Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Jocul Cuvintelor [3]
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Jocurile Hanului
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113
cociuba
...........in care m-am impiedicat pe strada si am spus:Doamne , ce prost wink.gif pot sa fiu,si de atunci nu m-am schimbat.......... cry.gif
N.V.
...si ori de cate ori trec pe strada , pe orice strada, ma impiedic si...
flu
... imi aduc aminte, cateodata cu bucurie, cateodata cu tristete, de...
Scarlett
toate cate au fost si peste care am reusit sa trec doar cu ajutorul
flu
... prietenilor, muzicii, vinului si a unei prezente de neinteles care...
cociuba
.........cred ca venea de sus, dar cum sunt agnostic: Trebuie sa pipai ca cred..............
N.V.
...desi ar fi mai comod sa cred orbeste si sa nu pun la indoiala nici o...
Scarlett
clipa , caci bine zice vorba aceea ...
N.V.
..."era rau cu <<der, die, das>>/ dar mai rau cu <<davai cias>>"din cauza...
Ioana Nosta
...caruia totul parea acum prea departe.
cociuba
Se apropie ceva.............e rotund ...........pluteste prin aer ...........ce sa fie oare?............
doice
Si daca este ceea ce pare oare ma vor rapii ? Vor face experimente pe mine?
Scarlett
asa cum au facut si pe blonda din blocul vecin ...
cociuba
............nu m-am gandit niciodata pana acum , dar de aia a devenit ea desteapta, ce chestie...........
doice
...ca lumea este sa fii rapit. Deja am inceput sa....
cociuba
.....sa aberez.........imi place sa aberez..................ce bine e sa aberezi...............dar un pic de
doice
...redundanta nu face rau nimanui mai ales daca...
rebel
... se vrea o conduită apreciată-n societatea noastră băsescian-caracterizată de ...
N.V.
... controverse, discutii, dispute, dezbateri, certuri, argumente, contraargumente, santaj, contrasantaj, psihologie, psihologie inversa, toate acestea legate de o mult prea indepartata tara Congo, care...
Ioana Nosta
... pare ca a adunat in ea toate contradictiile de care...
N.V.
...eram odata pasivi, in vremurile in care scandam lozinci de genul 'Noi muncim! Noi nu gandim!', fara sa stim ce scandam si fara...
rebel
... să-avem parte de advertisme de genul lui Bombo, aflat la hotar cu economie lui Congo, delirānd pe-o bancă din Cişmigiu, căutāndu-şi leacul pentru ...

Off:topic - Btw, look up this.
N.V.
...lipsa de cunostinte despre constitutia Romaniei,lipsa compensata dupa parerea unora de 'spatele' pe care d-sa il are in Colentina si ferentari, iar dupa parerea altora...
rebel
... ar trebui legalizată prostituţia, prima şi crima, pānă şi heroina, fără a se ţine cont de ...
N.V.
...efectele nefaste ale acestora asupra...
cociuba
....stratului de ozon, oare cat o sa mai rezistam pe planeta asta?
N.V.
...ma intreb asta pentru ca vreau sa stiu ce pedeapsa le voi da copiilor mei in momentul in care ii voi concepe, motiv pentru care...
cociuba
..........am si amanat pana la varsta de 50 de ani orice incercare, dar deja incep sa resimt o presiune asupra glandelor...........
N.V.
...care ma acuza de prea multa cruzime, barbarism, masochism, imi arunca in fata faptul ca le-am irosit adolescenta, tineretea, si o parte din batranete, astfel incat...

Ioana Nosta
... acum in zadar incerc sa mai schimb ceva.Timpul nu poate fi dat inapoi.Raul odata facut ramane facut ...
flu
... dar niciodata nu e prea tarziu sa faci putin...
rebel
... jogging, toţi prietenii tăi apreciind că ...
Scarlett
te-ai cam rotunjit un pic si asta nu-i de bine daca stai sa te gandesti la starea ...
cociuba
........in care sunt , de ce oare nu mai ies din casa?
doice
Ce se intampla cu mine si cu toti cei care....
calfa
... au fost loviti de aceeasi tulpina de virus gripal ...
flu
... ca si celebrul actor care...
cociuba
........se face ca loveste in filme, ce ma enerveaza astia care doar se fac, sa primesti bani doar asa..........
Scarlett
ca sa ai ce cheltui cand te plictisesti ...
N.V.
...de viata-ti monotona si sedentara pe care o duci...
flu
... de cand te-ai pensionat din cauze mai mult decat...
calfa
... prozaice, pe care unii le-ar considera ...
doice
stupide sau lipsite de sens dar tu stii...
flu
... sa cauti dincolo de evident pentru ca...
N.V.
...facand o exegeza a propiilor sentimente descoperi cu stupoare banalitatea...
calfa
... acolo unde te astepti mai putin ...
flu
... si nu o descoperi acolo unde ar fi fost mai mult decat...
doice
oriunde altundeva si ai avea dreptate sa ...
N.V.
...consideri totul o gluma proasta amemoriei degradate succesiv de catre...
flu
... schimbarile prea dese de directie, cand hais, cand...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.