Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Detalii Forum
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Povestea Mea
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Mihai
Despre acest forum

Acest forum se doreste un jurnal al membrilor Hanului.
Daca doriti sa va scrieti zilnic adnotari, sau amintiri din viata dumneavoastra, daca doriti sa atasati imagini sau fisiere pe care dumneavoastra le-ati considerat utile si vreti sa le impartiti si cu ceilalti, trimiteti-mi un PM si voi lansa un subiect de discutie avand ca titlu nick-ul dumneavoastra.

Ce pot face in acest forum

Orice membru are dreptul la un subiect, un jurnal in care doar el poate sa trimita mesaje.
Aveti dreptul sa trimiteti mesaje pe orice tema, cu conditia ca acestea sa nu contravina Regulamentului Hanului.
Aveti posibilitatea sa incarcati lunar fisiere avand o marime totala de maxim 1.5 Mb

Ce nu pot face in acest forum

Nu aveti dreptul sa raspundeti in cadrul unor subiecte ale altor membri (decat daca acestia sunt de acord).
Este interzisa (si pedepsita cu banarea pe termen nelimitat) atasarea de fisiere virusate (eventual verificati fisierul inainte de a-l trimite pe forum).

Speram ca acest forum sa fie inca un motiv pentru care sa vizitati cat mai des Hanul.
Mihai
unsure.gif Nu doreste nimeni un jurnal?
Postati aici in cazul in care doriti sa fie lansat un subiect de discutie cu numele dumneavoastra, in care sa scrieti ce considerati dumneavoastra interesant, referitor la viata voastra si in general.
Mistinguett
Bine, Mihai, hai fa-mi si mie un locsor aici, poate mai scriu si eu ce-mi trece prin capsor. Dar n-are haz daca restul lumii n-are voie sa comenteze, zic eu...
genicon
OK!

Nu garantez ca va fi cine stie ce... insa... baga-ma si pe mine! cool.gif
Mihai
Ok.
@Misti: cand am mentionat ca doar posesorul Jurnalului are dreptul sa trimita mesaje, m-am gandit ca asa va dori acesta. Daca doresti insa sa scrie si altii in jurnalul tau, nici o problema.
Mihai
Cei care doresc sa aiba propriul Jurnal, scrieti aici smile.gif
atta
Eu una am vrut... si mi'am luat singura... Sper ca nu am gresit prea tare! ohmy.gif
Din greseala am scris Povestea Mariei in loc de Jurnalul Attei. Nu am facut intentionat.
As vrea sa intru in legalitate. smile.gif.
Si... nu ma deranjeaza daca mai scrie cineva in jurnalul meu... dimpotriva.
Gabriel
si eu sunt la fel de vinovat ca atta. si ce daca noi am scris : povestea Mariei si povestea lui Gabriel ?
o sa se supere seful cel mare...doar pentru atata lucru ? rolleyes.gif
sper ca nu ! smile.gif
Mihai
Ok, nici o problema. Am lipsit cateva zile; ideea este ca nu trebuie sa lansati alte subiecte de discutie aici in afara de 'Jurnalul vostru'.
Gabriel
uite , atta , ca nu s-a suparat ! pai noi asta am lansat...jurnalul nostru...dar de'vreme ce forumul se numeste "povestea mea" ........

