Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Pozele Forum-istilor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68
Cla
Wow, ai gustat-o, fericitule?? laugh.gif
Zi-mi si mie ce fel de dulce, mie-mi place gustul de piersica... licklips.gif
Kitty
ohyeah.gif Serenity e scumpica foc....si by the way...mercic de compliment, dsi nu sunt de aceeasi parere, gusturile nu se discuta... mwah1.gif
Olaf ...misto poza...expresiva... spoton.gif
Rebel...te-am lasat la safrsit ca m-ai "bezmeticit"...esti for real sau cum? esti dulce rau...si NU...nu l-am gustat!...dar imi dau cu parerea...cred ca se plimba fetele pe langa tine ca mustele pe langa lapte rofl.gif Si acu' pe bune...ai cucerit, virtual vorbesc, marea parte a fetelor de pe acest forum....inclusiv pe mine...daca te mai prind ca pui poze pe acest thread...vei avea de a face cu mine...deocamdata ma tin bine...incerc sa rezist, adica inca imi place de prietenul meu....daca intelegi ce vreau sa spun...si daca vrei ca intre noi sa fie pace si armonie ai voie sa pui poze numai insotit de fete, ca sa suport mai usor devil.gif Just kidding!
Cla
QUOTE (Kitty)
Serenity e scumpica foc...

Multumesc, doar mi-am dat silinta, nu?? spoton.gif

Kitty, cu asta te-ai chinuit deja? unsure.gif (ala din stanga)
Daca inca nu, ai grijaaa... spoton.gif te-ar putea infierbanta sa-ti poti praji clatite in buric... rofl.gif

Just enjoy... mwah1.gif flowers.gif
Serenity
Kitty, atunci ar fi cazul sa-ti schimbi parerile! wink.gif mwah1.gif Mersi frumos, si tie si lui cociuba sorry.gif mwah1.gif
In legatura cu Rebel - ficior fain, a promis acu' ceva vreme ca nu mai pune.. se pare ca nu e om de cuvant! rofl.gif (just kidding, teribilosule wink.gif mai baga vreo 2,3)

Uai, tata, uai.. ca te-ai straduit nu-i problema, numai sa nu incepi si sa detaliezi hh.gif rofl.gif Ca stii tu, ramane copilu' traumatizat laugh.gif
Cla
QUOTE (Serenity @ 4 Feb 2005, 03:20 AM)
In legatura cu Rebel - ficior fain, a promis acu' ceva vreme ca nu mai pune..

Cui?? blink.gif
QUOTE
se pare ca nu e om de cuvant!  (just kidding, teribilosule  mai baga vreo 2,3)

sorry.gif uf... sweatingbullets.gif hh.gif
QUOTE
Uai, tata, uai.. ca te-ai straduit nu-i problema, numai sa nu incepi si sa detaliezi

Nuuu, deloc, apai secret.gif stai sa zic cum te-am facut:

Serenity, cred ca intr-o zi tot o sa afli! Pai, eu si cu maica-ta intr-o zi am intrat intr-o pivnita de chat. Am aranjat apoi o intalnire via juma' de pahar de sampanie si e-mail cu maica-ta si ne-am intalnit intr-un internet cafe virtual. Ne-am strecurat intr-o camera privata, unde maica-ta a fost de acord cu un download din hard-ul meu. (Juma' de pahar a reusit) sorry.gif
Imediat ce eram gata de upload, am descoperit ca nici unul dintre noi nu folosise firewall-u' si fiindca deja era prea tirziu sa dam delete, noua luni mai tirziu a aparut un mic popup roz deja plin de rahat care a tipat din toti rarunchii:
"I'm a girl, vreau Mertzan!!!" blink.gif

rofl.gif
Serenity
Betooon!!! rofl.gif rofl.gif Lesin aici de ras, sa ma ia naiba.. Cica "Popup Roz" (partea cu plin de rahat o ignor ph34r.gif ) laugh.gif Cand o fi sa fie asta-mi va fi titulatura biggrin.gif Dar, sa trecem peste asta si sa ajungem la concluzie: Asadar sunt rezultatul unui accident! Sunt un copil nedorit! :zambarez care plange-n hohote: Ma duc sa-mi pun capat zilelor sad.gif

P.S: Suntem cam offtopic, sau mi se pare mie? Baga repede o poza! (o poza, da? ca n-am nici o garantie ca ai mai citit partea de dupa "baga", oPsedat batran ce esti rofl.gif mwah1.gif )
Cla
QUOTE (Serenity @ 4 Feb 2005, 05:35 AM)
P.S: Suntem cam offtopic, sau mi se pare mie?

