Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Pozele Forum-istilor
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68
allexa
Anthrax cand vrei sa atasezi poza, vezi ca scrie mai jos File Attachments. Apesi pe Browse si iti incarci poza de pe discheta. Si trebuie sa tii cont ca poza sa nu depaseasca 150k, iar extensia trebuie sa fie .gif. sau .jpg / .jpeg (nu .bmp).
Gabriel
eu impreuna cu o prietena. la o bere.
Figaro
Obiectii:

1. In alte poze apari cu alte prietene

si

2. Unde e berea?
Tink
la taifas cu Bobby acum vreo 4 ani...
Antont
QUOTE (Gabriel @ Feb 9 2004, 04:27 PM)
eu impreuna cu o prietena. la o bere.

Moshule, mai pune poze cu tine si cu prietena tongue.gif Daca nu ai, macar cu prietena biggrin.gif rofl.gif ...Berea e optionala rofl.gif ....
Gabriel
pai berea e in burtica. sa stiti ca prietena nu e iubita mea. e doar o prietena. dupa cum remarca si Figaro, in alte poze sunt cu alte prietene.
Antont
QUOTE
pai berea e in burtica.

Sa-ti fie de bine biggrin.gif
QUOTE
sa stiti ca prietena nu e iubita mea. e doar o prietena.

evil.gif Amica ta n-are chef sa intre pe han? tongue.gif
QUOTE
in alte poze sunt cu alte prietene.

Am vazut, faine prietene ai smile.gif ...

Pese:
Mai ataseaza odata ultima poza, ca nu s-a atasat complet, mai precis se vede un tavan si atit ...Sau e cazu sa intreb ce facea fotografu' cind poza? rofl.gif
Pese 2:
Incredibil ca ma enerveaza faza asta cu limita de zimbareti pe mesaj...Mihai, nu se poate sa fie macar 7?
bdl
ohmy.gif
Oribiluleeee, iesi din cadru si lasa fata sa ne arate panoul frontal. tongue.gif

Tink,
Cu ciinele ala m-am intilnit sigur da tu nu erai cu el. Poate data viitoare .... jamie.gif
Tink
La Istanbul, acum 3 zile rolleyes.gif
Aramis
Tink, frumoasa poza smile.gif De abia astept sa plec si eu in Franta... sa vedeti atunci cu cate poze va inund eu... wink.gif
Abandon`
Well ... am pus si eu o poza mai veche cu mine ... Abandon` cel cu pantaloni albi (CrAzYB0y cum eram pe irc ) si prietenul meu de o viatza Razvan (MarshallM) in vremurile bune unsure.gif
Aramis
Esti dragutz Abandon smile.gif
Gabriel
la cererea lui Ghost atasez din nou ultima poza. (aseara nu mergea deloc siteul...si d'aia cred ca s-a atasat asa)

iata poza ohyeah.gif
Gabriel
si inca o poza...in care apare si berea de care va spuneam. si chiar si o sticla de vin. spoton.gif

cam atat pentru azi. cand o sa mai fac poze cu alte prietene...o sa mai pun.
trustbyte
eeh...

din ce in ce mai indraznete...fotografiile


smile.gif


SORIN
QUOTE (Gabriel @ Feb 10 2004, 01:16 PM)
si inca o poza...in care apare si berea de care va spuneam. si chiar si o sticla de vin. spoton.gif


Cica apare berea laugh.gif pai bine Moshule...cu asa sursa de bere poti sa fii beat toata viata rofl.gif roflmao.gif roflmao.gif

Cica berea thumb_yello.gif

Sorin.
Antont
Auleo Mosule, pai acolo a fost orgie in toata regula biggrin.gif spoton.gif ....Zi si mie unde gasesc bere de aia rofl.gif drool.gif rofl.gif
genicon
A trecut ceva timp de cand nu am mai baut... asa am o pohta de bere... biggrin.gif
BLANCA
biggrin.gif inca o poza cu mine la Barcelona
secunda
ei, da, na, ... rofl.gif
secunda
pai... biggrin.gif
secunda
in cinstea celui care m-a cinstit! drunk.gif

asa-i ca l-ati ghicit? tongue.gif

multam, cain! mwah1.gif
Figaro
O poza recenta smile.gif
Aramis
Figaro, esti cel mai sexi barbat pe care l-am vazut vreodata rofl.gif
Figaro
Pai cu o poza ca asta mi se pare normal sa fiu! tongue.gif
LigiaB
Secunda esti f draguta wink.gif