Multumim , Mihai ! 31.gif
mogaldeatza
Ca orice musteriu, uitandu-ma pe lista de bucate am ajuns si aici.
Asa ca, raspund invitatiei gazdei de a -mi deschide jurnalul.
Habar n-am ce va iesi din asta, da incerc wink.gif
Afrodita
Am tot stat si m-am gandit si pana la urma m-am hotarat sa-mi incerc si eu norocul cu un jurnal.Nu ma deranjeaza daca scriu si altii in el, oricum, cand nu voi dori comentarii pe o anumita tema voi anunta.Ce zici Mihai? Ma " bagi" si pe mine preintre cei cu jurnale? biggrin.gif 30.gif
Mihai
Done. smile.gif
cris
Indraznesc si eu. Se poate ?
Mihai
Bineinteles, poti scrie aici.
puzzle
Buna ziua! MI-ar placea sa am si eu un colt pe aici:)
Mihai
Done; Jurnalul poate fi gasit aici.
Mihai
In continuare voi oferi posibilitatea celor care au sau vor avea un jurnal sa decida si titlul pentru acesta. 'Default' este 'Jurnalul lui [x]', dar dumneavoastra puteti specifica, in momentul in care doriti sa va creez un nou jurnal ce titlu doriti sa aiba.
Membrii care detin deja un jurnal sunt rugati sa scrie aici daca doresc un alt titlu pentru Povestea lor, si il voi schimba dupa preferinta.
Va multumesc. smile.gif
OMU'BUN
Mihai eu n-am vrut un jurnal ! Mi-e cam jena sa-mi notez ganduri personale care sa fie citite, fara sa deranjez pe nimeni. Iar... daca nu sunt sincer, ce fel de jurnal sa-l mai numesc... Totusi, daca tot are dreptul fiecare , am sa-l cer si eu, si ma bucur ca putem sa-l numim altfel. Nu cred ca sunt foarte inspirat acum, dar raman la titlul care mi-a trecut acum prin cap: "Omu'bun sub pomu'copt". Multumesc pentru ajutor.
Mihai
Il poti accesa aici smile.gif
Lilith
Fa-mi si mie un loc , Mihai ,nu ma simt in stare sa scriu in alta parte , azi si maine .
Mihai
Done; poti scir in Jurnalul tau aici.
Daca doresti alt nume pentru Jurnal, scrie aici. smile.gif
Afrodita
Mihai, bine ca ai venit cu ideea asta..Povestea mea mi-ar place sa se numeasca "Ganduri...", iar la subtitlu poti scrie ca e vorba de mine, oricum cine va fi curios sa vada , va afla ca e vorba de mine biggrin.gif Multumesc anticipat. blush.gif
Mihai
Gata smile.gif
Cu placere. wink.gif
genicon
Mihai, nu cred ca trebuia sa anunt asta... dar mie imi convine, cel putin momentan, titlul de "Povestea lui genicon" smile.gif
Rose
Mihai, pot sa am si un locusor aici unde sa spun ce am pe suflet - un jurnal deschis unde sa scrie si altii, daca vor?
Mihai
Scuze, nu stiu cum nu am observat mai devreme mesajul.
Am creat Jurnalul, il poti accesa aici.
Daca doresti alt titlu, scrie aici.
Rose
Multumesc mult!
Vegas2002
Mihai,te rog frumos sa-mi faci si mie un "locusor" aici pe han,unde sa-mi pot pune poze.
Multumesc anticipat biggrin.gif
Mihai
Done; Jurnalul poate fi gasit aici.
Daca doresti alt titlu sa alta descriere, anunta aici. wink.gif
menthoru'
Mihai, te rog serveste-ma si pe mine cu una bucata jurnal.
Q: Se poate numi altfel decat "Jurnal" ?
Mihai
Da, te rog spune-mi numele si introducerea care doresti sa o aiba.
menthoru'
Titlul: Insemnari pe un HTML: Menthoru'
Introducere: Un gand, o idee, un cuvant ...

Mersi frumos
Mihai
Jurnalul poate fi gasit aici.
Cu placere. smile.gif
menthoru'
mersi mihai dar mai vin cu o rugaminte
daca poti edita titlul
ori il pui exact cu l-am scris eu mai sus, adika fara jurnalul menthorului
ori asha: insemnari pe un html: jurnalul menthorului, ceea ce inseamna sa elimini "menthoru'" din titlul meu initial.
scuze ca sunt pisaloj
Hamleet
Vreau si eu un jurnal...imi place sa "vorbesc" singur laugh.gif
Mihai
Done; Jurnalul poate fi gasit aici.
Daca doresti alt titlu sa alta descriere, anunta aici. smile.gif
Hamleet
JURNAL e de ajuns, multumesc cool.gif
Nana Floare
Pai as incepe si eu un jurnal daca mi se aproba... blush.gif Daca da, atunci mi-ar place sa ii las pe ceilalti sa se bage in vorba cu mine 19.gif . Altfel e plictisitor.
Mihai
Done, jurnalul poate fi gasit aici (click).
Daca doresti alt titlu / introducere, te rog sa scrii aici. smile.gif
Cidul
Bine v-am gasit, forumisti ai Hanului!
Va rog sa-mi serviti un jurnal. Titlu: 'Cronica Cidului'. Descriere: Savoare si mister. Candoare si speranta. Libertate si Deznadejde. O viata si un mit. Mitul Cidului.