Auzi fiica-mea, stii ca te iubesc. Singurul off-topic aici e Mihai, nici macar nu stim ce pantaloni are... spoton.gif
Noi suntem cu totii inocenti and not off... sa fie clar dry.gif
Un pic am si eu ceva de spus, habar n-am ce, dar nu conteaza... spoton.gif
whistling.gif
Serios ca as baga mai multe poze, dar trebuie sa-mi cumpar un scanner. Si atunci cred ca o sa crapi de ras, bag poze din copilarie cu freza STAS, urechi mai mari ca capu', chipiu, pionier, cu ghiozdanu'n spate... iti promit ca ... tine-te bine... spoton.gif
QUOTE
sa trecem peste asta si sa ajungem la concluzie: Asadar sunt rezultatul unui accident!

Auzi fata mea, cum naiba poti sa crezi asa ceva, e chestie de obraz, da-o dracu'. Habar n-am, eram beti amandoi.
Rikita
eu si o prietena...
flori
Hello!!! Bine v-am gasit ! M-am intors dupa lungi peregrinari... Gott seid Dank !!! V-am adus nuci de cocus !!!
Daca va place!!!
flori
Si putina samba!!!
flori
Toata lumea danseaza samba... chiar si cei care nu s-au nascut inca!!!
Rikita
oooh... vreau si eu cocos... lapte de cocos, hm... licklips.gif
flori
Si inca ceva fructe de pe acolo sa ne mai racorim nitel ...uff!... ce caldura!
flori
Bine ca seara, linga ocean e mai racoare si ce comod era scaunul ala!!!
flori
Serveste Rikita! e deajuns pentru toti!!! desi vorba vine lapte ca de fapt e apa ... si dupa ce bea apa cu paiul ,cine doreste poate sa-l roage pe vinzator sa sparga coaja nucii si maninca acel miez alb care este foarte gustos dupa parerea mea, dar multi arunca nucile intregi pt. ca se spune ca miezul contine f. mult colesterol!!
rebel
Făcută de pe Samsung D500, surprins cu clătita-n fapt.
Vexx
De revelion...putin confuz! tongue.gif
Serenity
Uite, dom'le, ca inca mai exista familii fericite! laugh.gif E dragoste mare la voi, acolo.. let me just say wink.gif

P.S: Faina poza spoton.gif
Vexx
Erau inamici in zona! 23.gif


harhar.gif
genicon
So let the stress begin! devil.gif

Un genicon rau si beat.
genicon
Motivul (motivele?) pentru care era un genicon beat si rau. biggrin.gif

Pese: Imi merge netul ca dreq... cred ca aveti un spirit protector pe undeva... tongue.gif
genicon
O imagine perfecta, dupa umila mea parere (si a lui blacky evil.gif) Special pentru baieti spoton.gif
Vexx
Genicoane, daca aveai si una cu Jack wub.gif iti faceam o vizita!
Serenity
Si ca sa continuam in acelasi stil, cam asta am facut eu in sesiune.. laugh.gif
genicon
Tipa cu Jack era implicata intr-un threesome cu tipa cu Ballentines si tipa cu Queen Ann (ca nu mai stiu alte uiscane biggrin.gif). tongue.gif tongue.gif

