Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Jocul Cuvintelor [3]
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Jocurile Hanului
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113
gonen
si vorba aia ce rost are fericirea fara lupta pentru a ajunge la ea...
cociuba
........caci stiu ca intr-o zi va fi bine, dar nu stiu care va fi aceea zi , va veni oare ea la mine sau ma duc eu la..........
rebel
... o bere, până una alta ... îi las un bilet în uşă .. şi-o sun eu dacă nu mă găseşte acasă ... vorba melodiei: "nu dispera, ia sticla şi ..."
cociuba
....... sparge-o?.M-am saturat si de alcool, as vrea sa plec de aici,undeva intr-o insula laugh.gif , ce placut ar doar eu si ea strangandu-ne in brate, sper ca ..........
carrad
n-o sa ma creada lumea oPsedata, ca jur ca nu-i asa....

(el se jura ca nu fura/si l-am prins cu rata-n gura spoton.gif )
rebel
... cel puţin nu la fel de opsedat precum ie Mutu de droage, însă consider că toate ce s-au întâmplat între noi fost-au ...
gonen
o incercare de a dovedi lumii ca meritam sa...
rebel
... nemerim dreaq numerele alea de la loto, că prea o dau în vrajă ajtia ... ce naiba! nici măcar unul dintre noi să nu ...
gonen
poata ghici numerele alea consecutive ca de aia nu joc eu la loto, prefer..
rebel
... să muncesc toată viaţa şi să am o pensie de retragere din activitate de vreo trii melioane, asta satisfăcându-mi cu siguranţă toate ...
Turcoaz
micile, umilele mele placeri, cum ar fi facturile, chitante, dari, impozite.....
rebel
... ajutând astfel o Românie mai bună, o societate mai bună şi - în final ... un
Scarlett
copil iti v-a multumii ca ai facut o fapta buna pentru viitorul lui si al ...
rebel
... candidaţilor pentru şefia ţării ce cheltuiesc averi din taxele impuse pentru campaniile lor electorale, scăzându-şi astfel singuri ...
calfa
... bugetele post-campanie ...
Scarlett
care si le vor reface de indata ce se vor instala in scaunele ...
calfa
sau, mai bine zis, fotoliile ...
Scarlett
caldute , unde nu-i nevoie decat de ..
gonen
sa fie acolo cand ajunge si presa, in rest...
Scarlett
e numai imagine caci faptele sunt pentru cei ...
gonen
care nu au ce face... devil.gif
Scarlett
dar au pretentii sa le mearga foarte bine ...
gonen
si ii doare-n cot de ceilalti...
cociuba
.....dar cu toate acestea : ''Vai voua, striga el, tepele devil.gif va asteapta''
si astfel iesi Tepes presedinte in Romania, OARE ce va urma?
Scarlett
dupa atatea manipulari din partea ...
cociuba
........tuturor, ma simt ca o minge pasata de la unul la celalalt.Apropo ce mai face nationala ?
Ioana Nosta
......probabil deloc bine.Dar mai conteaza oare?
doice
Sau mai bine zis mai conteaza ceva pentru cineva? Poate ca....
cociuba
....asta e sfarsitul istoriei? nu stiu , nu am toate raspunsurile......, dar pot sa va spun ca .......
carrad
depinde de noi sa nu gresim, cu atat mai mult cu cat...
cociuba
.....simt ceva amenintator , ceva....? , nu am cuvinte sa descriu, asta e sfarsitul meu ? stiam dar nu am recunoscut-o niciodata sunt mort....oare de cand?....
doice
Oare cat am trait fara mine? mad.gif
De ce nu m-a durut lipsa mea? sad.gif
flu
... intrebari care trebuiau formulate candva, mai bine...
N.V.
...candva cand nu am capul plin de ganduri negre si memoria uitata intr-un coltisor prafuit si...
flu
...incarcat de nimicuri melancolice care aproape ca...
N.V.
...ma tarasc in pragul depresiei pentru ca AdevarulBineleSiFrumosul nu mai exista de cand
flu
...oamenii au uitat sa le recunoasca printre...
N.V.
...aburii de alcool si fumul de tutun raspandit in...
cociuba
.......sticlele de bautura ce le-am aruncat pe jos, si tot nu-mi iese din cap intrebarea existentiala: cea fost mai intai omul sau bautura ?....
N.V.
...pentru ca nu pot sa stabilesc cu exactitate daca omul a facut bautura sau bautura pe om, din cauza ca...
Scarlett
inca mi-e gandul la sticla ascunsa in spatele cutiei cu...
flu
... antidepresive care ar indeparta gandurile negre precum...
cociuba
.........vantul imprastie norii, si soarele isi revarsa lumina asupra mea, e atat de luminos, e bine,e foarte bine........
Scarlett
incat parca am uitat starea in care eram si-am deschis ochii spre ...
flu
... interior pentru a face putina ordine printre...
Scarlett
toate cate s-au adunat
N.V.
...de-a lungul negrelor clipe ce s-au scurs de cand
flu
... s-a daramat cerul peste mine din cauza ...
Scarlett
unei vorbe aruncata-n vant ..
N.V.
...vorba considerata laitmotivul vietii mele din clipa...
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.