Ajutor - Cauta - Forumisti - Calendar
Versiune completa:Detalii Forum
HanuAncutei.com - ARTA de a conversa > Odaia Prietenilor > Peripetii la Gura Sobei > Povestea Mea
Pagini: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
vermeer
Eu ma trezesc mai tarziu ... si nici nu am asa curaj ...
Daca se aproba, multumesc. Si vreau sa se numeasca "A".
Si multumesc si daca nu se aproba.
Mihai
Done, Jurnalul poate fi gasit aici.
flu
Salut Mihai!
O sa incep si un jurnal din asta virtual sa vad ce iese.
titlu: jurnal spre nicaieri
multumiri.
Mihai
Scuze, am vazut cam tarziu. sorry.gif

Jurnalul poate fi accesat aici (click!).
flu
Multumesc inca o data Mihai...si eu tarziu wink.gif
motzart
...ma gandesc ca poate sa-mi incep si eu un jurnal....in care sa scriu ceva...nu ca cel pe care mi-l facusem in clasa a 6-a...
...asa ca,Mihai,daca se poate,as vrea si eu un jurnal...care sa se numeasca : '...dorinte...idealuri...suferinte...' iar la descriere : '...si eu.'
ady_hell
Mihai, fa-mi si mie un jurnal. Dar te rog sa-mi sa imi explici si mie cum se procedeaza, pentru ca eu sunt mic si nu stiu nimic ( ma refer ca sunt nou pe acest forum). Multumesc.
P. S. Cum stiu daca il am sau nu? (Sper sa nu rada nimeni de idiotenia me).
Mihai
Bine ai venit la Han, ady_hell! smile.gif

Jurnalul tau poate fi gasit aici (click!).

Daca ai vreo intrebare / nelamurire, nu ezita sa ma intrebi! wink.gif
halcyon_lll
Impins de la spate de gelozie si invidie smile.gif apar si eu cu rugamintea infantila: Vreau si eu un jurnal numai al meu, in care sa insir nonsensurile vietii zilnice, adica lumea vazuta prin ochii mei...Un mare nonsens!.... Ca sa nu o lungesc prea mult... Mihai, pot sa am si eu un jurnal?
Mihai
Jurnalul poate fi gasit aici.
Daca doresti alt titlu sau alta descriere, te rog scrie in cadrul acestui topic. wink.gif
halcyon_lll
Mersi pentru promptitudine... thumb_yello.gif As vrea ca titlu urmatoarele cuvinte:Brainstorming (de fapt numa unul) si jos cu litere mici sa scrie: sau cum gandeste un adolescent. Mersi!!!!(fara mersi smile.gif in titlu)
Mihai
Done. smile.gif
halcyon_lll
Hmm...azi am vrut sa imi incep jurnalul meu...Si intamplare...nu-l mai gasesc. Trebuia sa scriu din prima zi in el sau de ce a disparut... Oricum eu te mai rog o data sa imi faci unul dar inainte daca nu ti-e greu sa imi dai un mesaj cu regulile care trebuie sa le respect ca detinator de jurnal...Asta ca sa nu fac vreo prostie..ok? Si vreau ca titlu sa fie Inscriptii pe o banca,jurnalul unui necunoscut.
Mersi anticipat!
OMU'BUN
halcyon_lllAi incercat la ceea ce a scris Mihai pe pagina anterioara?
QUOTE
Jurnalul poate fi gasit aici.
Daca doresti alt titlu sau alta descriere, te rog scrie in cadrul acestui topic.

halcyon_lll
Deci klar m-am prostit...Maine imi tai venele pe lung smile.gif Mersi mult! si mii de scuze lui Mihai.... hh.gif
Fericita
Vreau si eu! Si cu atat mai bine cu cat participa si altii la ce zic eu.
Mihai
Jurnalul poate fi gasit aici (click!).

Daca doresti alt titlu sau descriere, te rog sa scrii aici. smile.gif
Fericita
Mi-ar face si mie placere cu atat mai mult cu cat participa si ceilalti la cele spuse de mine
qiu
vreau si eu !
Mihai
Bine ai veniut la Han! welcome.gif

Il poti accesa aici (click!).

Daca doresti alt tilu / introducere, te rog sa anunti in cadrul acestui topic. smile.gif
blackgirl
Si blackgirl vrea un jurnal!!!!!!!!!!
Poate fi denumit "X-ray: existenta mea!..."?
Va multumesc anticipat!
Mihai
Bine ai venit la Han! welcome.gif

Jurnalul poate fi gasit aici (click!).

Daca doresti sa fie modificat ceva, te rog anunta in cadrul acestui topic.
OMU'BUN
Wawww, Mihai, se pare ca au efect mesajele tale de anul nou! santa.gif
Bun venit tuturor, si la cat mai multe dialoguri pe forum! welcome.gif flowers.gif
Absolut
salutare . uite ce dimineata m`am trezit eu smile.gif Mihai dc se poate sa`mi faci si mie un jurnal interactiv , sa poata citi si raspunde la mesajele mele cine vrea si cine mai pofteste . mersi mult .
Mihai
Bine ai venit la Han! welcome.gif

Jurnalul poate fi gasit aici.