Edit: Pai nici nu ma mir, Serenity, la cate examene ai de dat... tongue.gif rolleyes.gif whistling.gif
Kitty
eu...nu-s prea clara sad.gif da' sa nu va speriat, prea tare, de mine tongue.gif
YoyoMan
No ma copii! Hop si eu! biggrin.gif
rebel
Good show, Yoyo thumb_yello.gif
Kitty
Nice Yoyo jamie.gif
YoyoMan
pls.gif

biggrin.gif
mutulica
no comment
Kitty
no coment... roflmao.gif hug.gif
Aramis
mutulica... rofl.gif
Nu-mi vine sa cred ce poza teribila! Te anunt ca ai detronat una dintre pozele mele preferate (una din seria Geni - alb - ca - zapada... sau nu chiar atat de alb ) unsure.gif
Jazz
Mutulica... spoton.gif spoton.gif rofl.gif rofl.gif
Pot sa o pun pe desktop??
alis
Biroul de Contrainformatii Martiene raporteaza : super haioasa poza , Mutulica..... rofl.gif .....ma doare burta de ras..... rofl.gif spoton.gif
Rikita
QUOTE (mutulica @ 26 Feb 2005, 09:43 PM)
no comment

wow.
Serenity
Comentarii la poza lui mutulica:

1. rofl.gif rofl.gif rofl.gif
2. E clar, omu' nu se mai vindeca! spoton.gif
3. Am si eu un coif din ala si tot pentru a-i impiedica pe EI sa-mi citeasca gandurile il folosesc thumb_yello.gif
4. Simt nevoia sa spun ca, cel putin in capul meu, semeni cu Matt LeBlanc (adica Joey Tribbiani, adica tipu' ala din "Friends") tongue.gif
5. Ce cauta poza lu' frate-meu la tine pe perete? ohmy.gif


Antont
Excelent mutulica spoton.gif rofl.gif
Casca ai, mobra iti mai trebuie spoton.gif
Scarlett
@mutulica spoton.gif ( daca nu gasesti mobra ..apeleaza la Ghost , trebuie sa te ajute wink.gif )

@Yoyo .. mwah1.gif , nu ti-am mai vazut demult ochisorii
Cla
mutulica, scuza-ma te rog, dar esti la fel de tampit ca mine... roflmao.gif
Cu acelasi "echipament" am aparut odata la maistru' si a zis:
"Ce-i cu Dvs.?" huh.gif
"Eu-s Napoleon si mi-e frig..." spoton.gif
S-a uitat la mine ca la felu' 7... rofl.gif
mdA!
ete ca navalesc si eu, ca tare ma tot munceam sa imi exprim o poza aci (tii, cred ca am stat cam mult prin redactie, ca am luat-o usor razna).
asadar, iata ce face alexa cand n-are ce face, ca despre timp liber oricum nu se poate pune problema. care alexa? aia de mai jos!
Nico
Alexa... am ramas perplexa... e superba si fotografia si persoana. smile.gif
ausländer
hmmm... oare sa-mi pun si eu poza pe aici?
Antont
Alexa, sa ma anunti cind redactia respectiva face angajari, ca trimet si io un sivi.......evil.gif mwah1.gif spoton.gif
Sushi
Amintiri din vara, din Italia.
mdA!
te pasioneaza?.. o sa le zic fostilor mei colegi sa ma anunte.
(edit. intrebarea era pentru Ghost)
saru' mana, Nico.

va place strumful?
Antont
A, daca nu mai lucrezi acolo lasa.... rofl.gif
P.S.
Faine pozele spoton.gif
mdA!
ma prind mai greu uneori.

acuma ma duc sa lucrez intr-un bar, la niste beri.. mi se pare mie ca se cere sarbatorit momentul.

rad, eu, rad Harap Alb... dar nu sunt sigura ca e rasul meu...
Antont
Have fun la bere thumb_yello.gif , bea una si pt mine tongue.gif
mdA!
mai bine bei tu una cu mine wink.gif, ca tot is singura si fericita! si ca sa nu fac oferta discriminatorie. (ca ma amendeaza CNCD-ul si pe mine ca pe Tarom),daca mai vrea cineva bere......... cu tot cu mine........... you're all welcomed people!

Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.