Multumesc anticipat.
Mihai
Bine ai venit la Han! smile.gif
Jurnalul poate fi gasit aici.
Cidul
Multumesc. smile.gif
colectionara
Birocratia m-a trimis aici smile.gif. Imi doresc si eu un coltisor in care sa zic despre ale mele. O "colectie de vorbe" pentru o colectionara pasionata. Se poate? smile.gif
Mihai
Done, il poti gasi aici.

Daca doresti alt titlu sau alta introducere, te rog anunta aici. smile.gif
secunda
dar tu Mihai nu iti faci un jurnal? rolleyes.gif
ce ar fi sa existe un jurnal al hanului? nu stiu nici eu exact cum va fi insa asta mi-a trecut prin cap citind din jurnalele celorlalti. imi imaginez hanul ca un loc pe unde vin atatia oameni. unii stau si vorbesc. altii tac si doar savureaza din vrobele celorlalti. insa peste timp vine cineva si daca ar avea posibilitatea sa citeaasca un astfel de jurnal, cum e de exemplu jurnalul unui capitan de vas, atunci ar intelege poate farmecul acestui han.

in fine...era doar o idee de seara, seara cu ploaie.
black ice
Am si eu o mica rugaminte Mihai. Poti sa schimbi numele jurnalului meu cu urmatorul: "Eu" - iar la descriere - de black ice (scris cu litere mici smile.gif )

Merci smile.gif
ypsilonalpha
QUOTE (secunda @ Oct 8 2003, 09:47 PM)
ce ar fi sa existe un jurnal al hanului? nu stiu nici eu exact cum va fi insa asta mi-a trecut prin cap citind din jurnalele celorlalti. imi imaginez hanul ca un loc pe unde vin atatia oameni. unii stau si vorbesc. altii tac si doar savureaza din vrobele celorlalti. insa peste timp vine cineva si daca ar avea posibilitatea sa citeaasca un astfel de jurnal, cum e de exemplu jurnalul unui capitan de vas, atunci ar intelege poate farmecul acestui han.

in fine...era doar o idee de seara, seara cu ploaie.

Poti scrie aici

http://www.hanuancutei.com/forum/index.php?showtopic=1100

poate se resusciteaza topicul cu ocazia asta rolleyes.gif Cind l-am lansat cam asa ceva am avut in minte, dar vad ca ideea n-a prea prins sad.gif
bufnitza
nu as vrea sa ma intind mai mult decit imi e plapuma....dar as vrea si eu jurnal...in care sa ma regasesc,sa ma confund cu mine si gindurile mele de la un moment dat,cel in care am scris ceva in jurnal.
si-acum chiar imi doresc jurnal! este 25 octombrie si afara ninge...si ninge si in sufletul meu putin!
si parca-as sta la povesti cu mine insami la o cana cu ceai sau vin fiert!
daca se aproba,multumesc anticipat!
o mica rugaminte am,daca se aproba;sa se numeasca eurisko pentru ca vreau sa ma re-descopar!
multumesc inca o data!
Mihai
Done, Jurnalul poate fi gasit aici.

Am o rugaminte, daca este posibil: sa scrii cu litere mari la inceput de propozitie si sa lasi un spatiu dupa semnele de punctuatie. Multumesc pentru intelegere. smile.gif
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.