Daca doresti alt titlu / introducere, te rog sa ma anunti in cadrul acestui topic. smile.gif
Absolut
e perfect titlul , nu vreau altul . multumesc inca o data .
ma aplec .
Morkin
Salut, Mihai!

M-ar interesa si pe mine un jurnal, daca se poate smile.gif

Iar ca titlu "Poveste copiata" fara a se specifica numele, te rog.
Mihai
Poveste Copiata (click).

Sa nu specific numele tau in cadrul primului mesaj? unsure.gif Dar nu se va sti, in momentul in care vei trimite primul reply?
Te rog sa ma anunti, nu cred ca am inteles foarte bine...
Jubi
VREAU si eu jurnal!!!!! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Mihai
Il poti accesa aici (click).

Daca doresti alt titlu / descriere / introducere, te rog sa scrii in cadrul acestui topic. xmas.gif
Afrodita
Mihai, am o rugaminte la tine: poti schimba titlul jurnalului meu din "Ganduri..." in "Plansul cu pene..." ?(bineinteles dedesubt sa scrie tot "al Afroditei" biggrin.gif) Multumesc anticipat!! mwah1.gif
Mihai
Am modificat. xmas.gif
Moira
Vreau si eu jurnal, pls.

Titlu: Weblogul Moirei.

Multumesc.
Mihai
Il poti gasi la http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...=ST&f=74&t=2268

Daca doresti vreo modificare in cadrul Jurnalului, te rog anunta aici. smile.gif
Aminda
Vreau si eu jurnal, pe care sa mi-l deschid eu si care sa nu se numeasca "Jurnalul Amindei".
Aminda
Si daca nu se poate, tot rezolvam noi cumva... ohyeah.gif
secunda
eu am zis ca nu o sa am un jurnal. defapt nu vreau nici acum un jurnal.
insa anul acesta voi citi cartea "rugaciunea broastei" de Antony de Mello.
e o carte plina de parabole.
as vrea sa o scriu aici, poveste cu poveste.
sper sa fie de folos cuiva, candva.

deci tiltlu: "rugaciunea broastei", Antony de Mello.

sau mai bine sa o scriu la editoriale?

zi tu cum e mai bine, Mihai.

mwah1.gif
Mihai
@Aminda: Jurnalul il gasesti la http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...=ST&f=74&t=2280

@Secunda: Dat fiind ca nu este Jurnal, cred ca mai bine lansezi subiectul in cauza in cadrul forumului 'Editorial'. wink.gif
zmeul
Buna sa va fie inima, razesilor. Iata, sunt eu, buzduganul zmeului, cel care bat de trei ori in poarta hanului. Of, ca greu se mai ajunge aici, sleaul e plin de zapada. Va anunt ca stapanul meu, Zmeul Zmeilor, ar vrea si el cand soseste acusi daca se poate o cana de vin fiert si un loc unde sa-si dezvaluie grozavele lui patanii, cu titlul "Povestea zmeului".
Zed
welcome.gif zmeul
Lilith
Bine ai venit , Zmeule , avem multe Cosanzene ( nu stiu daca si Ilene ) pe aici . biggrin.gif
Mihai
@Zmeul: Jurnalul poate fi accesat la adresa: http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...=ST&f=74&t=2294

Daca doresti modificari, te rog anunta aici. smile.gif
greenhorn
nu am mai incercat niciodata. as vrea si eu un jurnal.
Mihai
Jurnalul poate fi gasit aici: http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...=ST&f=74&t=2333

Daca doresti alt titlu sau introducere, te rog sa anunti in cadrul acestui topic. smile.gif
denise
Mihai, cred va trebui sa incerc si eu odata si odata... Nu stiu ce va iesi...
Sa-i zicem "Clarobscur" . Multumesc.
Mihai
Jurnalul poate fi gasit la http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...=ST&f=74&t=2400
Daca doresti sa fie modificat ceva, te rog sa ma anunti aici.
Roxana
Mihai, as dori si eu sa fac un jurnal --te rog frumos.
Multumesc, Roxana
calfa
Mihai, cred ca a venit momentul sa incep si eu un "tele-jurnal" ("tele" pentru ca va fi "departe" de ceea ce este un "jurnal"). Asa ca te rog frumos sa-mi fabrici si mie unul.

Daca se poate, as vrea sa se numeasca "Din cand in cand ..." (cu subtitlul "din gand in gand ...").

Si anunt de pe acum ca poate comenta oricine (direct in "jurnal") ceea ce voi scrie acolo (in limitele Regulamentului Hanului, desigur).

Multumiri !
Mihai
@Roxana: Jurnalul poate fi gasit la http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...=ST&f=74&t=2414
@Calfa: Jurnalul poate fi accesat la http://www.hanuancutei.com/forum/index.php...=ST&f=74&t=2415

Daca doriti sa fie modificat ceva, nu ezitati sa scrieti in cadrul acestui topic! thumb_yello.gif
motzart
Am eu o rugaminte. Se poate ca jurnalul meu sa se numeasca "ploaia" ? si cu litere mici "unui calator prin viata..."...?
Aceasta este o versiune "Text-Only" a continutului acestui forum. Pentru a vizualiza versiunea completa, cu mai multe informatii, formatari si imagini,click aici.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.