornicum
Si tot atunci, tot eu.

Poza stearsa la cererea autorului.
Dark Angel
Veninosule...ce tinerel si dragut esti in real life smile.gif !
Scarlett
@vornicum ...bine ca stiu la cine harhar.gif

mwah1.gif
Dark Angel
no...acu' Vornicum sa puna o poza dupa ce l-a pupat Scarlet...daca n-o arata asa... sorry.gif wub.gif ...
Vornicum
@ scarlett harhar.gif

@ flower aici la Han fiecare joaca un rol . Acest rol uneori nu are legatura cu realitatea.

Amandoua va multumesc pentru complimente. Suntenti niste dulcici.
mogaldeatza
Faine poze Vornicum smile.gif nic nu ti-as da anii care ii ai bre!
Vornicum
26 batuti pe muchie! tongue.gif
mogaldeatza
secret.gif dac iti zic ca stiam , ma crezi tongue.gif ...piciule esti mai mic de cat mine
cu o luna parca rofl.gif
Serenity
Cactus & Vornicum - sunteti tare simpatici uai fratilor, love ya! laugh.gif wink.gif Foarte faine

pozele, toate! thumb_yello.gif

Ia sa va bazai si eu putin retina.. devil.gif

......

Printre singurele poze in care nu ma prostesc.. prea rau tongue.gif
Serenity
Ce va spuneam...
simonsays
Serenity, aproape bine... drool.gif da' pune si o poza mai de aproape.... mwah1.gif
Serenity
Simon, alea deocheate cand ne destrabalam cu seminte si apa minerala le pun dupa 12 devil.gif rofl.gif

.........

De unde dom'le atata seriozitate? blink.gif
cactus
In afara de a fi si jenant de superba ce calitatzi mai trebe sa-tzi descoperim??? Io am tot timpul. Desertul, pustietatea "are unto me companionship...." we spake a mutual laguage, clearer than the togue of my land“s tongue, glassed by sunbeams on the lake....(Pelerinajul Infantelui Harald - mangaindu-tzi cu privirle, splendoarea obrajilor tai bucalatzi...)... mwah1.gif flowers.gif
Pa , tu iubire....
cactus
QUOTE (Vornicum @ 19 Nov 2004, 03:11 PM)
26 batuti pe muchie! tongue.gif

Mucosule.....shi io ??????????????????????????????????????????
carrad
serenity, mama, hai sa ne-ntalnim noi doua la tm (vezi topicul intalnire la timisoara)...daca nu vin si ei, cel putin avem ce barfi devil.gif rofl.gif
gonen
iar eu o sa pierd intalnirele si de la Timisoara, si de la Arad si de la Cluj.
Mai bine nu venti voi in Buc, in primul weekend dupa alegeri!?
YoyoMan
In sfarsit Vornicum came out of the closet! biggrin.gif No - pai mult ti-a trebuit sa iti arati adevarata fatza! biggrin.gif

Serenity - ce sa mai zic? wub.gif laugh.gif
Jazz
Serenity!!!
Pai tu faci ravagii mari!! ohyeah.gif
Ai un zambet superb.... mwah1.gif
Serenity
Oi, oi.. sorry.gif sorry.gif Saru'mana, saru'mana! mwah1.gif mwah1.gif Mi-a mai crescut un ficat de la atatea complimente.. tongue.gif Cineva sa-mi dea o palma, sa-mi revin wink.gif
simonsays
QUOTE (Serenity @ 20 Nov 2004, 02:28 PM)
Cineva sa-mi dea o palma, sa-mi revin wink.gif

la fundulet ? drool.gif
tu, daca os a te visez saptamana viitoare, si nu in situatii tocmai decente.. sa stii ca vina ta e !!! laugh.gif mwah1.gif
totusi... astept si pozele de dupa doispce noaptea ... sau daca nu le poti posta, macar trimite-mi-le pe mail ... laugh.gif jamie.gif
flori
Hop si eu, chiar daca nu mai sint asa ca voi de tinara!!! laugh.gif
flori
Si inca una ca azi am chef!!! tongue.gif
FaiLuRe
@flori : Poate nu mai esti asa tanara, insa din poza sa stii ca nu se vede, mai pustioaico ! hug.gif

PS: imi plac florile din prima poza...
simonsays
heeei .. ce abundenta de femei frumoase ... wub.gif
halcyon_lll
Dovada clara ca fetele incearca sa ma abureasca laugh.gif ... dar nu reusesc ... ohyeah.gif

user posted image
Georgia
Nu prea am cuvinte halcyon dar, totusi mai dat gata si cu fumul prietenei tale parca e vorba de un vis.....
oanadobre
Asta-s eu!
YoyoMan
Woooooaaaaa ohmy.gif
Tzucu-te toata! biggrin.gif
mwah1.gif
oanadobre
sorry.gif
YoyoMan
And welcome, welcome! biggrin.gif
bdl
Bine ai venit Oana.... doar de curiozitate, pe tatal tau il cheama Dobre? rofl.gif
oanadobre
Nu, Cornel! tongue.gif Na, ca nu te-ai lamurit daca-s maritata! laugh.gif
bdl
De ce crezi ca ar conta asta? cool.gif
oanadobre
Mi se paruse ca am identificat o subtilitate in intrebarea ta. Scuze daca m-am inselat... sorry.gif Mai am si eu momente cand nu merg sinapsele...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.