Ce povesteai de zor in prima poza? Gesticulai cu o viteza... smile.gif

Figaro, numai oasele de tine laugh.gif arati ca un somalez laugh.gif, vorba lui Mia, cel putin esti sexy... tongue.gif
Figaro
Da, dar sunt niste oase foarte sexi tongue.gif
LigiaB
rofl.gif Very funny!

Poti sa te apuci de modeling, scheletele sint la moda laugh.gif
mutulica
Am zile grele ....
Tear
Mutulica, da jos casca aia ! smile.gif
TriRegnum
Mai curiosilor!
Duceti-va si dati click pe nick-ul lui "mutulica" si va fi deschis profilul sau, acolo e o pagina personala unde veti gasi poze cu el.
Ce0i asa greu?
marvin
Salutare,
eu cu "prietena" mea.

25.12.2004,
Mos Craciun
marvin
Poza 2
Mihai
Bine ai venit la Han, marvin! welcome.gif
Carmi
Bine ai venit Marvin!
Presimt ca te vei imprieteni destul de curand cu Ghostu spoton.gif
marvin
Mersi,
... cine-i ghost si de ce ar trebui sa ma imprietenesc cu el?



25.12.2004,
Mos Craciun
LigiaB
Marvin, bine-ai venit la han. smile.gif

Ghost e un tip super, wink.gif si are ceva in comun cu tine... rolleyes.gif 'prietenele voastre' se aseamana wink.gif
mutulica
Julia - no way. La citi mi-ar sparge mie capul...
cel mult ridic viziera putin
Jazz
Mutulica,
De ce nu faci una fara casca pentru noi cele care nu ti-am sparge capul wink.gif mwah1.gif
mutulica
Jasmine, pai e una pusa mai devreme. Mai am una cu degetul intr-un nas, da nu stiu daca se cade...
Jazz
O sa ma... stearga Mihai!
Stiu....... mai vrem una! Mai vrem una! Chiar daca-i cu destu-n nas! mwah1.gif
mutulica
Jasmine - uite-o...
menthoru'
esti in fata Hanului!!!! ala e hangiul? clar te rade mihai!!! biggrin.gif tongue.gif
LigiaB
Mutulica!! rofl.gif

Hey, tu esti stingaci? ca am vazut ca porti ceasul la stinga...sau e un moft ? rolleyes.gif laugh.gif

Menthoru' esti mortal !!!! rofl.gif
Tear
Am preferat sa-mi postez aici figura, decat s-o am la Profile. Deci, me & family acum 3 ani, la Urlatoare.
mutulica
@Menthore - e, lasa, ca am facut-o asa mai tandru...

@Ligia - nu, asa sunt eu. Am chiar doua maini stingi, toate imi ies pe dos

@Tear - super, unde ai facut poza?
LigiaB
Tear, superba poza si familia! smile.gif Sa fiti fericiti! smile.gif
SORIN
QUOTE (Tear @ 27 Feb 2004, 07:31 AM)
Am preferat sa-mi postez aici figura, decat s-o am la Profile. Deci, me & family acum 3 ani, la Urlatoare.

O fetita, un baiat si un barbat daca nu gresesc smile.gif sa-ti traiasca si sa fiti fericiti thumb_yello.gif

Sorin.
Tear
Multumesc, Ligia si Mutulica ! Poza e facuta la cascada Urlatoare. Din pacate, se pare ca, pana in prezent, s-a modificat unghiul de curgere al cascadei din cauza alunecarilor de teren. Tin minte ca in copilarie exista o stanca peste care trecea apa, care intre timp a cazut, iar cacada si-a mai pierdut din farmec.
Mutulica, de ce n-ai zis ca era nasul altcuiva ?! rofl.gif
menthoru'
sa-ti traiasca tear! sunteti o familie foarte frumoasa!
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.